Νέα

Λετονία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα magoyras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
22
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες.Εχει επισκεφθει κανενας σας τωρα τελευταια την Λετονια? σκεφτομαι να κανω μια βολτα προς τα εκει,τελος αυγουστου και οτι πληροφοριες υπαρχουν ειναι καλοδεχουμενες.
 

antreas88

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
251
Like
0
Πόντοι
1
Εχω ακουσει πως πουτανες και μη, ειναι ολες και γαμω τα μουνια....
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Εγώ τα είχα με Λεττονή και Λιθουανές. Είναι όντως και γ.μώ τις γκόμενες και πολύ διαφορετικές σε κατασκευή. Αυτές που έρχονται εδώ είναι τα μπάζα.
Άμα συναντήσετε σε νησί οικονομικά ευκατάστατη και όχι χωριάτα λεττονή θα σας φύγει ο τάκος.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Εγώ τα είχα με Λεττονή και Λιθουανές. Είναι όντως και γ.μώ τις γκόμενες και πολύ διαφορετικές σε κατασκευή. Αυτές που έρχονται εδώ είναι τα μπάζα.
Άμα συναντήσετε σε νησί οικονομικά ευκατάστατη και όχι χωριάτα λεττονή θα σας φύγει ο τάκος.

ρε φιλε και που τις γνωρισες δλδ?
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ρε φιλε και που τις γνωρισες δλδ?
[/quote]
τη μια στη σαντορίνη και τις άλλες δύο καλοκαίρι σε club στη παραλιακή.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
ρε φιλε και που τις γνωρισες δλδ?

τη μια στη σαντορίνη και τις άλλες δύο καλοκαίρι σε club στη παραλιακή.

εγω μια απο λιθουανια σε μπουρδελο ειχα παρει μονο
καλη τυπισσα
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ναι οι άτιμες σαν να έχουν άλλο δέρμα, άλλη επιδερμίδα.
Βέβαια είναι ψυχρές σαν άνθρωποι αλλά καλύτερα να ξυπνάς και να βλέπεις τον άγγελο δίπλα σου παρά τον κουβά που γκρινιάζει..
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Μου φενεται θα οργανωσω επιδρομη σε ολες αυτες τις χωρες...............
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
άμα θες βοήθεια πριν εκδρομή πες μου να σου πω τι γνωρίζω για αυτές
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Παντως και καλοκαιρι στην Ελλαδα ερχονται διακοπες αρκετες απο αν.μπλοκ
ειναι ευκαιρια να γνωρισεις μερικες....
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Συνήθως αυτές πάνε πλαταμώνα, οι πιο πλούσιες σαντορίνη, μύκονο, κρήτη
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες.Εχει επισκεφθει κανενας σας τωρα τελευταια την Λετονια? σκεφτομαι να κανω μια βολτα προς τα εκει,τελος αυγουστου και οτι πληροφοριες υπαρχουν ειναι καλοδεχουμενες.

Πήγα 2 φορές Λετονία. Η χώρα έχει το καλό ότι ενώ οι γκόμενες είναι γαμώ τα μουνιά οι άντρες τους είναι χάλια. Έχουμε μεγάλη πέραση ως μεσογειακοί  :dancing: Παίζει πολύ μπουρδέλο και μασάζ, αλλά θέλει προσοχή. Μπορεί εύκολα σ' ένα κλαμπ να βρεθείς με λογαριασμό που μόνο με πιστωτική μπορείς να πληρώσεις.. ή θα σε αναγκάσουν να πληρώσεις με πιστωτική.  :hammer:

Παίζουν και πολλές ανεξάρτητες που στην "πέφτουν" για ποτό σε κανονικά μπαρ. Δεν είναι πιεστικές ή κάτι τέτοιο. Αν τις πας στο ξενοδοχείο σου απλά συνδυάζουν πήδημα με λίγα λεφτά :boobies:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Έχεις καμμιά διεύθυνση ή όνομα club για ποτό?
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Πήγα 2 φορές Λετονία. Η χώρα έχει το καλό ότι ενώ οι γκόμενες είναι γαμώ τα μουνιά οι άντρες τους είναι χάλια. Έχουμε μεγάλη πέραση ως μεσογειακοί  :dancing: Παίζει πολύ μπουρδέλο και μασάζ, αλλά θέλει προσοχή. Μπορεί εύκολα σ' ένα κλαμπ να βρεθείς με λογαριασμό που μόνο με πιστωτική μπορείς να πληρώσεις.. ή θα σε αναγκάσουν να πληρώσεις με πιστωτική.  :hammer:

Παίζουν και πολλές ανεξάρτητες που στην "πέφτουν" για ποτό σε κανονικά μπαρ. Δεν είναι πιεστικές ή κάτι τέτοιο. Αν τις πας στο ξενοδοχείο σου απλά συνδυάζουν πήδημα με λίγα λεφτά :boobies:


Νίκο σε παρακαλώ, όταν έχεις όρεξη δώσε περισσότερες πληροφορίες για μέρη, ξενοδοχεία, τιμές και υπηρεσίες και κινδύνους.

Σε ευχαριστώ.
Αναλυτικά
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Ναι αν έχεις αναλυτικές πληροφορίες θα βοηθούσαν πολύ..
 
OP
OP
M

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
22
Πόντοι
1
Ευχαριστω παιδες για ολα αλλα θα παρακαλεσω τον Νικο να ενημερωσει λιγο πιο αναλυτικα..
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Για ενημέρωση και κινδύνους!!!! διάβασε και αυτό το site.
Οι πούστηδες οι λεττονοί κλέβουν σαν τρελοί γιατί πάνε όλο αγγλοι για σεξοτουρισμό και σαν  ζώα που είναι τους  κλέβουν
αβέρτα. Κάτι φίλοι μου που φύγανε απο δω  (Σκωτία) γερμανοί και πήγανε ρίγα το πάσχα, έφυγαν με υπέρογκους λογαριασμούς απο στριπ άπρακτοι. Προσοχή στα τουριστικά!!

Μια κοπέλα που ξέρω απο δω Λεττονή είναι μουνάρα πάντως!!!  Αξίζει πιστεύω να πάει κανείς.Προσοχή μόνο στις λαμογιές. :rolleyes:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
παντος ενας φιλος μου Ισπανος που ειχε παει περσι το καλοκαιρι μου ειχε πει οτι ητανε γεματο πεινασμενους Ιταλους!!!οταν εχει ξενους χαλαει η πιατσα.οι Ιταλοι δεν πολυ μετρανε και συνηθως βρισκουνε μια και την παιρνουνε Ιταλια και πολλες φορες την παντρευονται κιολας.αλλα οταν ειναι πολυ κανουνε μεγαλο κακο!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom