Νέα

Σε ποιά σπίτια τρώνε πόρτα οι Πακιστανοί;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Υπαρχουν ακομα σπιτια που ριχνουν πορτα ρε παιδια?Και μην αρχισουν μερικοι τα γιατι και τα γιατι κλανει το γατι please..
 

Επισκέπτης
προς τα που κλανει το μπαρμπουνι???
ααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
 
OP
OP
LION7

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Aν σου φαινεται το νημα ασχετο με τη θεματολογια του σαιτ,οπως ανοιγονται καθε μερα τουλαχιστον 5,τοτε τι να πω..
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Απο τα περισσοτερα τρωνε πορτα. Εδω εχουν φαει πορτα απο τη ζωη, τα μπουρδελα θα τους κανουν χαρη?
 
OP
OP
LION7

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Απο τα περισσοτερα τρωνε πορτα. Εδω εχουν φαει πορτα απο τη ζωη, τα μπουρδελα θα τους κανουν χαρη?
Μαλλον τους κανουν χαρη γιατι δεν εχω πετυχει καποιο χωρις πακιστανο μεσα..και βρωμανε και παστουρμιλα..οποτε βλεπω να περιμενει καποιος παιρνω πουλο κατευθειαν
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
δε νομιζω οτι πουθενα πια τρωνε πορτα!!!αφου τωρα πια κακα τα ψεματα με αυτυς δουλευουνε τα μπουρδελακια!!!!
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Μαλλον τους κανουν χαρη γιατι δεν εχω πετυχει καποιο χωρις πακιστανο μεσα..και βρωμανε και παστουρμιλα..οποτε βλεπω να περιμενει καποιος παιρνω πουλο κατευθειαν
Παίρνεις πούλο μόνο με τους Πακιστανούς; Με Ινδούς κάθεσαι; Ή μήπως όλοι οι σκουρόχρωμοι Ασιάτες ονομάζονται Πακιστανοί για σένα, όπως όλοι οι λευκοί αλλοδαποί στην Ελλάδα ονομάζονται Αλβανοί; Ε, ρε να ήξεραν οι ινδουιστές Ινδοί ότι στην Ελλάδα τους ονομάζουν Πακιστανούς που είναι μουσουλμάνοι, χαρακίρι θα κάνανε επειδή τους μισούν. Είναι σαν τον "οι Κινέζοι" όταν αναφερόμαστε στους Ταυλανδούς, Ιάπωνες κλπ. Τέλος πάντων, άσχετο αυτό με την πληροφορία που ζήτησες, αλλά είπα να το γράψω για να μαθαίνουμε και κάτι
 
OP
OP
LION7

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Παίρνεις πούλο μόνο με τους Πακιστανούς; Με Ινδούς κάθεσαι; Ή μήπως όλοι οι σκουρόχρωμοι Ασιάτες ονομάζονται Πακιστανοί για σένα, όπως όλοι οι λευκοί αλλοδαποί στην Ελλάδα ονομάζονται Αλβανοί; Ε, ρε να ήξεραν οι ινδουιστές Ινδοί ότι στην Ελλάδα τους ονομάζουν Πακιστανούς που είναι μουσουλμάνοι, χαρακίρι θα κάνανε επειδή τους μισούν. Είναι σαν τον "οι Κινέζοι" όταν αναφερόμαστε στους Ταυλανδούς, Ιάπωνες κλπ. Τέλος πάντων, άσχετο αυτό με την πληροφορία που ζήτησες, αλλά είπα να το γράψω για να μαθαίνουμε και κάτι
Eνταξει φιλε,δε θα λυσουμε τωρα αυτο το φλεγον ζητημα,παιρνω πουλο με οποιο βρωμιαρη βλεπω μεσα...οκ τωρα?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
υπάρχουν όμως και έλληνες βρωμίλοι ;)
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Παιδια οι Ασιατες πανε κυριως στο Μεταξουργειο, στη Φυλης οι περισσοτεροι ξενοι ειναι Ευρωπαιοι. Οποτε εχω παει Μεταξουργειο για βολτα - γιατι ποτε δεν εχω πληρωσει εκει - πραγματικα νομιζω οτι βρισκομαι στο Πακισταν! Στη Φυλης εχει μεγαλη διαφορα ρε σεις, οι ξενοι εκει ειναι κυριως Αλβανοι, Πολωνοι και αντε να πετυχεις κανενα Μεσανατολιτη... πιο περα δεν παει ο χαρτης.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
βασικα το εχω κοψει το μεταξουργειο για αυτο τον λογο,ειδικα τωρα το καλοκαιρι η κατασταση ειναι αστα να πανε,απο οτι ξερω στο σπιτι της κατερινας κολωνου 30 τους κυνηγανε οπως επισης εχω δει να τρωνε πορτα και στο φωκαιας 25 εκει που δουλευε η αντελα
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
Παιδια οι Ασιατες πανε κυριως στο Μεταξουργειο, στη Φυλης οι περισσοτεροι ξενοι ειναι Ευρωπαιοι. Οποτε εχω παει Μεταξουργειο για βολτα - γιατι ποτε δεν εχω πληρωσει εκει - πραγματικα νομιζω οτι βρισκομαι στο Πακισταν! Στη Φυλης εχει μεγαλη διαφορα ρε σεις, οι ξενοι εκει ειναι κυριως Αλβανοι, Πολωνοι και αντε να πετυχεις κανενα Μεσανατολιτη... πιο περα δεν παει ο χαρτης.

ευρωπαιοι πακιστανοι!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
LION7

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
0
Πόντοι
16
Αφήστε τον κόσμο να γαμήσει... :grin:
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
αναδουλιες αναδουλιες αφησανε τα μπουρδελα ερμαιο των αλλοδαπων.παλιες καλες εποχες ONLY GREEK!
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Αυτό το only Greek είναι και το πιο ωραίο. Του το λένε και στα αγγλικά, λες και ο Άραβας ή ο Πακιστανός αυτός ξέρει αγγλικά. Εδώ δεν ξέρει καλά τη γλώσσα του, αγγλικά θα ξέρει; Μόνο κάτι κουτσοελληνικά μπορεί να ξέρει. Οπότε μεγαλύτερη πιθανότητα έχεις να καταλάβει το "Μόνο Έλληνες" παρά το "only Greek". Ή ακόμα περισσότερες πιθανότητες θα είχε αν του έλεγε "όξω" ή "ούστ".
Αν πάλι διαπιστώσουν ότι ξέρει ελληνικά ο αλλοδαπός, αρχίζει η άλλη μαλακία. "Εδώ Έλληνας πάρει γυναίκα". Λες και το πρόβλημα του αλλοδαπού είναι τα άρθρα! Δηλαδή, αν του πει " Εδώ οι Έλληνες θα πάρουν τη γυναίκα που έχω" δεν θα το καταλάβει ο άλλος γιατί έχει και το "ο" , το ¨θα" και το "τη".
 

invisible81

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
μακαρι να τρωνε σεολα γιατι σε αρκετες νυχτερινες επιδρομες στο μεταξουργειο η περιοχη ειναι γεματη αλλα και στα σαλονια των ρδελων τους βλεπεις να στογγυλοκαθονται στους καναπεδες :tickedoff:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
περα απο τους πακι........

Εχετε μπει σε μερικα μπουρδελα στο μεταξουργειο που ειναι τεραστια και αδεια.........
Ειναι λες και εισαι σε εφιαλτη.........
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom