Νέα

Βουλγαρία - Sunny Beach

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tomaik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tomaik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Τον αυγουστο  λεω να παω sunny beach με την παρεα μου.Λεμε να παμε με το αμαξι αλλα δεν ξερουμε απο που να παμε.Απο ορμενιο η απο προμαχωνα.Αν γνωριζει κανεις η εχει παει ας δωσει τα φωτα του παιδια.Πως θα φτασουμε εκει πιο ανετα και ευκολα.Ευχαριστω εκ των προτερων και περιμενω νεα σας.

 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
2
Πόντοι
4.175
εξαρταται που μενεις ρε φιλε..
 
OP
OP
T

tomaik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ναι παρελειψα το πιο σημαντικο :grin: :grin: Σερρες.
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
2
Πόντοι
4.175
απο προμαχωνα βεβαια..ρε φιλε..θελει και ρωτημα?
 
OP
OP
T

tomaik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Δεν με νοιαζει  τοσο η αποσταση αλλα ο δρομος ποσο ευκολος και καλος ειναι.Αν πεζει προβλημα με αστυνομια,δεν ξερω αν καταλαβαινεις τι λεω..
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
2
Πόντοι
4.175
κανενα προβλημα πλεον με αστυνομια εκει..ο δρομος μεχρι να βγεις στην εθνικη τους σκατα ειναι..μια 150ρια  χιλιομετρα ειναι καλα μονον..
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
2
Πόντοι
4.175
οργανωθηκανε..και σοβαρεψανε..μετα την ευρωπαικη ενωση..παντως αν εχειε μερψεδες-μπε εμ βε η αουντι μην πας..
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Και πάντα μέσα στο δίπλωμα ένα πεντάευρω "ξεχασμένο" για καλό και για κακό...
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Με ενα ψαξιμο που εκανα ειδα οτι τα ξενοδοχεια ειναι φτηνα και καλα.
Αλλα θα ηθελα να ξερω και τι αλλο παιζει εκει.
Σχετικα με κοριτσια, διασκεδαση, ασφαλεια, μετακινηση μεχρι εκει... κ.α.

Αν καποιος συναγωνιστης ξερει ας μας απαντησει...

Αντε γιατι βαρεθηκα να μου ζητανε στα νησια μας 100 ευρω το βραδυ για εν. δωματιο,
και χωρις να παιζει τιποτε αλλο απο μπομπες ποτα και μαστουρια. :tickedoff: :tickedoff:
 

leasedline

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Kανε μια σταση στο svilegrand αν πας απο ορμενιο . ειναι 10 λεπτα απο τα συνορα . θα μαμησεις καλα και φθηνα :boobies:
 

lalalaxi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Sunny Beach ή σλάντσεφ μπριάκ όπως το λένε οι γείτονες,από που να αρχίσω...
Τα ξενοδοχεία θα έλεγα πλέων δεν είναι και τόσο φτηνά,όλα τα άλλα είναι όμως.
Ένα ποτό έχει 1 ευρώ αλλά παντού σερβίρουν μπόμπες, οπότε καλύτερα μπύρα.
Άν νομίζεις ότι θα δεις Βουλγάρες εκεί κάνεις λάθος, είναι γεμάτο από ξένους τουρίστες, κοκκινισμένες και κακάσχημες μπατηροβορειοευρωπαίες που διάλεξαν πακέτο φτηνών διακοπών.
Οι όμορφες Βουλγάρες δεν πάνε εκεί και αν πάνε φυσικά συνοδεύονται και προσοχή γιατί οι Βούλγαροι είναι και λίγο άγριοι, δέν θα το πολυσκέφτουν να σε σαπίσουν.
Απο πουτάνες είναι ακριβά σε σχέση με τις πόλεις, υπάρχουν στριπ κλαμπ που έχουν δωματιάκια στο πίσω μέρος(καλή φάση) και μπορείς να διαλέξεις 1 ή 2 ή όσες αντέχει η τσέπη σου ή να τις πάρεις πακέτο στο ξενοδοχείο, άμα την ψήσεις μπορεί και να δεχτεί για 1 ώρα να κάνετε σεξ όσες φορές αντέχεις :grin:
Η θάλασσα χάλια εννοείτε αλλά δεν νομίζω ότι θα πας γιαυτό.
Τέλος θα ήθελα να πώ οτι οι Βουλγάρες είναι καραμουνάρες ρίξτε www.sladur.com]εδώ[/url] μια ματιά, οι φώτο είναι στο 90% αληθινές.
Καλή φάση η θάλασσα, εγώ παντός θα διάλεγα μία πόλη.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Sunny Beach ή σλάντσεφ μπριάκ όπως το λένε οι γείτονες,από που να αρχίσω...
Τα ξενοδοχεία θα έλεγα πλέων δεν είναι και τόσο φτηνά,όλα τα άλλα είναι όμως.
Ένα ποτό έχει 1 ευρώ αλλά παντού σερβίρουν μπόμπες, οπότε καλύτερα μπύρα.
Άν νομίζεις ότι θα δεις Βουλγάρες εκεί κάνεις λάθος, είναι γεμάτο από ξένους τουρίστες, κοκκινισμένες και κακάσχημες μπατηροβορειοευρωπαίες που διάλεξαν πακέτο φτηνών διακοπών.
Οι όμορφες Βουλγάρες δεν πάνε εκεί και αν πάνε φυσικά συνοδεύονται και προσοχή γιατί οι Βούλγαροι είναι και λίγο άγριοι, δέν θα το πολυσκέφτουν να σε σαπίσουν.
Απο πουτάνες είναι ακριβά σε σχέση με τις πόλεις, υπάρχουν στριπ κλαμπ που έχουν δωματιάκια στο πίσω μέρος(καλή φάση) και μπορείς να διαλέξεις 1 ή 2 ή όσες αντέχει η τσέπη σου ή να τις πάρεις πακέτο στο ξενοδοχείο, άμα την ψήσεις μπορεί και να δεχτεί για 1 ώρα να κάνετε σεξ όσες φορές αντέχεις :grin:
Η θάλασσα χάλια εννοείτε αλλά δεν νομίζω ότι θα πας γιαυτό.
Τέλος θα ήθελα να πώ οτι οι Βουλγάρες είναι καραμουνάρες ρίξτε www.sladur.com]εδώ[/url] μια ματιά, οι φώτο είναι στο 90% αληθινές.
Καλή φάση η θάλασσα, εγώ παντός θα διάλεγα μία πόλη.


Ωραία όλα αυτά. Τιμές για σεξ δε μας είπες.
 

lalalaxi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Κάπου 50 ευρώ ή 100 λέβα η ώρα, για πρωκτικό ή ότι άλλο θες συνεννοείσαι με την κοπέλα γιατί πρώτα πληρώνεις στο μαγαζί, σε ένα φίλο του είχε ζητήσει άλλα 50 ευρώ είχε πετύχει 2 φίλες όμως και κάνανε λεσβιακά κλπ  :grin:
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά!!!! Εγώ πηγαίνω κάθε χρόνο στο σάνυ μπίτσ!!! και τον Δεκαπενταύγουστο εκεί θα είμαι. με το Ι.Χ είναι ασφαλές.μόνο ο δρόμος είναι χάλια. μιλάω αν πάει κανείς απο Ορμένιο που πάω εγώ. εκεί τα αυτοκίνητα τα παρκάρεις στα ξενοδοχεία και τα φυλάνε σεκιούριτι. εγώ μένω σε ένα απο τα καλύτερα ξενοροχεία που έχει εκεί και έχει 80 ευρώ το δίκλινο με πρωϊνό και βραδυνό. οι γυναίκες εκεί τα μαγαζιά είναι ακριβές και δεν λέει.αλλά έχει πολλές αγγλίδες, και γενικά σκανδιναβούς και αν θέλει κανέις μπορεί εύκολα να κάνει κάτι. Άν θέλει κανείς ας στείλει μήνυμα για να του πώ πως θα κινηθεί για να μήν τον πιάζουν κοροϊδο.π.χ πότε μην πάτε με κοπέλες του δρόμου οι οποίες θα σας πλησιάσουν και θα σας πούνε σεξ στην παραλιά για 25 ευρώ. θα σας πάρουν απο την τζέπη τα πάντα και δεν θα πάρετε είδηση. επίσης τα ανταλακτήρια κλέβουν κανονικά. αλλη τιμή εχουν έξω και άλλη τιμη δίνουν τα λέβα. μόνο στα κρατικά ανταλακτήρια να πάτε.. πάντως είναι πολύ ωραία. έχω και φώτο να δείξω. όποιος θέλει ας στείλει μυνημα. ευχαρίστως να βοηθήσω.!!!!
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κάπου 50 ευρώ ή 100 λέβα η ώρα, για πρωκτικό ή ότι άλλο θες συνεννοείσαι με την κοπέλα γιατί πρώτα πληρώνεις στο μαγαζί, σε ένα φίλο του είχε ζητήσει άλλα 50 ευρώ είχε πετύχει 2 φίλες όμως και κάνανε λεσβιακά κλπ  :grin:
καλη τιμη μου ακουγεται συγκριτικα με τα δικα μας δεδομενα!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τον αυγουστο  λεω να παω sunny beach με την παρεα μου.Λεμε να παμε με το αμαξι αλλα δεν ξερουμε απο που να παμε.Απο ορμενιο η απο προμαχωνα.Αν γνωριζει κανεις η εχει παει ας δωσει τα φωτα του παιδια.Πως θα φτασουμε εκει πιο ανετα και ευκολα.Ευχαριστω εκ των προτερων και περιμενω νεα σας.
πηγα φετος εκει για λιγες μερες, με το αεροπλανο ( Αθηνα-Σοφια-Μπουργας) και δεν μ'αρεσει καθολου, ουτε service ουτε τιποτα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom