Νέα

Φυλής 71Β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 8K
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
www.bourdela.com/content/view/470/220/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

...δε χρειαζεται ιδιαιτερη ευφυια ,να καταλαβει κανεις ποιοι ειναι οι τσατσοι και ποιοι οι πραγματικοι πελατες αναμεσα σ'αυτους που εγραψαν κριτικη...
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
89
Πόντοι
6
αυτό ρε συναγωνιστή σκέφτηκα όταν διάβαζα τις κριτικές!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
παιδια εχετε δικαιο!!!σκετη διαφημιση ειναι!!!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Ελπιζω το πιπινι ταυλανδεζικων προδιαγραφων που γ@μησα
να το πετυχω και στη Φρατζη 4 4ος
μιας και εχουμε πολαα να πουμε.
Ελπιζω να μην χαθηκε κατα τη μεταφορα του Γ Σεπτεμβριου 54 2ος,
μιας και προκειται για πετιτ στα ταυλανδεζικα προτυπα
 

Επισκέπτης
Φυλής 71 κάτω:
[size=12pt]Nα κάνω μία μόνο αναφορά σχετικά με τη μούμια ΕΥΑ. Εχθές  βράδυ, στην βάρδια της Άννας/ρουμάνας το μαγαζί ήταν γεμάτο κόσμο. Περιμέναμε ώρα. Κάποια στιγμή από το δωμάτιο βγήκε νέγρος πελάτης από Τανγκανίκα ή Ουγκάντα ή κάτι τέτοιο. Μαζί βγήκε και η Εύα η οποία επαινούσε τους νέγρους για πολύ καθαρούς, τους οποίους κατά τα λεγόμενα της είναι και καλοδεχούμενοι στο 71Β, ενώ οι λεχρίτες είναι τα πάκια. Επίσης εκείνη τη στιγμή  στο μαγαζί παρευρίσκονταν κατά 95% αρκετοί σχιστομάτιδες, αλμπάνια ή ρουμάνοι, και πακοειδή. Στη συνέχεια βγήκε και η Αννούλα στο σαλόνι,  την οποία έχω τιμήσει δύο φορές πρόσφατα και που είχε άψογη συμπεριφορά προς εμένα, και άρχισε να χουφτώνει όλα αυτά τα λεχριτόκορμα που περίμεναν σαν πειναλέες ύαινες εκεί μέσα. Μετά από αυτήν την εικόνα που είδα χθες βράδυ δεν πιστεύω ότι θα ξαναπατήσω στο 71Β και ας λέει η Ευα ότι το κοριτσάκι της θα μας απογειώσει και ότι έχει πιστοποιητικό γιατρού. Με νέγρο πελάτη που θα της έχει κάνει κανένα γλυφομούνι και θα την έχει χύσει στα βυζόμπαλα, μη περιμένετε ασφάλεια περί καθαριότητας εκεί. [/size]
 

Επισκέπτης
[size=14pt]ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ στην σκατοκαριολα τσατσα και το βρωμομπουρδελο της!
αν και πιστευω οτι σε μερικα χρόνια ή μηνες ακομα, αυτη θα ειναι η εικονα ΟΛΩΝ των μπουρδελων σε Φυλης-Μεταξουργιο με την αναδουλεια που εχει πεσει...
θα γαμαμε πλεον μονο σε στουντιο...[/size]
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Καλα η ευα υπερβαλει σε ολες της κοπελες που εχει.....

η μονη που ηταν αξιοπιστη ηταν η Αννα η ρωσιδα...


ξερετε που εχει χαθει?
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Δε νομίζω ότι έχει χαθεί.Εκεί είναι, αλλά με σκούρα μαλλιά πλέον νομίζω.πολύ καλή όντως η Άννα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
μηπως εχει παει σε στουντιο?

μαλλον εχει σταματησει λιγο....

απο οτι μου εχει πει η βραδυνη τσατσα ειναι ρωσια γιατι εχει προβλημα με τα χαρτια της
 

Επισκέπτης
[size=14pt]Φυλής 71 κάτω-Μακρυά από το αγενές ξίπασμα-τσατσόνι Εύα.[/size]
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
[size=14pt]Φυλής 71 κάτω-Μακρυά από το αγενές ξίπασμα-τσατσόνι Εύα.[/size]

Φίλε επειδή είναι η 3η νομίζω φορά που τα γράφεις αυτά, μήπως είναι προσωπικό το ζήτημα? η ανταγωνιστικό? Εγώ 1 φορά έχω πάει εκεί και η Ευά είχε πλάκα.Σίγουρα δεν μου αρέσει που οι κοπέλες παίρνουν και ξένους (για λόγους υγείας μόνο) αλλά αυτό νομίζω συμβαίνει στα περισσότερα.
 

Επισκέπτης
[size=16pt]Μαύρο λέμεεεε!!!
Μαύρο στην ξιπασμένη τσατσά Εύα, στο ζώο που δεν έχει τους στοιχειώδεις τρόπους συμπεριφοράς![/size]
 

Επισκέπτης
Φυλής 71 κάτω:
filis71b.jpg

Πριν από καιρό είχα πάει στο Φυλής 71 κάτω, μήπως πετύχω την Πολωνέζα Αντζελίνα για δεύτερη κατάθεση.
Είχε την Λούνα.H γνωστή τσατσά Έυα με θυμήθηκε οτι δεν περνάω με την Λούνα, ήρθε αμέσως στο μέρος μου και άρχισε με δυνατή νευρική φωνή να λέει:
"Έρχεστε οι ίδιοι και οι ίδιοι και δεν περνάτε,μπούρου-μπούρου-μπούρου-μπούρου, μην κάνετε μόνο μάτι, κάντε και σεξ"
Και φεύγοντας ενώ όλος ο κόσμος έβγαινε, συμπλήρωσε με την ίδια δυνατή ένταση φωνής που ακουγόταν μέχρι έξω:
"Να ξέρετε οτι κάθε μέρα θα έχω την Λούνα, μην έρχεστε οι ίδιοι και οι ίδιοι"

Τόσο σου κόβει Έυα, που μόλις άρχισες να φωνάζεις, 15 άτομα βγήκαμε αμέσως έξω, λες και ήμασταν συννενοημένοι και έμεινες μόνη σου με την Λούνα.


Και επειδή ο άνθρωπος δεν αλλάζει -η έχεις έμφυτο το μέτρο της ευγένειας η δεν τό'χεις- η γνωστή αγενής τσατσά Εύα συνεχίζει στο ίδιο μοτίβο....


[size=16pt]ΦΥΛΗΣ 71 ΙΣΟΓΕΙΟ
Τελικά αυτή η Εύα σου σπάει τα @@ και δεν είναι και για πολλά ...[/size]
[size=14pt]Μαύρο στο αγενές ξίπασμα-τσατσόνι Εύα.[/size]
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Άν δεν κοίταζα ποιος είχε ανοίξει το θρεντ, θα έβαζα στοίχημα ότι το είχες ανοίξει εσύ...

Πιθανόν να το άνοιγα και εγώ σε λίγες ημέρες ...  ;)



www.bourdela.com/content/view/470/220/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]
...δε χρειαζεται ιδιαιτερη ευφυια ,να καταλαβει κανεις ποιοι ειναι οι τσατσοι και ποιοι οι πραγματικοι πελατες αναμεσα σ'αυτους που εγραψαν κριτικη...

:thumbsup:

Πολύ καλή κίνηση !
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
[size=16pt]Μαύρο λέμεεεε!!!
Μαύρο στην ξιπασμένη τσατσά Εύα, στο ζώο που δεν έχει τους στοιχειώδεις τρόπους συμπεριφοράς![/size]

Ρε τύποι είστε σίγουροι;;;Εγώ τη θυμάμι πριν 4 χρόνια την Ευα να ναι χαβαλές..Τελευταία φορά που είχα πάει στο μαγαζί της ήταν ένα ξανθό Ρωσιδάκι μια Αννα τότε το 2007...Τη θυμάμαι μόνο να λεει μαλακίες για να περάσεις του στυλ "Το βαθύ λαρύγγι" "Καλά μιλάμε αστέρι!!!" και άλλα τέτοια...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom