Νέα

Venus στο Ρέθυμνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Petrosp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 36K
  • Ετικέτες
    ρέθυμνο
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Petrosp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά δεν ξέρω τι σημαίνει φραπές κ οι άλλες εκφράσεις κτλπ είμαι νέος
(Αν θέλει κάποιος μου εξηγεί)
Στο συγκεκριμένο πας μιλας με τον τσιφ αφου οι κοπέλες δεν σε πλησιάζουν απλά χορεύουν κ τους λες θέλω να πάρω αυτήν ( αν θες BJ ή να γαμήσεις ) του το λες κ σε οδηγεί σε ξεχωριστό χώρο,
Απο τις 15 οι 13 πρέπει να τον παίρνουν
ΤΙμή 70
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Φραπέ λέμε την μαλακία με το χέρι μέχρι χυσίματος.

Για πες περισσότερα, έχεις μπεί προσωπικά στο πριβέ?
 
OP
OP
P

Petrosp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ο κολλητός μου εγώ τον περίμενα. Τι να σου πήδηξε κανονικά αλλα επειδη ήταν καλοκαίρι πέθανε απο την ζέστη
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Στα Χανιά και στο Ηράκλειο τι παίζει?
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
Χανιά το playboy..ανάλογο του Venus,100e για πίπα....αν κάνεις καλή επιλογή με 2-3 ποτάκια φραπαδούρα σίγουρη
Και στα υπόλοιπα γύρω γύρω πάιζει αλλά πρέπει να κάνεις 2-3 φορές καταθέσεις να σε μάθουν και μετά...
Η ταρίφα σε όλα για να μην βασανίζεστε είναι από 100 μέχρι 120ε

Στο Ρέθυμνο έχει και τον Κόκκορα πάνω στην Εθνική....με μια 70-80ε
 

kalogekal

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
Που  βρίσκεται  το  playboy στα  χανιά?
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
το playboy ειναι στα Χανια, στην παραλιακή για Πλατανιά μετά τους Αγίους Αποστόλους
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
110
Like
1.783
Πόντοι
8.360
Χανιά το playboy..ανάλογο του Venus,100e για πίπα....αν κάνεις καλή επιλογή με 2-3 ποτάκια φραπαδούρα σίγουρη
Και στα υπόλοιπα γύρω γύρω πάιζει αλλά πρέπει να κάνεις 2-3 φορές καταθέσεις να σε μάθουν και μετά...
Η ταρίφα σε όλα για να μην βασανίζεστε είναι από 100 μέχρι 120ε

Στο Ρέθυμνο έχει και τον Κόκκορα πάνω στην Εθνική....με μια 70-80ε
Ο κόκορας σε ποιό σημείο της εθνικής είναι?
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
Χανιά το playboy..ανάλογο του Venus,100e για πίπα....αν κάνεις καλή επιλογή με 2-3 ποτάκια φραπαδούρα σίγουρη
Και στα υπόλοιπα γύρω γύρω πάιζει αλλά πρέπει να κάνεις 2-3 φορές καταθέσεις να σε μάθουν και μετά...
Η ταρίφα σε όλα για να μην βασανίζεστε είναι από 100 μέχρι 120ε

Στο Ρέθυμνο έχει και τον Κόκκορα πάνω στην Εθνική....με μια 70-80ε

Δεν θέλω να ανακατευτώ κάπου που δεν είμαι σίγουρος αλλά από τις δικές μου εμπειρίες αμφιβάλλω αν το diamonds Medusa κανούν extra όσα και να σκάσεις....Μου φάνηκαν πολύ elite υφάκι

 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Να και μια φωτο από το Venus στο Ρεθυμνο, αν και οχι καλη λόγω κινητου με χαμηλή ανάλυση...
 

Συνημμένα

  • Venus.jpg
    Venus.jpg
    17,2 KB · Εμφανίσεις: 93

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Επειδη ξέρω την περιοχή, να και ένας πρακτικός χάρτης, αν περάσετε από Ρέθυμνο, να το βρήτε εύκολα το Venus....
Συνήθως έχει καλά γκομενάκια, Ανατολικής κυρίως προελεύσεως, αλλά γενικά είναι με αρκετά φιλική ατμόσφαιρα, επαληθεύω αυτά που είπαν οι συνάδελφοι για τις χρεώσεις...
 

Συνημμένα

  • SP32-20061229-123213.jpg
    SP32-20061229-123213.jpg
    65,8 KB · Εμφανίσεις: 85

Επισκέπτης
Γεια σου κρητη και ρεθυμνο.
Βενους ειναι εγγυημενη λυση .
Κρητη ρεεεε αλλη χωρα. Οι ανθρωποι ξερουν να περνανε καλα
Μια ρουμανα με βυζακια που πηρα 5 λεπτα πριν κλεισει το μαγαζι καποιο σαββατοβραδο, μονο που δεν εχωσε τη γλωσσα της να με φιλησει στα πνευμονια η ατιμη. τι ερωτας ηταν αυτος, ΜΠΛΙΑΧ ομως τα φιλια,μακρυα
 

Tilemahos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα ηθελα να σας καλοσορισω .....

                V    E      N    U      S 

Venus ειχα παει πριν κανα μηνα με εναν φιλαρακο υπερ ψαγμενο σε αυτα.
Στριπτιζαδικο με facilities μου ειπε και λεω why not ,lets do it...
H διαδικασια ειναι η εξης .....
Βλεπεις τις τυπισσες να χορευουν με ενα χωρο του στυλ,ωχ μωρε βαριεμαι ,ποτε τελειωνω και ολα τα συναφη.τα γκομενακια ειναι ανω του μετριου ολες.Η τιμη 70 e uros ,γνεφεις στον supervisor και με εναν μυσταγωγικο τροπο βρισκεσαι σε ενα δωματιακι χωρις θερμανση με το γκομενακι γυμνο να σε περιμενει.Πηρα ενα recommended απο τον υπερψαγμενο φιλο μου αλλα μουφα εντελως.Oi φιλοι του την ειχαν TOP .Ιερεια του χρονου η τυπισσα να βλεπει το ρολοι.....Not recommended φιλοι μου.Μαυρο στην μικροσωμη Βουλγαρα Μαρινα που ηθελε και φιλακια στο στομα .......
Για περισσοτερες πληροφοριες εν αναμονη ...θα ξαναπαω το μερος ηταν απαικτο........

 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Χανιά το playboy..ανάλογο του Venus,100e για πίπα....αν κάνεις καλή επιλογή με 2-3 ποτάκια φραπαδούρα σίγουρη
Και στα υπόλοιπα γύρω γύρω πάιζει αλλά πρέπει να κάνεις 2-3 φορές καταθέσεις να σε μάθουν και μετά...
Η ταρίφα σε όλα για να μην βασανίζεστε είναι από 100 μέχρι 120ε

Στο Ρέθυμνο έχει και τον Κόκκορα πάνω στην Εθνική....με μια 70-80ε

Για το Venus ειχα ακουσει!
Εχεις αει τελευταια? Περιμενουμε τα φοντα σου παιχταρα!!!
Τωρα αυτο το Playboy δεν το βρηκα. Υπαρχει ακομα?
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
paracelsus μαζευεις infos για τις καλοκαιρινες σου διακοπές?  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ναι! Περυσι καναμε πολυ scouting (αιμα, δακρυα και ιδρωτα) με τον Flesh για να συλλεξουμε πληροφοριες. Φετος το ψαχνω και απο εδω. Αλλα δεν βλεπω πολυ κινηση στα strip σε Χανια-Ρεθυμνο!
Μαλλον τα εσκασαν ολοι στην Αντριανα και δεν τους περισεψαν!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Έχω καιρό να πάω ( πάνω από δύο χρόνια) Γενικά είχα καλή εντύπωση αλλά τώρα δε θυμάμαι λεπτομέρεις. Θετικές εικόνες πάντως, από γυναίκες, σέρβις και τιμές.
 

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας φίλοι.Χθές πήγα VENUS αλλα ξενέρωσα παρα πολύ και θα σας πω το λόγο.Τωρα τελευταία αλλάξανε το σύστημα και δεν αφήνουν να πηδήξεις εκεί στα δωμάτια (δεν ξέρω τον λόγο αλλά κατι υποθέτω...) και μας είπε ο σερβιτόρος ότι μπορείς να επιλέξεις αυτή που σ αρέσει και την πέρνεις εκτός μαγαζιού για 1 ώρα με 100 ευρώ! Αυτό σημαίνει οτι αν δεν έχεις μέρος να την πάς πρέπει να πληρώσεις και ξενοδοχείο οπότε θα σου πάει παραπάνω και δεν λέει.Απο άποψη γυναικών πιστεύω οτι εχει πολυ καλες γκόμενες και με 70 ευρώ που ήταν άξιζε να πηδήξεις.Αυτά απο VENUS οποιος μάθει κατι νεότερο ας μας διαφωτίσει...
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπόν τα πράγματα έχουν ξανάρθει στο φυσιολογικό τους.... πηδάς στα πίσω δωματια ;)  :jerking:

Μιχαέλα, 23, μελαχροινή, made in Ρουμανία -> 80euros  :helpplea:

μπορώ να πω οτι ενω δεν είχε σώμα για τα γούστα μου, ήταν απλά πανέμορφη  :boobies:

πολύ καθαρή, πίπα αρκετα καλή (με) και ότι στάση ζητούσες, χωρίς να σε αφήνεινα πειράζεις ανάμεσα στα πόδια :P :booty:

σε γενικές γραμμές πολυ καλο ;)  :rockon:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom