Νέα

Τουρκία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα th69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

th69

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
προκειται να ταξιδεψω τον σεπτεμβρη τουρκια.
εχει καποιος συναδελφος καποια εμπειρία από εκεί.
τι γινεται στην κωνσταντινούπολη?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
ρε φιλε τι λες ναχει στην τουρκια
τιποτα δεν εχει
αν εισαι λεφτας και εχεις γνωριμιες υπαρχουν πουτανες
κολομπαρα και μουρδελα οπως εδω δεν υπαρχουν
οι τουρκαλες κανουν κρα για ελληνικο πουτσο
αν εισαι τυχερος καλως αλλιως θα μεινεις με το  :jerking:
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
αμα δεις οργανωση τα μπουρδελα στην τουρκια , θα παθεις.
πρεπει ομως να εισαι και λιγο τυχερος γιατι καθε μηνα τις αλλαζουν (το κρατος)
απο βιζιτες δεν ξερω αλλα θα χει πραμα μπολικο.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
προκειται να ταξιδεψω τον σεπτεμβρη τουρκια.
εχει καποιος συναδελφος καποια εμπειρία από εκεί.
τι γινεται στην κωνσταντινούπολη?

Προσεχε η Κωνσταντινουπολη ειναι τιγκα στα τραβελια.
Αν δεν τα ξεχωριζεις ευκολα μπορεις να την παθεις.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Προσοχή στη Κωσταντινούπολη γιατί γίνεται Ο χαμός με τα τραβέλια. Μπορεί να δεις απίστευτη γυναίκα και να νομίζεις διάφορα και να είναι τραβέλι.
Καλύτερα να βρεις καμμιά ρωσίδα.
Επίσης δεν ψωνίζεις από τον δρόμο με τίποτα.
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
16
εχω παει 3 φορες Κωνσταντινουπολη και θα ξαναπαω Αυγουστο. Καταρχην οπου πεις οτι εισαι απο γιουνανισταν (Ελλαδα) θα σκιστουν να σε εξυπηρετησουν ειναι πολυ φιλικοι. δωσε κανα 10ρικο στον ξενοδοχο και θα σου στειλει καλο πραμα
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
εχω παει 3 φορες Κωνσταντινουπολη και θα ξαναπαω Αυγουστο. Καταρχην οπου πεις οτι εισαι απο γιουνανισταν (Ελλαδα) θα σκιστουν να σε εξυπηρετησουν ειναι πολυ φιλικοι. δωσε κανα 10ρικο στον ξενοδοχο και θα σου στειλει καλο πραμα
σωστα, και οποιος εχει την εντυπωση περι του αντιθετου ειναι γελασμενος
 

Επισκέπτης
Στις αρχες της δεκαετιας του 90 ειχα παει αρκετες φορες Τουρκια. Κωσταντινουπολη λιγο πανω απο το λιμανι υπηρχαν 2 μαντρες οπου μεσα υπηρχαν βιτρινες με κοπελες. Διαλεγες ποια ηθελες και χωνοσουν στο δωματιο. Μιλαμε για γκομενες για ολα τα γουστα και τσαμπα σχεδον. Παντς εξω απο την πορτα της μαντρα υπηρχε αστυνομια. Στα κωλομπαρα προσοχη ειναι μεγαλη απατη.
 

Επισκέπτης
την επομενη εβδομαδα παω για καμια εβδομαδα. διακοπουλες.
εχω κανονισει να βρεθω με μια τουρκαλα φιλη μου που μιλαμε απο το νετ καιρο, και 8α μεινει μαζι μου στο ξενοδοχειο.
εχετε να προτεινετε μηπως:

μερη για διασκεδαση;
κανα καλο οικονομικο ξενοδοχειο;
τι να αποφυγω γενικα;
τι θα πρεπει να δω οπωσδηποτε;

φιλικα!
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
16
σε χανουμισες να πας και να ακουσεις τον Ιμπραημ ειναι ο δικος τους Νο1
για ξενοδοχειο δεν ξερω
αν εισαι των αξιοθεατων πανε Τοπ καπι Αγια Σοφια Πριγκιπονησα (θα παθεις πλακα)
γεφυρα του Γαλατα
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
την επομενη εβδομαδα παω για καμια εβδομαδα. διακοπουλες.
εχω κανονισει να βρεθω με μια τουρκαλα φιλη μου που μιλαμε απο το νετ καιρο, και 8α μεινει μαζι μου στο ξενοδοχειο.
εχετε να προτεινετε μηπως:

μερη για διασκεδαση;
κανα καλο οικονομικο ξενοδοχειο;
τι να αποφυγω γενικα;
τι θα πρεπει να δω οπωσδηποτε;

φιλικα!
θα πρότεινα να πεις στην φίλη σου να βρει ξενοδοχείο. είχα κάνει παρόμοια μαιμουδιά με τουρκάλα βρήκε κάτι καλό και οικονομικό παρα πολύ κοντά στην αγ σοφιά αλλά το έπαιζε ισπανίδα γιατί ο ξενοδόχος δεν γούσταρε να φιλοξενεί ανύπαντρες τουρκάλες. με λίγα λόγια πέσαμε σε φανατικό  :jerking:
νομίζω το έλεγαν AND hotel
δεύτερον αν  σκοπεύεις να κάτσεις αρκετές ημέρες έχει την δυνατότητα να του κάνει παζάρια και να σου κάτσει καλή τιμή για όλο το διάστημα.
πές της να σου βρει απέναντι απο Αγ σοφιά, ή τέλος πάντων κάπου στο Σουλταν Αχμέτ
είχα μείνει σε 2 εκεί τριγύρω αλλά δεν θυμάμαι όνομα. θυμάμαι όμως οτι ήταν καλή η τιμή  :thumbsup:

τώρα αν θες οπωσδήποτε ενα hotel τσέκαρε και το Troya.
ενα στενό πίσω απο την Ίστικλαλ και πολύ κοντά στην πλατεία ταξιμ.

για διασκέδαση αν θες κυριλέ καταστάσεις το μόνο που ξέρω είναι το Reina.
club-restaurant, έχεις για θέα την γέφυρα και τον βόσπορο. είναι το μαγαζί που θα δεις απο ηθοποιούς μέχρι τραγουδιστές. τουλάχιστον στις αρχές πήγαιναν συνέχεια τώρα δεν ξέρω τι παίζει

αν θες οτιδήποτε άλλο ψάξε στα στενάκια γύρω από την Ιστικλαλ. μπορεί να πετύχεις απο ελληνικά μπουζούκια μέχρι κάποιον δικό τους διάσημο τραγουδιάρη.
με λίγα λόγια όπου ακούς μουσική μπέκα.
όπου και να μπήκα δεν βρήκα κάτι που να μην μου αρέσει

αν θες να ακούσεις χεβιμεταλιές ρώτα για το Caravan είναι μέσα στην σκεπαστή αγορά απέναντι απο το "σχολείο της γαλατα"

το τι να δεις... τοπ καπί αν και εντυπωσιακό σκυλοβαρέθηκα. γενικά δεν γουστάρω τα μουσεία φάση
αγ. σοφιά, αγ ειρήνη είναι τα κλασικά μη τα χάσεις.
πάρε το καραβάκι να πας πριγκιπόνησα αλλά να είσαι έτοιμος για πολύ σκατίλα
έχει μόνο άμαξες με άλογα, αυτοκίνητα απαγορεύονται και οι κουράδες απο τα άλογα που θα δεις στον δρόμο θα σου κάνουν ένα κεφάλι....
Κατά τα άλλα είναι καλό σαν εμπειρία. δεν ξέρω αν είναι σε όλα έτσι, μόνο σε ένα πήγα

σίγουρα να πας στο Ορτοκιου (ortakoy). ωραία περιοχή, ωραία δρομάκια, περατζάδα, καφεδάκι, ναργιλές και δοκιμάζεις απο "καντίνες" την πατάτα στον φούρνο με ότι θες μέσα.
(κάτι σαν τα δικά μας σάντουιτς, αντί για ψωμί φαντάσου πατάτα)
σίγουρα να φας απο το Ιnce προφιτερόλ. ρωτα την, θα το ξέρει.. ζαχαροπλαστείο επι τις ιστικλαλ

στο Μπεμπεκ, κάτι σαν την δική μας γλυφάδα. εκεί θα δεις και ωραία μουνιά, πάνε όλοι οι φραγκάτοι και οι μοστρόβιες. κάνε την βόλτα σου και μετά τρως πάνω σε κάποιο καραβάκι που είναι δεμένο στο λιμάνι

στο τι να αποφυγεις όπως είπε και ο συνάδελφος μακρυά απο σκοτεινά σημεία ακόμα και αν είναι 2 στενά απο Ταξιμ! παίζουν πολλοί λαθρομετανάστες, ναρκομανείς κλπ

από φαγητό δεν χάνω με τίποτα τους κεφτέδες τους, τα μύδια με πυλάφι στα κάρβουνα και απο τα αντίστοιχα "γυράδικα" γύρο σουτζούκι με πίτα

αν γουστάρεις φωτό με εσωτερικά εκκλησιών όπως εγώ στην ίστικλαλ πάλι θα βρεις 3-4. οι δύο μεγάλες και γνωστές, μια καθολική μια ορθόδοξη. αν σε ενδιαφέρει σου στέλνω λεπτομέρειες πως να βρεις ειδικά την ελληνική.

τέλος, όταν πήγα πρώτη φορά έκρυβα το οτι είμαι έλληνας απο φόβο μην τύχει "εκείνο ή το άλλο".
απο την δεύτερη φορά και μετά κατάλαβα το πόσο λάθος ήμουν.
δεν υπήρχε μαγαζί που να πάω και να μην φύγω μπουρδέλο απο τις κερασμένες ρακές όταν άκουγαν για τον γιουναν
πόσο μάλλον που θα είσαι μαζί με τουρκάλα
γενικά θα μείνεις μαλάκας με την ευγένεια τους
όποιος άλλος σου πει το αντίθετο απλά γράψτον στα αρχίδια σου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
οι Τουρκαλες ειναι φανταστικες στο γαμησι!!!πιστευω οτι τελος αυγουστου θα αρχισω να μαθαινω Τουρκικα αν ολα πανε καλα!!!και ολες οι Τουρκαλες θα ειναι δικες μου :)πιστευω οτι για να εχεις καλη επυτηχια με Τουρκαλες και Τουρκοφωνες της πρω'ι'ν Σοβιετικης ενωσης πρεπει να ξερεις και λιγα Τουρκικα.θα της ριξεις παρα πολυ πιο ευκολα και θα σε δουνε εντελως αλλιως!!!!!!!!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
εχω ακουσει ομως δημητρακη απο ενα φιλο που πηγε σε τουρκαλα πουτανα και την ωρα που την γαμουσε εκεινη ετρωγε πασατεμπο :rockon: :rockon: :rockon:
καλη φαση να μην σου ζαλιζει και τα αρχιδια οπως κανουν οι ελληνιδες
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Στα διεθνή σεξοφόρουμ η Τουρκία έχει πολύ κακές κριτικές. Πάρε πληροφορίες από εδώ: Πουτάνες βρίσκεις, κυρίως Ρωσίδες, αλλά οι τιμές είναι πολύ υψηλές.
Το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι ότι θα προσπαθήσουν όλοι να σε εξαπατήσουν στην αναζήτηση. Από το ταξιτζή μέχρι του περαστικούς.
Εγώ έχω πάει Τουρκία αρκετές φορές αλλά ποτέ δεν έψαξα το θέμα του σεξ. Πιστεύω ότι είναι ακατάλληλος προορισμός για σεξ. Καλύτερα να αναζητήσεις γαστρονομικές απολαύσεις. Η τουρκική κουζίνα είναι πολύ ωραία.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
δε νομιζω οτι η Τουρκια ειναι οτι καλητερο για πουτανες.πιστευω οτι εκει πρεπει να δουλεψει πιο πολυ το καμακι!παντος γενικα οι Τουρκοφωνες στη Ρωσσια ειναι για μενα παρα πολυ ευκολες.γιατι συχαινονται τους Ρωσσους.χτες καμακωσα 2 γκομενιτσες απο το Νταγκεσταν.σημερα το βραδυ θα παμε να δουμε τις λευκες νυχτες και τα γεφυρια!αν μαθω Τουρκικα θα παω για πορνοδιακοπες στο Αζερμπα'ι'τζαν.οι αντρες εχουν φυγει Τουρκια και Ρωσσια για δουλεια.ειναι γεματο γυναικες!!!!εχει πολυ ψωμι σε αυτες της χωρες!!!!και Τουρκια εχει πολυ μουνι και κανουνε και φανταστικο γαμησι!!!
 
OP
OP
T

th69

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν, επειδή ταξιδεύω συχνά Τουρκία λόγω δουλειάς, στην Κωνσταντινούπολη στην περιοχή Ακσαράι είναι μαζεμένα τα περισσότερα club με γυναίκες..Στα περισσότερα μπορεί να σε αρπάξουν για τα καλά χωρίς να κάνεις τίποτα..Το κορυφαίο όλων και το πιο ασφαλές είναι το Bacardi club, μια καταπληκτική ντίσκο με τεράστια πίστα στην οποία χορεύουν πάνω από 200 πανέμορφες γυναίκες από κάθε γωνιά της γης..Στην κυριολεξία πανέμορφες..Θα έλεγα top models..Κάθεσε πίνεις το ποτάκι σου, διαλέγεις την ή τις κοπέλλες που γουστάρεις, ζητάς από το σερβιτόρο να στην φέρει στο τραπέζι, την κερνάς ένα ποτάκι και κλείνεις μαζί της την συμφωνία για πόσες ώρες ή για όλη τη νύχτα..Την πέρνεις ή τις πέρνεις και πας στο ξενοδοχείο σου..Όλο αυτό το υπερθέαμα, τα ποτά και μια ολονύχτια συνεδρία με μια κουκλάρα που θα σε κάνει να ξεχάσεις το όνομα σου, θα σου κοστίσει γύρω στα 500 Ευρώ..
Τώρα για φτηνά ξενοδοχεία θα βρεις ή σε αυτή την περιοχή ή στο Ταξίμ που θεωρώ ότι είναι και καλύτερη και πιο ασφαλής περιοχή..Όπου έχει επαρκή φωτισμό δεν υπάρχει φόβος αλλά μακριά από σκοτινά σημεία..Είναι άκρως επικίνδυνα..Τώρα όσο για καλό φαγητό, υπάρχει το Κουμκαπί, μια περιοχή με πολλά φαγάδικα με πολύ καλό φαγητό ή στην περιοχή του Βοσπόρου..Τέλος όποιος πάει στην πόλη και δεν κάνει κρουαζιέρα στο Βόσπορο και στα πριγκιπόνησα δεν είδε τίποτα.. :booty:

το ακσαραι και το bacardi club που ειναι ακριβως?
 

alitakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
οι Τουρκαλες ειναι φανταστικες στο γαμησι!!!πιστευω οτι τελος αυγουστου θα αρχισω να μαθαινω Τουρκικα αν ολα πανε καλα!!!και ολες οι Τουρκαλες θα ειναι δικες μου :)πιστευω οτι για να εχεις καλη επυτηχια με Τουρκαλες και Τουρκοφωνες της πρω'ι'ν Σοβιετικης ενωσης πρεπει να ξερεις και λιγα Τουρκικα.θα της ριξεις παρα πολυ πιο ευκολα και θα σε δουνε εντελως αλλιως!!!!!!!!
Εγω που ξερω απταιστα?
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
προκειται να ταξιδεψω τον σεπτεμβρη τουρκια.
εχει καποιος συναδελφος καποια εμπειρία από εκεί.
τι γινεται στην κωνσταντινούπολη?
συναθλητη ειδες το θρεντ πληροφοριες για κωνσταντινουπολη με 77 απαντησεις?εχει και αγκυρα με 3 απαντησεις.ψαξτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom