Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

prekass

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μαγκες ξερει κανεις αν υπαρχει κανενα κολομπαρο που γαμας σιγουρα?
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Εγω δεν ξερω φιλε, αλλα ανοιξες ενδιαφερον θεμα. Τελοσπαντων αν καποιος ξερει ας μας δωσει τα φωτα του.
Παντως δεν νομιζω να γινεται κατι στο φανερο, Θα χρειαζεται να γινεις πελατης και ισως σου πασαρει καμια ο ιδιοκτητης.Πραγμα που σημαινει πολλα λεφτα σε ποτα και κερασματα.Αν ειναι λοιπον να χαλασεις μια περιουσια παρε καλυτερα ενα call girl να εισαι και σιγουρος.
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνώ απόλυτα! Τα κωλόμπρα είναι απλά για να κάνουμε τιν πλάκα μας, κι επείτα δεν έχω δει και κανένα που να παίζουν γκόμενες έστω και τις ίδιας ποιότητας με αυτές των καλών στούντιο.. Οπότε δεν νομίζω οτι αξίζει τον κόπω να δώσεις ένα σωρό λεφτά, κερνόντας ποτά και ακούγοντας την ιστορία της ζωής της καθμίας κοπέλας, προκείμενου να βρεις κάποια που να κάνει βίζιτες. Αν το καταφέρεις πάντως και βρεις κάτι... καλά να περάρεις... ;)
 

panagosp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
υπειρχε ενα στον αγιο φανουριο απεναντι απο την εκλησια  πριν καιρο ειχα παρει μια πιτσιρηκα δεν ξερω τωρα τι παιζει.
και αν ακομα παιζει κατι??
 

Επισκέπτης
στο στυλ που αναφερεστε για δοκιμαστε οσοι ενδιαφερεστε στο μαγαζι που ειναι πισω απο BABY GOLD στη Συγγρου...(υποτιθεται ειναι στριπ σοου...αλλα δν μενουν μονο σε αυτο απ'οσο ξερω....)...Σιγουρα δν ειναι Α'class οι 5-8 κοπελες που εχει αλλα...κατα καιρους εχω γνωρισει πολυ καλες περιπτωσεις....
 

yiannpap

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
0
στο στυλ που αναφερεστε για δοκιμαστε οσοι ενδιαφερεστε στο μαγαζι που ειναι πισω απο BABY GOLD στη Συγγρου...(υποτιθεται ειναι στριπ σοου...αλλα δν μενουν μονο σε αυτο απ'οσο ξερω....)...Σιγουρα δν ειναι Α'class οι 5-8 κοπελες που εχει αλλα...κατα καιρους εχω γνωρισει πολυ καλες περιπτωσεις....
Που ακριβώς βρίσκεται αυτό αγαπητέ φίλε συναγωνιστή?
 

Επισκέπτης
στο Sierra αναφερομαι...(οταν εισαι εξω απ το BABY GOLD κ το κοιτας καταμουτρα....στο αριστερο σου χερι-στην καθετο...)...καλα,μπορει να ειναι κ στη δεξια...αλλα 99% ειναι αριστερα!!! Ο μπαρμπας μη σε πτοησει που θα δεις εξω απ το μαγαζι...ειναι σαν τσατσός....:):):)....(θα σου πει κ 1,2,5 μαλακιες για να μπεις...)...δν ξερω αν θα εισαι τυχερος κ με τη 1η φορα σου κατσει γκομενα,ειναι 2 καλες απ οσο θυμαμαι ακομη εκει,παντως αν πας 2-3 φορες στο μαγαζι κ κανεις ενα συνολο 100-200 ευρω λογαριασμο για μια μονο κοπελα...εχεις ελπιδες πιστευω πολλες...εγω παντως ειχα περασει καλα με μια κοντουλα μελαχρινη ουγγαρεζα...Α'ι'ντα την ελεγαν,αλλα πριν 1 μηνα που περασα μου ειπε ο μπαρμπας οτι εφυγε....
 

yiannpap

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
0
στο Sierra αναφερομαι...(οταν εισαι εξω απ το BABY GOLD κ το κοιτας καταμουτρα....στο αριστερο σου χερι-στην καθετο...)...καλα,μπορει να ειναι κ στη δεξια...αλλα 99% ειναι αριστερα!!! Ο μπαρμπας μη σε πτοησει που θα δεις εξω απ το μαγαζι...ειναι σαν τσατσός....:):):)....(θα σου πει κ 1,2,5 μαλακιες για να μπεις...)...δν ξερω αν θα εισαι τυχερος κ με τη 1η φορα σου κατσει γκομενα,ειναι 2 καλες απ οσο θυμαμαι ακομη εκει,παντως αν πας 2-3 φορες στο μαγαζι κ κανεις ενα συνολο 100-200 ευρω λογαριασμο για μια μονο κοπελα...εχεις ελπιδες πιστευω πολλες...εγω παντως ειχα περασει καλα με μια κοντουλα μελαχρινη ουγγαρεζα...Α'ι'ντα την ελεγαν,αλλα πριν 1 μηνα που περασα μου ειπε ο μπαρμπας οτι εφυγε....
Ευχαριστω πολύ φίλε συναγωνιστή. Ησουνα πέραν του δέοντως κατατοπιστικός. Αν πάω καμμιά βόλτα θα γράψω νεότερα.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Τώρα ο γραφικός κράχτης καμακώνει στο δίπλα απο το Lido. Και εκεί παίζουν παιχνίδι λογικά.
 

Επισκέπτης
στο Roxy ?????????? Mη κανει κανεις το λαθος και παει σ'αυτο το μαγαζι.....Κοντευα να τα σπασω ολα.....Σκατα ποτα....(εκτος αν ζητησεις κατι αραιωμενο,τοτε θα σου φερουν μονο την αραιωση...)...Οι κοπελες για μενα στο συγκεκριμενο μαγαζι μπορει να πηδιονται για πλακα με 100 ευρω...αλλα δν εχουν καμια διαφορα με ελληνιδες....παχουλες οι περισσοτερες...με καμπυλες που λεμε κ χαλια φατσες....Κατα τα αλλα ειναι ΘΕΣΠΕΣΙΟΣ ο χωρος μεσα....Τελεια ηχομονωση...Τελεια φωτα ΚΩΛΟΜΠΑΡΟΥ....Τελειοι Καναπεδες....αλλα τι να τα κανεις αυτα...????
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Kαλά ρε μεγάλε πως πήγες στο Roxy?  :grin:
1 φορά πήγα με κάτι φίλους και με το που μπήκαμε μέσα ήταν κάτι σαβούρες (μερικές δεν πρέπει να ήταν και τόσο γυναίκες), βρωμιά, μουσική χάλια, περιβάλλον χάλια. Είμασταν μόνοι μας μέσα και μας παρακαλάγανε γονατιστοί να κάτσουμε αλλά ενοείτε σηκωθήκαμε και φύγαμε επι τόπου .. :-X
 

Επισκέπτης
κ εμασ μας παρακαλουσαν αλλα καθομασταν γιατι ριχναμε χυλοπιτες στις κοπελες...αχαχχαχααχχαχααχχαχαχααχαχα....Περα απ την πλακα...ειμασταν 3 κ πηγαμε να δουμε τι παιζει μεσα...Ολα οπως τα λες ειναι...Μονο που εμενα μου αρεσε σαν χωρος κ σαν μουσικη....αλλα καθησαμε κ 30'.....χαχααχαχαχαχαχα!!!!
 

amoust

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2006
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Πρώτο μου μήνυμα ελπίζω να αρχίσω καλά. Πρίν απο ένα μήνα γύρισα απο Καναδά όπου είχα μείνει 4 χρόνια λόγω δουλειάς. Επειδή το αίμα νερό δεν γίνεται ούτε οι παλιές συνήθειες κόβονται, διαβάζοντας εδώ το forum αποφάσισα να επισκεφτώ τα μπαράκια στον Πειραιά, πίσω απο το Θέατρο προς το λιμάνι, καθώς εκεί πήγαινα την διετία 00-01. Κάνοντας βόλτα με το αυτοκίνητο να δώ κίνηση πρώτη εντύπωση ήταν παρακμή. Τα περισσότερα ήταν κλειστά και έχουν μείνει μόνο πέντε ανοιχτά. Απογοητευμένος έκανα άλλη μια γύρα για να φύγω. Όμως έπεσα πάνω σε γνωστό μου "πορτιέρη¨ο οποίος με θυμόταν και σταμάτησα για ένα ποτό. Το όνομα απο το μπαράκι δεν το θυμάμαι θα το γράψω όμως μόλις το θυμηθώ. Με μπάζει μέσα με βάζει σε τραπέζι και μου φέρνει το ποτό μου. Κοιτάζω γύρω γύρω και η παρακμή συνεχίζοταν. Οι "κοπέλλες" χάλια μαύρα. Μια μόνο κάτι έλεγε αλλά και αυτή εξ αποστάσεως. Μου λέει ο γνωστός μην κοιτάς αυτές δεν είναι για σένα, κάνει ένα τηλέφωνο και σε δέκα λεπτά έσκασε μύτη μια κουκλάρα 1.75, ξανθιά καρέ μαλλί, πράσινα μάτια, στήθος 4 με 5, κορμάρα χωρίς να φοράει τα ρούχα της δουλειάς, κοντές φούστες και τέτοια, αλλά το τζηνάκι της και την απλή μπλουζίτσα απο πάνω. Μετά έμαθα πως την πήρε τηλέφωνο και ήρθε απο το σπίτι της. Το όνομα αυτής Χριστιάνα 25 ετών. Κάθησα λίγη ώρα μαζί της 10* 3 ποτά 30€ έπρεπε όμως να φύγω όπως κι εκείνη γιατί είχα πρωινή έγερση. Μου έδωσε το τηλέφωνό της για να βρεθούμε όποτε θέλω. Φεύγοντας μου είπε ο γνωστός πως  αν ήθελα να της πεί να γυρίσει σε μια ώρα, έπρεπε να πάει σπίτι της για να δεί το παιδί της,  να την πάρω σπίτι μου αλλά δεν προλάβαινα. Απ ότι κατάλαβα η ιστορία είναι ίδια όπως την άφησα τότε όταν υπάρχει ο γνωστός όλα γίνονται. Συγγνώμη για το μεγάλο post αλλά επειδή ήταν το πρώτο είπα να το ευχαριστηθώ. Περισσότερα νέα μόλις την πάρω σπίτι και μάθω κι άλλα. 
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
καλη αρχη συμπολεμιστη
οταν μαθεις πιο πολλα πεσμας ομως.αν παει καποιος αγνωστος εκει την βλεπει την χριστινα?
 

amoust

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2006
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Μόλις πάω ξανά σίγουρα θα έχετε νεώτερα. Δυστυχώς δεν την βλέπει γι αυτό είπα πως πρέπει να έχεις "άκρες". 
 

Επισκέπτης
το sierra ειναι ακριβως απεναντι απο το στουντιο αριστελους 6 !!!!ΥΓ.αντριανα γυρνα πισω!!!!!!
 

Επισκέπτης
Για αυτό το sierra που λέτε απέναντι από το Αριστοτέλους 6, έχω κι εγώ μια ιστορία!!! Πριν 3-4 χρόνια (δεν ήξερα καν το στούντιο που βρισκόταν ακριβώς απέναντι!) πέρασα από εκεί με τον ξάδερφό μου, μιας και δούλευα εκεί κοντά και το είχα κόψει το μαγαζί. Παρκάρουμε, βγαίνουμε έξω και κατευθυνόμαστε κατά κει. Με το που πλησιάζαμε την πόρτα (ακόμα στον δρόμο ήμασταν, καμιά 10αριά μέτρα από την πόρτα) σηκωθήκανε μονομιάς 4-5 μπαζόλες (και μεγάλες σε ηλικία από ότι κατάφερα να δω από τα τζάμια) και ερχόντουσαν προς τα εμάς, στην πόρτα. Με το που το βλέπουμε με τον ξάδερφό μου, κοντοστεκόμαστε και λέμε "ρε τι γίνεται... θα μας βιάσουν εδώ???" :)

Τελικά, βλέπουμε τις τροκάνες από μέσα να μας κάνουν νοήματα να συνεχίσουμε και να μπούμε μέσα. Αποφασίσαμε μονομιάς να την κάνουμε! Με το που φεύγαμε, έρχεται ο τσάτος που λέτε, ένας κωλόγερος γλοιώδης και μας αρχίζει στο μπλα-μπλα. Μας είπε πως μπορεί να πρόκειται να στριπτιζάδικο αλλά διαφέρει από τα άλλα (!). Διαφέρει γιατί "αν είσαι μάγκας μπορεί να φύγεις με κοπέλα, έχω δει να φεύγουν πολλοί με κοπέλες, μπλα-μπλα-μπλα". Αν θυμάμαι καλά, είχε κι ένα σκωροφαγωμένο μουστάκι! Δεν μας έπεισε με τίποτα και τελικά θυμάμαι είχαμε πάει Scirocco.

Tι να σας πω... εγώ φοβήθηκα που τις είδα έτσι λυσσάρες (και ΜΠΑΖΑ μιλάμε). Από τότε, δεν έχω περάσει ούτε από έξω!

Δεν αμφιβάλλω λοιπόν ότι σε αυτό το κωλόμπαρο-στριπτιζάδικο, πιθανό είναι να γαμάς... αλλά μιλάμε ότι γαμάς πολύ ΧΑΛΙΑ γκόμενες.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
677
Like
442
Πόντοι
26
Mάλλον ο γέρος τα ίδια κάνει σε όλους !!!!!
έχει τύχει και σε μάς..
 

ggl

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
93
Like
3
Πόντοι
0
Θυμάμαι παλιά μια ιστορία από τέτοι μαγαζί. Ήμουν με ένα φίλο φανταρια και οι δύο να περιμένουμε το λεωφορείο για Σπάρτη. Μας πλησίασε ένας τύπος κοντά στο Εθνικό Θέατρο και μας είπε αν θέλουμε καμία καλή κοπέλα, να γαμησουμε. Σαν μαλάκες πήγαμε μαζί του σε ένα κολομπαρο που σερβίριζε βενζίνη και διαλυτικό για μπογιές με χρώμα. Οι γκόμενες ναυάγια και μιλάμε για πραγματική αρχαιολογία. Κάτσαμε για πλάκα και για να περάσε η ώρα. Κάθεται μία και έρχονται 8 ποτήρια! 2 δικά μας και 6 δικά της. Ρωτάει ο φίλος γιατί 6 η "κοπέλα"; και απανταει αυτή διψάω. Σκύβει ο δικός μου και βγάζει ένα μπουκάλι νερό και της το δίνει. Πιές απο αυτό και ταυτόχρονα παίρνει τα 5 ποτήρια και τα πάει στην μπάρα. Περιτεύει να σου πώ ότι φύγαμε πετώντας, πέσανε και μερικές. Φάγαμε αρκετες αλλά ρίξαμε και κάμποσες. θυμάμαι έναν πιτσιρικά μπάρμαν ο οποίος μας βοήθησε να μην φάμε πολλές. τον βρήκα μετά από 1/2 χρόνο αθήνα φανταράκι ψάρακας!
γενικά μακριά από τέτοια μέρη. Σιχαμερά και βρώμικα. και απάτη μεγάλη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom