Νέα

Γυμνό τσιμπούκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 119
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
φιλοι μου χτες λογω ατέλειωτης καβλας αποφασισα να παρω ενα κολγκιρλ στο εξαιρετικο PINES της Κηφισιας. το κοριτσι τελειο με αφησε αφωνο με την ομορφια της (θα μιλησω σε αλλο φορουμ για λεπτομερειες).το προγραμμα περιλαμβανε και ακαποτο τσιμπουκι +20 ευρο.Οταν την ρωτησα πως και δεν φοβαται να το κανει μου απαντησε πως ολοι οι πελατες το απαιτουν και αν δεν το κανει ειναι εκτος ανταγωνισμου!Αν ειναι δυνατον ρε παιδια ξυπνηστε λιγο!Μου ειπε πως για να προφυλαχθει τις εχουν πει να τρωει LISTERINES καραμελες μετα την πιπα!Ακουσον ακουσον!Το μωρο πωλονεζα μοντελο που δεν πιστευες οτι κανει αυτη την δουλεια με τιποτα!σουπερ μοντελ!εμοιαζε εντυπωσιακα με την Στικουδη!το κουστουμι 150 ευρω το απλο.Προσοχη στα τσιμπουκια μαγκες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
δυστυχος φιλε μου το γυμνο τσιμπουκι ειναι μια φοβερη απολαυση που οι περισσοτεροι δεν την βρισκουμε απο την συντροφο μας!!!!
ο κινδυνος ειναι μεγαλοσ βεβεα αλλα.....
δεν καταλαβα γιατι λες να ξυπνησουμε  αφου και εσυ αυτο ζητησες!!
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
294
Πόντοι
5.855
Απιστευτες οι αποψεις της εν λογω κοπελας !!!
Οσο για το λιστεριν ειναι το πιο κουφο πραγμα που εχω ακουσει !!! Προσοχη με αυτες τις κοπελες παιδια !

Με τα μυαλα που κουβαλανε, οι κοπελες αυτες σε λιγο θα μας πουνε οι το ακαποτο σεξ δεν βλαπτει αν μετα πλυθουμε γρηγορα με νερακι!

 

Επισκέπτης
Ντάξει, για το λίστεριν τι να πει κανείς...!

Όσο για το ξεσκούφωτο τσιμπούκι, είναι προφανές ότι αποτελεί "έξτρα" που το ψάχνουν πολλοί, οπότε είναι λογικό να το προσφέρουν πολλές κοπέλες λόγω ανταγωνιστικότητας κλπ.
Εννοειται ότι το ακάποτο τσιμπούκι δεν είναι -και στατιστικά να το πάρει κανείς- το ίδιο επικίνδυνο με το ακάποτο σεξ. Είναι πολύ λιγότερο επικίνδυνο, χωρίς φυσικά να λέω ότι είναι εντελώς ακίνδυνο. Είναι ένα ρίσκο το οποίο αν είσαι διατεθημένος να πάρεις ως πελάτης έχει καλώς. Ούτως ή άλλως ήδη το να πηγαίνεις με εργαζόμενη κοπέλα είναι από μόνο του ένα ρίσκο, οπότε δεχόμενος το ακάποτο τσιμπούκι απλά το αυξάνεις. Δεν λέω ότι εγώ λειτουργώ (συνήθως) έτσι, απλά παραθέτω αυτή την λογική.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
366
Πόντοι
36
Ο βασικός κίνδυνος είναι ο έρπης, που ως γνωστό δεν θεραπεύεται-απλά ο κύκλος ερεθισμοού μπορεί με φάρμακα να υποχωρήσει σε 1 μέρα το μήνα περίπου. Η σίφυλη πρέπει να είναι πολύ προχωρημένη (πρακτικά αδύνατο να μην δει κανείς κάτι άλλο πριν) για να κολήσει έτσι, ενω για το AIDS θέλει ανοιχτή πληγή. Ο καθένας κάνει το κουμάντο του. Τώρα αν δέχεται κάποιος τη λογική δεν κάνω μπάνιο γιατί τα περισσότερα σοβαρά ατυχήματα μέσα στο σπίτι είναι από γλυστριμα στη μπανιέρα, μαγκιά του και λόγος δε μας πέφτει.
 

Επισκέπτης
Τώρα αν δέχεται κάποιος τη λογική δεν κάνω μπάνιο γιατί τα περισσότερα σοβαρά ατυχήματα μέσα στο σπίτι είναι από γλυστριμα στη μπανιέρα, μαγκιά του και λόγος δε μας πέφτει.

Ούτε επίσης υπάρχει λογική σύγκρισης του παραδείγματος που ανέφερες... αλλά όπως είπες, ο καθένας κάνει τα κουμάντα του!!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.960
Πόντοι
14.565
φιλοι μου χτες λογω ατέλειωτης καβλας αποφασισα να παρω ενα κολγκιρλ στο εξαιρετικο PINES της Κηφισιας. το κοριτσι τελειο με αφησε αφωνο με την ομορφια της (θα μιλησω σε αλλο φορουμ για λεπτομερειες).το προγραμμα περιλαμβανε και ακαποτο τσιμπουκι +20 ευρο.Οταν την ρωτησα πως και δεν φοβαται να το κανει μου απαντησε πως ολοι οι πελατες το απαιτουν και αν δεν το κανει ειναι εκτος ανταγωνισμου!Αν ειναι δυνατον ρε παιδια ξυπνηστε λιγο!Μου ειπε πως για να προφυλαχθει τις εχουν πει να τρωει LISTERINES καραμελες μετα την πιπα!Ακουσον ακουσον!Το μωρο πωλονεζα μοντελο που δεν πιστευες οτι κανει αυτη την δουλεια με τιποτα!σουπερ μοντελ!εμοιαζε εντυπωσιακα με την Στικουδη!το κουστουμι 150 ευρω το απλο.Προσοχη στα τσιμπουκια μαγκες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένουμε τις λεπτομέρειες...(πρακτορείο κλπ.) ::) ::)
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
σωστά ρε γαμότο,πάνω στην καύλα μας μερικές φορές κάνουμε μαλακίες και δεχόμαστε ακάποτο,και εγώ μέσα αλλά τόκοψα εδώ και καιρό.εντάξει για λίγα λεπτά ηδονής δεν παίζουμε με την ζωή μας.σκεφτήτε ότι αυτές οι κοπέλες κάνουν περίπου 40 με 50 ακάποτα την εβδομάδα,στατιστικά ο κίνδυνος είναι μεγάλος.αν κάποιοι δεν ερεθίζονται αρκετά χωρίς ακάποτο ας βάζουν τις κοπέλες να τους τον παίζουν λίγο η κάτο άλλο .ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ..... :'(
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Μπρρρ!!! Τρεμω οταν το σκεφτομαι... Παντα προφυλακτικο!
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Παιδιά η υπερβολική καύλα είναι κακό πράγμα. Θεσσαλονίκη μεσημεράκι σε γνωστό ξενοδοχείο και μία σαραντάρα ξανθιά CG που τα κάνει όλα και τα δίνει όλα (το κατάλαβα αργότερα αυτό)!Ξεκινάμε με στοματικό. Καλά μιλάμε για την πίπα!Αρχίζει και μου γλυφει-ρουφάει τα αρχίδια με μοναδικό τρόπο. Τέλεια!Και πάνω στην καύλα μου λέει "Αν θες χωρίς προφυλακτικό ΧΧ παραπάνω ? (δεν θυμάμαι πόσο μου είπε) και να τα πάρω στο στοματάκι μου"Είπα όχι αλλά πως το είπα!Σας λέω και πάλι η υπερβολική καύλα είναι κακό πράγμα. Ξεκινάμε το γαμήσι. Σε μιά φάση μου λέει "Αν θες πρωκτικό με προφυλακτικό 60 ευρώ παραπάνω και  χωρίς 250 ?. Ζαλίστηκα! Όπως καταλάβατε η συγκεκριμένη τα έκανε όλα και πολύ καλά μάλιστα αν πλήρωνες καλά. Το ρισκάρεις όμως;Η απάντηση για εμένα είναι όχι. Όμως πάνω στη καύλα μπορούν να συμβούν πολλά πράγματα.
 

Νταρια

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
μπραβο παιδια!!! ποσες φορες ηπα  οτι δεν κανω τιποτα ακαποτα αλλα ζιτανε, ζιτανε και ζιτανε. Και δεν μπορουσα να καταλαυω γιατι δεν φοβοσαστε νε το ζιτιστε...?
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
μπραβο παιδια!!! ποσες φορες ηπα  οτι δεν κανω τιποτα ακαποτα αλλα ζιτανε, ζιτανε και ζιτανε. Και δεν μπορουσα να καταλαυω γιατι δεν φοβοσαστε νε το ζιτιστε...?
Πές μας Ντάρια το πρόγραμμά σου. Ποιές ώρες θα σε βρίσκουμε και πού?
 

Νταρια

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
κανω οτι θες εκτος απο προκτικο και ακαποτο. δουλευω απο της 5 μεχρι της 12 βραδι (Λελας Καραγιανη 35), αλλα τωρα σταματησα για 4 μερες.
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
κανω οτι θες εκτος απο προκτικο και ακαποτο. δουλευω απο της 5 μεχρι της 12 βραδι (Λελας Καραγιανη 35), αλλα τωρα σταματησα για 4 μερες.
Δηλαδή κάνεις μόνο τα συνηθεισμένα. Υπάρχουν πολλοί τρόποι να πείς το ίδιο πράγμα.
 

Νταρια

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Υπαρχουν πολλοι τροποι να κανεις τα συνηθεισμενα....
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή όλα έχουν την τιμή τους, (και μην διαφωνήσεις γιατί και εγώ μπορώ να δώσω κώλο με το κατάλληλο ποσό) μπορεις να μας δώσεις τιμοκατάλογο για τα μή συνηθεισμένα.
 

Νταρια

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
οχι, συγνομι, δεν κανω κατι τετοιο... για να μην εχεις κατι συνηθεισμενα θα παρες call girl, αυτες κανουν τα παντα για "extra"
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Αν έρθω με 5000 ευρώ και σου το ζητήσω θα αρνηθείς?
 

Νταρια

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
για κοιταξε! 1) ακαποτο δεν κανω ποτε επειδη φοβαμε. 2) αν εχεις πολυ μεγαλο πουτσο, ουτε για 5000 δεν  θα μπορεσω να το βαλω στο κωλο μου...
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Βλέπω αρχίζεις να το συζητάς. Θυμάμαι ένα διάλογο απο μία μάπα ταινία σαν αυτό που κάνουμε τώρα αλλά μεταξύ δύο ανδρών (ο ένας ήταν φτωχός και ο άλλος πολύ πλούσιος). Αρχικά ο φτωχός υποστήριζε ότι δεν είναι αδερφή αλλά μόλις ο πλούσιος ανέβασε το ποσό στο 1.000.000 αμέσως άρχισε να το συζητά. Τότε του λέει ο πλούσιος. «Βλέπεις, αδερφές υπάρχουν πολλές οι σπόνσορες είναι λίγοι».
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom