Νέα

Ι. Κωλέττη 17

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trotro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trotro

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.com/stountio/thessaloniki/i-kwletth-17/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]
δεν ξερω αλλα τετοιο μουνι δεν βλεπεις συχνα στην πολη. μαλλον ο φιλος που δεν ικανοποιηθηκε ειναι ο Μπραν Πητ και ζαλιστικε. Παντως παιδια σαν την αφροδιτη την ψηλη δεν εχω ξαναγαμισει
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Τόσο καλή είναι η κοπέλα...σου;Θα ανέβω στις αρχές Ιουλίου στη Θεσσαλονίκη.Σ/Κ τι ώρες εργάζεται;Να την επιθεωρήσουμε!!!
 

rexs_4

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
439
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
www.bourdela.com/content/view/1649/220/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]
δεν ξερω αλλα τετοιο μουνι δεν βλεπεις συχνα στην πολη. μαλλον ο φιλος που δεν ικανοποιηθηκε ειναι ο Μπραν Πητ και ζαλιστικε. Παντως παιδια σαν την αφροδιτη την ψηλη δεν εχω ξαναγαμισει
                                                                                                                                                                                                                                    Το ξερω οτι αναφερεσαι σε μενα;δεν εχω δηλωσει οτι ειμαι ο Brad Pit! Ουτε ζαλιστικα,εχω δει και πιο καλυτερεσ.Αλλα τα ματια τα στραβα δεν θα ξανα κανω,τα 40 δεν βγαινουν ευκολα;εσενα σ αρεσει εσυ θα πασ!Προτιμω μια κοπελα φυσικη και correctly σ αυτα που κανει.
 

galder

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
206
Like
45
Πόντοι
1
                                                                                                                                                                                                                                    Το ξερω οτι αναφερεσαι σε μενα;δεν εχω δηλωσει οτι ειμαι ο Brad Pit! Ουτε ζαλιστικα,εχω δει και πιο καλυτερεσ.Αλλα τα ματια τα στραβα δεν θα ξανα κανω,τα 40 δεν βγαινουν ευκολα;εσενα σ αρεσει εσυ θα πασ!Προτιμω μια κοπελα φυσικη και correctly σ αυτα που κανει.
Δεν λεει για εσενα αλλα για τον "pαixtroni" που εκανε και την κριτικη.Δεν ειναι εκει ομως το θεμα. Η ουσια ειναι οτι ο τυπος εχει ανοιξει 3 thread για την Αφροδιτη και εχει την απαιτηση να τον παρουμε στα σοβαρα.Το promotion που κανει ειναι τοσο αγαρμπο,χοντροκομμενο και επιτηδευμενο που καταντα κουραστικο και ενοχλητικο .Ελπιζω οι mods να επιλειφθουν της καταστασης γιατι ο τυπος ειναι ικανος να ανοιγει καινουριο τοπικ καθε ωρα για να προωθησει την πουτανα του
 

rexs_4

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
439
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Τωρα το διαβαζω φιλε galder,πραγματι ειναι καπωσ περιεργα. :think:
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
σήμερα ήταν εκεί η αναστασία ξανθιά  με πολλά προσόντα και πολυ καλη περιποίηση
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
τώρα το πρωί πήρα την Σάρα πολύ όμορφη κοπέλα με σωματάρα και κωλάρα και πολύ καλή περιποίηση με 40 ευρώ μόνο που δεν ανεβαίνει απο πάνω...
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
5
Like
193
Πόντοι
1
Η Σαρα ειναι η γνωστη γκομενα απο βαρδαρη Η καμια καινουργια??
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
καινούριο μωρό είναι....
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
μεσαιου μεγέθους ικανοποιητικό
 

demonologos

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πειτε τιποτα για εφη χαχ.!!
 

Επισκέπτης
Η Σάρα είναι μια αδύνατη κοπελίτσα με πολύ ωραίο σκούρο απαλό δερματάκι με ΜΙΚΡΑ βυζάκια που έχουν ωραίο σχήμα, βγάζει μια teen-ίλα. Μια φορά έχω πάει, επίσης βογγούσε συνέχεια όταν λέμε συνέχεια όμως. Μην την μπερδεύετε με την νταρντάνα Σάρα καμία σχέση.
 

demonologos

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η εφη αποτι ξερω πηγε διακοπες χριστουγεννων αυτες τις μερες και ξανα γυρνα αρχες γεναρη.
 

kanarinas77

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
339
Like
0
Πόντοι
1
μπορει να μπαινει καποιος να μας λεει για το προγραμμα στο κωλεττοσπιτο? τουλαχιστον τα εβδομαδιαια ωραρια της εφης και της αφροδιτης
 

orgasm

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μπορει να μπαινει καποιος να μας λεει για το προγραμμα στο κωλεττοσπιτο? τουλαχιστον τα εβδομαδιαια ωραρια της εφης και της αφροδιτης

καλημερα σε ολους . γνωριζεται τιποτα για την παρακατω κυρια?



ΓΥΝΑΙΚΑ ενεργητική ζητεί κυρίους χαμηλών τόνων 694-0129....

ευχαριστω .
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Η Σάρα είναι μια αδύνατη κοπελίτσα με πολύ ωραίο σκούρο απαλό δερματάκι με ΜΙΚΡΑ βυζάκια που έχουν ωραίο σχήμα, βγάζει μια teen-ίλα. Μια φορά έχω πάει, επίσης βογγούσε συνέχεια όταν λέμε συνέχεια όμως. Μην την μπερδεύετε με την νταρντάνα Σάρα καμία σχέση.
κοιταζα για πλακα το θρεντ αυτο σημερα και σκεφτομουν....αυτην ξερει κανεις τι απεγινε; :think:η σαρα η αλλη;να την δηλωσουμε στα απωλεσθεντα οριστικα;καλο τεμαχιο ηταν.....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
κοιταζα για πλακα το θρεντ αυτο σημερα και σκεφτομουν....αυτην ξερει κανεις τι απεγινε; :think:η σαρα η αλλη;να την δηλωσουμε στα απωλεσθεντα οριστικα;καλο τεμαχιο ηταν.....

Παρα πολυ καλη κοπελα την θυμηθηκα σημερα με την ψευτικη κριτικη που ειχε γραψει ο αλλος.! Απο τις ποιο ησυχες κοπελες...
Να παμε μηπως στην Νικολουλη να μας την βρει??? :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
μπορει να μπαινει καποιος να μας λεει για το προγραμμα στο κωλεττοσπιτο? τουλαχιστον τα εβδομαδιαια ωραρια της εφης και της αφροδιτης


Εδω ο καλος ο νταβατζηηηηηηηηηηηηςς

Πρωινα
Δε - Τρ - Τε Αφρουλα - Πε - Πα - Σα Κυ Εφη

Βραδυ δεν ξερω , ας μας πουνε αυτοι που ξερουν και αν παει κανεις ας πει την Αφουλα που μπαινειστο φορουμ  να γραφει αν θελει
Καλο για το μαγαζι θα ειναι , οχι για μενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom