Νέα

Πρόωρη εκσπερμάτωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allure
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 422
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

allure

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλως ηρθα καταρχην!!! :grin: :grin: :grin: λοιπον παιδια ειμαι 21 και eχω λιγη εμπειρια στο θεμα εχω κανει 2 σχεσεις που τελειωσε η μια στο μηνα η αλλη να δω ποσο θα κρατησει. το κακο ειναι οτι τελειωνω αμεσως και δεν ευχαριστιεται η κοπελα και δεν μπορω να κανω κατι για αυτο..... :huh: :huh: :huh: :huh: ηξερα οτι αν κανω προπονηση στο θεμα θα φτιαξει αλλα τιποτα. μιλαμε για σεκοντ ουτε μισο λεπτο δουλεια. μετα πρεπει να περιμενω να ξανασηκωθει που τοτε κατι παει να γινει. σε μπουρδελο (για προπονηση παντα) :grin: :grin: :grin: δν παω γιατι δν εχω λεφτα για πεταμα ετσι μου τα τρωει το μηχανακι :grin:  πηγα βεβαια 2 φορες πολυ μικρος 15-16 οπου θυμαμαι και κρατουσα περισσοτερο αυτο ειναι το κουλο του θεματος! :uglystupid: η αλλη μου λεει γιατι τελειωνεις τοσο γρηγορα? :huh: :huh: :huh: :huh: help! :helpplea: :S :headbang: :tickedoff: :idiot: εχω προβλημα? :huh: :huh: :huh: :huh: μου σπαει τα νευρα το θεμα! :S :S :S :S
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
138
Πόντοι
7.985
Τι σημαινει Allure?
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
καλως ηρθα καταρχην!!! :grin: :grin: :grin: λοιπον παιδια ειμαι 21 και eχω λιγη εμπειρια στο θεμα εχω κανει 2 σχεσεις που τελειωσε η μια στο μηνα η αλλη να δω ποσο θα κρατησει. το κακο ειναι οτι τελειωνω αμεσως και δεν ευχαριστιεται η κοπελα και δεν μπορω να κανω κατι για αυτο..... :huh: :huh: :huh: :huh: ηξερα οτι αν κανω προπονηση στο θεμα θα φτιαξει αλλα τιποτα. μιλαμε για σεκοντ ουτε μισο λεπτο δουλεια. μετα πρεπει να περιμενω να ξανασηκωθει που τοτε κατι παει να γινει. σε μπουρδελο (για προπονηση παντα) :grin: :grin: :grin: δν παω γιατι δν εχω λεφτα για πεταμα ετσι μου τα τρωει το μηχανακι :grin:  πηγα βεβαια 2 φορες πολυ μικρος 15-16 οπου θυμαμαι και κρατουσα περισσοτερο αυτο ειναι το κουλο του θεματος! :uglystupid: η αλλη μου λεει γιατι τελειωνεις τοσο γρηγορα? :huh: :huh: :huh: :huh: help! :helpplea: :S :headbang: :tickedoff: :idiot: εχω προβλημα? :huh: :huh: :huh: :huh: μου σπαει τα νευρα το θεμα! :S :S :S :S

οταν βρεις λυση στο θεμα στειλε μου πμ γτ με ενδιαφερει το θεμα αν και απ'οτι λενε ολοι αρκει να σκεφτεις κατι αλλο εκεινη την ωρα και σου φευγει η υπερβολικη καυλα
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
οταν βρεις λυση στο θεμα στειλε μου πμ γτ με ενδιαφερει το θεμα αν και απ'οτι λενε ολοι αρκει να σκεφτεις κατι αλλο εκεινη την ωρα και σου φευγει η υπερβολικη καυλα
δεν ισχυει αυτο...αναλογα τη φαση ειναι...νομιζω οτι αν χυνεις γρηγορα εχει να κανει κυριως μα την επιθυμια και το ποτε εχυσες τελευταια φορα....
 

perastikoss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
κουλάρισε !!! όσο σκέφτεσαι το πρόβλημα αυτό θα συνεχίζει . Οταν πάψεις να το σκέφτεσαι τελείως θα σταματήσει ! Είναι ψυχολογικό . Το είχα περάδσει πριν πολλά χρόνια για δύο τρεις μήνες συνεχόμενους . Πέρασε μόνο του . Εχει να κάνει και με τον άνθρωπο που είσαι.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
δελαδις μανδαμ τι εννοατε? :2funny:

οταν βρεις λυση στο θεμα στειλε μου πμ γτ με ενδιαφερει το θεμα αν και απ'οτι λενε ολοι αρκει να σκεφτεις κατι αλλο εκεινη την ωρα και σου φευγει η υπερβολικη καυλα
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
αμνεσια...να'ουμςςςςςςςς
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Μηπως τους τελειωνεις?..

τι να σου πω ειτε εγω κουνιεμαι ειτε ο αλλος ενα και το αυτο. μιλαω για τον μεσω ορο παντα εχει τυχει κι αλλες φορες μια δυο δλδ να κρατησει και ολοκληρη ωρα αλλα εκει ειχαμε αλλα προβληματα  :grin: αστα να παν η του υψους η του βαθους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom