Νέα

Τζένη Χειλουδάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 575
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
Αφιερωμα στη Τζένη Χειλουδάκη.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
η τζενη οσο την εχω δει τα λεει χυμα και τσουβαλατα. Ειναι ετοιμολογη και straightforward. Αναρωτιεμαι το γνωμη εχουν για αυτην οι αλλες κοπελες του επαγγελματος.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
66
Τι ήταν τέλειο επάνω της; Ένα δυστυχισμένο πλάσμα ήταν και είναι, που επιδείκνυε το καινούργιο της αμάξι μπροστά στις κάμερες της τηλεόρασης και έδοσε τροφή στα ΜΜΕ με τον δήθεν δεσμό της με έναν βλάκα, που τον χρησιμοποίησε να γίνει "διάσημη" για 10 δέκα λεπτά. Τώρα βέβαια που μεγάλωσε έγινε καλόγρια.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.193
Κριτικές
6
Like
2.633
Πόντοι
456
Eνα χαρισμα μας εδωσε ο θεος,να κατουραμε ορθιοι και αυτη (αυτος) το πεταξε.
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
Ειναι μια ανωμαλη πουστ@ρα οπως ολες σε αυτο το χωρο.......
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Ήταν κορυφαία. Πολύ όμορφη, καθαρή, σέξυ και στο σεξ πύραυλος.
Μετά την Αφροδίτη ήταν η κορυφαία στο χώρο.
Τον αόριστο χρόνο τον χρησιμοποιώ, γιατί τώρα είναι τουλάχιστον
"διπλή".
 

dISCO

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
294
Like
0
Πόντοι
1
αλλη μια μπετονιερα εγχειρησμενη :headbang:


φυσικη συνεπεια της αλλαγης φυλου ,οπως σε τοσες αλλες.

κριμα γιατι ηταν καλο κομματι.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Η Τζένη όπως και η Ευα Κουμαριανου ήταν οι δυο κορυφαίες για μένα. Κάθε μια στο τομαια της. Το μονό που τις παραδέχομαι είναι ο ευθείς χαρακτήρας τους και ήταν και οι δυο αρκετά όμορφες. Μήπως οι γυναίκες έξω δεν εκμαιταλευονται τους άντρες?? Όλες για το πορτοφόλι είναι και το ξέρετε καλά αυτό εσείς οι άντρες. Αλλά βέβαια επειδή είναι Τραβεστι η άλλη η χειρουργημένη δεν δικαιούται πολυτέλειες και αμάξια ενώ οι γυναίκες που σας φέρονται και καργιολικα δικαιούνται έτσι??
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Η Τζένη όπως και η Ευα Κουμαριανου ήταν οι δυο κορυφαίες για μένα. Κάθε μια στο τομαια της. Το μονό που τις παραδέχομαι είναι ο ευθείς χαρακτήρας τους και ήταν και οι δυο αρκετά όμορφες. Μήπως οι γυναίκες έξω δεν εκμαιταλευονται τους άντρες?? Όλες για το πορτοφόλι είναι και το ξέρετε καλά αυτό εσείς οι άντρες. Αλλά βέβαια επειδή είναι Τραβεστι η άλλη η χειρουργημένη δεν δικαιούται πολυτέλειες και αμάξια ενώ οι γυναίκες που σας φέρονται και καργιολικα δικαιούνται έτσι??


+100000000000000000000000000000000000000000000000000
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Η Τζένη όπως και η Ευα Κουμαριανου ήταν οι δυο κορυφαίες για μένα. Κάθε μια στο τομαια της. Το μονό που τις παραδέχομαι είναι ο ευθείς χαρακτήρας τους και ήταν και οι δυο αρκετά όμορφες. Μήπως οι γυναίκες έξω δεν εκμαιταλευονται τους άντρες?? Όλες για το πορτοφόλι είναι και το ξέρετε καλά αυτό εσείς οι άντρες. Αλλά βέβαια επειδή είναι Τραβεστι η άλλη η χειρουργημένη δεν δικαιούται πολυτέλειες και αμάξια ενώ οι γυναίκες που σας φέρονται και καργιολικα δικαιούνται έτσι??

δεν εχω σχεση με το αντικειμενο αλλα +13 σε οσα γραφεις
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τουλαχιστον οι Τραβεστι και οι χειρουργιμενες οτι βγαζουν το βγαζουν με τον κοπο τους και δεν το παιζουν γκομενες σε καποιους για να τους τρωνε λεφτα. Και αν θελουμε γκομενο τον θελουμε γιατι τον αγαπαμε και οχι για να τον εκμεταλευομαστε. Αυτα για να ξερετε πως σκεπτομαστε. 
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Η Τζένη όπως και η Ευα Κουμαριανου ήταν οι δυο κορυφαίες για μένα. Κάθε μια στο τομαια της. Το μονό που τις παραδέχομαι είναι ο ευθείς χαρακτήρας τους και ήταν και οι δυο αρκετά όμορφες. Μήπως οι γυναίκες έξω δεν εκμαιταλευονται τους άντρες?? Όλες για το πορτοφόλι είναι και το ξέρετε καλά αυτό εσείς οι άντρες. Αλλά βέβαια επειδή είναι Τραβεστι η άλλη η χειρουργημένη δεν δικαιούται πολυτέλειες και αμάξια ενώ οι γυναίκες που σας φέρονται και καργιολικα δικαιούνται έτσι??
εχεις απολυτα δικιο...αλλα ρε δαναη πραγματκα οτι δικαιουται ο καθεις αποκτα...οι συγκεκριμενες μη ξεχνας ειναι απο τα ονοματα που βγηκαν και ταραξαν τα νερα.ηταν και λιγο προκλητικες ηταν ειδικα με χειλουδακη και οι καβγαδες στα καναλια...ηρθε και εδεσε..σαν κοινωνια υποκριτες ειμαστε,τι ψαχνεις?οσοι εχουν προβλημα κραζουν...πως το λεει η παροιμια...της κοντης ψωλης της φταινε οι τριχες?ε κααπως ετσι...το οτι πηραν οι συγκεκριμενες διασημοτητα δεν αμφιβαλλει κανεις.θα πρεπε ειναι το ερωτημα?ε αφουν καταφεραν και τυλιξαν εισαγγελεις πολιτικους καναλαρχες και ποιος ξερει τι αλλο μαγκια τους...το αν ηταν σαν χαρακτηρες αξιολογοι αυτο το κρινει ο ουδεις..ολοι απ οτι εχουν δει κρινουν εκτος και αν καποιος τις ξερει προσωπικα...
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Τουλαχιστον οι Τραβεστι και οι χειρουργιμενες οτι βγαζουν το βγαζουν με τον κοπο τους και δεν το παιζουν γκομενες σε καποιους για να τους τρωνε λεφτα. Και αν θελουμε γκομενο τον θελουμε γιατι τον αγαπαμε και οχι για να τον εκμεταλευομαστε. Αυτα για να ξερετε πως σκεπτομαστε. 
φυσικα αυτο που λες σε τιμα ως ανθρωπο.το οτι καποιες εκμεταλλευονται καποιους μαλλον και αυτο αμφιδρομο ειναι..αν ο κυριος χλιμιτζουρας με 10 μυρρια ευρω θελει γκομενακι θα πληρωσει.εστω και αν παραμυθιαζεται...ε αυτη δεν ξερει οτι πληρωνεται για υπηρεσιες της ουσιαστικα?το ξερει..εχω φιλες που πανε και πινουν καφε σε κυριλε ξενοδοχεια...δεν θελουν γαμο..ουτε λεφτα...αν πηδηχτουν 5 φορες ξερεις τι θελουν?ενα καλο δωρο.και οταν τους ρωτησα γιατι ξερεις τι μου ειπαν?για να παω να πιω καφε εκει θελω 4 ωρες να ετοιμαστω να φτιαξω μαλλια νυχια να βαλω κρεμες καλλυντικα και ρουχα κυριλε..τζαμπα ειναι?οχι...ε και εγω δεν θα παρω κατι?τι να πεις....
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Τουλαχιστον οι Τραβεστι και οι χειρουργιμενες οτι βγαζουν το βγαζουν με τον κοπο τους και δεν το παιζουν γκομενες σε καποιους για να τους τρωνε λεφτα. Και αν θελουμε γκομενο τον θελουμε γιατι τον αγαπαμε και οχι για να τον εκμεταλευομαστε. Αυτα για να ξερετε πως σκεπτομαστε. 



+1000000000000000000000000000000000000000000

Μπραβο Δαναη ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Γιασου Ευα!!!! Καλα να περνας
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
522
Πόντοι
36
φυσικα αυτο που λες σε τιμα ως ανθρωπο.το οτι καποιες εκμεταλλευονται καποιους μαλλον και αυτο αμφιδρομο ειναι..αν ο κυριος χλιμιτζουρας με 10 μυρρια ευρω θελει γκομενακι θα πληρωσει.εστω και αν παραμυθιαζεται...ε αυτη δεν ξερει οτι πληρωνεται για υπηρεσιες της ουσιαστικα?το ξερει..εχω φιλες που πανε και πινουν καφε σε κυριλε ξενοδοχεια...δεν θελουν γαμο..ουτε λεφτα...αν πηδηχτουν 5 φορες ξερεις τι θελουν?ενα καλο δωρο.και οταν τους ρωτησα γιατι ξερεις τι μου ειπαν?για να παω να πιω καφε εκει θελω 4 ωρες να ετοιμαστω να φτιαξω μαλλια νυχια να βαλω κρεμες καλλυντικα και ρουχα κυριλε..τζαμπα ειναι?οχι...ε και εγω δεν θα παρω κατι?τι να πεις....

φιλε ari1973,
μπορεις να μου στειλεις με pm το τηλ κ ονοματα των φιλεναδων σου αυτων, γιατι θα με ενδιεφερε ενδεχομενως να τις ...σπονσοραρω (αν το αξιζουν βεβαια!) κ να τις πηδηξω 5 φορες την καθεμια κ να τους δωσω κ απο ενα δωρο. εμενα μου ακουγεται μια καλη συμφωνια.
γινεται λοιπον? να περιμενω τηλεφωνα??? (αληθεια τωρα...!)
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
φιλε ari1973,
μπορεις να μου στειλεις με pm το τηλ κ ονοματα των φιλεναδων σου αυτων, γιατι θα με ενδιεφερε ενδεχομενως να τις ...σπονσοραρω (αν το αξιζουν βεβαια!) κ να τις πηδηξω 5 φορες την καθεμια κ να τους δωσω κ απο ενα δωρο. εμενα μου ακουγεται μια καλη συμφωνια.
γινεται λοιπον? να περιμενω τηλεφωνα??? (αληθεια τωρα...!)
αν συχναζεις σε μεγαλα ξενοδοχεια του κεντρου και εισαι φραγκατος(και φαινεσαι) θα πετυχεις οχι μονο αυτες αλλα πολλες που εξασκουν το σπορ....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Ζουμε συγκινητικες στιγμες..τα 2 κορυφαια τρανς του σαιτ ανταλαζουν φιλοφρονητικες αποψεις μεταξυ τους..ειμαι πολυ συγκινιμενος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom