Νέα

Glamour στην Ξάνθη...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KaiserSoze
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 14K
  • Ετικέτες
    ξάνθη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KaiserSoze

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν για να πω την αλήθεια απο τέτοια μαγαζιά δεν έχω και πολλές εμπειρίες (τι πολλές δηλαδή 5-6 είναι).

Πρόσφατα βρέθηκα στην Ξάνθη για δουλειές και ένας φιλος ψαγμένος σε τέτοιες καταστάσεις μας πήγε στο Γκλάμουρ.,

Απο που να αρχίσω και που να τελειώσω. Γύρω στις 9-10 κοπέλες, η μια καλύτερη απο την άλλη. Εντάξει δεν ήταν όοολες θεές αλλά οι μέτριες ήταν 1-2 και οι υπόλοιπες απλά θεές.

Δυστυχώς οι τιμές είναι τσουχτερές (δικό σου ποτό 7?, δικό της σπέσιαλ 20?, δικό της απλό 10?, πριβέ χορός 15?). Και λέω τσουχτερές γιατι ρουφάνε με την μία την γκαζόζα (σπέσιαλ) ή το νερό (απλό) και ζητάνε κι άλλο. Μέχρι δηλαδή να προλάβεις να πιάσεις λίγο κωλαράκι σου έχουνε φύγει 30? χωρίς να το καταλάβεις. Απο πιασίματα εξαρτάται απο την κοπέλα. Στην αρχή μου ήρθε μια Ρουμάνα (Νίκη) η οποία ήταν εντελώς παγοκολώνα και δεν άφηνε πολλά πολλά (πήγα να πιάσω το βυζί και μου πήρε το χέρι). Αφου την έστειλα αυτή ήρθε δίπλα μου η Βικτώρια απο την Ρωσία (μην ρωτάτε απο που ακριβώς). Η εμπειρία φάνηκε αφού η κοπέλα με είχε τεντώσει μέσα σε 3' λεπτα. Εκτός απο χούφτωμα γενικότερα, πήρε μόνη της το χέρι μου και το έβαλε στο νιμού της μέσα. Με την μία πήρα χορό, όπου εκεί σε γδύνει εντελώς απο την μέση και πάνω και σου αλλάζει τα φώτα! (γλυψίματα, φιλιά).

Η επόμενη (μην ρωτήσετε καν ποσο λογαριασμό κάναμε εκεί μέσα) ήταν η Ελένη. Απλά Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο προσωπάκι και ένα κορμί αμαρτία. Ήταν 19 χρονών απο την Μολδαβία. Ήταν απο ότι μου είπε μόλις 2 μέρες στο μαγαζί. Ψιλοτυπική αλλά άφηνε να πιάνεις αβέρτα (ειδικά αμα την κέρναγες το ακριβό και όχι το φθηνό). Ήταν όμως απιστευτα εξαιρετική γκόμενα και έτσι την κράτησα. Μια άλλη Ρουμάνα που ήρθε είχε και αυτή απίστευτο κορμί αλλά δεν ήξερε ουτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά και γενικότερα ήταν ξενερουά και έφυγε σούμπιτι.

Πήρα την Ελένη για ένα χορό. Δεν με έγδυσε καθόλου αλλά γδύθηκε αυτή και είδα τον Χριστό φαντάρο! Ο φίλος μουθ είχε πιάσει μία, με την οποία είχε ξαναμιλήσει την προηγούμενη φορά που είχε έρθει. Όσο εγώ άλλαζα τις κοπέλες, αυτός είχε την ίδια και στο τέλος ανταλλάξανε κινητά (δεν ξέρω αν έχει επικοινωνήσει ακόμα μαζί της πάντως).

Γενικότερα αυτά απο το Γκλάμουρ. Τελικός λογαριασμός 400? και χωρίς να πηδήξουμε αλλά η εμπειρία με τα μωρά ήταν απίστευτη.
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά συμφωνώ και επαυξάνω για το Glamour στην Ξάνθη,

Εχω πάει 3-4 φορές τα τελευταία 2 χρόνια, επειδή ανεβαίνω για επαγγελματικό ταξίδι. Οι κοπέλες είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο και το περιβάλλον χαλαρό, ειδικά καθημερινές.

Η αλήθεια είναι όμως ότι φεύγουν πολλά λεφτά, περνάει η ώρα πάρα πολύ ευχάριστα αλλά δε νομίζω ότι μπορείς να κάνεις κάτι παραπάνω. Εχω πάρει 2-3 φορές κινητά από κοπέλες αλλά θα πρέπει να καθίσεις 1-2 μέρες ακόμα, να τις βγάλεις έξω το απόγευμα για φαγητό και πιθανόν να σου κάτσει αλλά φαντάζομαι ότι θα θέλει και επιπλέον αμοιβή. Δηλ. συνολικά πρέπει να ανέβεις Ξάνθη με 600 euro στην τσέπη για να σου κάτσει κανένα καλό κομμάτι (που τα περισσότερα έιναι πολύ καλά).

Αν κάποιος πιο μυημένος στην περιοχή ξέρει κάτι παραπάνω ας το πεί, έχβ ταξίδι σε λίγες μέρες προς τα εκεί.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Απο που να αρχίσω και που να τελειώσω. Γύρω στις 9-10 κοπέλες, η μια καλύτερη απο την άλλη. Εντάξει δεν ήταν όοολες θεές αλλά οι μέτριες ήταν 1-2 και οι υπόλοιπες απλά θεές.

Υπάρχει καλή ποιότητα

Δυστυχώς οι τιμές είναι τσουχτερές (δικό σου ποτό 7€)

Το δικό σου ποτό 10 ευρώ (με είσοδο)

Η επόμενη (μην ρωτήσετε καν ποσο λογαριασμό κάναμε εκεί μέσα) ήταν η Ελένη. Απλά Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο προσωπάκι και ένα κορμί αμαρτία. Ήταν 19 χρονών απο την Μολδαβία. Ήταν απο ότι μου είπε μόλις 2 μέρες στο μαγαζί. Ψιλοτυπική αλλά άφηνε να πιάνεις αβέρτα (ειδικά άμα την κέρναγες το ακριβό και όχι το φθηνό). Ήταν όμως απιστευτα εξαιρετική γκόμενα και έτσι την κράτησα. Μια άλλη Ρουμάνα που ήρθε είχε και αυτή απίστευτο κορμί αλλά δεν ήξερε ουτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά και γενικότερα ήταν ξενερουά και έφυγε σούμπιτι.

Οι κοπέλες γενικά παίζονται. Αν είσαι τακτικός πελάτης μπορείς να κάνεις σκηνικό. Της Ελένης όταν της έπαιξα το μουνάκι, της άρεσε και με άφησε να το κάνω. Απίστευτο βυζί. Επίσης η Νορβηγίδα ήταν και αυτή καλή, πολύ ωραίο μωρό, τέλειο κωλαράκι, απαλό δέρμα. Μία άλλη με μακρύ μαύρο μαλλί αυτή γούσταρε να πάμε μετά την δουλειά στο Ρόδον (μπουζουκσίδικο), κάτι το οποίο όμως δεν έκανα (την έκανα με ελαφρά, δεν θα περίμενα μέχρι της 6-7 να σχολάσει με την πιθανότητα "και αν μου κάτσει;" ). Πήρα και τις 3 για prive, δύο φορές την καθεμιά, χώρια τα ποτά. Η μαυρούλα μου ξέφυγε μιας και ήταν απασχολημένη. Με την εμπειρία που έχω από τέτοιους χώρους πιστεύω ότι παίζει και το κάτι παραπάνω (όχι βέβαια μέσα στο μαγαζί) αλλά οι κοπέλες γενικά δίνουν κινητά...

 

kostiiis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
343
Πόντοι
281
κανεις με προσφατη εμπειρια απο glamour?
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή ανεβαίνω σύντομα για δουλειές, μήπως υπάρχει τίποτα νεώτερο από το κατάστημα; Η Βικτώρια είναι ακόμα εκεί;
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Τρομερό μαγαζί....καλά...η Βικτώρια είναι ακόμα εκεί?Μία μελαχροινή πολύ όμορφη?Αυτή,στον χορό που έκανε της έβαζες δάχτυλο και ανεβοκατέβαινε πάνω του.....τρομερή....πολύ καλό μαγαζί για επίπεδα επαρχίας αλλά αρκετά ακριβό....
ΥΓ---->Την σαμπάνια που τις κερνάς...πίκολο την λένε ακόμα???χεχεχεχε
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πολλά ξέρεις εσύ... Από μεταγραφές μέχρι και την Βικτώρια του Glamour....  :new_shocked:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Πολλά ξέρεις εσύ... Από μεταγραφές μέχρι και την Βικτώρια του Glamour....  :new_shocked:
χεχεχεχε....έχω μεγάλο φάσμα γνώσεων.....αλλά η Βικτώρια ήταν απίστευτη....πολύ καλό μωρό....και πολύ ζεστό....
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Όντως πολύ καλή. Είχε δώσει και τηλεφωνάκι αλλά δεν έκατσα τόσο πολύ ώστε να διαπιστώσω τί παίζει...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Όντως πολύ καλή. Είχε δώσει και τηλεφωνάκι αλλά δεν έκατσα τόσο πολύ ώστε να διαπιστώσω τί παίζει...
Μόνο από αυτά που σου έλεγε στο μπάρ σε έφτιαχνε τρελλά......σκέψου αν την έβρισκες και face to face......μιλάμε...άλλο πράγμα....
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα που θα πάω θα της πω τους χαιρετισμούς σου...
 
OP
OP
K

KaiserSoze

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Χαχα, ρε φίλε ποδολάγνε τι μου θύμισες με το Πίκολο...

Δυστυχώς από τότε που έκανα το post ξανα πήγα μόνο μία φορά στο Glamour. Το Σ/Κ αυτό όμως θα είμαι Κομοτηνή και λέω να το ξανα επισκεφτώ (αν και οικονομικά δεν με βλέπω για πολλά πολλά).

Θα σας αφήσω τις νέες εντυπώσεις μου!
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Απλώς προς ενημέρωση κάποιων κυρίων που θέλουν να δώσουν τα..."χαιρετίσματά" τους στην Βικτώρια, να ενημερώσω ότι Βικτώρια τέλος. Μπορείτε να τα δώσετε σε άλλες κυρίες του καταστήματος...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Απλώς προς ενημέρωση κάποιων κυρίων που θέλουν να δώσουν τα..."χαιρετίσματά" τους στην Βικτώρια, να ενημερώσω ότι Βικτώρια τέλος. Μπορείτε να τα δώσετε σε άλλες κυρίες του καταστήματος...

Θα τα μεταφέρουν όμως στη Βικτώρια; :rockon:
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
παιδια αυτο το glamour τι μουσικη παιζει?(τι ρωταω τωρα,ε?)Δε πιστευω να βαραει σκυλαδικα?Μια απο τις επομενες ημερες παντως σκοπευω να ριξω μια βολτα προς τα κει.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Απλώς προς ενημέρωση κάποιων κυρίων που θέλουν να δώσουν τα..."χαιρετίσματά" τους στην Βικτώρια, να ενημερώσω ότι Βικτώρια τέλος.
Τέλος???Όχι ρε πούστη μου....θα παντρέυτηκε εκείνον τον επιχειρηματία απο την Κομοτηνή.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom