Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 28 59,6%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 40,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    47

george_gk2003

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Καλοί μου φίλοι καλησπέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.
Αποφάσισα να ανοίξω ένα τέτοιο θέμα καταθέτωντας ο καθε ένας την άποψη του και ίσως και τις εμπειρίες του.
Προσωπικά είχα μια εμπειρία τέτοια την οποία διέκοψα αλλά με βασανίζει στη σκέψη.
Τι λένε τα καλά παιδιά για αυτό το ίσως σοβαρό θέμα ? θα άξιζε να κάνεις κανείς σοβαρή σχεση με ένα κορίτσι που δουλεύει σε στριπτιζομαγαζο και μάλιστα αλλοδαπή ?
 

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
Όχι. Και μάλιστα ανεξάρτητα απο εθνικότητα.
Οι κοπέλες αυτές, που τις σέβομαι όπως κάθε άνθρωπο, έχουν επιλέξει (και είναι δικάιωμά τους) να είναι "δημοσίας χρήσεως", έστω και απλώς απο άποψη οφθαλμόλουτρου.
Οπότε δεν μου αρέσει να μπορεί κανείς να δει τον κώλο της γυναίκας μου η και να της τον πιάσει, πληρώνοντας απλά το αντίτιμο μιας κάρτας χορού.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Όσο και αν κάποιες φορές είναι πρόκληση , θα συμφωνήσω με τον theofilos.....
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
110
Like
1.783
Πόντοι
8.360
Ενας φίλος το είχε κάνει παλιότερα αλλά το είχε τελειώσει γρήγορα.Πάντως το δικό μου κολλημένο μυαλό δεν θα μ άφηνε να κάνω σοβαρή σχέση με μια στριπτιτζού παρά μια εφήμερη σχέση για sex.Τώρα πάλι αν ήταν τόσο μουνάρα θα την κυκλοφορούσα για να κάνω μόστρα ίσως αλλά μέχρι εκεί 
 

Επισκέπτης
Aλλο ενα ενδιαφερον θεμα, που θα εχει μεγαλη συμμετοχη...!

Φιλε μου εαν εισαι & ειναι ερωτευμενη μαζι σου, και την "βρισκετε μαζι", τι μας ρωτας ? Προχωρα.

Η γνωμη μου ειναι  οτι συνηθως αυτοι οι δεσμοι εχουν μικρη διαρκεια και μεγαλο ψυχικο κοστος.
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Aλλο ενα ενδιαφερον θεμα, που θα εχει μεγαλη συμμετοχη...!

Φιλε μου εαν εισαι & ειναι ερωτευμενη μαζι σου, και την "βρισκετε μαζι", τι μας ρωτας ? Προχωρα.

Η γνωμη μου ειναι  οτι συνηθως αυτοι οι δεσμοι εχουν μικρη διαρκεια και μεγαλο ψυχικο κοστος.

Moυ φαίνεται πως έχει ξανασυζητηθεί παρόμοιο θέμα...anyway...προσωπικά έχασα το μυαλό μου μια φορά μόνο με ένα παλιό κορίτσι της Πόπης (όχι τη Τζένιφερ φυσικά) που έχει σταματήσει τώρα και που τελικά τα έφτιαξε και παντρεύεται με άλλον πελάτη...Έτσι γλίτωσα γιατί είχα φάει ψιλοκόλλημα για πάρτη της.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
364
Πόντοι
36
Αν εννοείς συμβατική σχέση, ξέχασέ το. Εκτός αν θες να παίξεις αντίστροφη ρώσικη ρουλέττα: Μόνο μία θαλάμη άδεια....
 

stavigreek

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ παιδιά τα είχα φτιάξει με μια που δουλεύει σε Μπουρδέλο..
Τι να σας πω είναι βόμβα έτοιμη να εκραγεί.
Γυναίκες που φτάνουν σε τέτοιο σημείο..είναι πολύ επικίνδυνες.
Και ειδικά για τον άντρα.
 
OP
OP
G

george_gk2003

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω, αν και έχω πάθει πλάκα με την πάρτι της το έκοψα γιατι μου είχε τρελλανει το μυαλό παρότι δεν μου έφαγε ευρώ αντιθέτως μου εκανε πολλα δώρα και πολλες φορές μέχρι και την βενζίνη μου πλήρωνε.
Πάντως είχα ψυχικό κόστος μεγάλο, διότι είναι όμορφη και το επαιζε και μάγκας. Μου κατεστρεψε το μυαλό και την ψυχικά μου ηρεμία. Της μιλούσα συνέχεια για να έχει μια καλυτερη ζωή αλλα΄ποτε δεν άκουγε και πάντα με εκανε να φταιω για το τίποτα. Με καψουρευτηκε και φώναζε ότι με λατρευε αλλα δεν μπορεσα άλλο. Λεπτομέρειες στη συνέχεια.
Αργησα να το καταλάβω ότι με κατεστρεφε ψυχικά
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
21
Like
342
Πόντοι
6.055
Εψαξα να βρω το παλιο θεμα για συγχωνευση αλλα εχει περάσει καιρός. Σιγουρα με αυτες που βλεπουμε πολυ υπαρχει το ενδεχομενο. Προσωπικα εχω επιλεξει στην καλυτερη περιπτωση την σχεση Εργοδοτη υπαλληλου. Διαφορετικα απλα τρελαινεσαι. Ευκολα.

Απο την αλλη πλευρα ,σε Cost/Benefit ανάλυση, σε αυτες τις σχεσεις εχω παρει περισσοτερα από οποιαδηποτε αλλη 'κανονική΄, ακόμα και σε συναίσθημα. Ποτέ φυσικά σε σχεση με γυναικα δεν θα παρεις οσα θα δώσεις. Και σε τετοια σχεση θα δωσεις πολλά. Οχι μονο σε χρημα.

Αξιζει παντως να το ζησει καποιος, έστω και μια φορά. μόνο και μόνο για τον παραλογισμό να σε ζηλεύει επαγγελματίας ( στριπτιζού/βιζιτα ) Μαθαίνεις και πολλά γενικά για την γυναικεία φύση, αλλα και ειδικα για τις γυναικες που αναφέρονται σε αυτό το site.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
...εγω παλι με οσες μασατζουδες εχω μπλεχτει (και δεν θα ελεγα οτι ειναι λιγες) περασα πολυ ωραια και απλα, σιγα σιγα χαθηκαμε..
.....βεβαια ισως να τυχαινει και να τη σκαπουλαρω συνεχως, αλλα μεχρι τωρα τουλαχιστον, ευτυχως δεν ειχα παραπλευρες απωλειες....
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Εγώ πάλι είχα μια σχέση με μια φοβερή μουνάρα , μελαμψή ψιγάδα,(μπαμπάς Έλληνας-μαμά Τζαμαϊκανή), με απίστευτο πρόσωπο, λεπτό κορμί, 1.75, βυζάρες και κωλαράκι to die for,
και κάναμε απίστευτα γαμήσια....
Η σχέση δεν ήταν κακή, αλλά μετά από λίγο, ενώ μου ορκιζόταν ότι δεν πάει με πελάτες (δούλευε κονσομασιόν σε μπαρ, μόνο ποτο και παρέα έλεγε αυτή), με ενοχλούσε και μόνο η ιδέα, δεν την πολυπίστευα κιόλας, και της είπα να το διαλύσουμε.
Προσπάθησε να με ξαναφέρει πίσω με το σεξ, δεν τα κατάφερε, και δεν το μετάνοιωσα.
Όσο κράτησε όμως ήταν καλά, δεν μου έφαγε λεφτά, όπου έμπαινα οι γκόμενες κοίταζαν σαν χαζές, γενικά είχαν ανέβει οι μετοχές μου....

Πρόσθετο πρόβλημα : εγώ δούλευα πρωινή και αρκετα απαιτητική δουλειά, αυτή νύχτα, και όποτε ήταν ελεύθερη(δούλευε περίπου 15 μέρες το μήνα)  είχε την απαίτηση να ξενυχτάμε σε διάφορα μαγαζιά - μπαράκια και μετα έπρεπε ξενύχτης να τα βγάλω πέρα στη δουλειά μου, ενώ αυτή ξεσκιζόταν όλη μέρα στον ύπνο.....
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Καλοί μου φίλοι καλησπέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.
Αποφάσισα να ανοίξω ένα τέτοιο θέμα καταθέτωντας ο καθε ένας την άποψη του και ίσως και τις εμπειρίες του.
Προσωπικά είχα μια εμπειρία τέτοια την οποία διέκοψα αλλά με βασανίζει στη σκέψη.
Τι λένε τα καλά παιδιά για αυτό το ίσως σοβαρό θέμα ? θα άξιζε να κάνεις κανείς σοβαρή σχεση με ένα κορίτσι που δουλεύει σε στριπτιζομαγαζο και μάλιστα αλλοδαπή ?

Δες www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,3455.msg53743#msg53743]εδώ[/url]
να σου φύγει η απορία! Υπόψιν όμως ότι εγώ αυτό δεν το θεωρώ σχέση και η απάντηση μου είναι ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΣΟΒΑΡΗ ΣΧΕΣΗ. Φιλική σχέση με γαμήσι ναι θα έκανα!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Τι ωραια θα ειναι να βγαινεις με αυτη τη σχεση!Πως παει μωρο μου η δουλεια?Μια χαρα μωρο μου επιασαν το κωλο καμια 10αρια τραβηξα κ 3 φραπεδες μου ριξε ενα πουτσο ο γοριλας του μαγαζιου!Εσυ μωρο μου πως τα πας στη δουλεια?Ξερεις...........................
 

Επισκέπτης
εγω ειχα παλιοτερα σχεση με μια που δουλευε σε στριπ και σε πολυ γνωστα μαλιστα μαγαζι αλλα ουτε φραπεδες εκανε,ουτε γαμιοταν με κανεναν εκει μεσα!!ηταν μαλιστα πολυ ξηγημενη γυναικα και ψυχουλα!!ειναι αναλογα το που θα πεσεις!!αν και οι πιο πολλες κοιτανε να βρουν καποιον να τους τα ακουμπαει!!
 

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
εγω ειχα παλιοτερα σχεση με μια που δουλευε σε στριπ και σε πολυ γνωστα μαλιστα μαγαζι αλλα ουτε φραπεδες εκανε,ουτε γαμιοταν με κανεναν εκει μεσα!!ηταν μαλιστα πολυ ξηγημενη γυναικα και ψυχουλα!!ειναι αναλογα το που θα πεσεις!!αν και οι πιο πολλες κοιτανε να βρουν καποιον να τους τα ακουμπαει!!

Καλά βρε Γουώρ, εσύ δεν τα έχεις με τη Ζανίν απο παλιά;  :)
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Καλοί μου φίλοι καλησπέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.
Αποφάσισα να ανοίξω ένα τέτοιο θέμα καταθέτωντας ο καθε ένας την άποψη του και ίσως και τις εμπειρίες του.

Προσωπικά είχα μια εμπειρία τέτοια την οποία διέκοψα αλλά με βασανίζει στη σκέψη.

Τι λένε τα καλά παιδιά για αυτό το ίσως σοβαρό θέμα ? θα άξιζε να κάνεις κανείς σοβαρή σχεση με ένα κορίτσι που δουλεύει σε στριπτιζομαγαζο και μάλιστα αλλοδαπή?

Στην ηλικία και την θέση που είμαι σήμερα, ΟΧΙ - με τίποτα! Δεν μου χρειάζεται, δεν με γεμίζει...!

...όμως παλιά, γύρω στο '96, τον καιρό της νιότης μου, κάπου γύρω στα 24 με 25 μου, πριν 10+ χρόνια δηλαδή, είχα σχέση με την Alicia, μια 22χρονη Πολωνέζα stripper από το παλιό Platinum (για τους παλιούς που ίσως το θυμούνται) στην 3ης Σεπτεμβρίου (δίπλα στις επίσης παλιές Μούσες) στην Θεσσαλονίκη. Η ονείρωξη ΚΑΘΕ αντρα: Ξανθιά, γαλανομάτα, πρόσωπο που κοιτάς και τρέχουν ζουμιά, το ΑΠΟΛΥΤΟ στήθος και ούτε ΙΧΝΟΣ τριχούλας πάνω στο κορμί της... ΘΑΝΑΤΟΣ λέμε!

Αν λοιπόν, μετράει ως σχέση οτι επί 9-10 μήνες μέναμε ΜΑΖI (στο σπίτι της), βγαίναμε μαζί, πηγαίναμε εκδρομές και διακοπές μαζί, κοιμόμασταν κάθε μέρα μαζί και κάναμε sex που ΔΕΝ είχα φανταστεί (τότε)... ε, ναι είχαμε ΣΧΕΣΗ.

Δεν θα πω ψέματα. Ναι, την γούσταρα και πολύ μάλιστα. Ναι, η γυναίκα ήταν Μ-Ο-Υ-Ν-Α-Ρ-Α. Ναι, ήταν κάτι που δεν είχα ξανακάνει ως τότε... αλλά δεν πέρασε ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ πό το μυαλό μου να προχωρήσω σε κάτι πιο σοβαρό μαζί της και ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ εκείνη δεν με πίεσε για κάτι τέτοιο!

Ακόμη και σήμερα, σχεδόν 10 χρόνια μετά που σκέφτομαι εκείνες τις στιγμές, είμαι ΒΕΒΑΙΟΣ πως δεν είμουν τίποτα περισσότερο παρά ένα παιδαρέλι (αν και τότε περνιόμουν για μέγας γαμίκος - εσφαλμένα), με κάποιο πραγματικά "μαγικό" τρόπο - χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια - είχα καταφέρει να την κάνω μετά από λίγο καιρό, να συμπεριφέρεται σαν το σκυλάκι μου... αντι ΕΓΩ να είμαι το "σκυλάκι" της. Δεν ξέρω πως! Απλά συνέβη!!! Ίσως το γεγονός οτι από πριν είχα αποφασίσει μέσα στο μυαλό μου να μην προχωρήσω σε "σοβαρά πράγματα" μαζί της, ίσως οτι από ένα σημείο και μετά της συμπεριφερόμουν 90% σαν σκεύος ηδονής και μόνο 10% με τρυφερότητα... το θέμα είναι πως όταν της ΖΗΤΗΣΑ να χωρίσουμε, το κλάμα της το μάζευε μα τον κουβά!

Θεωρώ τον ευατό μου ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ τυχερό ανθρωπο διότι ενω ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν είμουν μέσα στα κόλπα της νύκτας, ποτέ δεν είχα το μαγικό άγγιγμα (μέχρι τότε) που κάνει τις γυναίκες να λυώνουν... έκατσε να ΕΧΩ την γυναίκα εκείνη στο κρεβάτι μου for free... και μάλιστα να βγάζει έρωτα και να κόβεται για πάρτη μου - δεν ξέρω πως, απλά συνέβη!

Ωρες - ωρες σκέφτομαι τι να κάνει τώρα, όχι με τρόπο που να λέει "...α, ρε να την είχα να την έσκιζα τώρα...", αλλά με συμπάθεια. Μήνες μετά τον χωρισμό μας και αφού είχε επιστέψει στην Πολωνία, συνέχιζε να μου τηλεφωνεί. Τηλεφωνούσε σποραδικά για περισσότερο από 5-6 χρόνια, σε σημείο που φοβόμουν μη σκάσει μύτη από το σπίτι ή τη δουλειά μου και μου χαλάσει την κατάσταση με την (τότε) κοπέλα μου. Πέρυσι (σχεδόν 9 χρόνια μετά!!!) μου έστειλε μια αναμνηστική τουριστική κάρτα από την Κρήτη που βρέθηκε για διακοπές με τον άντρα της και τα 2 μικρά παιδάκια της.

Ε, αν αυτό δεν είναι μια όμορφη ανάμνηση... τότε τι είναι?  ;)
 

Επισκέπτης
θεοφιλε εγω περασα καταπληκτικα με την κοπελλα που ημουν μαζι καιδ ουλευε σε στριπ και μαλιστα εκανα μαλακια και το μετανιωνω που χωρισα μαζι της!!ποτε δεν με ειδε σαν πορτοφολι,δεν ειχε απαιτησεις για ακριβα ρεστοραν κτλ και στον πριβε χωρο μονο χορευε και τιποτα αλλο!!ηταν ψυχουλα εκτος απο ομορφη γυναικα!!αλλα ειπαμε,οι πιο πολλες ειναι αστα να πανε!!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
θεοφιλε εγω περασα καταπληκτικα με την κοπελλα που ημουν μαζι καιδ ουλευε σε στριπ και μαλιστα εκανα μαλακια και το μετανιωνω που χωρισα μαζι της!!ποτε δεν με ειδε σαν πορτοφολι,δεν ειχε απαιτησεις για ακριβα ρεστοραν κτλ και στον πριβε χωρο μονο χορευε και τιποτα αλλο!!ηταν ψυχουλα εκτος απο ομορφη γυναικα!!αλλα ειπαμε,οι πιο πολλες ειναι αστα να πανε!!

Φιλε warhol,

Διάβασε τι έγραψα παραπάνω. Συμφωνώ μαζί σου 100%. Ναι, οι stripers και οι γυναίκες της νύκτας ΔΕΝ είναι για σπίτι... όμως ΚΑΠΟΙΕΣ από αυτές (ίσως το 1-2% ?) είναι και αυτές ΓΥΝΑΙΚΕΣ με ευαισθησίες και ανάγκη να λάβουν τρυφερότητα και στοργή από κάποιον και μάλιστα ΜΠΟΡΟΥΝ να το ανταποδώσουν! Μερικές με πολύ καλύτερο τρόπο από τις καριόλες που κυκλοφορούν και δεν είναι stripers.

Στο χέρι μας είναι να βρούμε το κουμπί τους (εγω το βρήκα αλλα αν σκεφτούμε πόσο νέος υπήρξα τότε... μάλλον το βρήκα κατά λάθος!) και να περάσουμε ΚΑΛΑ! Κι εμείς, κι αυτές!

Μην ξεχνάτε... είναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ! Έστω κι αν ελάχιστες από αυτές έχουν ακόμη ζωντανά αισθήματα και αγνή καρδιά... είναι άνθρωποι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom