Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kon82

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
  Καλησπέρα.. .έψαξα στο forum αλλα πουθενά δεν βρήκα καμια αναφορά και μιας και είναι "χρήσιμο" για όλους τους συμπολε(γα)μιστές εδώ μέσα είπα να το ξεκινήσω εγώ.
  Ξέρετε καλά & καθαρά xxx hotels στην Αθηνα σε λογικές τιμές που να μην φοβάσαι την επομενη μέρα να παίζεις στον Ευαγγελάτο???  :grin:
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Θα μπορούσα να προτείνω το Hotel Prive στο Μεταξουργείο .. περίπου 200 μέτρα από το Σταθμό του Μετρό από την "κάτω" πλευρά της Πλατείας Καραϊσκάκη... έχω πάει αρκετές φορές και ευτυχώς ακόμα δεν με έχω δει πουθενά!!!!!
 

KAZARMA2

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Hotel Αττική στήν Χαριλάου Τρικούπη πάντα εκεί πάω
 
OP
OP
K

kon82

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Στην περιοχή Αλίμου - Καλλιθέα - Ν. Σμυρνη ξερουμε κάτι? Το ΧΧΧ στις Τζιτζιφιες (κοντα στο φαναρι για ΣΕΦ λεει κάτι?) . Πως χρεώνουν αυτά τα ξενοδοχεία?
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Ενα από τα καλύτερα που έχω βρεθει είναι το Hotel Kreoli στη Γλυφαδα (Πηγαίνοντας για πειραια, μετά το ΙΚΑ στο δεξί σου χέρι) . Καθαρότατο, γαματο περιβάλλον και τιμή περίπου 20-25 ευρώπουλα. Τώρα αν θα σε δουμε στη TV αυτό δεν το ξέρω...
 

yiannpap

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
0
Για κοίταξε αυτό.  


Το χρησιμοποιώ συνέχεια και πηγαίνω με την γκόμενα καθότι είμαι παντρεμένος και δεν θέλω να με πάρει κανένα μάτι στα πολύ γνωστά xxxhotels. Είναι καθαρό και  σε απόμερο σημείο. Τιμή 18 €. Από CG το ανακάλυψα πριν πολλά χρόνια και όταν έμπλεξα με αυτήν την γκόμενα την πηγαίνω συνέχεια εκεί.
 

stelmi

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αρκετα καλο μετα απο ανακαινιση ειναι και το Bella Vista στην Καστελα με εισοδο για αυτοκινητο απο το πλαι
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Για κοίταξε αυτό. 


Το χρησιμοποιώ συνέχεια και πηγαίνω με την γκόμενα καθότι είμαι παντρεμένος και δεν θέλω να με πάρει κανένα μάτι στα πολύ γνωστά xxxhotels. Είναι καθαρό και  σε απόμερο σημείο. Τιμή 18 ?. Από CG το ανακάλυψα πριν πολλά χρόνια και όταν έμπλεξα με αυτήν την γκόμενα την πηγαίνω συνέχεια εκεί.
Αν ειχε και λιγο πιο μεγαλα σεντονια (να μην βγαινουν συνεχεια και ακουμπας στο στρωμα)και πιο μαλακα μαξιλαρια θα ηταν ακομα καλυτερο!!!!!! Και εγω εκει παω για τον ιδιο λογο αλλα εκαι κοντα υπαρχει και το ατλαντικ που εχει και υπογειο παρκιν
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
αν δεν γουστάρεις δωμάτια με καθρέφτες κλπ κλπ όπως εγώ, στις Τζιτζιφιές πάλι, τέρμα Θησέως το Sandra.
Για πάρκινγ δεν γνωρίζω αλλα έχει πίσω πόρτα που σε βγάζει σε στενάκι για να μπαινοβγαίνεις σβέλτα  ;) Για 4 περίπου ώρες 17 Ε
 

yiannpap

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
0

Ωραίο και το Ατλαντικ έχω πάει και έχω δοκιμάσει το Ινδικό δωμάτιο. Καλό. Το parking όμως είναι πολύ μικρό και συνέχεια γεμάτο όμως. Το συνιστώ όμως και αυτό και ειδικά τον χειμώνα που σκοτεινιάζει νωρίς.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
εγω παιδες παω πολλα χρονια στο olympic...σ το φαληρο πισω απο το λουνα παρκ....παρα πολλα δωματια ανετο παρκιν αλλα πολυ κινηση ρε παιδι μου....για παντρεμενους και γενικα δεσμευμενους μαλλον οχι.....
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Εγω παλι παω συχνα στο XXX  ΠΡΙΑΜΟΣ στο Παγκρατι (αν και μενω κοντα στην Αγ.Παρασκευη).Μια χαρα ειναι!Τωρα για το αν θα βγουμε σε καμια τσοντα,λιγο με κοφτει!
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
εγω παιδες παω πολλα χρονια στο olympic...σ το φαληρο πισω απο το λουνα παρκ....παρα πολλα δωματια ανετο παρκιν αλλα πολυ κινηση ρε παιδι μου....για παντρεμενους και γενικα δεσμευμενους μαλλον οχι.....

ενα-δυο τετραγωνα πισω απο το olympic υπάρχει το PRIMA. οι μισοί όροφοι είναι νορμάλ οι άλλοι μισοί διατίθονται για ημιπαραμονή. έχω να πάω 4-5 χρόνια λόγω απόστασης αλλα για παντρεμένους και γενικά παράνομαα ζευγάρια νομίζω είναι καλή καβάτζα.
 

AnyWay

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Αν ειναι για ξενοδοχειο παω συνηθως Ιβισκο στη γεφυρα Μεταμορφωσης (διανυκτερευση 35ε) Το απεναντι το Ανεσις ειναι χαλι μαυρο. Το Ιβισκος μετριο σε διακοσμιση αλλα ανετο παρκιν και διακριτικο. Καμμια καλη προταση για Β.Π; Θελω να δοκιμασω καποια στιγμη και τα 3Χ (εχει και στη Κηφισια) γιατι εχω ακουσει καλα λογια. Δε ξερω και τιμες...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
καλημερα!!
φιλε το 3χ στην κηφισια(παραληλα στην εθνικη) εχει ενα καταπληκτικο δωματιο στο υπογειο...κανονικη σπηλια με ενα τεραστιο κρεββατι 2 τζακουζι 2 μπανια και ενα πηγαδι!!!!!!
συνηθος το κλεινουν για παρτουζες(τουλαχιστον εγω ετσι κανω)ειναι περιπου 200ευρω οι 3 ωρεσ και πρεπει να το κλεισεις σχετικα νωρις.
οποτε φευγω τουσ λεω αν εχετε γραψει σε dvd το σκηνικο τουλαχιστον δωστε μου μια κοποια!!!!!
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
φιλοι γαμιστες δεν ειναι τυχαιο οτι τα καλα γραφεια με τα ακριβα κολγκιρλ δεν πανε ποτε στα ΧΧΧ !τα περισσοτερα απο αυτα τα ξενοδοχεια παρακολουθουνται απο ασφαλιτες και ειναι σχεδον σιγουρο πως  το γαμισι σου θα πουληθει  σε ντιβιντι  στις αραβικες χωρες η στις ηνωμενες πολιτειες .
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
εγω προτιμω το prive στο σκαραμαγκα.πολυ καλο σαν χωρος και με συσκευες που μπλοκαρουν τις ασυρματες εκπομπες για να εχεις το κεφαλι σου καπως σιγουρο.εκτος και αν σε γυριζουν τσοντα αυτοι που εχουν το ξενοδοχειο.πεφτει βεβαια λιγο μακρια για τους αθηναιους...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
φιλοι γαμιστες δεν ειναι τυχαιο οτι τα καλα γραφεια με τα ακριβα κολγκιρλ δεν πανε ποτε στα ΧΧΧ !τα περισσοτερα απο αυτα τα ξενοδοχεια παρακολουθουνται απο ασφαλιτες και ειναι σχεδον σιγουρο πως  το γαμισι σου θα πουληθει  σε ντιβιντι   στις αραβικες χωρες η στις ηνωμενες πολιτειες .
δηλαδη θα γινω διασημος σε αραβικες χωρες........
εχω παει αρκετεσ φορες. κερνανε και σαμπανια παναθεμα τους!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom