Νέα

Πως θα μπορέσω να ρίξω μια σερβιτόρα που μου αρέσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 221
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Μίας και βρίσκομαι σε αδιέξοδο θα ήθελα γνώμες απο τα έμπειρα μέλη του σάιτ να με συμβουλευσουν πως να τη ρίξω.
Την έχω σταμπαρει εδώ και κανα 2μηνο πηγαίνω παίρνω καφέ χαιρετιομαστε κλπ αλλά μέχρι εκεί.
Πως να κανω τη κίνηση μιας και με δυσκολευει η φάση γιατί είναι εν ώρα εργασίας. Έχω ψάξει σε σοσιαλ μπας και την έβρισκα γιατι ξέρω το όνομα της αλλά δεν έχει πρέπει να έχει σβήσει το προφιλ της.
Ακούω γνώμες απο τα έμπειρα μελη...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885

Μίας και βρίσκομαι σε αδιέξοδο θα ήθελα γνώμες απο τα έμπειρα μέλη του σάιτ να με συμβουλευσουν πως να τη ρίξω.
Την έχω σταμπαρει εδώ και κανα 2μηνο πηγαίνω παίρνω καφέ χαιρετιομαστε κλπ αλλά μέχρι εκεί.
Πως να κανω τη κίνηση μιας και με δυσκολευει η φάση γιατί είναι εν ώρα εργασίας. Έχω ψάξει σε σοσιαλ μπας και την έβρισκα γιατι ξέρω το όνομα της αλλά δεν έχει πρέπει να έχει σβήσει το προφιλ της.
Ακούω γνώμες απο τα έμπειρα μελη...

έχω προσπαθήσει παλιά να γνωρίσω κοπέλα που δούλευε σε τέτοια! Δεν πήγε καλα. Αντίθετα στο στρατό βρίσκοντας barman και λέγοντάς του τον πόνο μου μου είπε:
1) είναι ζόρι να ρίξεις κοπέλα τέτοια
2) τρώνε πολύ καμάκι/κοίταγμα για να πάρουν κάποιον στα σοβαρά
3) δεν θέλουν να βγάλουν κακό όνομα
4) το κακό όνομα θα τις ακολουθήσει/στοιχίσει στη δουλειά τους
5) θα πρέπει να σαι καλός/ευγενικός πελάτης, να αποκτήσεις μια οικειότητα και απλά να ζητήσεις (μείνε μόνος την ώρα που πληρώνεις) το φου μου της με τον πλέον ευγενικό και καλοσυνάτο τρόπο
6) αν σου κάτσει να με χέσεις εμμμ εννοώ άναψε ένα κερί μετα
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Μίας και βρίσκομαι σε αδιέξοδο θα ήθελα γνώμες απο τα έμπειρα μέλη του σάιτ να με συμβουλευσουν πως να τη ρίξω.
Την έχω σταμπαρει εδώ και κανα 2μηνο πηγαίνω παίρνω καφέ χαιρετιομαστε κλπ αλλά μέχρι εκεί.
Πως να κανω τη κίνηση μιας και με δυσκολευει η φάση γιατί είναι εν ώρα εργασίας. Έχω ψάξει σε σοσιαλ μπας και την έβρισκα γιατι ξέρω το όνομα της αλλά δεν έχει πρέπει να έχει σβήσει το προφιλ της.
Ακούω γνώμες απο τα έμπειρα μελη...

στο "εχω ψαξει σοσιαλ" την εχασες ηδη... για να μην εχει ισως δεν ενδιαφερεται η ειναι καπαρωμενη αλλα και να ειχε εφοσον ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙΣ θα καταλαβει οτι εισαι μεγαλη κοτα που δε λες τιποτα απο κοντα τοσο καιρο και περιμενεις να τα πεις απο το φβ...

εδω δεν ειναι πυροβολικο να ριχνεις απο μακρια και με χρονο τις βολες σου εχοντας χρονο να σκεφτεις.
εδω ειναι πεζικο και κερδιζει αυτος που ειναι στην πρωτη γραμμη εχοντας ετοιμες τις ατακες και τον αιφνιδιασμο.

 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Αν το ελεγε η περδικούλα σου και πηγαινες μόνο για πήδημα, θα είχες χωθεί ήδη. Για ντροπαλό σε κόβω, οπότε πηγαινε για καφέ στιγμές που δεν έχει κόσμο και απλά ρώτα την ίδια το όνομά της. Μεσα στις άμεσα επόμενες ημέρες ζήτα της να βγείτε. Μη πας να της μιλήσεις όταν έχει κόσμο ή στο σχόλασμα. Σε νεκρούς χρόνους που να μην έχει τι να κάνει. Επίσης έσω ετοιμος για πίτα. Αυτή η κατηγορία είναι ελαφρώς πιο δύσκολη.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.964
Κριτικές
90
Like
32.007
Πόντοι
24.700
Μίας και βρίσκομαι σε αδιέξοδο θα ήθελα γνώμες απο τα έμπειρα μέλη του σάιτ να με συμβουλευσουν πως να τη ρίξω.
Την έχω σταμπαρει εδώ και κανα 2μηνο πηγαίνω παίρνω καφέ χαιρετιομαστε κλπ αλλά μέχρι εκεί.
Πως να κανω τη κίνηση μιας και με δυσκολευει η φάση γιατί είναι εν ώρα εργασίας. Έχω ψάξει σε σοσιαλ μπας και την έβρισκα γιατι ξέρω το όνομα της αλλά δεν έχει πρέπει να έχει σβήσει το προφιλ της.
Ακούω γνώμες απο τα έμπειρα μελη...

Πάρτε φόρα, και σκάστε της ένα τάκλιν αλά Καλλιτζάκης.
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Και τι να κανω ρε κατσαπλια?σοσιαλ δεν έχει βερα στο χέρι δεν φοράει με κοιταξε στα μάτια τη πρώτη φορά για κανα 2 δευτερόλεπτα και νομιζω οτι μπορει να τις αρέσω. Ειναι 32 χρονων εξαλλου
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Θα θελα να ακουσω εμπειρία απο καποιον που μπόρεσε και έριξε σερβιτόρα.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
δες το δρομολογιο της και κανονισε ''τυχαια'' συναντηση :sunglasses:
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Και τι να κανω ρε κατσαπλια?σοσιαλ δεν έχει βερα στο χέρι δεν φοράει με κοιταξε στα μάτια τη πρώτη φορά για κανα 2 δευτερόλεπτα και νομιζω οτι μπορει να τις αρέσω. Ειναι 32 χρονων εξαλλου

και εμενα μια 35αρα υπερμουνο μου κανει κλικ αλλα δηλωνει παντρεμενη (χωρις να ειναι) και δε δινει δικαιωματα για κανενα λογο. απο κοντα μιλαμε και απο μακρια για κανενα λογο στα σοσιαλ. φοβερο κορμι φοβερα περιποιημενη δειχνει για κατω απο 30 με κορμι λαμπαδα και οπου σταθει ολοι κοιτανε με το στομα ανοιχτο χωρις να κινηθει προκλητικα προς κανενα και καμια κινηση...

οσον αφορα το κεφαλαιο πως να ριξεις σερβιτορα... γινε ιδιοκτητης καφετερειας και ολο και καποια απελπισμενη για δουλεια θα σου κατσει. κατα τα αλλα αυτες ειναι απο τις γκομενες που τρωνε και ξοδευουν τα περισσοτερα χρηματα (περιποιηση, ντυσιμο, εξοδοι και ας εχουν ενα καρο κερασμενα απο τους πιρφορους και τα αμορε τους) κατα κανονα δυσκολα κρατουν χρημα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Μια φορά έχω γνωρίσει σερβιτόρα, ένα πολύ ωραίο μουνάκι με το οποίο τελικά πηδιόμασταν κάνα χρόνο! Μετά με έκλασε :grin:

Την γνώρισα σε κάποια φάση επειδή ήταν η εταιρεία που δούλευα απέναντι κι έτσι έπαιρνα καφέ συχνά. Μετά από μερικές φορές είχε μάθει τι καφέ έπινα οπότε με το που με έβλεπε ούτε με ρώταγε ούτε τίποτα, άρχιζε και τον έφτιαχνε ενώ εγώ πλήρωνα στο ταμείο. Μια-δυο-τρεις... την ρώτησα το όνομά της μιας και την έβλεπα κάθε μέρα, μετά αρχίσαμε τα "τι κάνεις, πως είσαι σήμερα" κτλ, κτλ και μια μέρα την πέτυχα έξω σε διάλειμα για τσιγάρο και πήγα και της είπα "να κάτσω λίγο εδώ? Σε 10 λεπτά έχω ραντεβού στο γραφείο". Πιάσαμε την κουβέντα και της το έριξα κατευθείαν "πάμε στα TGI στο Φάληρο το Σάββατο?" και δέχτηκε. Τα υπόλοιπα πήραν τη σειρά τους! Πάντως βγήκαμε 2-3 φορές και μετά της τον σφύριξα!

Δεν ξέρω πως αλλιώς να γνωρίσεις σερβιτόρα, συνήθως είναι πολύ καλά μουνάκια κι έτσι όλοι αυτό επιδιώκουν οπότε ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος και η ίδια μάλλον συνηθισμένη να της την πέφτουν όλοι οι πελάτες!
 

TomTom99

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
30
Like
12
Πόντοι
0
Εχω ριξει σερβιτορα, που ηταν ηδη, αλλα δεν το γνωριζα, το συζητησαμε και της ειπα εαν γινοταν η συναντηση,το κονε στην δουλεια και λεει, Θα μπορουσε να γινει τυχαια εκτος δουλειας αλλα να με εχεις δει στη δουλεια, τωρα εν ωρα εργασιας σιγουρα υπαρχουν πελατες που λες, εμπαινα και δεν εμπαινα, αλλα μονο και μονο που δουλευω δεν γινεται να μουν την πεσουν, εαν μου αρεσαν ΤΟΣΟ θα εκανα εγω τη ζωη τους ευκολη και κατι θα εκανα, ειστε και μαλακες.(γενικα πολυ καλη γκομενα, πορνιδιο, με την καλη εννοια) Εν κατακλειδη, εαν σε γουσταρει θα κανει μονη της την κινηση, εαν σου αρεσει τοσο , θα συμφωνησω με το "πακετο" και το να πας σε νεκρες ωρες.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
4
Like
1.100
Πόντοι
216
Εχω ριξει σερβιτορα, που ηταν ηδη, αλλα δεν το γνωριζα, το συζητησαμε και της ειπα εαν γινοταν η συναντηση,το κονε στην δουλεια και λεει, Θα μπορουσε να γινει τυχαια εκτος δουλειας αλλα να με εχεις δει στη δουλεια, τωρα εν ωρα εργασιας σιγουρα υπαρχουν πελατες που λες, εμπαινα και δεν εμπαινα, αλλα μονο και μονο που δουλευω δεν γινεται να μουν την πεσουν, εαν μου αρεσαν ΤΟΣΟ θα εκανα εγω τη ζωη τους ευκολη και κατι θα εκανα, ειστε και μαλακες.(γενικα πολυ καλη γκομενα, πορνιδιο, με την καλη εννοια) Εν κατακλειδη, εαν σε γουσταρει θα κανει μονη της την κινηση, εαν σου αρεσει τοσο , θα συμφωνησω με το "πακετο" και το να πας σε νεκρες ωρες.
 

TomTom99

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
30
Like
12
Πόντοι
0
Εχω ριξει σερβιτορα, που ηταν ηδη, αλλα δεν το γνωριζα, το συζητησαμε και της ειπα εαν γινοταν η συναντηση,το κονε στην δουλεια και λεει, Θα μπορουσε να γινει τυχαια εκτος δουλειας αλλα να με εχεις δει στη δουλεια, τωρα εν ωρα εργασιας σιγουρα υπαρχουν πελατες που λες, εμπαινα και δεν εμπαινα, αλλα μονο και μονο που δουλευω δεν γινεται να μουν την πεσουν, εαν μου αρεσαν ΤΟΣΟ θα εκανα εγω τη ζωη τους ευκολη και κατι θα εκανα, ειστε και μαλακες.(γενικα πολυ καλη γκομενα, πορνιδιο, με την καλη εννοια) Εν κατακλειδη, εαν σε γουσταρει θα κανει μονη της την κινηση, εαν σου αρεσει τοσο , θα συμφωνησω με το "πακετο" και το να πας σε νεκρες ωρες.χααχαχαχαχαχαχ ναι, θα στην πεσει αμα θελει ΤΟΣΟ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ, τωρα αμα κολωνει, η δεν θελει Α ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΣ?να κατς να μαλως;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.103
Κριτικές
493
Like
60.428
Πόντοι
39.662
Ξερω μια σερβιτορα στο περιστερι που παει με ολους... ειναι νυμφομανης.

Το γαμησι θα σας βγει πιο φτηνο και απο το μεταξουργειο...

 

mallias78

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2012
Μηνύματα
63
Like
54
Πόντοι
0

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom