Νέα

Ντρέπομαι αλλά το έκανα (Τα Απαγορευμένα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neo123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 101K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Το έχεις κάνει
με τη θεία σου,
την ξαδέλφη σου,
την φίλη του αδερφού σου,
την φίλη της αδερφής σου,
την φίλη της γυναίκας σου,
την αδερφή της γυναίκας σου, 
την γυναίκα του φίλου σου,
την αδερφή του φίλου σου,
την κόρη του φίλου σου,
άντε ακόμη και την γιαγιά του φίλου σου!
Μοιράσου την απαγορευμένη ιστορία που έζησες με κάθε λεπτομέρεια.
 

Επισκέπτης
Μεγάλε,κόψε το ποτό..Σ'έχει πάρει η κάτω βόλτα...
 
OP
OP
N

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Συμπληρώνοντας για να καλύψω και τον φίλο Neokli
Σου έχουν πηδήξει τη γκόμενα
Ο φίλος σου,
Ο ξάδερφος σου,
Ο αδερφός σου,
Ο μπαμπάς σου
Ο παππούς σου,
άντε ακόμη η γιαγιά σου!
Μοιράσου την απαγορευμένη ιστορία που έζησες με κάθε λεπτομέρεια.

Άντε Neokli κάνε την αρχή!
 
OP
OP
N

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα καταλαβαίνω Neokli. Παραθέτω μία απάντηση που είχες δώσει για ένα άλλο θέμα:
"Πάντως είμαστε περίεργα όντα οι άντρες.Δε θέλουμε να μάς γαμάνε τη γυναίκα,αλλά θέλουμε να γαμήσουμε του άλλου.Δε θέλουμε να μάς γαμήσουν την αδερφή ή την κόρη,αλλά των άλλων θέλουμε.
Τα δικά μας δικά μας,και τα δικά τους δικά μας.Δεν είναι λογικά πράγματα αυτά.
Μια φορά είχα γαμήσει μία,και μετά μού είπε ότι είναι παντρεμένη. Δεν την ξαναείδα,παρόλο που με παρακαλούσε .Και ήταν πολύ ωραία.Πάντω ς αυτά είναι δανεικά.Κάποια μέρα θα τα πληρώσουμε."

Δεν σου κρύβω οτι συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Και εγώ έχω αρνηθεί και μάλιστα απο ωραίες γυναίκες επειδή ανήκαν στην απαγορευμένη κατηγορία. Όμως δεν ξέρω γιατί αλλα έχω περιέργεια να μαθαίνω για τέτοιες ιστορίες. 
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Ασε ρε που μετραει η τριτη ξαδερφη... Εγω στο σοι μου εχω γαμο μεταξυ δευτερων ξαδερφιων. Δεν ειναι και τοσο φοβερο.
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Βέβαια μετράει. θέλουμε όμως περιγραφή όλου του σκηνικού.

Δεν ειναι ολο το σκηνικο μονο,αλλα σχεση κανονικη,η οποια αν και το καταλαβαμε μετα απο κανα 2μηνο, συνεχιστηκε,αλλα δυστηχως και μαθευτηκε απο ατομα συγγενικα και διακοπηκε αδοξα!
 
OP
OP
N

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Άσε να κάνουμε σεφτέ ρε foot_hunter και όποιος έχει καλύτερο χαρτί ας το ρίξει.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Leone72 και αν ακόμη μαθέυτηκε από συγγενικά άτομα επιτρέπεται ο γάμος μεταξύ τρίτων ξαδέρφων χωρις κανένα πρόβλημα
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Leone72 και αν ακόμη μαθέυτηκε από συγγενικά άτομα επιτρέπεται ο γάμος μεταξύ τρίτων ξαδέρφων χωρις κανένα πρόβλημα

Ρε φιλε συναγωνιστη,ξερεις τι ειναι να εχεις το ιδιο επιθετο με αυτο (το γεννος) της γυναικας σου?Εκτος αυτου οι ιδεες στην Ελλαδα γιαυτα τα πραγματα ειναι ...μην πω !!
 
OP
OP
N

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα που το σκέφτομαι όλα τα απαγορευμένα που γνωρίζω έγιναν από άνδρες που είναι πολέμιοι του πληρωμένου έρωτα. Αν υποψιαστώ ότι τα ποιο ηθικά παιδιά είμαστε εμείς οι μπουρδελιάρηδες θα πεθάνω!!
 

Επισκέπτης
neo,αν είχα νεα θεία,π.χ γυναίκα του αδερφού του πατέρα μου,που ουσιαστικά καμιά συγγένεια δεν υπάρχει,και ηταν χήρα,αν γούσταρε δεν είχα πρόβλημα.Αν ήταν όμως η αδερφή του πατέρα μου,είναι πέρα απο τα φυσιολογικά.Αυτό με τα ξαδέρφια είναι περίεργο.Εγώ πριν 1 χρόνο γνώρισα 2η ξαδέρφη της οποίας την ύπαρξη αγνοούσα.Αν την είχα πετύχει σε κανα bar μπορεί να την είχα καμακώσει.Αλλά αν το ξέρεις είναι διαφορετικά.Η σκέψη και μόνο σε αποτρέπει.
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Γιατι ομως να υπαρχει αυτο το ταμπου? Εγω ας πουμε... οι καλυτερες ονειρωξεις μου ειχαν παντα πρωταγωνιστρια την αδερφη μου. Τυχαιο λετε να ειναι?
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
!!!!!!!!!!!!!! μεγαλε το εχεισ πει στην αδελφη σου αυτο;
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Ναι livermak, γιατι? Το βρισκεις περιεργο? Ειδικα αν κοιμασαι στο ιδιο δωματιο με την αδερφη σου πιστευω οτι σιγουρα θα υπαρχει μια εστω υποσυνειδητη ελξη. Αν ειναι και ομορφη γαμησε τα! Ξερεις, η βαθια ζωικη μας υποσταση δεν αναγνωριζει αδερφια και ξαδερφια. Αυτα ειναι ηθικα ορια που εχουν για καποιους συγκεκριμενους λογους τεθει απο τις ανθρωπινες κοινωνιες στο περασμα των αιωνων.
 

gkaaat

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
παιδια υπαρχει και ρητο!!!!!ΣΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΙΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΙΟ ΒΑΘΙΑ
 

Επισκέπτης
foot_hunter sorry αλλά δεν πιστεύω λέξη απ΄όσα γράφεις.Μπορεί να μην έχεις καν αδερφη.Καλές οι φαντασιώσεις,αλλά κρατήστε τις για τον εαυτό σας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom