Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.115
Πόντοι
1.206
Tα λέει όλα ο τίτλος.
Ο δάσκαλος του Dan Bilzerian,ο άνθρωπος που δάνεισε κάτι δισεκατομμύρια στον Bill Gates για να ξεκινήσει τον δρόμο του στις επιχειρήσεις,ο άνθρωπος που το Hilton θα πάρει το όνομα του όντας ευεργέτης του,ο womanizer της καρδιάς μας,το αρσενικό που περνάει δίπλα από 10αρια μουνέτα και με το που συστηθεί,μένουν έγκυες,ο άνθρωπος που έδωσε αξία στο Τάλισκερ,κατά κόσμον Christos Savvidis,έχει κατά προσκαλέσει αρκετούς για ποτό στο Hilton.

Eσύ είσαι ένας από αυτούς?Η ψηφοφορία τα λέει όλα...
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Δεν εχω δεχτει ακομα προσκληση, νιωθω στην απεξω
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.128
Like
43.751
Πόντοι
6.256
ρε σεις μια χαρα τυπος ειναι ο Σαββιδης..εχει την οπτικη του,τις αποψεις του και ολα καλα.
Επισης οντως ειναι αλανης και δεν εχει θεμα και να συναντηθει και να δωσει και το τηλεφωνο του :)
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.115
Πόντοι
1.206
ρε σεις μια χαρα τυπος ειναι ο Σαββιδης..εχει την οπτικη του,τις αποψεις του και ολα καλα.
Επισης οντως ειναι αλανης και δεν εχει θεμα και να συναντηθει και να δωσει και το τηλεφωνο του :)

Ενταξει ρε εσυ,για πλάκα άνοιξα το θέμα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.048
Κριτικές
489
Like
58.836
Πόντοι
39.662
Tα λέει όλα ο τίτλος.
Ο δάσκαλος του Dan Bilzerian,ο άνθρωπος που δάνεισε κάτι δισεκατομμύρια στον Bill Gates για να ξεκινήσει τον δρόμο του στις επιχειρήσεις,ο άνθρωπος που το Hilton θα πάρει το όνομα του όντας ευεργέτης του,ο womanizer της καρδιάς μας,το αρσενικό που περνάει δίπλα από 10αρια μουνέτα και με το που συστηθεί,μένουν έγκυες,ο άνθρωπος που έδωσε αξία στο Τάλισκερ,κατά κόσμον Christos Savvidis,έχει κατά προσκαλέσει αρκετούς για ποτό στο Hilton.

Eσύ είσαι ένας από αυτούς?Η ψηφοφορία τα λέει όλα...


αμα κερναει να παω τυπε  :heavymetalbig:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Καλα μολις διαβασα την περιγραφη ξεραθηκα στο γελιο

Α ρε ΜΠΟΥ καλυτερο απο το νετφλιξ εισαι
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Tα λέει όλα ο τίτλος.
Ο δάσκαλος του Dan Bilzerian,ο άνθρωπος που δάνεισε κάτι δισεκατομμύρια στον Bill Gates για να ξεκινήσει τον δρόμο του στις επιχειρήσεις,ο άνθρωπος που το Hilton θα πάρει το όνομα του όντας ευεργέτης του,ο womanizer της καρδιάς μας,το αρσενικό που περνάει δίπλα από 10αρια μουνέτα και με το που συστηθεί,μένουν έγκυες,ο άνθρωπος που έδωσε αξία στο Τάλισκερ,κατά κόσμον Christos Savvidis,έχει κατά προσκαλέσει αρκετούς για ποτό στο Hilton.

Eσύ είσαι ένας από αυτούς?Η ψηφοφορία τα λέει όλα...


τυπε ξεχασες τη συλλογη με τα υπεραυτοκινητα    :S :S :S
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
οχι η εντυπωση που αφηνει αυτη ειναι.

Λεει πολλα σοφα πραγματα, αλλα καπου χανει το δικιο του οταν χτυπαει τους φτωχους πλην τιμιους νυχτοφυλακες
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.115
Πόντοι
1.206
οχι η εντυπωση που αφηνει αυτη ειναι.

Λεει πολλα σοφα πραγματα, αλλα καπου χανει το δικιο του οταν χτυπαει τους φτωχους πλην τιμιους νυχτοφυλακες

Έτσι μπράβο.Απεδείχθης αναιδής με το γέλιο και η τιμωρία σου οφείλει να είναι παραδειγματική. :S
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
65.546
Like
25.032
Πόντοι
5.506
θυμαμαι το βραδυ που με ειχε καλεσει αργα σχεδον ξημερωμα στο χιλτον ...
μεταξυ τζαζ και ταλισκερ μου εξηγησε το σχεδιο πως θα κερδισει 157 χιλιαδες εκατομμυρια απο τον γιαγκο  δρακο με μια απλη κινηση....
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.115
Πόντοι
1.206
θυμαμαι το βραδυ που με ειχε καλεσει αργα σχεδον ξημερωμα στο χιλτον ...
μεταξυ τζαζ και ταλισκερ μου εξηγησε το σχεδιο πως θα κερδισει 157 χιλιαδες εκατομμυρια απο τον γιαγκο   δρακο με μια απλη κινηση....

Nα γράψω και εγώ την εμπειρία μου από την μυθική μας συνάντηση:

Εγινε 32 Ιανουαρίου,ώρα 25:00 λίγο μετά τα μεσάνυχτα δηλαδής.Κρύα βραδυά αλλά η παρουσία του Χρήστου και του Τάλισκερ την έκανε ζεστή και ενδιαφέρουσα.
Μου εξήγησε σταράτα και αντρίκια πως επρόκειτο να επεκταθεί και στον χώρο του αθλητισμού,κάνοντας πρόταση για εξαγορά της Τσέλσι και της Μάντσεστερ Σίτι ΜΑΖΙ,δίνοντας 2 τρισεκατομμύρια,ένα στον Ρόμαν τον Αμπράμοβιτς,και ένα άλλο στον Σεϊχη της Σίτυ.Ωστε να έχουν λίγα χρήματα στην άκρη και αυτά τα φτωχαδάκια για να δώσουνε μια μπουκιά ψωμί(ακόμη και μουχλιασμένο)στα παιδιά τους,που καθαρίζανε παπούτσια στον δρόμο σαν τον Βασιλάκη τον Καϊλα.
Με τις διαπραγματεύσεις να διαρκούν το πολύ 1 nanosecond.
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.115
Πόντοι
1.206

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
τυποι μεχρι και ο λιλας ζηλεψε τον christos savvidis και θα αρχισει να γαμαει μουνετα    :effemine: :gay: :S :S :S



xc.gif
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.128
Like
43.751
Πόντοι
6.256
εγω πινω περδικα παντως :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom