Νέα

bride.ru τι παίζεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα always horny
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

always horny

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Hello παιδια . εχω βαλλει profile στο bride.ru πριν μια βδομαδα περιπου και μου εχουν στειλει mail ΚΑΤΙ ΜΟΝΤΕΛΑ!! που θελουν οπσδηποτε να με γνωρισουν και να ερθουν στο greece!!!
εχει κανεις προηγουμενη εμπειρια να μοιραστει?
Το λεω γιατι αυτην την εποχη ειμαι ευαλωτος καθοτι φρεσκοχωρισμενος απο Ρουμανα Μοντελο (1 χρονο μαζι) και δεν θελω να παθω κανα χουνερι!!!
Αυτα.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Hello παιδια . εχω βαλλει profile στο bride.ru πριν μια βδομαδα περιπου και μου εχουν στειλει mail ΚΑΤΙ ΜΟΝΤΕΛΑ!! που θελουν οπσδηποτε να με γνωρισουν και να ερθουν στο greece!!!
εχει κανεις προηγουμενη εμπειρια να μοιραστει?
Το λεω γιατι αυτην την εποχη ειμαι ευαλωτος καθοτι φρεσκοχωρισμενος απο Ρουμανα Μοντελο (1 χρονο μαζι) και δεν θελω να παθω κανα χουνερι!!!
Αυτα.
bride ξερεις τι σημαινει η μπα?
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ή είσαι πάντα γκαβλωμένος ή αρκετά πιτσιρικάς για να θυμάσαι την διαφήμιση της Τελεστετ με την Νατάσσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
A

always horny

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
ok παιδες . Με πηρατε στο ψιλο . no problemo .
και φιλε πιτσιρικας δεν  ειμαι και θυμαμαι την διαφημηση.
Απλως μου την βιδωσε με τις τρελλορουμανες!!!! που παω και μπλεκω και ειπα να δοκομασω
ρωσικο πραγμα.
Anything real experience??
 

dorian69

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
φιλε επειδη εχω εμπειρια με το σαιτ (προ διετιας) σημειωσε τα παρακατω.
-τα προφιλ των κοριτσιων ειναι αληθινα κατα 99% και οι φωτογραφιες τους κατα ενα μεγαλο ποσοστο
- βεβαια θα σου γραψουν παρα πολλες και απο το 1% που ειναι απλα απατεωνες
- τους/τις απατεωνες μπορεις να τσεκαρεις μετα απο προσεκτικη μελετη στα σαιτ
- παντως το σαιτ ειναι σοβαρο και οταν αντιλαμβανεται οτι πισω απο ενα προφιλ κρυβεται ενας/μια απατεωνας, το διαγραφει
- η κλασσικη απατενια ειναι (μετα απο αλληλογραφια 1-2 μηνων) στειλε μου χρηματα (μεσω western union) για να ερθω να σε δω στην ελλαδα. Ποτε μην στειλεις.
- σε καθε αλλη περιπτωση ολες οι κοπελλες θελουν να παντρευτουν και να γλυτωσουν απο την μιζερια τους. Ακομη και ετσι Προσοχη. πολλες απ αυτες εχουν ηδη παιδι και το κρυβουν
- εμενα μου ηρθε για μια εβδομαδα μετα απο αλληλογραφια ενος χρονου και αφου εστειλα και φωτοτυπια του διαβατηριου μου και σταθερο τηλεφωνο, διμετρη Ουκρανη κοπελλαρα, πολυ αξιολογο ατομο, αλλα οταν της προτεινα απλα συμβιωση και με τιποτα γαμο, με ευχαριστησε και δεν την ξαναειδα.
- σε καθε περιπτωση που προχωρησει η επικοινωνια στελνεις μονο το ονομαστικο της εισητηριο με την υποσημειση οτι δεν μπορει να το αλλαξει και να παρει τα χρηματα.
  οτι αλλο θελεις στη διαθεση σου 
 

dorian69

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Πολύ καυλό (και δοκιμασμένο  :boobies: ) είναι το


πραγματικα το elenasmodels ειναι το καλυτερο σαιτ αν και με λιγοτερα προφιλ γυναικων απο το brides, συνεργαζεται ομως με τα σαιτ που εχουν μπλακλιστ γυναικων, για να περιορισουν τις απατεωνιες.
Σε καθε περιπτωση ομως και τα δυο ειναι σαιτ για "καλο σκοπο" και ειναι πολυ σπανιο το να βρεις γκομενα ετσι απλα για να γαμισεις....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Να κάτι από elenasmodels
 

Συνημμένα

  • 24592399.bigphoto.jpg
    24592399.bigphoto.jpg
    19,8 KB · Εμφανίσεις: 119

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε επειδη εχω εμπειρια με το σαιτ (προ διετιας) σημειωσε τα παρακατω.
-τα προφιλ των κοριτσιων ειναι αληθινα κατα 99% και οι φωτογραφιες τους κατα ενα μεγαλο ποσοστο
- βεβαια θα σου γραψουν παρα πολλες και απο το 1% που ειναι απλα απατεωνες
- τους/τις απατεωνες μπορεις να τσεκαρεις μετα απο προσεκτικη μελετη στα σαιτ
- παντως το σαιτ ειναι σοβαρο και οταν αντιλαμβανεται οτι πισω απο ενα προφιλ κρυβεται ενας/μια απατεωνας, το διαγραφει
- η κλασσικη απατενια ειναι (μετα απο αλληλογραφια 1-2 μηνων) στειλε μου χρηματα (μεσω western union) για να ερθω να σε δω στην ελλαδα. Ποτε μην στειλεις.
- σε καθε αλλη περιπτωση ολες οι κοπελλες θελουν να παντρευτουν και να γλυτωσουν απο την μιζερια τους. Ακομη και ετσι Προσοχη. πολλες απ αυτες εχουν ηδη παιδι και το κρυβουν
- εμενα μου ηρθε για μια εβδομαδα μετα απο αλληλογραφια ενος χρονου και αφου εστειλα και φωτοτυπια του διαβατηριου μου και σταθερο τηλεφωνο, διμετρη Ουκρανη κοπελλαρα, πολυ αξιολογο ατομο, αλλα οταν της προτεινα απλα συμβιωση και με τιποτα γαμο, με ευχαριστησε και δεν την ξαναειδα.
- σε καθε περιπτωση που προχωρησει η επικοινωνια στελνεις μονο το ονομαστικο της εισητηριο με την υποσημειση οτι δεν μπορει να το αλλαξει και να παρει τα χρηματα.
  οτι αλλο θελεις στη διαθεση σου 
εχω 2 αποριες απο περιεργεια.1)το εισιτηριο της αν δεν κολησει η φαση, μπορεις να παρεις τα λεφτα πισω ’η τα χανεις;(200€ ας πουμε).2)οι γυναικες θελουν παντρεια και παιδι(αν δεν εχουν ηδη).εγω οπως εσυ θαθελα συμβιωση δηλαδη γκομενα.που τετοια τυχη!!
 

dorian69

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
εχω 2 αποριες απο περιεργεια.1)το εισιτηριο της αν δεν κολησει η φαση, μπορεις να παρεις τα λεφτα πισω ’η τα χανεις;(200€ ας πουμε).2)οι γυναικες θελουν παντρεια και παιδι(αν δεν εχουν ηδη).εγω οπως εσυ θαθελα συμβιωση δηλαδη γκομενα.που τετοια τυχη!!

- το εισιτηριο με επιστροφη στοιχιζει απο 320 εως 450 ευρω και πρεπει να το στειλειςς πολυ εγκαιρα για να βγαλει βιζα. Καλυτερα να το πληρωσεις με πιστωτικη οποτε η επιστροφη γινεται παλι στο ονομα σου(αν και συνηθως σου κρατανε ενα 30% αν η ακυρωση δεν γινει εγκαιρα). Προσοχη θα σου ζητανε και χρηματα τουλαχιστον για τη βιζα. Μην στειλεις
- η μεγαλη πλειοψηφια θελει οικογενεια, Υπαρχουν και καποιες που αναφερουν και την συμβιωση ή απλα σχεση στο προφιλ τους. Και παλι οι περισσοτρες εννοουνε την ευλογο διαστημα που προυπαρχει του γαμου
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
- το εισιτηριο με επιστροφη στοιχιζει απο 320 εως 450 ευρω και πρεπει να το στειλειςς πολυ εγκαιρα για να βγαλει βιζα. Καλυτερα να το πληρωσεις με πιστωτικη οποτε η επιστροφη γινεται παλι στο ονομα σου(αν και συνηθως σου κρατανε ενα 30% αν η ακυρωση δεν γινει εγκαιρα). Προσοχη θα σου ζητανε και χρηματα τουλαχιστον για τη βιζα. Μην στειλεις
- η μεγαλη πλειοψηφια θελει οικογενεια, Υπαρχουν και καποιες που αναφερουν και την συμβιωση ή απλα σχεση στο προφιλ τους. Και παλι οι περισσοτρες εννοουνε την ευλογο διαστημα που προυπαρχει του γαμου

ρε φιλε πρεπει να φερεις απτην ρωσια?εχει πολλες ρωσιδες εδω που κανουν κρα για γαμο
αυτο ειναι σαιτ για γαμο,δεν εχει δει πουχει και ενα θεικο μπανερ με δολαρια να πεφτουν χαχαχχα
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Hello παιδια . εχω βαλλει profile στο bride.ru πριν μια βδομαδα περιπου και μου εχουν στειλει mail ΚΑΤΙ ΜΟΝΤΕΛΑ!! που θελουν οπσδηποτε να με γνωρισουν και να ερθουν στο greece!!!
εχει κανεις προηγουμενη εμπειρια να μοιραστει?
Το λεω γιατι αυτην την εποχη ειμαι ευαλωτος καθοτι φρεσκοχωρισμενος απο Ρουμανα Μοντελο (1 χρονο μαζι) και δεν θελω να παθω κανα χουνερι!!!
Αυτα.

Οπωσδήποτε, ε;Την ίδια απορία με σένα, παίζει να την έχουν άλλοι 2-3000 στις δυτικές χώρες για ΚΑΘΕΜΙΑ από τις μοντέλες...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Γενικά πάντως, όσοι ψάχνουν γυναίκα για σχέση και τη θέλουν οπωσδήποτε να είναι μοντέλο, θα βρίσκονται συχνά στη θέση του συναγωνιστή που άνοιξε το θρεντ.
Δηλαδή φρεσκοχωρισμένοι και οικονομικά μαδημένοι (το τελευταίο δεν μας το είπε, αλλά είναι ηλίου φαεινότερον οτι ισχύει).
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
dorian69, είσαι πολύ σωστός μαν. άψογος
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
- το εισιτηριο με επιστροφη στοιχιζει απο 320 εως 450 ευρω και πρεπει να το στειλειςς πολυ εγκαιρα για να βγαλει βιζα. Καλυτερα να το πληρωσεις με πιστωτικη οποτε η επιστροφη γινεται παλι στο ονομα σου(αν και συνηθως σου κρατανε ενα 30% αν η ακυρωση δεν γινει εγκαιρα). Προσοχη θα σου ζητανε και χρηματα τουλαχιστον για τη βιζα. Μην στειλεις
- η μεγαλη πλειοψηφια θελει οικογενεια, Υπαρχουν και καποιες που αναφερουν και την συμβιωση ή απλα σχεση στο προφιλ τους. Και παλι οι περισσοτρες εννοουνε την ευλογο διαστημα που προυπαρχει του γαμου
σχολιαζω για να γινεται και κουβεντα.1)ωραιες ανθρωπινες σχεσεις υπαρχουν σημερα δηλαδη ο ενας προσπαθει να κλεψει τον αλλο.με αλλα λογια ο μικροκομπιναδορος προσπαθει να αρπαξει απο τον εργαζομενο.αυτο το λεω γενικα διοτι ειμαι και απαισιοδοξος τυπος.2)αυτο με την οικογενεια κτλ ειναι οτι ισχυει και με τις ελληνιδες.δηλαδη γενικα οι γυναικες θελουν την εξασφαλιση παντου!
υγ.καποτε ειχα παει σε γραφειο γνωριμιων γαμου αλλα την εκανα διοτι δεν με ενδιαφερει ο γαμος και το παιδι.πηγα νομιζοντας για απλη γνωριμια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom