Νέα

Ξέρει κανείς αν έχει μασάζ στην Κοζάνη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kos_jp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 5K
  • Ετικέτες
    κοζάνη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kos_jp

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Ρε γνωρίζετε εαν έχειγκόμενες (πουτ...)για κανα καλό μασαζ απο τα καλά στηνπεριοχή τισ κοζάνης?????????
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Δε νομίζω να υπάρχει παρά μονό αν πας στο "Χρυσό κουφέτο" ή στο "Μερσέντες" και ψήσεις καμία.
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
To Χρυσό κουφέτο και το Μερσέντες είναι κονσομασιον, αλλά υπάρχουν κυρίες που το δίνουν και έξω, το κουφέτο ειναι στην κεντρικη πλατεία της Κοζάνης στο ρολοϊ το Μερσέντες τελειώνοντας η πλατεία σε ένα κατηφορικό δρόμο.
 

mitsos_o_meraklis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είμαι απο Κοζάνη αλλά μένω σε Hotel της πόλης μέρες για κάτι δουλειές.
Αυτό που διαπίστωσα είναι πως αρκετοί πηδάνε πληρωμένες κοπέλες που έρχονται στα δωμάτιά τους (βλέπετε η ηχομόνωση δεν είναι και η καλύτερη και γίνονται αντιληπτά και τα σπαστά ελληνικά των κοριτσιών)
Λεπτομέρειες όμως δεν ξέρω αλλά αν κάποιος ξέρει κάτι ας μας πληροφορήσει και εμάς που τις βρίσκουν.
(Ρώτησα στην reception, αλλά έκαναν τους Κινέζους ..)
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είμαι απο Κοζάνη αλλά μένω σε Hotel της πόλης μέρες για κάτι δουλειές.
Αυτό που διαπίστωσα είναι πως αρκετοί πηδάνε πληρωμένες κοπέλες που έρχονται στα δωμάτιά τους (βλέπετε η ηχομόνωση δεν είναι και η καλύτερη και γίνονται αντιληπτά και τα σπαστά ελληνικά των κοριτσιών)
Λεπτομέρειες όμως δεν ξέρω αλλά αν κάποιος ξέρει κάτι ας μας πληροφορήσει και εμάς που τις βρίσκουν.
(Ρώτησα στην reception, αλλά έκαναν τους Κινέζους ..)
Μόνο απο κωλόμπαρα βιζιτουδες, που σημαίνει ότι πρέπει να πας ή Κουφέτο ή Μερσέντες.
 

kostasasa

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Δηλαδή ρε μάγκες για κανένα "φραπεδάκι" που θα πρέπει να πάει κανείς στην Κοζάνη? Ή πάπαλα? 
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.318
Πόντοι
2.356
Πηγαινε στο χωριο Κροκος εξω απο την Κοζανη που εχει τις πιο ομορφες γυναιηες της Ελλαδας,μεχρι βεβαια να ανοιξουν το στομα τους και να σ'αρχισουν στα βλαχικα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom