Νέα

Μαύρες σε μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ALANIARIS13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες,
προσφάτως είχα εμπειρία με έγχρωμη κοπέλα (οχι επαγγελματια) εξ Αφρικής..
Δηλαδή μια καταπληκτική μαυρούλα..Γνωρίζετε σε ποια μπουρδελα υπάρχουν κοπέλες μαύρες που να αξιζουν τον κοπο?
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
294
Πόντοι
5.855
Νομιζω οτι θα βρεις μαυρουλες σε καποια μπουρδελα του μεταξουργειου κ μαλιστα οικονομικα, 15 με 20 ευρω.

Πολλες ακομα θα βρεις στην οδος σοφοκλεους κατω απο την ομονοια (πειραιως) 2-3 στενο ακριβως κατω απο ομονοια. Μετα τις 22.00 το βραδυ. Προσοχη ομως, στην σοφοκλεους δεν εχουν ακουστει τα καλυτερα σχολια.
 

yiannpap

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
0
Φίλε Alaniaris13 το μπουρδέλο που έχει μαυρούλα που αξίζει τα μάλα είναι το γνωστό στη Ρεμούνδου 21Α που κατοικοεδρεύει η Μπρέντα στην απογευματινή βάρδια. Μιλάμε για GFE και απίσρευτο κωλαράκι. Από Σεπτέμβρη επιστρέφει και φυσικά θα την ξανατιμήσω δεόντως. Μπές στο παλιό forum και δες υπάρχει topic για την πάρτη της. Και στον κατάλογο με τα μπουρδέλα κοίτα τις κριτικές στο συγκεκριμένο. Εχω γράψει και εγώ. Αυτά συναγωνιστή. Από τη Σοφοκλέους μακριά.
 

frankie2

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους!ο λογος που ξεκιναω αυτο το θεμα ειναι οτι εχω κολλημα με τις αραπινες!!ξερω οτι γενικα δεν εχουν και την καλυτερη συμπεριφορα γι'αυτο θελω να ψαξουμε ολοι να βρουμε τις καλυτερες!!!οποιος εχει νεα ας βοηθησει..
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Δυο ειναι οι καλες. Η Μπρεντα(Μπραντι) στη Ρεμουνδου 21 Α (ανεβαινεις σκαλες) . Δουλευει απογευμα. Η αλλη ειναι η Ισαβελλα ,στο BRAZIL HOUSE. Δουλευει οποτε τις καβλωσει :grin: :grin: :grin:. Γιατι τωρα εχει γινει και τσατσα και εχει παρει αλλες κοπελες που δουλευουν αντι γιάυτην(Τί επιχειρηματικο δαιμονιο!!). Παντως το τηλεφωνο της υπαρχει σε ολες τις εφημεριδες με ροζ αγγελιες, αρα πριν ξεκινησεις για να μην πας τσαμπα και δεν τη βρεις παιρνε τηλεφωνο και ρωτα πότε δουλευει η Ισαβελλα. Παντως αξιζει τον κοπο
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
καλησπερα.1 καλη αραπινα υπαρχει στην σοφοκλεουσ στο μαξιμ χοτελ.με 40 εθρω περνασ σουπερ.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Θα βρεις μια στο


Κανε search ή δες εκεί που λέει not in uk ψηλά στην οθόνη δεξιά. Πλήρης τιμοκατάλογος και παρεχόμενες υπηρεσίες. Το κακό είναι ότι πρέπει να γίνεις μέλος για να κάνεις επαφή μέσω μαϊλ.
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Συναγωνιστες , μπορει καποιος να μου πει εμπειρια απο ΙΣΑΒΕΛΛΑ;;Εχει καποιος ασχοληθει μαζι της η δεν αξιζει τον κοπο;;
 

sexianathens

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Και στην Αθηνάς, πίσω από το δημαρχείο έχει πολλές μαυρούλες!
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
Παιδια βοηθηστε μας,και εγω καυλωνω τρελά με μαυρες.ασ στείλει κάποιος καποιο μπουρδέλο που να δουλευει  μαυρη
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Στην Ρεμουνδου, κοντα στην Πλατ.Αττικης, στο σπιτι με την σκαλα, στην απογευματινη βαρδια υπαρχει μια μαυρη, αλλα δεν την θεωρω και πολυ ιδιαιτερη. Παντως, εκτος σπιτιων, τα βραδυα, πισω απο το παλιο Δημαρχειο και στην Ευριπιδου αλλα και στην διασταυρωση Γ'Σεπτεμβριου και Σολωμου, θα βρεις αυτο που ψαχνεις.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
Παιδια βοηθηστε μας,και εγω καυλωνω τρελά με μαυρες.ασ στείλει κάποιος καποιο μπουρδέλο που να δουλευει  μαυρη

φιλε στο μεγαλο πεζοδρομο στη ιασωνος απογευματινες ωρες την προηγουμενη βδομαδα ειχα πετυχει 4 5 αραπακια(σε μπουρδελο εννοειται). τα 2 ηταν σκετη καυλα!! οι τιμες στις περισσοτερες ηταν 15 ε
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Παιδιά, για όλους εσάς που έχετε φαγωθεί με τις μαύρες, σας παραπέμπω στο θέμα με τίτλο "Οι μαύρες πίσω από το Δημαρχείο Αθήνας / Βαρβάκειος Αγορά".


Αναδημοσιεύω ακολούθως, το τι είχα γράψει σε εκείνο το θέμα και σας συνιστώ να τις αποφεύγετε γενικά τις Αφρικανές, όπως ο διάβολος το λιβάνι.


Σας συμβουλεύω να μένετε μακριά απότις συγκεκριμέν ες μαύρες. Έχω διαβάσει σε ρεπορτάζ εφημερίδας ότι οι περισσότερε ς από αυτές προέρχονται από χώρες της Αφρικής, στις οποίες τα ποσοστά φορέων του ιού HIV (AIDS για να καταλαβαινό μαστε) ξεκινούν από 20% (ένας στους πέντε κατοίκους) και φτάνουν ώς και στο 50% (ένας στους δύο κατοίκους, για να καταλαβαινό μαστε).

Οι συγκεκριμέν ες μάλιστα μαύρες, είναι εξαιρετικά επίφοβες, όχι μόνο γιατί προέρχονται από τα συγκεκριμέν α μέρη, όπου το AIDS κάνει θραύση, αλλά επιπρόσθετα, γιατί ασκούν το επάγγελμα της πόρνης, χωρίς να υποβάλλοντα ι ποτέ στον παραμικρό ιατρικό έλεγχο.

Τώρα, απάντηση στο ερώτημα γιατί αδιαφορούν οι μπάτσοι...

Το ρεπορτάζ της ίδιας εφημερίδας, αναφέρει ότι σε περιπτώσεις που μπάτσοι έχουν κινηθεί να τις συλλάβουν, αυτές έχουν απειλήσει ότι θα τους δαγκώσουν και θα τους μεταδώσουν τον ιό. Έχουν καταγραφεί μάλιστα δύο περιστατικά, που μαύρες πόρνες στην περιοχή της Αθηνάς και της Βάθης, έχουν πράγματι δαγκώσει αστυνομικού ς που έχουν αποπειραθεί νατις συλλάβουν. Όταν τελικά συναλλήφθησ αν και υποχρεώθηκαν σε ιατρικές εξετάσεις, βρέθηκαν οροθετικές στον ιό του HIV. Το ρεπορτάζ δεν ανέφερε αν υπεβλήθησαν στις ίδιες εξετάσεις οι αστυνομικοί και ποια ήταν τα ευρήματα, αλλά φαντάζομαι ότι τόσο οι εξετάσεις πάνω τους, όσο και έκδοση αποτελεσμάτ ων θα μεταθέτοντα ν σε άλλο διάστημα, δεδομένου ότι παίρνει κάποιο χρόνο για επωαστεί ο ιός στο βαθμό που θα μπορεί να εντοπίζεται αιματολογικ ά.

Εν κατακλείδι, φίλοι, μακριά από τη γειτονιά και τις γυναίκες αυτές.
 

Επισκέπτης
top μαυρη για οσους ειχαν την τυχη να δοκιμασουν: Σουζάνα. Δουλευε παλαιοτερα στην Συγγρου&Αριστοτελους 6, επειτα Βουλιαγμενης 68 και πλεον σε μπουρδελου οδος Κ....10 στη γειτονια Ιουλιανου και Λιοσιων τα πρωινα και Πε απογ. στο Κωνσταντινουπολεως 130. Μου ειπαν οτι απο την ερχομενη Πεμπτη και μεχρι 2 Οκτ θα ειναι καθε μερα απογ. Κατα τα αλλα μακρια απο τις αδήλωτες μαυρες στους δρομους.
 

Επισκέπτης
top μαυρη για οσους ειχαν την τυχη να δοκιμασουν: Σουζάνα. Δουλευε παλαιοτερα στην Συγγρου&Αριστοτελους 6, επειτα Βουλιαγμενης 68 και πλεον σε μπουρδελου οδος Κ....10 στη γειτονια Ιουλιανου και Λιοσιων τα πρωινα και Πε απογ. στο Κωνσταντινουπολεως 130. Μου ειπαν οτι απο την ερχομενη Πεμπτη και μεχρι 2 Οκτ θα ειναι καθε μερα απογ. Κατα τα αλλα μακρια απο τις αδήλωτες μαυρες στους δρομους.
την οδό γιατί δεν την γράφεις ολόκληρη; είναι μυστικό!!!!!????
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Ελα ντε,γιατί δε γραφεις την οδό? Και γινε πιο αναλυτικος για την Σουζανα.Από πού ειναι,πώς ειναι, τί κανει στο δωματιο?
 

torero

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
φιλε στο μεγαλο πεζοδρομο στη ιασωνος απογευματινες ωρες την προηγουμενη βδομαδα ειχα πετυχει 4 5 αραπακια(σε μπουρδελο εννοειται). τα 2 ηταν σκετη καυλα!! οι τιμες στις περισσοτερες ηταν 15 ε
φιλε μου, που ειναι η ιασωνος; βρηκα μαι στα νεα λιοσια αλλα δε πρεπει να ειναι αυτη
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Σκέυτομαι κάποια στιγμή να γαμήσω μια μαυρούκο σε μπορντέλο. Έχετε να μου προτείνετε καμιά;
Θα ήθελα μια, καλή στο κρεβάτι και (το σημαντικότερο) καθαρή
 

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
σε ποια μπουρδελα υπάρχουν παιδιά. Σας παρακαλώ βοηθήστε γιατί ανεβαίνω Αθήνα


edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε μ' αυτό εδώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom