Νέα

Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Ανοιγω αλλο ενα θρεντ για να ρωτησω αν ξερει κανεις ποση ωρα ειναι μεχρι Ουκρανία, σκεφτομαι να παω στο Lutsk το φθινοπωρο επειδη γνωρισα μια κοπελα εκει. Εχει παει κανεις απο εσας;
 

lakis1970

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μέχρι την Αζοφική θάλασσα είναι 24 ώρες συνεχούς οδήγησης.
Με αεροπλάνο είναι 2.5 - 3.5 ώρες ανάλογα την εταιρία
Πτήσεις κάθε Πέμπτη, Σαββάτο και Κυριακή τώρα το καλοκαίρι, μετά μόνο Σαββάτο.

Αυτά για την ευρύτερη περιοχή του Donetsk.

Τώρα η πόλη που ζητάς δεν έχω ιδέα που είναι. Καθημερινά έχει πτήσεις με ανταπόκριση ή όχι προς Κίεβο από εκεί σε 1 ώρα αλλάζεις αεροδρόμιο και παίρνεις μια πτήση για εσωτερικούς προορισμούς. Κόστος εισιτηρίου περίπου 70 Ευρώ. Σε τραίνο δεν μπαίνεις εκτός και η διαδρομή είναι μέχρι 6 ώρες. Λεωφορεία ποτέ.

Το τοπικό νόμισμα είναι η Γρίβνα και αντιστοιχεί σε 7 περίπου euro. Τιμή ξενοδοχείου περίπου 60 Euro. Για φαγητό και λοιπά περίπου 20 euro την ημέρα. Για γυναίκες από τίποτα μέχρι πολλά, ανάλογα που θα σε πιάσουν.


Αυτά, ελπίζω να βοηθάνε λίγο

Υ.Γ. Εαν με ρωτήσεις κάτι δεν θα μπορέσω να απαντήσω γιατί πάω διακοπές. Εάν περιμένεις τα λέμε σε 15 ημέρες .... καλή τύχη
 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Θα περιμενω και θα θυμαμαι Lakis1970
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ανοιγω αλλο ενα θρεντ για να ρωτησω αν ξερει κανεις ποση ωρα ειναι μεχρι Ουκρανία, σκεφτομαι να παω στο Lutsk το φθινοπωρο επειδη γνωρισα μια κοπελα εκει. Εχει παει κανεις απο εσας;

Που τη γνωρισες ρε θηριο?

Ωραιες οι Ουκρανες........
 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
στο Γκαζι, σε ένα μερος διπλα στο Mamacas η καπως ετσι? Δεν θυμαμαι
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Την βλεπεις σοβαρα την κοπελα ή απλως για ενα γαμησι ????
 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
την βλεπω σοβαρα. Ειναι απιστευτη επικοινωνουμε ακομη. Μου λεει οτι οι γυναικες εκει απογοητευτηκαν επειδη ειναι τοσο καλλιγραμμες που οι αντρες πηδανε απο την μια στην αλλη και μετα τα γραφουν ολα και πινουν βοτκες. Τους μαλακες!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
την βλεπω σοβαρα. Ειναι απιστευτη επικοινωνουμε ακομη. Μου λεει οτι οι γυναικες εκει απογοητευτηκαν επειδη ειναι τοσο καλλιγραμμες που οι αντρες πηδανε απο την μια στην αλλη και μετα τα γραφουν ολα και πινουν βοτκες. Τους μαλακες!

Αυτα ειναι ......

Τι τους χαλει ομως : το οτι ξενοπηδανε ή το οτι πινουν οι αντρες και μετα τις βαρανε στα σπιτια τους ?????
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
την βλεπω σοβαρα. Ειναι απιστευτη επικοινωνουμε ακομη. Μου λεει οτι οι γυναικες εκει απογοητευτηκαν επειδη ειναι τοσο καλλιγραμμες που οι αντρες πηδανε απο την μια στην αλλη και μετα τα γραφουν ολα και πινουν βοτκες. Τους μαλακες!
ετσι ειναι!!!!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Μου λεει οτι οι γυναικες εκει απογοητευτηκαν επειδη ειναι τοσο καλλιγραμμες που οι αντρες πηδανε απο την μια στην αλλη και μετα τα γραφουν ολα και πινουν βοτκες. Τους μαλακες!

Πες της ότι την καταλαβαίνεις και με κάτι φίλους σου είστε σ' ενα πολύ καλό site ανταλλαγής απόψεων... για να μας γνωρίσει τις φίλες της  :rockon:
 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ναι φιλαρακι εκει ισχυει το φαινομενο των φιλων. Εκολλαπτονται σαν τις κατσαριδες. Και η μια φερνει την αλλη , κατσε να σου φερω και μια φιλη η φιλη εχει αλλες 5 φιλες, να φερω και εγω αλλες 2 , αυτες μετα φερνουν αλλες 3. Τα πιασαμε τα λεφτα μας. Τωρα αν ειναι καργιες δεν ξερω. Παντως κατασπαραζουν αντρες και ακινητα.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Οποτε καλα κανουν οι Ουκρανοι και πηδανε απο την μια στην αλλη / τι μαλακες Ελληνες ειναι ????
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εμ καλα το λεω εγω οτι μας καταραστηκε ο Θεος και γεννηθηκαμε εδω.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εμ καλα το λεω εγω οτι μας καταραστηκε ο Θεος και γεννηθηκαμε εδω.

Γαμησε τα φιλαρακι..............

Πρεπει να κανουμε κατι γι'αυτο κριμα μια χαρα παλικαρια να χαραμιζομαστε......

 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εγω σκεφτομαι να την κοπανισω  αλλα ειμαι στα σχεδια τα αρχικα ακομη. Πρεπει να φτιαξω και εναλλακτικο σχεδιο Β, Γ, Δ. Στο τελος θα θυμιζει την Μεγαλη Αποδραση βεβαια καποιοι δεν επιβιωνουν στο τελος...
 

SAKIS019

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
2.20 λεπτά είναι η πτήση μέχρι το Κίεβο με την aerosvit.η πόλη που αναφέρεις δεν την γνωρίζω αλλά σε ενημερώνω ότι υπάρχει άλλο θρεντ στο εκτός Ελλάδας (σελίδα 3 τι γίνεται με Κίεβο). Διάβασε εκεί και θα μάθεις αρκετά. Μία κουβέντα μόνο θα σου πω. Θα χαζέψεις από τις γυναικάρες που έχει.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εγω σκεφτομαι να την κοπανισω  αλλα ειμαι στα σχεδια τα αρχικα ακομη. Πρεπει να φτιαξω και εναλλακτικο σχεδιο Β, Γ, Δ. Στο τελος θα θυμιζει την Μεγαλη Αποδραση βεβαια καποιοι δεν επιβιωνουν στο τελος...

Sωστος....
Παντα πρεπει να τα εχεις υπολογισει ολα για να μην απογοητευθεις αν κατι παει στραβα.......

 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
την βλεπω σοβαρα. Ειναι απιστευτη επικοινωνουμε ακομη. Μου λεει οτι οι γυναικες εκει απογοητευτηκαν επειδη ειναι τοσο καλλιγραμμες που οι αντρες πηδανε απο την μια στην αλλη και μετα τα γραφουν ολα και πινουν βοτκες. Τους μαλακες!

Ναι ναι.....τους μαλακες!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom