Νέα

Επώνυμες για «στοκάρισμα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 848
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fler

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
233
Like
43
Πόντοι
1
Ποιών επωνύμων γυναικών (π.χ τηλεπαρουσιάστριες, ηθοποιοί κλπ) οι φάτσες σας καβλώνουν για ατελείωτο στοκάρισμα στη μάπα τους?
 

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Γιατι δε μιλαμε πιο σωστα και ουσιαστικα; Ξερει κανεις καμια επωνυμη που να "πληρωνεται"; Αμα καποιος δε θελει να το πει δημοσια ας στειλει ενα pm...
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Ποιών επωνύμων γυναικών (π.χ τηλεπαρουσιάστριες, ηθοποιοί κλπ) οι φάτσες σας καβλώνουν για ατελείωτο στοκάρισμα στη μάπα τους?
Ας παραθέσουμε μια μικρή λίστα (random 5) :
- Μενεγάκη
- Παπαρίζου
- Εμυ Λιβανίου
- Τατιάνα Στεφανίδου
- Ελεονώρα Μελέτη
[Τα πρωινάδικα έχουν την τιμητική τους]
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
το γρηγορη τον ξεχασες................

αυτος κι αν ειναι για γιαουρτομα!!!!
 

SODOM3

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.360
Like
0
Πόντοι
16
Νόνη Δούνια,Ράνια Λυκούδη,Αδερφές Κανονίδου
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
μαστροκωστα,μενεγακη,βλαντη
 

ipap

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
131
Like
8
Πόντοι
1
Έλενα Ράπτη
Εχω κατι βιντεακια της που φαινεται η κωλαρα της και οι ρογες της σε βαφτήσεις και σε γάμους(δεν κολάει πουθενά το ξέκωλο).
Τα βλέπεις τα βιντεάκια , μαζεύεις υλικό για καμια εβδομάδα και αφού την ξεσκίσεις τις τα ρίχνεις όλα στη μάπα. Φρέσκα και μπαγιάτικα!!!!!!


Υ.Σ. Όποιος θέλει τα βιντεάκια pm
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Γιατι δε μιλαμε πιο σωστα και ουσιαστικα; Ξερει κανεις καμια επωνυμη που να "πληρωνεται"; Αμα καποιος δε θελει να το πει δημοσια ας στειλει ενα pm...
Βρε νεουδι τι νομιζεις οτι ειναι αυτα τα πραγματα???? Τηλεφωνο απο μπουρδελο ειναι? Η νομιζεις, με εξαιρεση κατι ημιασημα "μοντελα" η "κατι" στον ευρυτερο(sic) καλλιτεχνικο χωρο, οτι οσες κανουν κατι σηκωνουν το τηλ. οι ιδιες & λες"ελα -π.χ Γωγω,ο Μητσος απο το Αιγαλεω ειμαι & μου δωσε το τηλ. σου ο φιλος μου ο Ανδροκλης απο τις Κουκουβαουνες. Μπορεις σε 1 ωριτσα να πεταχτεις να σε σκισω??? α, & ποσα ζητας για να εχω ψιλα επανω μου???"  τεσπα. Αφου ομως θες συμβουλη  διαβασε:Για προσπαθησε να γνωρισεις τον Ρεβη.Κατι θα καταφερεις.Τωρα αν δε θες ννα παιδευτεις τοσο πολυ, για αρχισε να ψαχνεις ακρες που μπορουν ννα σε μπασουν μηπως & καταφερεις κατι με καμια απο κατι ροαλιτουδες, που κανουν κανονικα & με το "νομο" βιζιτα. & εδω βεβαια θα παιδευτεις, μα οχι τοσο οσο με τον Ρεβη(λεμε τωρα) Παιδεψου & λιγο.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Καθε 2 μήνες γίνεται ένα τόπικ για ποιές διάσημες γουστάρουμε. Αν γίνεται ας τις κάνει ο καθένας μια λίστα στο προφίλ του για να ξέρουμε τι γουστάρει ο καθένας.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Βρε νεουδι τι νομιζεις οτι ειναι αυτα τα πραγματα???? Τηλεφωνο απο μπουρδελο ειναι? Η νομιζεις, με εξαιρεση κατι ημιασημα "μοντελα" η "κατι" στον ευρυτερο(sic) καλλιτεχνικο χωρο, οτι οσες κανουν κατι σηκωνουν το τηλ. οι ιδιες & λες"ελα -π.χ Γωγω,ο Μητσος απο το Αιγαλεω ειμαι & μου δωσε το τηλ. σου ο φιλος μου ο Ανδροκλης απο τις Κουκουβαουνες. Μπορεις σε 1 ωριτσα να πεταχτεις να σε σκισω??? α, & ποσα ζητας για να εχω ψιλα επανω μου???"  τεσπα. Αφου ομως θες συμβουλη  διαβασε:Για προσπαθησε να γνωρισεις τον Ρεβη.Κατι θα καταφερεις.Τωρα αν δε θες ννα παιδευτεις τοσο πολυ, για αρχισε να ψαχνεις ακρες που μπορουν ννα σε μπασουν μηπως & καταφερεις κατι με καμια απο κατι ροαλιτουδες, που κανουν κανονικα & με το "νομο" βιζιτα. & εδω βεβαια θα παιδευτεις, μα οχι τοσο οσο με τον Ρεβη(λεμε τωρα) Παιδεψου & λιγο.

Mάλλον ο Ρέβης θα τον παιδέψει ;) αχαχχααχα
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
αρχισε να ψαχνεις ακρες που μπορουν ννα σε μπασουν μηπως & καταφερεις κατι με καμια απο κατι ροαλιτουδες, που κανουν κανονικα & με το "νομο" βιζιτα.

Έλα lepando... πες το με το όνομά του! Love Generation! Ε?
 

Επισκέπτης
Βρε νεουδι τι νομιζεις οτι ειναι αυτα τα πραγματα???? Τηλεφωνο απο μπουρδελο ειναι? Η νομιζεις, με εξαιρεση κατι ημιασημα "μοντελα" η "κατι" στον ευρυτερο(sic) καλλιτεχνικο χωρο, οτι οσες κανουν κατι σηκωνουν το τηλ. οι ιδιες & λες"ελα -π.χ Γωγω,ο Μητσος απο το Αιγαλεω ειμαι & μου δωσε το τηλ. σου ο φιλος μου ο Ανδροκλης απο τις Κουκουβαουνες. Μπορεις σε 1 ωριτσα να πεταχτεις να σε σκισω??? α, & ποσα ζητας για να εχω ψιλα επανω μου???"  τεσπα. Αφου ομως θες συμβουλη  διαβασε:Για προσπαθησε να γνωρισεις τον Ρεβη.Κατι θα καταφερεις.Τωρα αν δε θες ννα παιδευτεις τοσο πολυ, για αρχισε να ψαχνεις ακρες που μπορουν ννα σε μπασουν μηπως & καταφερεις κατι με καμια απο κατι ροαλιτουδες, που κανουν κανονικα & με το "νομο" βιζιτα. & εδω βεβαια θα παιδευτεις, μα οχι τοσο οσο με τον Ρεβη(λεμε τωρα) Παιδεψου & λιγο.
συναγωνιστες ολες οι ας πουμε εληνιδες επωνυμες εχουν τα στεκια τους που το κανουν αλλα για να μπεις στα στεκια τουςμονο το χρημα που θες για να της πλησιασεις το χαλας και πηδας για ενα μηνα τα καλυτερα cg του souzana  απο εκει και περα η ποιο μικρη ταριφα ειναι 600 χαρτια την ωρα και το μεγαλο νταραβερι γινετε στην θεσσαλονικη σε λουξ ξενοδοχειο στην πλατεια αριστοτελους.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Καθε 2 μήνες γίνεται ένα τόπικ για ποιές διάσημες γουστάρουμε. Αν γίνεται ας τις κάνει ο καθένας μια λίστα στο προφίλ του για να ξέρουμε τι γουστάρει ο καθένας.

ελα ντε......σταματηστε....ελεος...στοπ στην μαλακια....ναι στον φραπε!!!!!!!!!
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
συναγωνιστες ολες οι ας πουμε εληνιδες επωνυμες εχουν τα στεκια τους που το κανουν αλλα για να μπεις στα στεκια τουςμονο το χρημα που θες για να της πλησιασεις το χαλας και πηδας για ενα μηνα τα καλυτερα cg του souzana  απο εκει και περα η ποιο μικρη ταριφα ειναι 600 χαρτια την ωρα και το μεγαλο νταραβερι γινετε στην θεσσαλονικη σε λουξ ξενοδοχειο στην πλατεια αριστοτελους.
Συναγωνιστη δεν μας το κανεις λιγο πιο ξεκαθαρο το θέμα γιατι εμένα με αφησες μαλακα;
Τα 600 που λες για ποιες ειναι;
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Τον Κακαουνακη!!!!!!!!!!!!!!!Παιδια βλεπω οτι πεασαμε στην φαντασιωση!!!!! :jerking:  :headbang: :jerking: :headbang: :jerking: :headbang: :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
F

fler

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
233
Like
43
Πόντοι
1
Ας ποστάρω και εγώ που άνοιξα το topic.
1) Στεφανίδου
2) Μενεγάκη
3) Βλαντή
4) Καρύδη
5) Κουβελόγιαννη (όχι μόνο μάπα αλλά και μπούτια)
6) Πολατίδου (ειδικά στα σημάδια στο πρόσωπο)
7) Αγγελοπούλου Δήμητρα (που έπαιζε στο σήριαλ Της αγάπης μαχαιριά ή κάπως έτσι. Μούναρος και φάτσα καβλωτική)
8) Τσαπανίδου
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Έλα lepando... πες το με το όνομά του! Love Generation! Ε?
Oχι αυτη. αυτη ηταν κανονικοτατα βιζιτου. Για κατι παληοτερες μιλαω. Που ηταν μεσα σε ¨μεγαλα αδελφια", "τοιχους"..... τεσπα, οποιος εχει τυχει θα ξερει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom