Νέα

Σας έχει «μυριστεί» η γυναίκα/κοπέλα σας ότι μόλις είχατε κάνει σεξ με άλλη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα No_limits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κοντεψατε ποτε να γινετε τσακωτος μετα απο ξενοπηδημα απο το αισθημα?

  • Ναι κοντεψα

    Ψήφοι: 15 31,3%
  • Ακομα οχι

    Ψήφοι: 33 68,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    48

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Εχετε ποτε σχεδον προδωθει οτι μολις ειχατε γυρισει απο ξενοπηδημα? Πως τα μπαλωσατε? Η δεν τα μπαλωσατε? Εφαγε τη δικαιολογια η φαγατε κατσαρολιες?

Μια απο τις προσωπικες μου ιστοριες. Σχολασα νωριτερα απο τη δουλεια και ειχα κανονισει ξεσκισμα με μουνακι που γαμαγα απο πολυ παλια και υπερμουναρα. Γυρναω σπιτι νωριτερα και.... Εχει γυρισει και η γυναικα μου νωριτερα. Αμηχανια αφου το καυλι μου εσταζε απο τις καυλες της αλλης αλλα αν επιτοπου πηγαινα για μπανιο ισως της φαινοταν περιεργο. Συνηθως αραζω λιγο. Απο την αλλη ομως αν, λεμε Ααααν της ερχοταν τιποτα περιεργο στο μυαλο θα μυριζε τις καυλες της αλλης και δεν θα μιλαγαμε τωρα. Η επικοινωνια ηταν στο μεσσεντζερ οπου και φυσικα ειχα διαγραψει τα παντα...
Ο διαολος??? Ανοιγει μια παλιοτερη συσκευη μου για να δει αν υπαρχουν εκει καποιες φωτο που ειχε τραβηξει για ασχετο θεμα. Οσοι εχετε δευτερο με μεσσεντζερ κλπ θα εχετε δει οτι οταν το ανοιξεις ερχονται ειδοποιησεις πιυ εχεις διαγραψει αλλα οχι ολα τα μυνηματα. Σκαει λοιπον και απο αυτη και φαινοταν το " ευχαριστω πολυ καλε μου. Κανονισε να σε δω συντομα". Μου λεει ποια ειναι αυτη? Ανατριχιλα εγω. Μια φιλη μωρε. Παταει να ανοιξουν τα μυνηματα και λεει η συνομιλια εχει διαγραφει. Με καρφωνει ασχημα. Γιατι τη διεγραψες? Εσβηνα βλακειες απο διαφορους για δουλειες (εχω συχνα τετοια μην) και μαλλον εσβησα κι αυτο.
Το ποοοολυ περιεργο???? Τελις εκει η κουβεντα. Καθισε στον καναπε και χαζευε τηλεοραση ενω εγω με πλαγια βηματα για μπανιο... Παρα πολυ περιεργο γιατι περιμενα τρελο τσαμπουκα και λεω τωρα οσες φαω και οσες μου ριξουνε... Αλλα... Πολυ παραδοξως κιχ. Και το ιδιο βραδυ γαμηθηκαμε και πολυ πολυ καλα. Τωρα το εφαγε? Εδωσε τοπο στην οργη? Δεν ειχε αρκετα στοιχεια για ματς? Αβυσσος....

Για παμε καμια δικια σας μυστες μου.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Εχετε ποτε σχεδον προδωθει οτι μολις ειχατε γυρισει απο ξενοπηδημα? Πως τα μπαλωσατε? Η δεν τα μπαλωσατε? Εφαγε τη δικαιολογια η φαγατε κατσαρολιες?

Μια απο τις προσωπικες μου ιστοριες. Σχολασα νωριτερα απο τη δουλεια και ειχα κανονισει ξεσκισμα με μουνακι που γαμαγα απο πολυ παλια και υπερμουναρα. Γυρναω σπιτι νωριτερα και.... Εχει γυρισει και η γυναικα μου νωριτερα. Αμηχανια αφου το καυλι μου εσταζε απο τις καυλες της αλλης αλλα αν επιτοπου πηγαινα για μπανιο ισως της φαινοταν περιεργο. Συνηθως αραζω λιγο. Απο την αλλη ομως αν, λεμε Ααααν της ερχοταν τιποτα περιεργο στο μυαλο θα μυριζε τις καυλες της αλλης και δεν θα μιλαγαμε τωρα. Η επικοινωνια ηταν στο μεσσεντζερ οπου και φυσικα ειχα διαγραψει τα παντα...
Ο διαολος??? Ανοιγει μια παλιοτερη συσκευη μου για να δει αν υπαρχουν εκει καποιες φωτο που ειχε τραβηξει για ασχετο θεμα. Οσοι εχετε δευτερο με μεσσεντζερ κλπ θα εχετε δει οτι οταν το ανοιξεις ερχονται ειδοποιησεις πιυ εχεις διαγραψει αλλα οχι ολα τα μυνηματα. Σκαει λοιπον και απο αυτη και φαινοταν το " ευχαριστω πολυ καλε μου. Κανονισε να σε δω συντομα". Μου λεει ποια ειναι αυτη? Ανατριχιλα εγω. Μια φιλη μωρε. Παταει να ανοιξουν τα μυνηματα και λεει η συνομιλια εχει διαγραφει. Με καρφωνει ασχημα. Γιατι τη διεγραψες? Εσβηνα βλακειες απο διαφορους για δουλειες (εχω συχνα τετοια μην) και μαλλον εσβησα κι αυτο.
Το ποοοολυ περιεργο???? Τελις εκει η κουβεντα. Καθισε στον καναπε και χαζευε τηλεοραση ενω εγω με πλαγια βηματα για μπανιο... Παρα πολυ περιεργο γιατι περιμενα τρελο τσαμπουκα και λεω τωρα οσες φαω και οσες μου ριξουνε... Αλλα... Πολυ παραδοξως κιχ. Και το ιδιο βραδυ γαμηθηκαμε και πολυ πολυ καλα. Τωρα το εφαγε? Εδωσε τοπο στην οργη? Δεν ειχε αρκετα στοιχεια για ματς? Αβυσσος....

Για παμε καμια δικια σας μυστες μου.

Χμμμ... πριν πόσο καιρό πριν έγινε αυτή η φάση?

Έχε υπόψιν σου ότι αυτά δεν ξεχνιούνται ΠΟΤΕ! Να είσαι σίγουρος ότι το κινητό σου όποτε βρει ευκαιρία θα στο ψάξει. Επίσης, θα ψάχνει ΟΛΑ τα πράγματά σου, ξανά και ξανά όταν λείπεις!
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Εχετε ποτε σχεδον προδωθει οτι μολις ειχατε γυρισει απο ξενοπηδημα? Πως τα μπαλωσατε? Η δεν τα μπαλωσατε? Εφαγε τη δικαιολογια η φαγατε κατσαρολιες?

Μια απο τις προσωπικες μου ιστοριες. Σχολασα νωριτερα απο τη δουλεια και ειχα κανονισει ξεσκισμα με μουνακι που γαμαγα απο πολυ παλια και υπερμουναρα. Γυρναω σπιτι νωριτερα και.... Εχει γυρισει και η γυναικα μου νωριτερα. Αμηχανια αφου το καυλι μου εσταζε απο τις καυλες της αλλης αλλα αν επιτοπου πηγαινα για μπανιο ισως της φαινοταν περιεργο. Συνηθως αραζω λιγο. Απο την αλλη ομως αν, λεμε Ααααν της ερχοταν τιποτα περιεργο στο μυαλο θα μυριζε τις καυλες της αλλης και δεν θα μιλαγαμε τωρα. Η επικοινωνια ηταν στο μεσσεντζερ οπου και φυσικα ειχα διαγραψει τα παντα...
Ο διαολος??? Ανοιγει μια παλιοτερη συσκευη μου για να δει αν υπαρχουν εκει καποιες φωτο που ειχε τραβηξει για ασχετο θεμα. Οσοι εχετε δευτερο με μεσσεντζερ κλπ θα εχετε δει οτι οταν το ανοιξεις ερχονται ειδοποιησεις πιυ εχεις διαγραψει αλλα οχι ολα τα μυνηματα. Σκαει λοιπον και απο αυτη και φαινοταν το " ευχαριστω πολυ καλε μου. Κανονισε να σε δω συντομα". Μου λεει ποια ειναι αυτη? Ανατριχιλα εγω. Μια φιλη μωρε. Παταει να ανοιξουν τα μυνηματα και λεει η συνομιλια εχει διαγραφει. Με καρφωνει ασχημα. Γιατι τη διεγραψες? Εσβηνα βλακειες απο διαφορους για δουλειες (εχω συχνα τετοια μην) και μαλλον εσβησα κι αυτο.
Το ποοοολυ περιεργο???? Τελις εκει η κουβεντα. Καθισε στον καναπε και χαζευε τηλεοραση ενω εγω με πλαγια βηματα για μπανιο... Παρα πολυ περιεργο γιατι περιμενα τρελο τσαμπουκα και λεω τωρα οσες φαω και οσες μου ριξουνε... Αλλα... Πολυ παραδοξως κιχ. Και το ιδιο βραδυ γαμηθηκαμε και πολυ πολυ καλα. Τωρα το εφαγε? Εδωσε τοπο στην οργη? Δεν ειχε αρκετα στοιχεια για ματς? Αβυσσος....

Για παμε καμια δικια σας μυστες μου.

Τύπε ακόμη κι αν είχε κάποια αμφιβολία για το κέρατο, με το βραδυνό γαμήσι που τη έκανες, εξανεμίστηκε κι αυτή.

Έχε το νού σου μη σε βρουνε με κανα μαχαίρι καρφωμένο στην πλάτη καμια μέρα.
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
αυτα εχουν τα σμαρτφον κ οι μαλακιες...κλασσικο νοκια,που οτι διαγραψεις ειναι οριστικο...ουτε η ευπ δεν το ξαναβρισκει....

για την αλλη φαση...εγω προσωπικα ειχα παντα μαζι μου,μαντιλακια απο χοντο,που δεν μυριζουν,αλλα αφαιρουν αρκετα τα αρωματα...

αλλο "κολπο" ,ειναι πριν γυρισεις σπιτι,
σταματας σε ενα σουβλατζιδικο,χτυπας μια πιτα ,με διπλο τζατζικι,κ διπλο κρεμυδι,κ μια μπυρα...δεν προκειται να υποψιαστει τιποτε...θα σκεφτεται,που να γαμησει ,οπως βρωμαει κρεμυδιλα,τζατζκιλα,κ μπυρα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: reabar

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Συνήθως το καταλαβαίνουν αν δούνε καπότες στο πάτωμα ή στο κρεβάτι σου ή ίχνη μακιγιάζ στα χείλια σου,στα ποτήρια κτλ.Εχουν διαίσθηση για αυτά τα πράγματα οι γυναίκες,σου λένε ήσουνα με άλλη κοπέλα πριν από μένα.
Η άλλη δοκιμασία είναι η ποσότητα χύσεως.Αν είναι ελλιπής υποψιάζεται η γκόμενα αυτομάτως οτι πριν πας στην ίδια γαμούσες κάποια άλλη.Είναι ένα σχετικά εύκολο τεστ.
Αμα χύσεις πολύ και χοντρά σημαίνει οτι γουστάρεις και είσαι σχετικά πιστός οπότε κολακεύονται αυτόματα.
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.510
Κριτικές
1
Like
2.997
Πόντοι
456
ΒΙΤΡΙΟΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ......................
 
OP
OP
No_limits

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Χμμμ... πριν πόσο καιρό πριν έγινε αυτή η φάση?

Έχε υπόψιν σου ότι αυτά δεν ξεχνιούνται ΠΟΤΕ! Να είσαι σίγουρος ότι το κινητό σου όποτε βρει ευκαιρία θα στο ψάξει. Επίσης, θα ψάχνει ΟΛΑ τα πράγματά σου, ξανά και ξανά όταν λείπεις!

Μυστη μου παει μισος χρονος και. Γενικα προσεχω πολυ πια. Εχω σβησει τις εφαρμογες απο τις αλλες συσκευες. Οχι οτι το κανω και συχνα το εργο, αλλα αν και οποτε γυμναζω καμια κορασιδα.

Εμενα μου εχει περασει και η σκεψη να ειχε και η ιδια τη φωλια λερωμενη (σχεδον απιθανο αλλα μου περασε) και να το εκανε γαργαρα. Να ηταν πχ δε παρομοια φαση.
Παντως οσες φορες εχω σκαλισει στα υπουλα εχει βγει καθαρη. Τοσο μεγαλη εντυπωση μου ειχε κανει ομως.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
αλλο "κολπο" ,ειναι πριν γυρισεις σπιτι,
σταματας σε ενα σουβλατζιδικο,χτυπας μια πιτα ,με διπλο τζατζικι,κ διπλο κρεμυδι,κ μια μπυρα...δεν προκειται να υποψιαστει τιποτε...θα σκεφτεται,που να γαμησει ,οπως βρωμαει κρεμυδιλα,τζατζκιλα,κ μπυρα...

Αυτό! Όλα τα άλλα είναι πίπες! Τρως ένα πιτόγυρο με extra τζατζίκι και κρεμμύδι και ούτε θα σε πλησιάσει όλο το βράδυ! Οπότε θεωρώντας ότι θα έχεις ρίξει 2-3 μανίκια στην γκόμενα, δεν θα χρειαστεί να ασκήσεις και το συζυγικό σου καθήκον με ενδεχόμενο να γίνεις ρόμπα! :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Μυστη μου παει μισος χρονος και. Γενικα προσεχω πολυ πια. Εχω σβησει τις εφαρμογες απο τις αλλες συσκευες. Οχι οτι το κανω και συχνα το εργο, αλλα αν και οποτε γυμναζω καμια κορασιδα.

Εμενα μου εχει περασει και η σκεψη να ειχε και η ιδια τη φωλια λερωμενη (σχεδον απιθανο αλλα μου περασε) και να το εκανε γαργαρα. Να ηταν πχ δε παρομοια φαση.
Παντως οσες φορες εχω σκαλισει στα υπουλα εχει βγει καθαρη. Τοσο μεγαλη εντυπωση μου ειχε κανει ομως.

Και το δεύτερο κινητό πρόσεξε. Θα σου έλεγα να το έχεις μονίμως στο χώρο εργασίας σου και όχι στο σπίτι. Αυτά δεν ξεχνιούνται μεγάλε... Δες το και αλλιώς: αν τα έβλεπες εσύ στο δικό σου κινητό, θα σου έφευγε ποτέ? :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Και το δεύτερο κινητό πρόσεξε. Θα σου έλεγα να το έχεις μονίμως στο χώρο εργασίας σου και όχι στο σπίτι. Αυτά δεν ξεχνιούνται μεγάλε... Δες το και αλλιώς: αν τα έβλεπες εσύ στο δικό σου κινητό, θα σου έφευγε ποτέ? :grin:

Αν το έβλεπες στο δικό ΤΗΣ κινητό εννοούσα!
 
OP
OP
No_limits

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Οχι. Αλλα κατι θα ειχα δειξει. Βασικα θα ειχα κανει επεισοδιο. Εχω τρεις γραμμες δυο στο ενα μια στο αλλο. Παντα πανω μου. Αλλα και παλι... Δεν ειναι καθολου συχνο φαινομενο να δει κατι. Κι εγω δεν γκομενιζω ουτε εχω κατι μονιμο. Καμια ξεπετα πολυ πολυ αραια εως σπανια. Αυτη ειχα να τη δω 5 χρονια και απο τοτε παλι καμια σχεση. Οποτε... Προσεχω ομως ετσι κι αλλιως. Βεβαια σε κουβεντα μας μου εχει πεταξει οτι ξερει και καλα οτι σιγουρα εχω κανει καποια βρωμια. Εγω αγαπη μου??? Ντροπη και που το σκεφτηκες...  :heavymetalbig:
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
αλλο "κολπο" ,ειναι πριν γυρισεις σπιτι,
σταματας σε ενα σουβλατζιδικο,χτυπας μια πιτα ,με διπλο τζατζικι,κ διπλο κρεμυδι,κ μια μπυρα...δεν προκειται να υποψιαστει τιποτε...θα σκεφτεται,που να γαμησει ,οπως βρωμαει κρεμυδιλα,τζατζκιλα,κ μπυρα...

Αυτό! Όλα τα άλλα είναι πίπες! Τρως ένα πιτόγυρο με extra τζατζίκι και κρεμμύδι και ούτε θα σε πλησιάσει όλο το βράδυ! Οπότε θεωρώντας ότι θα έχεις ρίξει 2-3 μανίκια στην γκόμενα, δεν θα χρειαστεί να ασκήσεις και το συζυγικό σου καθήκον με ενδεχόμενο να γίνεις ρόμπα! :grin:

Είστε και οι δύο θεούληδες. SPORT200 και Μπαρμπαπήδουλας for presintents
:rockon:  :rockon:  :rockon:
 
OP
OP
No_limits

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Μάλλον το πηγαίνετε και οι δύο το γράμμα για να μην αντιδράσει.

Το σκεφτηκα οπως ηδη εγραψα. Γενικα ειναι παρα πολυ δυσκολο λιγω του προγραμματος μας κλπ. Κατι σε μονιμη η εστω συχνη βαση δεν μπορει να εχει κανεις μας. Οπουε και να ειχε κανει κατι θα ειναι οπως εγω που απλα εριξα ενα και γεια. Η καθημερινοτητα μας ειναι απολυτα φυσιολιγικη σε πολυ καλα επιπεδα. Και να συνεβη λοιπον κατι.... Δεν μπορω να πω κουβεντα αφου κι εγω εχω τη φωλια λερωμενη. Παμε παρακατω και τουλαχιστον ας περασε καλα οπως εγω. Εκτος και αν παλι ειχε αυτη την αντιδραση χωρις να εχει κανει κατι για να τσουρουφλισει εμενα. Να νομιζω οτι ισως και να...
 

No Respect

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2020
Μηνύματα
152
Like
255
Πόντοι
21
Το σκεφτηκα οπως ηδη εγραψα. Γενικα ειναι παρα πολυ δυσκολο λιγω του προγραμματος μας κλπ. Κατι σε μονιμη η εστω συχνη βαση δεν μπορει να εχει κανεις μας. Οπουε και να ειχε κανει κατι θα ειναι οπως εγω που απλα εριξα ενα και γεια. Η καθημερινοτητα μας ειναι απολυτα φυσιολιγικη σε πολυ καλα επιπεδα. Και να συνεβη λοιπον κατι.... Δεν μπορω να πω κουβεντα αφου κι εγω εχω τη φωλια λερωμενη. Παμε παρακατω και τουλαχιστον ας περασε καλα οπως εγω. Εκτος και αν παλι ειχε αυτη την αντιδραση χωρις να εχει κανει κατι για να τσουρουφλισει εμενα. Να νομιζω οτι ισως και να...

Η γυναίκα σου φωνάζει πάντα στο σεξ ή μόνο όταν μπαίνεις εσύ στο δωμάτιο?
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Πανε χρονια τωρα ...γυριζοντας απο ξενοπηδημα σαν να μην συμβαινει τιποτα καθομαι στο σαλονι να πουμε τα της ημερας μια και η δουλειες μας εχουν σχεδον ιδιο αντικειμενο και ξαφνικα με πλησιαζει και κοιταζει το μπλουζακι μου εντονα,ωχ λεω μεσα μου εγινε μαλακια καποιο σημαδι υπαρχει πιθανον κραγιον και ξαφνικα μου λεει γιατι ειναι η μπλουζα σου αναποδα το μεσα εξω?Αστραπιαια της απανταω :κατσε να δεις τι θα γινει αυριο με το προσωπικο μου .....γι αυτο με κοιταζαν και κρυφογελουσαν....Μου απανταει η γυναικα μου μην πας και δημιουργησεις προβλημα ισως δεν ηθελαν να σε προσβαλουν γι αυτο δεν σου το ειπαν .Και ετσι μπαλωθηκε και απο τοτε παντα προσεχω αν φοραω σωστα την μπλουζα τα εσωρουχα και τις καλτσες οταν φευγω απο το ξενοδοχειο
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.307
Πόντοι
6.955
Αποκλειεται να μην σε καταλαβε. Η το εκανε γαργαρα η απλα σου γαμιεται κι αυτη.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Οι γυναίκες έχουν πολύ καλή αντίληψη και "όσφρηση". Να ανησυχείτε αν ξενογαμάτε και η γυναίκα σας κάνει την ανυποψίαστη, γιατί 99,9% αυτό σημαίνει ότι και εκείνη τον τρώει στα κρυφά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom