Νέα

Σμαράγδα - Φυλής 86

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolaz1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά γεια σας και από μένα.
Λοιπον, πριν 10 μερες στις 11 το βράδυ, περασα από Φυλής 86 (την αριστερή πόρτα όπως κοιτάς το κτίριο) και πήρα την Σμαράγδα. Ελληνίδα, περίπου 1.67, λεπτή, καστανόξανθ η μακρύ μαλλί, 3άρι φυσικό στήθος, πολύ ευγενική, πρόθυμη και με αλλαγές στάσης. Την προτείνω χωρίς επιφύλαξη. Μου είπε ότι δουλεύει πάντα βράδυ. Δοκιμάστε την και πείτε και εσείς την αποψή σας. Πείτε της ότι διαβάσατε για αυτήν στο σαιτ, θα σας περιποιηθεί .
 

Επισκέπτης
Αυτό το έχεις ξαναγράψει.Γιατί νομίζω πως έχεις σχέση με το "μαγαζί";

Έλα να ηρεμήσουμε με τις βλακείες...Πάτε να πάρετε πελάτες μέσω πλαστών "εντυπώσεων"...
 

trelouros

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Γατονια μου....Παντως αν την εχει δασκαλεψει με το που της πουμε για το σαιτ να μας περποιιται δεν με πειραζει. Θα παω να επιθεωρησω και θα ενημερωσω. Ελπιζω να της εχει δωσει σωστες οδηγιες.
 

Επισκέπτης
Ναι τη δασκάλεψε...Φερμάρει και απορτάρει τώρα...Απλώς δε θα πατάει άνθρωπος,και είπε να ανεβάσει τον τζίρο του μαγαζιού του.
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Την έχει δοκιμάσει κανείς τελικά;
 
OP
OP
K

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά αυτή η συνωμοσιολογία είναι κλασικό χαρακτηριστικό των ελλήνων. Παντού βρίσκουμε πλεκτάνες, συνωμοσίες και κακούς ανθρώπους που μόνο το κακό μας θέλουν. Αγαπητέ φίλε που το παίζεις και ειδήμων (και όντως μπορεί και να είσαι...δε σε ξερω) από που αντλείς τη σιγουριά ότι είμαι μιλημένος, νταβάς και όλες αυτές τις αηδίες; Με ξερεις; Ή μήπως εχω γεμισει το σαιτ με συνεχεις αναφορες για το ιδιο προσωπο; Ή μήπως δοκιμασες και ειδες οτι ειναι μαπα το καρπουζι;
Εγω, στα πλαίσια της ενημερωσης των φιλων εδω μεσα, εγραψα για μια καλη εμπειρια που ειχα. Το έβαλα στα θεματα της καθημερινης ενημερωσης και  μετα ανακαλυψα οτι υπάρχει ειδικός χώρος για να αναφερόμαστε σε συγκεκριμένες ιεροδουλες, και το εβαλα και εκεί θεωρωντας οτι εκει επρεπε να βρισκεται αφου αναφερομαι σε συγκεκριμενη κοπελα. Ολα τα υπολοιπα που λες ειναι ασχετα και φαντασιες. Καλό είναι να ειμαστε υποψιασμένοι αλλά μη φτανουμε χωρις λόγο στα άκρα και προσβάλλουμε ανθρώπους. Αλλιώς δεν μπορεί να λειτουργήσει αυτό το σαιτ. Θα πρέπει να φοβόμαστε να πουμε καποια γνώμη μη μας πούνε και νταβάδες....Ήμαρτον..... :idiot: :headbang:

 
 

Επισκέπτης
Τελικά αυτή η συνωμοσιολογία είναι κλασικό χαρακτηριστικό των ελλήνων. Παντού βρίσκουμε πλεκτάνες, συνωμοσίες και κακούς ανθρώπους που μόνο το κακό μας θέλουν. Αγαπητέ φίλε που το παίζεις και ειδήμων (και όντως μπορεί και να είσαι...δε σε ξερω) από που αντλείς τη σιγουριά ότι είμαι μιλημένος, νταβάς και όλες αυτές τις αηδίες; Με ξερεις; Ή μήπως εχω γεμισει το σαιτ με συνεχεις αναφορες για το ιδιο προσωπο; Ή μήπως δοκιμασες και ειδες οτι ειναι μαπα το καρπουζι;
Εγω, στα πλαίσια της ενημερωσης των φιλων εδω μεσα, εγραψα για μια καλη εμπειρια που ειχα. Το έβαλα στα θεματα της καθημερινης ενημερωσης και  μετα ανακαλυψα οτι υπάρχει ειδικός χώρος για να αναφερόμαστε σε συγκεκριμένες ιεροδουλες, και το εβαλα και εκεί θεωρωντας οτι εκει επρεπε να βρισκεται αφου αναφερομαι σε συγκεκριμενη κοπελα. Ολα τα υπολοιπα που λες ειναι ασχετα και φαντασιες. Καλό είναι να ειμαστε υποψιασμένοι αλλά μη φτανουμε χωρις λόγο στα άκρα και προσβάλλουμε ανθρώπους. Αλλιώς δεν μπορεί να λειτουργήσει αυτό το σαιτ. Θα πρέπει να φοβόμαστε να πουμε καποια γνώμη μη μας πούνε και νταβάδες....Ήμαρτον..... :idiot: :headbang:

 

Έχεις γραφτεί στο φόρουμ πριν 1 μήνα.Κάνεις τα 2 πρώτα σου posts με το ίδιο θέμα.Εκθειάζεις μια κοπέλα,και μάλιστα λες "Πείτε της ότι διαβάσατε για αυτήν στο σαιτ, θα σας περιποιηθεί",τι περιμένεις να σκεφτεί κάποιος;Ένα καινούριο μέλος που δεν έχει γράψει άλλη φορά,περνάνε 10 μέρες από τη "δοκιμή" της κοπέλας μέχρι τη στιγμή του "ρεπορτάζ",και της είχες πει ότι θα μιλήσεις για αυτήν στο bourdela.com;Δε χρειάζεται να είσαι Πουαρό ή Σερλοκ Χολμς για να υποθέσεις ότι κάτι περίεργο συμβαίνει.Δεν είμαι ειδήμων,το χαρακτηρισμό τον αποδίδει το σύστημα με βάση τα posts που έχει κάποιος.Αυτό που δε μου αρέσει είναι η υπερβολή.Είτε προς τα επάνω είτε προς τα κάτω.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
11
Πόντοι
2.007
Φιλτατε kolaz, για να σου πω την αληθεια και εμενα "καπως" μου φανηκε το ολο report σου και ιδιαιτερα το "Πείτε της ότι διαβάσατε για αυτήν στο σαιτ, θα σας περιποιηθεί".
Μην παραξηγησαι με το παραμικρο.
Αργα ή γρηγορα ολο και καποιος συναγωνιστης θα σε επιβεβαιωσει ή οχι.
Ειλικρινα παντως μου φανηκε too good to be true...
 
OP
OP
K

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ο λόγος που έγραψα να της πείτε για το σαιτ, είναι διότι δεν ήξερε για αυτό το σαιτ και οταν της το ανέφερα, έδειξε έκπληξη και ενδιαφέρον, κάνοντας το κλίμα μεταξύ μας πιό χαλαρό και φιλικό. Δεν υπάρχει κάποιος άλλος λόγος, πέρα από αυτό. Όπως και να έχει εγώ δεν αναφέρθηκα σε μία ιδανική περίπτωση κοπέλας, αλλά σε μία αξιόλογη περίπτωση σε σχέση πάντα με τα δεδομένα και τις συνθήκες των σπιτιών του 20αρικου. Εδώ έιμαστε όλοι για να αναφέρουμε και άλλες εμπειρίες μας στο μέλλον......
 

bourdeliaris79

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ρε κολαζ αφου της αρεσε τοσο πολυ πες της να μας κανει εκπτωση οταν ειμαστε απτο σαιτ,δηλαδη τωρα εσυ θες να πεις οτι ειπες στην πουτανα που γαμισες υπαρχει ενα πολυ καλο σαιτ στο νετ που ασχολειται με πουτανες και μπουρδελα?και οχι μονο το ειπες αλλα αυτη εδειξε και ενδιαφερον?χαχαχαχχα ασε μας ρε φιλε
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Πλακα πλακα στο τελος θα αρχισουν να μας ρωτανε εισαι μελος?Μιση τιμη θα μπαινουμε στο τελος!
Δε πανε καθολου καλα μερικοι!!!!!!!!
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Ακόμα review???  >:(
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
τελικα αξιζει το μουνι?  η τζαμπα μαλωνετε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom