Νέα

Φερομόνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rouxlass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rouxlass

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Εχει δοκιμασει κανεις τετοιου ειδους σκευασματα? Γνωριζεται κατι για τη αποτελεματικοτητα τους?
Ειδα ενα αντιστοιχο προϊον και μου κινησε το ενδιαφερον.
 

Επισκέπτης
Το είχα αγοράσει το Καλοκαίρι. Μου έστειλαν 2+1 μπουκαλάκια με κάπου 80 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Το άρωμά του θυμίζει το CHROME του AZZARO και μάλλον είναι καλύτερο.

Ομολογώ ότι όντας μπλεγμένος -ψιλολογοδοσμένος και πνιγμένος με δουλειές από το καλοκαίρι μέχρι τώρα με καμάκι δεν ασχολήθηκα.

Ωστόσο αν το συγκρίνεις με άλλα αρώματα, αξίζει. Πρόσεξα ότι η αρραβωνιαστικιά μου το ξεχωρίζει ανάμεσα σε 20-25 αρώματα που έχω τα οποία είναι όλα ακριβότερα. Γνωστές μας μου το έχουν παινέψει και λέγαν ότι είναι καταπληκτικό και φίλοι που το μύρισαν μέσα σε ορθάδικα με κάργα τσιγαρίλα με ρωτούσαν ποιό είναι για το πάρουν.Πρόσεξα ότι όταν φοράς αυτό και περνάς δίπλα από γκόμενες στο άσχετο γυρνάνε πιο συχνά σε σχέση με άλλα κοινά αρώματα.

Από εκεί και πέρα επειδή με καμάκι δεν ασχολήθηκα από τη στιγμή που το πήρα δεν μπορώ να σου πω περισσότερα. Αν είναι πάντως να δώσεις λεφτά για άλλο άρωμα και να πετάξεις κανένα 100σταρικο για BOSS,TRUSSARDI,FLORIS και άλλα ακριβά αρώματα, μη το συζητάς, προτίμα αυτό!

Κι αν σε ρωτάνε άσχετοι ποιό άρωμα είναι να μην τους λες. Λέγε τους ότι είναι CHROME AZZARO κι ασε τους να ψάχνονται ...
 
OP
OP
R

rouxlass

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απο πολλη ψαξιμο ψαχνωντας να βρω λεπτομερειες για το συγκεκριμενο και γενικα για τις φερορμονες επεσα σε αυτο το Forum και εμεινα λαλακας με αυτα που εγραφαν μεσα. Φερορμονες για ολες τις δουλειες και για το το pherlure οι γνωμες ηταν διαφορετικες. Διαβασα για αλλες ομως με πολλες λεπτομερειες ως προς την χρηση και την αποτελεσματικοτητα τους που σιγουρα θα τις δοκιμασω.
 
OP
OP
R

rouxlass

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Και εγω αυτο εχω στα υποψιν. Και βλεπω οτι πολλοι τα συνδιαζουν μαζι και με αλλα οπως το Ammunition και το Instant Shine καθως το καθε ενα εχει διαφορετικη επιρροη. Θυμασαι Duracell αν πληρωσεις καθολου επιπλεον φορους σε τελωνειο οταν το πηρες?
 

Επισκέπτης
Eχω αγοράσει αυτό και είμαι ΠΟΛΥ ευχαριστημένος...


Θα θέλαμε φίλε να μας αναλύσεις λίγο τις εντυπώσεις σου εφόσον έχεις χρόνο. Γιατί μπορεί εσύ ή ο Χ,Ψ,Ω μονίμως και χωρίς κανένα άρωμα να τρως μία στις δύο που χτυπάς, οπότε αν συνεχίζεις αυτό το σκόρ και με το άρωμα δεν λέει κάτι. Αν υπάρχει κάτι σε σύγκριση, προσωπική στατιστική κτλ θα το εκτιμούσαμε πολύ.
 

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σε καταστήματα μπορούμε να το βρούμε;
 

Επισκέπτης
Σε καταστήματα μπορούμε να το βρούμε;

Όχι, δεν πωλείται σε καταστήματα. Η εταιρεία που το πουλά πάντως είναι αξιόπιστη , κάτι που αποδεικνύεται και από το γεγονός ότι συνεργάζεται για τις πληρωμές και την paypal. Το ζήτημα της αξιοπιστίας της το έψαξα σε διάφορα φόρουμ όπου διάβασα καλές κριτικές, πριν παραγγείλω. Απλά καλό είναι να επιλέξεις αποστολή με το Αμερικάνικο ταχυδρομείο το UPS (αν θυμάμαι καλά) και όχι με κούριερ για να μην μπλέξεις με τα καθήκια του Ελ.Βενιζέλος και να μην κάνεις παραγγελία αξίας άνω των 100$ για να μην έχεις προβλήματα με τελωνεία κτλ. Εμένα μου ήρθε σε 15 μέρες περίπου αν θυμάμαι καλά, χωρίς κανένα πρόβλημα 9μιλώ για το pherlure).
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Είχε αναφερθεί παλαιότερα το θέμα αλλά δε το βρίσκω. Έχει κανείς κάποιο δοκιμασμένο site να προτείνει; (και με τι τρόπο αποστολής)

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τo pherlure δε στέλνει (πλέον) ελλάδα.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Mιά και το pherlure δε στέλνει ελλάδα, έχει δοκιμάσει κανείς το Α314 να μας πει και για το άρωμα και αν το site είναι αξιόπιστο;
 

Επισκέπτης
ρε τι κανει ο κοσμος για να γαμησει..
laughing-019.gif
laughing-019.gif
laughing-019.gif
laughing-019.gif
laughing-019.gif
 

haris2121

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ξεθαβω αυτο το topic επειδη ειμαι ενα βημα πριν την αγορα του pherlure και θα ηθελα να μου πουν οσοι εχουν παρει τετοιου ειδους σκευασματα τι αποτελεσματα ειχαν. οχι οτι περιμενω και τιποτα το τρομερο.
 

haris2121

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
κανεις δεν τα χει δοκιμασει?? ενας ν πει την γνωμη του?
 

Mimis75

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
κατσε να το δοκιμασουμε και θα εχεις την απαντηση σου
 

haris2121

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
εσυ mimis75 ποιο προιον εχεισ αγορασει?
 

haris2121

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
το pherlure μονο απο ebay το βρισκεις πια
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
381
Πόντοι
286
φιλε χαρη πρεπει να κανει δουλεια. και θελω να βρω αυτο το αρωμα, αλλα τζιφος. σε ποιο e-bay το βρικες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom