Νέα

Call girls Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα niolaz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

niolaz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας , είμαι καινουργιος στο site και θέλω να ρωτήσω κάτι.
Σε ένα μήνα θα πάω Βαρσοβια με αντροπαρέα. Υπάρχει κάτι άλλο εκτός από το odloty.pl για να οργανώσουμε ένα παρτάκι στη σουίτες που έχουμε κλείσει;;;;;;;;;;;;;;;
 

andidote1

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μια και δεν απαντά όπως φαίνεται κανείς:

Το site που αναφέρεις ούτως ή άλλως από μόνο του υπερεπαρκεί. Όπως θα διαπιστώσεις, ειδικά στη Βαρσοβία, η προσφορά είναι αυθονότατη. Μόνο τσέκαρε τις γλώσσες επικοινωνίας, και κυρίως έλεγξε στο τηλ αν η κοπέλα όντως μιλάει τη γλώσσα που λέει (πχ Αγγλικά), επειδή υπάρχει περίπτωση να ξέρει μόνο τα yes, no, και ίσως baby. Επίσης οι περισσότερες από αυτές (και ειδικά εκείνες που λένε κάτι ωράρια εργασίας μέχρι τις 10 το βράδυ) είναι αρκετά πιο εύκολα διαθέσιμες στα "κλαμπ" όπου δουλεύουν τη νύχτα, οπότε μπορείς να έχεις και οπτικό έλεγχο και να μην αρκεστείς στη φωτογραφία μόνο.
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παντως συναδελφε niolaz στο φορουμ εχει για πολωνια 2 θρεντ για κρακοβια (με 15 και 17 απαντησεις αντιστοιχα).δεν ξερω αν μπορεις να βοηθηθεις γενικα για βαρσοβια σχετικα με κανα σαιτ για κολ γκερλς απο εκει.υπαρχουν και συναγωνιστες που ξερουν.μαλλον θα λειπουν!
 
OP
OP
N

niolaz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ παιδιά, μάλλον θα ψάξουμε στα clubs που δουλεύουν και δεν φανταζομαι να είναι δύσκολο να βρούμε.
Τα post για Κρακοβία τα έχω δει αλλά δεν μου έδωσαν απαντήσεις σε αυτά που ήθελα να μάθω.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Clubs υπάρχουν λίγα και σκοπό έχουν την εκμετάλευση του τουρίστα.
Πάρε ένα ταξιτζή από το δρόμο και ζήτα του να σε πάει στα μπουρδέλάκια στα περίχωρα της Βαρσοβίας. Σε κάθε ένα έχει 5-6 κορίτσια. Μην βιαστείς να διαλέξεις, υπάρχουν πολλά μπουρδέλα και ο ταξιτζής μπορεί να σε γυρνάει όλο το βράδυ.

Αν δεν είσαι της περιπέτειας βρες κοπέλα από αυτό το site (), πάρε τη τηλέφωνο και θα έρθει στο ξενοδοχείο σου.
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Καμμια συγχρονη πληροφορια για Βαρσοβια?  CG, CT  κατι καλο γενικως?
Ειμαι εκει το Σαββατοκυριακο
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Τελευταία μέρα του πορνοταξιδιού μου και διανυκτερεύοντας στο ξενοδοχείο αποφασίζω να πάρω call girl. Αφού έκανα πολλά τηλέφωνα, στα οποία κάποια δεν απαντούσαν, κάποιες δεν μιλούσαν Αγγλικά, τελικά κατέληξα εδώ:


Πολύ καλά Αγγλικά, μου λέει σε 45’ θα είμαι στο ξενοδοχείο σου. Της απάντησα ότι θα την περιμένω κάτω, αφού χρειάζεται κάρτα για να ανέβει κάποιος πάνω. Να μην σας κουράζω, μετά από 1.20 σκάει μύτη γεματούλα θείτσα που δεν μιλούσε λέξη Αγγλικά. Της κάνω νόημα να πάρει τον πούλο και ως εκ θαύματος σκάει μύτη ο ταξιτζής που την είχε φέρει με δεύτερη θείτσα που μιλούσε Αγγλικά me Tarzan, you Jane. Γελώντας είπα και σε αυτή να πάρει τον πούλο, έδωσα και 20 zloty για το ταξί και γειά σας.
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.618
Κριτικές
6
Like
302
Πόντοι
296
Τελευταία μέρα του πορνοταξιδιού μου και διανυκτερεύοντας στο ξενοδοχείο αποφασίζω να πάρω call girl. Αφού έκανα πολλά τηλέφωνα, στα οποία κάποια δεν απαντούσαν, κάποιες δεν μιλούσαν Αγγλικά, τελικά κατέληξα εδώ:


Πολύ καλά Αγγλικά, μου λέει σε 45’ θα είμαι στο ξενοδοχείο σου. Της απάντησα ότι θα την περιμένω κάτω, αφού χρειάζεται κάρτα για να ανέβει κάποιος πάνω. Να μην σας κουράζω, μετά από 1.20 σκάει μύτη γεματούλα θείτσα που δεν μιλούσε λέξη Αγγλικά. Της κάνω νόημα να πάρει τον πούλο και ως εκ θαύματος σκάει μύτη ο ταξιτζής που την είχε φέρει με δεύτερη θείτσα που μιλούσε Αγγλικά me Tarzan, you Jane. Γελώντας είπα και σε αυτή να πάρει τον πούλο, έδωσα και 20 zloty για το ταξί και γειά σας.


Μα και εσύ με nick τρελλορώσος περίμενες να δεις προκοπή στην Πολωνία?  :grin:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Μα και εσύ με nick τρελλορώσος περίμενες να δεις προκοπή στην Πολωνία?  :grin:

:dunno:

μεγάλη ήττα, που να φανταστώ ότι οι ίδιες μαλακίες που γίνονται Ελλάδα γίνονται κι εκεί ;

:'(
 

golden21

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
31
Like
1.397
Πόντοι
1.071
Συνάντηση με την συγκεκριμένη στο Malbork:

www.odloty.pl/en/announcements/malbork/centrum/sexownabrunetka/148562.html]http://www.odloty.pl/en/announcements/malbork/centrum/sexownabrunetka/148562.html[/url]

Η συνάντηση γίνεται στο σπίτι της (αλλά έρχεται και σε ξενοδοχείο από ότι κατάλαβα). Η τύπισσα 19 χρονών, αδυνατούλα με αναλογίες μοντέλου. Πλούσιο μαύρο μαλλί, αδύνατο σφιχτό κωλαράκι και ανύπαρκτα Αγγλικά. Άνοιγει την πόρτα με τακούνια, το stringaki της και ένα αθώο παιδικό χαμόγελο. Το αθώο χαμόγελο εξαφανίζεται όταν άρχιζει να τον γλύφει με τέχνη. Άριστη πίπα, με φανταστικό γλύψιμο στα @@. Στο σεξ, θέλει προσοχή στην αρχή, καθώς είναι μικροκαμωμένη και στενή, και πονάει όταν της τον βάζεις όλο μέχρι τέρμα. Μετά από λίγο ανοίγει όμως. Τελέιωμα στο στόμα της, όπου συνεχίζει να ρουφάει μέχρι και την τελευταία σταγόνα. Έχει τιμηθεί αρκετές φορές. Την επόμενη φορά θα την πάρω στο ξενοδοχείο για όλο το βράδυ.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
189
Like
190
Πόντοι
1
χάλασε το ?
όταν το ανοίγω στα Αγγλικά μου βγάζει τη σελίδα ανοιγμένη λάθος
πχ όλες τι φωτογραφίες κάθετα και δεν δείχνει μενού επιλογής
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom