Νέα

Λίζα από την οδό Έλλης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ξέρει κανείς που έχει πάει; ήταν φανταστική
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγώ τη γούσταρα πολύ τη Λίζα. Την είχα πάρει αρκετές φορές στο "μαγαζί" της οδού Έλλης. Μου είχε δώσει και κολαράκι. Θεωρώ πως ήταν από τις πιο καυλιάρες, αν όχι η πιο καυλιάρα από όλα τα ξερακιανά που παίζουν στην πιάτσα. Σεβόταν τα λευτά που έπερνε και τα τιμούσε.
Όταν έφυγε από την Έλλης, ήταν στο μαγαζί στην Ιουλιανού (που είναι τώρα μία χοντρή τα απογεύματα, η Νανά). Μου είχε πει ότι είχε πάρει το μαγαζί. Όμως τώρα έχω πολύ καιρό να τη συναντήσω. Αν μάθει κανένας κάτι, παρακαλώ να το δημοσιεύσει. Πολύ καύλα η γυναίκα!!!!
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
164
Κριτικές
24
Like
137
Πόντοι
291
Σήμερα στο μαγαζί αυτό εργαζόταν η Χριστίνα, από Βουλγαρία. Νέο πρόσωπο στο χώρο, άρτι αφιχθείσα. Είναι 35+, αλλά στο κρεβάτι ΑΣΤΕΡΙ! Κάνει και ακάπωτη με τελείωμα στο στόμα ή στα βυζιά. Προτίμησα τη σκουφωμένη και όταν τελείωνα την πασάλειψα. Είναι ευγενέστατη και πραγματικά "ζει" αυτό που κάνει. Το όλο πακέτο 25?. Είναι σε πρωινή βάρδια, αλλά ανήκει σε αυτές που μετακινούνται και κανείς δε γνωρίζει πόσο θα είναι εκεί.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε HONDA, Η Χριστίνα που λες από Βουλγαρία,  σε ποιο νούμερο "σπιτιού" στην οδό Έλλης δουλεύει? Αν θες πες μου σε παρακαλώ και περιοχή. Ευχαριστώ
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
164
Κριτικές
24
Like
137
Πόντοι
291
Φίλε HONDA, Η Χριστίνα που λες από Βουλγαρία,  σε ποιο νούμερο "σπιτιού" στην οδό Έλλης δουλεύει? Αν θες πες μου σε παρακαλώ και περιοχή. Ευχαριστώ
Στο 3. Αξιζει πολλά.
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
164
Κριτικές
24
Like
137
Πόντοι
291
Είναι πολύ καλή. Προτείνεται
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Είναι πολύ καλή. Προτείνεται

Την προτείνεις μεν... αλλά παραπάνω πολύ σωστά γράφεις ότι "είναι σε πρωινή βάρδια, αλλά ανήκει σε αυτές που μετακινούνται και κανείς δε γνωρίζει πόσο θα είναι εκεί." 

Έτσι ακριβώς έχουν τα πράγματα... πέρασα σήμερα το πρωί και η τσατσά μου είπε ότι δεν ξέρει πότε και αν θα ξαναδουλέψουν εκεί η Χριστίνα (πρωί) και η Φώφη (απόγευμα)...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom