Νέα

Η γνώμη των strippers για μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FidoDiLdo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Sorry για τα greeklish αλλα το εκανα copy-paste  απο αλλου...

Έτυχε την κυριακή να διαβάσω σε ένα αρθράκι του περιοδικού Έψιλον πως βλέπουν οι αλλοδαπές "στριπερς" τους έλληνες πελάτες στα club που δουλεύουν. Ιδού μερικά σχόλια "Είναι τσιγκούνηδες πονηροί και θέλουν να γαμάνε τσάμπα","θέλουν με 20E να τους ερωτευτούμε κιόλας","επιθετικοί","γουρούνια","ο έλληνας πελάτης νομίζει ότι με τα λεφτά του μπορεί να κάνει ότι θέλει", "μισούν τους φτωχούς ξένους και στους πλουσιους κάνουν τους δούλους","μιλούν πολύ και πάντα χωρίς να σκέφτονται","οι έλληνες είναι ευχαριστημένοι μονο όταν τους κάνουν τα χατίρια","Το μυαλό τον ανδρών είναι συνεχεια στο sex. Αναρωτιέμαι τι είδους γυναίκες έχετε!","Οι έλληνες είναι πολύ ανασφαλείς, θέλουν επιβεβαίωση σε ότι κάνουν. Ζητούν κομπλιμέντα περισσότερο κι από τις γυναίκες","οι έλληνες θέλουν να επιδεικνύονται".

edit_antisthenis: το μήνυμα επεξεργάστηκε στα ελληνικά
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Προβληματισμοί των cosmogirls...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Είτε μας αρέσει , είτε όχι, τα παραπάνω σχόλια εκφράζουν το προφίλ του σημερινού Νεοέλληνα. Ειδικά οι τελευταίες 4 γραμμές :-
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
"Einai tsigounides ponhroi kai theloun na gamane tsampa","theloun me 20E na tous eroteutoume kiolas","epithetikoi","gourounia","o ellhnas pelaths nomizei oti me ta lefta tou mporei na kanei oti thelei","misoun tous ftoxous jenous kai stous plousious kanoun tous doulous","miloun polu kai panta xoris na skeftontai","oi ellhnes einai euxaristimenoi mono otan tous kanoun ta xatiria","To myalo ton andron einai sunexeia sto sex.Anarotiemai ti eidous gunaikes exete!","Oi ellhnes einai polu anasfaleis, theloun epibebaiosh se oti kanoun. Zhtoun komplimenta perissotero ki apo tis gunaikes","oi ellhnes theloun na epidiknuontai".

+1000
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Αυτά είναι τα χάλια μας. Αλλά για το προφίλ της ελληνίδας ας μη μιλήσουμε :-)
 

Επισκέπτης
Παρα πολυ ενδιαφερον θεμα.

Η γνωμη τους για μας ? Απλα μας βλεπουν σαν καρτες χορου.

Τωρα το "ειναι τσιγκουνηδες και θελουν να γαμανε τσαμπα" θελει συζητηση. Ας μας πουν ποσα θελουν αυτες για να το κουβεντιασουμε.

Το "ειναι επιθετικοι + γουρουνια" και τα υπολοιπα, απλα τα ειπαν για να πουν την μαλακια τους.Παντα τους φερομαστε σαν να ηταν γκομενες μας.

Ως αναφορα τις 3 τελευταιες γραμμες, πιθανως να εχουν δικιο.Ομως πες τε μου ενα ανθρωπο που δεν θελει τις επιβεβαιωσεις του. Ακομα και εγω οταν λεω στις στριπτηζουδες οτι " ξερεις κατι ? εισαι η πιο αξιολογη παρουσια στο μαγαζι.." αμεσως αισθανομαι να μαλακωνουν και να ανοιγονται απεναντι μου...!
 

Επισκέπτης
αραγε σκεφτηκαν ποτε αυτες γιατι γινανε πουτανες?δηλαδη strippers?δηλαδη δουλες?θα τρελλαθουμε κιολας.......λες και περιμεναμε τις στριπτητζουδες να μας χαρακτηρισουν τους ελληνες.....λες και αν δεν εχεις παει σε στριπτηζ δεν ξερεις ποιοι ειναι οι νεολληνες........ΕΛΕΟΣ!!!!!!!
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
494
Πόντοι
21
ξεχασε ομως να πει οτι δεν ειμαστε και μαλακες να μας τα τρωνε αρα αφου μπορουμε να γαμισουμε με 20Ε και εχουμε την πονηρια να το κανουμε τοτε δεν βλεπω πουθενα κατι κακο...ειπε και κατι για σεβασμο...για να σε σεβομαστε εμεις αυτες πρεπει και αυτες να σεβοντε εμας κατι που δεν γινετε οσο για το sex που λεει οτι θελουμε μονο αυτο αν πηγαινεις σε ενα τετοιο μαγαζι τι να θες εκτος απο αυτο να τις μαζεψεις ολες και να μιλισετε για την καταρευση του ανατολικου μπλοκ η την επιλυση κοινονικων θεματων...ελεος
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Όλα εκτός απο τα 2 τελευταία τους σχόλια που έχουν βάση, είναι αυτοάμυνα και γενικοποίηση κακών πελατών. Καλά τώρα, μην πιάσουμε ποιές είναι αυτές, δεν σχολιάζουμε υποανάπτυκτης νοοτροπίας μυαλά.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Το οτι ο Ελληνας είναι ανασφαλής και το οτι έχει συνέχεια το μυαλό του στο σεξ είναι δυο αλληλένδετα πράγματα.  Επειδη ειναι ανασφαλής έχει την ανάγκη της επιβεβαίωσης και μη βρίσκοντας άλλους τρόπους να επιβεβαιωθεί , όντας ο ίδιος πολύ χαμηλού πνευματικού επιπέδου,  το ρίχνει στα σεξουαλικά γιατί μόνο εκεί θεωρεί ότι τα καταφέρνει.  Η ζωή όμως έχει και άλλες απολαύσεις , οι άνθρωποι στις άλλες σοβαρές χώρες του κόσμου δεν κοιμούνται και ξυπνούν με το τρίπτυχο , "αμάξι- γκόμενα - ποδόσφαιρο". Δε λεω οτι ειναι ανέραστοι ή οτι το σεξ το έχουν μόνο για την αναπαράγωγη. Αλλά κάποια πράγματα ...Γίνονται μόνο στην Ελλάδα.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Germaon, αυτό είναι όντως το προφίλ του νεοέλληνα, αλλά πάει ασορτί με αυτό:


Δηλαδή οι γυναίκες μπορεί να τους βλέπουν σαν τέτοιους (και όχι άδικα) αλλά τους προτιμούν από άλλους άντρες...
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Μαγγες δυστυχως ετσι εχουν τα πραγματα σε μεγάλο βαθμό. Δυστυχώς στις μέρες μας στα περισσοτερα μαγαζια δεν βρισκεις ωραιουσ τυπους που απλα βγαινουν να περασουν καλα. Οσες φορεσ εχω κυκλοφορησει βλεπω τελειωμένους μεσηλικες κολοφατσες κτλ κτλ.  Λιγα ειναι τα ωραια παλικαρια που κανουν το χαβαλε τους περνανε καλα και ειναι ωραιαοι σαν παρουσιες.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Πάντως αυτές οι στρίπερς που απορούν με το ενδιαφέρον των Ελλήνων για το σέξ, θα ήθελα να μας εξηγήσουν πως και όποτε τους τρίβουμε το μουνάκι ΚΑΡΑΚΑΒΛΩΝΟΥΝ αν και είναι καβάλα τριβόμενες δεκάδες ώρες την εβδομάδα πάνω σε τσεσπού.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Πολύ ωραίο ήταν το post του studian στο θέμα "Στέκια Αλλοδαπών". Το παραθέτω,ελπίζοντας να μην εμπιπτει στο νομο περι πνευματικών δικαιωμάτων  :grin: :grin:

"Μια ρητορική ερώτηση μόνο.

Νομίζετε ότι μια γυναίκα από την πρώην ΕΣΣΔ που πηγαίνει σε ένα εστιατόριο να φάει, ή σε μια καφετέρια να πιεί καφέ ή ένα ποτό, ή σε ένα κλαμπ να χορέψει, (σε μέρη που είναι στέκια ομοεθνών της) ψάχνει τον γαμιά τον Έλληνα; Αν, λέω ΑΝ, ψάχνει κάτι είναι σπόνσορα για να τον τυλίξει. Τώρα αν εσείς το να είσαι σπόνσορας το βαφτίζεις είμαι γαμιάς και εγώ την τυλίγω, είναι θέμα του καθενός.

Επίσης, νομίζετε ότι όλες οι γυναίκες από την πρώην ΕΣΣΔ ξυπνάνε και κοιμούνται με το γαμήσι στο μυαλό τους; Αν έτσι πιστεύετε σας πληροφορώ ότι δεν ξέρετε τι σας γίνεται.   "
 

Επισκέπτης
Πάντως αυτές οι στρίπερς που απορούν με το ενδιαφέρον των Ελλήνων για το σέξ, θα ήθελα να μας εξηγήσουν πως και όποτε τους τρίβουμε το μουνάκι ΚΑΡΑΚΑΒΛΩΝΟΥΝ αν και είναι καβάλα τριβόμενες δεκάδες ώρες την εβδομάδα πάνω σε τσεσπού.

μεγαλη κουβεντα ειπες τρισμεγιστε!!!!!!!!!!!!!Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Να τα πάρουμε ένα-ένα για να αποκτήσουμε και λίγο γνώθι σ' εαυτόν;

"Einai tsigounides ponhroi kai theloun na gamane tsampa",
η πλειοψηφία δεν προσπαθεί να την βγάλει όσο πιο φτηνά γίνεται; Πόσες συζητήσεις έχουν γίνει εδώ για τα λεφτά που χαλάμε;

"theloun me 20E na tous eroteutoume kiolas",
Η καψούρα και το αγαπητηλίκι δεν είναι στην ημερήσια διάτιαξη της συντριπτικής πλειοψηφίας των θαμώνων;

"epithetikoi","gourounia",
Αυτό εκφράζει την μειοψηφία των πελατών κατά τη γνώμη μου.
"o ellhnas pelaths nomizei oti me ta lefta tou mporei na kanei oti thelei",
Δεν ισχύει αυτό για την πλειοψηφία των ελλήνων; (άλλο αν ισχύει για την συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών και γυναικών των χωρών προέλευσης των κοριτσιών).

"misoun tous ftoxous jenous kai stous plousious kanoun tous doulous",
Δεν ξέρω αν μισούμε τους φτωχούς ξένους, αλλά σίγουρα δεν τους σεβόμαστε, ενώ γλύφουμε τους πλούσιους ξένους. Και τα δύο όταν είναι παρόντες, γιατί πίσω τους....

"miloun polu kai panta xoris na skeftontai",
Δεν είμαστε Ο ΛΑΟΣ της παπαρολογίας;

"oi ellhnes einai euxaristime noi mono otan tous kanoun ta xatiria",
Ψέματα; Εδώ έχουμε αναγάγει σε δόγμα πολιτικής τα εθνικά δίκαια. Δηλαδή το δίκαιο όπως εμείς το αντιλαμβανόμαστε, που πρέπει όλοι να μας το ικανοποιούν.

"To myalo ton andron einai sunexeia sto sex.Anaroti emai ti eidous gunaikes exete!",
Αυτό ισχύει για όλους τους θαμώνες στριπτιζάδικων απανταχού της γης.

"Oi ellhnes einai polu anasfaleis, theloun epibebaiosh se oti kanoun. Zhtoun komplimenta perissotero ki apo tis gunaikes",
Δεν θέλει η συντριπτική πλειοψηφία των ελλήνων συνεχώς επιβεβαίωση; Ας κυττάξουμε γύρω μας λίγο και ας μετρήσουμε πόσοι είναι οι πραγματικά σίγουροι για τον εαυτό τους. Εδώ μια οποιαδήποτε ανθυποφυλλάδα οπουδήποτε στον κόσμο γράφει κάτι καλό για την Ελλάδα και αναπαράγεται εδώ λες και το έγραψαν οι New York Times.

"oi ellhnes theloun na epidiknuontai".
Ψέματα; (άλλο αν ισχύει για την συντριπτική πλειοψηφία των ανδρών και γυναικών των χωρών προέλευσης των κοριτσιών)
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Πολύ ωραίο ήταν το post του studian στο θέμα "Στέκια Αλλοδαπών". Το παραθέτω,ελπίζοντας να μην εμπιπτει στο νομο περι πνευματικών δικαιωμάτων  :grin: :grin:

"Μια ρητορική ερώτηση μόνο.

Νομίζετε ότι μια γυναίκα από την πρώην ΕΣΣΔ που πηγαίνει σε ένα εστιατόριο να φάει, ή σε μια καφετέρια να πιεί καφέ ή ένα ποτό, ή σε ένα κλαμπ να χορέψει, (σε μέρη που είναι στέκια ομοεθνών της) ψάχνει τον γαμιά τον Έλληνα; Αν, λέω ΑΝ, ψάχνει κάτι είναι σπόνσορα για να τον τυλίξει. Τώρα αν εσείς το να είσαι σπόνσορας το βαφτίζεις είμαι γαμιάς και εγώ την τυλίγω, είναι θέμα του καθενός.

Επίσης, νομίζετε ότι όλες οι γυναίκες από την πρώην ΕΣΣΔ ξυπνάνε και κοιμούνται με το γαμήσι στο μυαλό τους; Αν έτσι πιστεύετε σας πληροφορώ ότι δεν ξέρετε τι σας γίνεται.   "

Αλλο γυναίκα απο πρώην ΕΣΣΔ (τέσσερα γράμματα τέσσερα ψέματα) και άλλο στρίπερ. Η στρίπερ είναι πρώτα επαγγελματική νοοτροπία και μετά εθνικότητα.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Πάντως αυτές οι στρίπερς που απορούν με το ενδιαφέρον των Ελλήνων για το σέξ, θα ήθελα να μας εξηγήσουν πως και όποτε τους τρίβουμε το μουνάκι ΚΑΡΑΚΑΒΛΩΝΟΥΝ αν και είναι καβάλα τριβόμενες δεκάδες ώρες την εβδομάδα πάνω σε τσεσπού.

Χωρίς να θέλω να υπερασπιστώ τις κοπέλλες των στριπ. ʼλλωστε εγώ τις έχω πει σε άλλα θρεντ, τεμπέλες, ευρωμαζώχτρες, ανειλικρινείς κλπ. Αλλά είναι επαγγελματίες. Και η ματιά τους είνα ιαυτή του πάροχου υπηρεσιών προς τον πελάτη. Ως τέτοια λοιπόν την αντιλαμβάνομαι.

Τώρα. Φίλε Ροπαλοφόρε πρέπει να είσαι ένας ιδιαίτερα ευτυχισμένος (και προικισμένος) άνθρωπος αφού τις κάνεις τρίβωντας το μουνάκι τους να καρακαβλώνουν. Εμένα δεν μου έχει συμβεί αυτό σε στριπ.

Respect to Ropaloforos!!!!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Studian ας τα σάπια ότι δεν σου έχει συμβεί. Καρακλάσικ κατάσταση να υγραίνονται! Μέχρι απέναντι μυρίζουν μερικές. Πές ρε Lampros.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Αλλο γυναίκα απο πρώην ΕΣΣΔ (τέσσερα γράμματα τέσσερα ψέματα) και άλλο στρίπερ. Η στρίπερ είναι πρώτα επαγγελματική νοοτροπία και μετά εθνικότητα.

Το θρεντ φυσικά ήταν για άλλο πράγμα. Για μη στριπερς και πουτάνες, ή και τέτοιες στον ελεύθερο χρόνο τους. αλλά η διαφωνία σου ποιά είναι ακριβώς; Πιστεύεις ότι αυτές οι γυναίκες μόνο το σεξ έχουν στο μυαλό τους νυχθημερόν;

Να την καρακαβλώσω; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ζαμαί των ζαμών. Κοροιδευόμαστε τώρα;  ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom