Νέα

Hotel Marcos στο Χαϊδάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dogigr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.com/hotel/athens/marcos-hotel/]Το thread αναφέρεται στη σχετική καταχώρηση στον κατάλογο[/url]

Το επισκεφτηκα προχθες Ειναι απο τα πιο προσεγμενα που εχω δει μεχρι τωρα. Πεντακαθαρο ΤV Φωτισμοι αισθησιακοι καθρεπτες παντου και παει λεγοντας. Μαζι με ενα ποτο εδωσα 30 ευρω Αξιζει
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
δώσε διεύθυνση.υπάρχει στις κριτικές των ξενοδοχείων?αν οχι κανε ενα ριβιου εσύ
 

nonblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
5.131
Πόντοι
6.205
απο τα καλητερα στην περιοχη μαζι με το prive στο σκαραμαγκα
 
OP
OP
D

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια δεν προσεξα διευθυνση. Ειναι οπως ανεβαινεις την Λεωφ Αθηνων στο Χαιδαρι με κατευθυνση προς σκαραμαγκά ενα φαναρι πριν φτασεις στο Δαφνι που λεει και ο φιλος αριστερά Θα το δειτε φαινεται και απο το δρομο.


απο τα καλυτερα στην περιοχη μαζι με το prive στο σκαραμαγκα

Φιλαρακι πραγματι. Καποτε τα ξενοδοχεια του Σκαραμαγκα ητανε με διαφορά, τα καλυτερα της Αθηνας.
Τωρα εχω να παω χρονια και δεν ξερω τι παιζει αλλα αφου λες οτι το prive αξιζει να το επισκεφτω και αυτο  :grin:
 

violi x.x.

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
411
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.225
Το επισκεφτηκα προχθες Ειναι απο τα πιο προσεγμενα που εχω δει μεχρι τωρα. Πεντακαθαρο ΤV Φωτισμοι αισθησιακοι καθρεπτες παντου και παει λεγοντας. Μαζι με ενα ποτο εδωσα 30 ευρω Αξιζει    ρε φιλαρακι εχεις δικιο οτι ειναι προσεγμενο αλλα εγω πριν κανα χρονο το ειχα αφησει στα 28 ευρω...Πολλα ειναι.....εσυ με ενα ποτο 30 ευρω?πως γινεται(εκτος κι αν πηρες νερο)?Εγω μαγγες προτεινω το κορυφαιο για μενα bella vista στην καστελλα η το gls η το lacoba στο ωνασειο...
 

τουρμπατος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
εχει ωντος δικιο ο φιλος το ξενοδοχειο ειναι φοβερο πηγαινα για εναμησι χρονο σχεδον μερα παρα μερα.ειναι το επομενο φαναρι απο κει που μαζευονται καθε πεμπτη βραδυ που κανουν κοντρες αριστερα απεναντι απο την αντιπροσωπεια της skoda
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
και εχει και ΤΕΡΑΣΤΙΟ τζακουζι
 

alx-athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
κορυφή παιδιά.. πηγαινα για μεγάλο διαστημα εκεί...
βέβαια αυτό που με χαλάει σε αυτά τα ξενοδοχεία... είναι η βρώμα που έχουν τα αποσμητικά που ρίχνουν όταν καθαρίζουν τα δωμάτια... μιλάμε δεν μπορείς να αναπνεύσεις...  :think:
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
ειχα παει κατα σποντα  πριν κανενα χρονο και συμφωνο πως ειναι καραρο ντιζαινια μεσα στα δωματια  και τα δωματια με υδρομασαζ ειναι γαματα με μεγαλο υδρομασαζ!!!!!
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
για ποση ωρα ειναι το μπουγιουρντι?3 ωριτσες?
 

alx-athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
για ποση ωρα ειναι το μπουγιουρντι?3 ωριτσες?

αν θυμάμαι καλά είναι 3ωρο και αν αργήσεις την έκατσες.. διαμονή...
για αυτό λέω.. πριβέ.. σε πάει ανα ώρα 1,5 ευρώ... (μετά το δύωρο) αλλά μην πάτε... τώρα που το ξανασκέφτομαι... γιατί έχει που έχει αναμονή αν πάτε όλοι γάμησέ τα.. θα κλείνουμε μια βδομάδα πριν ... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.218
Κριτικές
10
Like
2.214
Πόντοι
3.145
Ομολογουμένως πολύ καλό ξενοδοχείο το συγκεκριμένο. Μου έκανε εντύπωση η καθαριότητά του, καθώς και οι σφραγισμένες πετσέτες. Και έχει και καθρέφτη στο ταβάνι και στον τοίχο. Επίσης, μπορώ να πω ότι ενδείκνυται για παράνομες καταστάσεις, καθώς εκτός του ότι είναι απόμερο, έχει και πάρκινγκ από την πίσω πλευρά όπου δεν φαίνονται από το δρόμο ποια αμάξια είναι μέσα.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.218
Κριτικές
45
Like
3.559
Πόντοι
4.365
To ξενοδοχειο ειναι πολυ καλο,
Ειμαι συχνος πελατης...
Αλλα  αμα πας Παρασκευη-Σαββατο ή Κυριακη βραδυ,σιγουρα 8α περιμενεις....
Ολοι τοτε θυμουντε να μαμησουν...???!!!! :2funny:

Α!Τωρα δεν εχει παρκινγκ...κανουν καποια εργα εκει..
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.218
Κριτικές
10
Like
2.214
Πόντοι
3.145
To ξενοδοχειο ειναι πολυ καλο,
Ειμαι συχνος πελατης...
Αλλα  αμα πας Παρασκευη-Σαββατο ή Κυριακη βραδυ,σιγουρα 8α περιμενεις....
Ολοι τοτε θυμουντε να μαμησουν...???!!!! :2funny:

Α!Τωρα δεν εχει παρκινγκ...κανουν καποια εργα εκει..
Πήγα καθημερινή και δεν περίμενα καθόλου.... Καλά, πριν 3 ημέρες είχε πάρκινγκ, πότε ξεκίνησαν τα έργα;;;;
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.218
Κριτικές
45
Like
3.559
Πόντοι
4.365
Πήγα καθημερινή και δεν περίμενα καθόλου.... Καλά, πριν 3 ημέρες είχε πάρκινγκ, πότε ξεκίνησαν τα έργα;;;;
Για αναμονη ειπα το ΠΣΚ...
και εγω περασα το Σαββατο πρωι ;)
 

constant

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
100
Like
21
Πόντοι
1
Εχτες πηγα κατα τις 19.30,και εφυγα 20.30.Αν δεν εχεις το νου σου,το προσπερνας,γιατι εχει την επιγραφη πανω σε μια χαμηλη μαντρα,και μπροστα εχει δεντρα.Κατα τ'αλλα υπερ πολυ καλο,με μεγαλο παρκινκ,τα δωματια ολοκαινουρια καθαρα και γενικα ολοι οι χωροι πολυ καλοι!Μεχρι οδοντοβουρτσες μιας χρησεως εχει στα μπανια....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.425
Κριτικές
61
Like
38.542
Πόντοι
21.555
Καλο πολυ καλο ημουνα πελατης εκει γιατι με βολεβε το σημειο........
αλλα τωρα αλαξα στεκι...... Ουρανιο Τοξο λεμεεεεεεεεεεεεε.
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
16
εκει δεν εχω παει ρε γαμωτο εχω ακουσει πολλα καλα λογια ομως
 

alien7

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
πολυ καλο το δωματιο Νο 5  με τεραστιο υδρομασσαζ και γενικα ανετος χωρος καθαρος με οτι χρειαστεις σε πολυ καλες τιμες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom