Νέα

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής στο Ηράκλειο Κρήτης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
εδω θα μαζευουμε ξενοδοχεια που εχουν σχεση με κοπελες που αναλαμβανουν την σωστη και καλη μας παραμονη σε τετοιο ξενοδοχειο.
 

gatcha

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
γνωριζετε κανενα τετοιο ξενοδοχειο στο ηρακλειο?ευχαριστω!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
στο Νεο Ηρακλειο της Αθηνας ισωσ χεχεχεχεχε  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

lefter_2006

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα νεότερο δεν υπάρχει ; Κάποιος που να έχει χρησιμοποιήσει κάποιο ξενοδοχείο και να ξέρει ; Έστω και έξω από το Ηράκλειο , πχ χερσόνησσος κτλ .
 

masterjim1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
δε παιζει τιποτα στο ηρακλειο φιλε ειναι σιγουρο
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Καλα ρε μαγκες..! Ποοοοοοο... Ποσων χρονων ειστε..?? 15..?

Ελεος...

Στο "Ηρακλειο", νομιζω ετσι λεγεται, μπορει και 'IRAKLION'... κατι τετοιο! Παροδος  της Καλοκαιρινου ειναι... ειχε βγει μια βρωμα οτι οι γκομενες κυκλοφορουν στους διαδρομους..! Και να ξερετε οτι τα περισσοτερα ξενοδοχεια, οχι μονο στο Ηρακλειο, αλλα και σε ολη την Ελλαδα.., αν πας και τους πεις οτι θελω ενα ξενοδοχειο για αποψε, δε μπορουν να σου πουν οχι.. τι τον νοιαζει αυτον, αν θα μπεις για να γαμησεις, αν θα μπεις για πιεις κοκα ή αν θα μπεις να χεσεις..! Εκτος κι αν θελετε δωματιο με καρδουλες, φωτακια, στρωματα νερου, λειζερ και το ντεκορ του Ταζ Μαχαλ!
Παντως σε καποιο ξενοδοχειο εχω ακουσει οτι πας και τους λες να παρουν τηλεφωνο και να σου στειλουν μια οσο θα περιμενεις πανω...!
Φυσικα οπως καταλαβαινετε..Η βιζιτα ειναι πολυ ακριβη.. γυρω στο 300αρι.. ( εγω τουλαχιστον τα θεωρω πολλα)...
Μπορω να πω ξενοδοχειο, αλλα επειδη προσφατα ανακαινιστηκε, μπορει να τα εκοψε αυτα.. Αλλα αμα θελετε σε πμ, σας λεω το ξενοδοχειο... και δε χανετε να περασετε ενα βραδυ να κανετε μια ερωτηση στη ρεσεψιον.. ! Βεβαια μπορει και να σας περασουν για μπατσους και να σας πουν οχι.. αλλα αμα εχετε κανα φιλο που ερθει απο εκτος Κρητης και παει εκει να μεινει, ειναι πιο ευκολο..
 

perseas.t17

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
τελικα εχει η δεν εχει ξενοδοχειο ημιδιαμονης σο Ηρακλειο ρε παιδια? Ας απαντησει καποιος απο εκει... Και καλα που γινονται τα παρανομα μαμισια σε βαρκες? Το λεω γιατι μεθαυριο θα ειμαι εκει και θελω για μια νυχτα να γνωρισω την πολη :knockinb:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ρε παιδια τα ξενοδοχεία που μενουν τα CT,δεν θα ηταν βολικα για αυτο το σκοπο;Ξερει κανεις που μενουν τα citytours οταν έρχονται στο Ηράκλειο;
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Το βασικο ειναι τα ξενοδοχεια αυτα,οχι να εχουνε καρδούλες και αστερακια,αλλα να ειναι απόμερα μεν αλλα οχι και στου διαόλου την μάνα(γιατι τοτε μπορεί να σε προδώσει το κοντέρ του αυτοκινήτου).Να εχουν παρκινγκ,που να μην φαίνεται το οχημα απ'έξω και φυσικά να μην ειναι σε καναν κεντρικό δρόμο να σε πάρει κανα μάτι.Εκτός απο όλα αυτα πρέπει το προσωπικό να ειναι εχέμυθο,δηλ. οποιος μπαινοβγαίνει(καθαρίστριες,ρεσεψιονίστ)να μην είναι κουτσομπόλιδες,γιατι σε μια πόλη που οι μισοί ειναι κουμπάροι και οι άλλοι μισοί μπατζανάκιδες,ένα γαμίσι μπορεί να καταλήξει σε μακελειό. :idiot: :idiot:
 

byzodoulos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
0
Ερώτηση: Τα City Tours έχουν δικα τους ξενοδοχεια που πανε ξέρει κανεις?
ειναι μεσα στη τιμη που σου λενε η το πληρωνεις εξτρα?
Δεν εχει τυχει να παω με CT γι αυτο ρωταω
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ερώτηση: Τα City Tours έχουν δικα τους ξενοδοχεια που πανε ξέρει κανεις?
ειναι μεσα στη τιμη που σου λενε η το πληρωνεις εξτρα?
Δεν εχει τυχει να παω με CT γι αυτο ρωταω
Τα city tours οταν ερχονται στην πόλη σου,μένουν σε κάποιο ξενοδοχείο,εκεί μπορείς να τις επισκευτείς,αυτο ειναι το λεγόμενο incall(το οποίο ειναι το πιο φτηνό απο τα ραντεβού),καποιες μπορούν να ερθουν και σε άλλο ξενοδοχείο,αυτο ειναι το outcall.Αν εισαι καλός πελάτης και σε ξέρουν ίσως να έρθουν και στον προσωπικό σου χώρο.Τώρα όταν παίρνεις outcall εχεις τις εξής επιβαρύνσεις:
α)Το ξενοδοχείο,το πληρώνεις εσύ
β)όι περισσότερες κοπέλες βάζουν καπέλο στο να σε συναντήσουν έξω(κοιτάς τον τιμοκατάλογο τους)
γ)αν το ξενοδοχείο σου ειναι μακρυά,υπάρχει περίπτωση να σου ζητήσουν λεφτά για το ταξί(συνήθως το γράφουν κι αυτο στο σαΐτ τους)
δ)Κάποιες κοπέλες που έχουν πολύ "δουλειά",μπορεί να ζητήσουν στο outcall,μίνιμουμ 2ωρο ραντεβού(κάτι το οποίο επίσης αναγράφεται).
Όλα αυτα τα βλέπεις στο προφίλ τους,αρκεί να διαβάσεις προσεκτικά,αλλά συνήθως δεν υπάρχουν κρυφές χρεώσεις.
 

indigo65

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΚΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ?
ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΖΗΤΑΕΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΚΛΠ
(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΩΣΤΑ)
 

Gastrotis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΔΕΙΝΩ ΦΩΤΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
1 hotel oasi Αρχή Αμμουδαρας, από Ηρακλειο προς Αμμουδαρα αριστερα, ανακαινιση πριν 2-3 χρονια
2 hotel Sofia Νεα Αλικαρνασσος απεναντι απο BMW στενο παραπλευρος πρατηριου στο βαθος αριστερα, καλο,
  επιλεξτε δωματιο στον 1,2 οροφο ειναι ανακαινισμενα....
3 hotel Gloria απενατι απο το τελωνειο στο υψομα ορος Αγαίου , για όσους θελουν να βιοσουν τον ξεπεσμό, ειναι 
  αθλιο και λειτουργει μονο για τετοιες περιπτωσεις, ο επισκεπτης αν δεν του ανοιξουν την πορτα, καλει στο
  τηλεφωνο, σε ρωταει αν εισαι πελατης...... φυσικα απαντας ναι....
Τωρα εχω παει και σε άλλα  δεν εχεις πολλα περιθωρια για δηνατα γανησια και αγκομαχητα.....
 

Γογος2810

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα με την μίσθωση των κατοικιών και διαμερίσματων Rb&b πάτε σε ξενοδοχεία;;
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Για εμένα οι επιλογές του παντρεμένου είναι:
1) Όασις Αμμουδάρα. Πάρκινγκ κρυμμένο, δε φαίνεται τίποτα από το δρόμο. Το καλοκαίρι που λειτουργεί η πισίνα του υπάρχει ένα θέμα αλλά από φθινόπωρο μέχρι και άνοιξη είναι λουκουμάκι. Ανακαινισμένο και το κυριότερο ΔΕΝ περνάς από τη ρεσεψιόν για να μπεις στα δωμάτια, έχουν είσοδο κατευθείαν από το πάρκινγκ. Επίσης δεν έχει σπίτια εκεί κοντά οπότε δε φοβάσαι ποιος κάθεται στο μπαλκόνι και τι θα δει.
2) Σοφία Αλικαρνασσό. Απόμερο, από τον κεντρικό μπαίνεις σε στενά που δύσκολα θα σε δεί κανείς εκτός κι αν μένει εκεί. Μείον τα πάρα πολλά σπίτια τριγύρω κι επίσης περνάς από ρεσεψιόν υποχρεωτικά.
3) BnB δωμάτια. Υπάρχουν πολλά όμως πρέπει να δώσεις στοιχεία online (εκτός κι αν δώσεις ψεύτικα στοιχεία και πληρώσεις με προπληρωμένη κάρτα ,κτλ). Πολλά από αυτά δεν διατίθενται για ένα βράδυ, όπως επίσης δύσκολα θα πετύχεις κάποιος να σε εξυπηρετήσει περασμένη ώρα όταν οι ορέξεις έχουν χτυπήσει κόκκινο...
 

letsaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους! Παντρεμένος και θέλω να βρω και εγώ ένα χώρο να πάω με μια γκόμενα.τα έχω σκεφτεί όλα και το Airbnb δεν βολεύει γιατί όταν κλείσεις κρατάει ιστορικό στα σπίτια που έχεις πάει. Για το Όασις δεν έχω ακούσει κάτι αλλά αν δεν περνάς ρεσεψιόν καλό ακούγεται.Κολλανε και οι γκόμενες να περάσουν από εκεί γιατί και αυτές δεν θέλουν να τις δουν.
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
369
Like
177
Πόντοι
1
Γειά και απο εμένα. Το Έβανς(Αγίου Φανουρίου Νέα Αλικ/σσός) είναι μια κάποια λύση καθώς το χοτέλι λειτουργεί για αυτό το σκοπό,αλλά χρήζει ανακαίνισης καθώς είναι αρκετά παλιό. Στα 35 ευρώ η διαμονή .Στα σύν το ότι είναι μακριά από βλέμματα.Επίσης τις φορές που πήγα ο τύπος στην ρεσεψιόν ποτέ δεν ενόχλησε την κοπέλα με ερωτήσεις του στύλ που πάς και σε ποιό δωμάτιο κτλ(καθ'ότι πρώτα πάω εγώ και περιμένω στο δωμάτιο).










































































































































 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom