Νέα

Βενζίνα ρε!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
της πουτανας γινεται ρε σεις σε βενζιναδικο στο κεντρο 3 χιλιομετρα ουρα???????
ουτε το νερο του Καματερου τοσο κοσμο!!!!!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Εχτες τυπας μπροστα μου εμεινε στη μεση του δρομου απο βενζινα / χαχαχαχαχα !!!!!
 
OP
OP
CIVIL111

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
θα παιξει πολυ "παπι" αυτες τις μερες!
 
OP
OP
CIVIL111

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
πλακα πλακα παιζει κανενα "κρυφο" βενζιναδικο για γεμισμα! :think:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.266
Κριτικές
1
Like
679
Πόντοι
96
  Εγω πάντως για αυτο μπηκα στο νετ !! Μπας και βρω καμια πληροφορία!!

Ο μαλακας δεν ακουσα οτι ξεκινησαν απεργια οι βυτιοφοροι και ενω στο νετ ελεγαν απο την μία "αρχίσαν τα προλήματα στην Αττικη" το ραδιοφωνο χθες στις 4 το μεσημερι ελεγε για προβληματα ΜΟΝΟ στα Χανια και εγω  εβρισκα ολα τα βενζιναδικα κλειστα!!!! Ωραιες ειδησεις τα ράδια!!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Στα Χανια την τελευταια βενζινη παντως την ειχαν προχτες το βραδυ,λιγοστα πρατηρια.Καποια απομερα εκτος πολης  που ειχαν αρκετες δεξαμενες.Με μεγαλες ουρες φυσικα.Ευτυχως καταφερα και γεμισα και τωρα οικονομια στο ντεποζιτο μου..με τη ρεγουλα!!!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Και 1,43+ η σουπερ αμολυβδη,που μονο αυτη ειχε μεινει...
 

target

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Για βενζίνη μόνο στα βενζινάδικα των εταιριών.
Υπάρχει ένα της SHELL στην Κηφισίας μεταξύ Κατεχάκη και Αγίας Βαρβάρας στο Χαλάνδρι δεξιά στον παράδρομο πριν φτάσουμε στην Αγία Βαρβάρα.
Δυστυχώς δεν θυμάμαι ακριβώς το ύψος της Κηφισίας.
Δεύτερο στο Αεροδρόμιο νομίζω είναι και εκείνο της SHELL.
Καλή επιτυχία.  :rockon: :rockon: :rockon:

Δυστυχώς μόνο αυτά ξέρω.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
μάγκες την γαμησα....μόνο ατμούς έχει το τεπόζιτο....αν κάποιος έχει δεί στο περιστέρι ή αιγάλεω,ίλιον βενζινάδικο ανοιχτό ας δώσει συναγερμό...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Η παραπανω τιμη παντως,ειναι η κανονικη για Χανια και προ απεργιας.Στα ποιο φτηνα μας βενζιναδικα η 100αρα ειναι απλως λιγο ποιο φτηνη,1,39-1,40.
Κρουσμα κερδοσκοπειας υπηρξε στο  Ηρακλειο,οπου βενζιναδικο εβαλε την απλη αμολυβδη 1,50+........ΟΛΕ.Αλλα τι να κανεις,στην αναγκη....
Το θεμα ειναι οταν ολα τα πρατηρια εχουν βενζινη και 2-3 την εχουν στο 1,21-1,22 ποιος μαλακας παει και βαζει σε πρατηριο με 1,30?
Ετσι τους κανουμε μαγκες αυτους!!!!!!και βαρανε οσο θελουνε.Μιλαω για εκτος απεργιας,ετσι?
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
112
Πόντοι
16
μάγκες την γαμησα....μόνο ατμούς έχει το τεπόζιτο....αν κάποιος έχει δεί στο περιστέρι ή αιγάλεω,ίλιον βενζινάδικο ανοιχτό ας δώσει συναγερμό...
ταλε αυτο το διαβασα πριν λιγο απο αλλο σαιτ "Αυτο που εχει αυτη τη στιγμη ειναι στο Ιλιον στην Ελαιων κ Θηβων".δεν παιρνω και ορκο ομως γιατι δεν το ειδα εγω
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Το θεμα ειναι οταν ολα τα πρατηρια εχουν βενζινη και 2-3 την εχουν στο 1,21-1,22 ποιος μαλακας παει και βαζει σε πρατηριο με 1,30?
Ετσι τους κανουμε μαγκες αυτους!!!!!!και βαρανε οσο θελουνε.Μιλαω για εκτος απεργιας,ετσι?
Ο μαλάκας ο Έλληνας βάζει σ' αυτους, αυτός που νομίζει,
ότι με τις κατοστάρες και τις υπόλοιπες παπαριές των εταιριών,
ο κουβάς του θα βγάλει φτερά  :jerking:

Όσο για βενζίνη σήμερα, χλωμο το κόβω.
Χθες στο δρόμο άκουγα ΣΚΑΙ, και έλεγε ότι ένα βενζινάδικο στις Αφίδνες είχε βενζίνη.
Υποθέτω ότι κάποιοι θα ξεκίνησαν από Αθήνα να πάνε εκει να φουλάρουν.  :2funny:
 
OP
OP
CIVIL111

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
Ο μαλάκας ο Έλληνας βάζει σ' αυτους, αυτός που νομίζει,
ότι με τις κατοστάρες και τις υπόλοιπες παπαριές των εταιριών,
ο κουβάς του θα βγάλει φτερά  :jerking:

Όσο για βενζίνη σήμερα, χλωμο το κόβω.
Χθες στο δρόμο άκουγα ΣΚΑΙ, και έλεγε ότι ένα βενζινάδικο στις Αφίδνες είχε βενζίνη.
Υποθέτω ότι κάποιοι θα ξεκίνησαν από Αθήνα να πάνε εκει να φουλάρουν.  :2funny:
εδω μιλαμε ρε φιλε καποιοι βαζουν super σε "αμολυβδους" κινητηρες! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
ρε σεις μεχρι ποτε θα ειναι κλειστα τα βενζιναδικα?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Ο μαλάκας ο Έλληνας βάζει σ' αυτους, αυτός που νομίζει,
ότι με τις κατοστάρες και τις υπόλοιπες παπαριές των εταιριών,
ο κουβάς του θα βγάλει φτερά  :jerking:

Όσο για βενζίνη σήμερα, χλωμο το κόβω.
Χθες στο δρόμο άκουγα ΣΚΑΙ, και έλεγε ότι ένα βενζινάδικο στις Αφίδνες είχε βενζίνη.
Υποθέτω ότι κάποιοι θα ξεκίνησαν από Αθήνα να πάνε εκει να φουλάρουν.  :2funny:
Φιλε,παντως εγω δεν αναφερομουν στη σουπερ αμολυβδη....Προ απεργιας η απλη αμολυβδη σε 2-3 βενζιναδικα 1,22-1,23 και υπηρχαν και βενζιναδικα με 1,30 την απλη αμολυβδη παλι.μιλαμε για τρομπαρισμα.οχι αυτων που βαζουν την τιμη,αλλα αυτων που την δεχονται.Τωρα για την 100αρα,μερικα αμαξια δε λειτουργουν σωστα με 95αρα.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Τα ξέρω ρε φίλε.
Τι να πεις... καθένας με τη  :jerking: του...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
18
Πόντοι
366
Γιατί μπορεί να ξέρει κάποιος  τι βενζίνη βάζει??Οκτάνια , plus , ενισχυμένη...ότι παπαριά θέλουν σου λένε!!!Εδώ το κράτος δεν μπορεί να κάνει έλεγχο τις τιμές ,θα κάνει έλεγχο την ποιότητα των καυσίμων??Και έρχεται ο κάθε νεόπλουτος μπαστουνόβλαχος και σου λέει "Εγώ βάζω μόνο plus"...α ρε κακομοίρη! :jerking:
 
OP
OP
CIVIL111

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
Γιατί μπορεί να ξέρει κάποιος  τι βενζίνη βάζει??Οκτάνια , plus , ενισχυμένη...ότι παπαριά θέλουν σου λένε!!!Εδώ το κράτος δεν μπορεί να κάνει έλεγχο τις τιμές ,θα κάνει έλεγχο την ποιότητα των καυσίμων??Και έρχεται ο κάθε νεόπλουτος μπαστουνόβλαχος και σου λέει "Εγώ βάζω μόνο plus"...α ρε κακομοίρη! :jerking:
εδω δεν ειχε γινει θεμα με την βενζινη της shell v-power αλλα το παγωσαν το θεμα οι γαμιοληδες οι δημοσιογραφοι! :tickedoff:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
18
Πόντοι
366
εδω δεν ειχε γινει θεμα με την βενζινη της shell v-power αλλα το παγωσαν το θεμα οι γαμιοληδες οι δημοσιογραφοι! :tickedoff:
Εγώ έτυχε το τελευταίο διάστημα να βάλω βενζίνη από shell 3-4 φορές και κάθε φορά μου λέγανε "Έχει τελειώσει η απλή αμόλυβδη...έχουμε μόνο power!"
Αυτοί πρέπει να ενδιαφέρονται πολύ για τα αυτοκίνητα μας και δεν μας αφήνουν να βάλουμε απλή αμόλυβδη... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom