Νέα

Φαντασίωση με γκόμενα-σύζυγο: πλακομούνι της γκόμενας-συζύγου με άλλη γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Δεκτικότητα γκόμενας-συζύγου για λεσβιακό

  • Μόνο ως φαντασίωση

    Ψήφοι: 22 55,0%
  • Το έχουμε κάνει πραγματικότητα

    Ψήφοι: 8 20,0%
  • Με τίποτα!!

    Ψήφοι: 10 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    40

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Με τη σύντροφό μου κάνουμε πολύ ωραία γαμήσια και βάζουμε στο τερέν και διάφορες φαντασιώσεις... μία απ αυτές είναι να τη γαμάω και να χύνω μέσα της και μετά να ρουφάει τα χύσια η γκόμενα και να κάνουν μεταξύ τους παιχνίδι. Στο άκουσμα αυτής της διαδικασίας, η τύπισσα χύνει δυνατά... Οι δικές σας είναι δεκτικές σε κάτι τέτοιο ως φαντασίωση ή και ως πραγματικότητα;;;
 

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
173
Πόντοι
1
Με γκόμενα το κάνεις, με σύζυγο είναι επικίνδυνο...
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Απαραίτητη προϋπόθεση να έχεις σύζυγο και / ή γκόμενα και να είναι αμφότερες απελευθερωμένες.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.971
Κριτικές
4
Like
7.351
Πόντοι
2.306
Με τη σύντροφό μου κάνουμε πολύ ωραία γαμήσια και βάζουμε στο τερέν και διάφορες φαντασιώσεις... μία απ αυτές είναι να τη γαμάω και να χύνω μέσα της και μετά να ρουφάει τα χύσια η γκόμενα και να κάνουν μεταξύ τους παιχνίδι. Στο άκουσμα αυτής της διαδικασίας, η τύπισσα χύνει δυνατά... Οι δικές σας είναι δεκτικές σε κάτι τέτοιο ως φαντασίωση ή και ως πραγματικότητα;;;
Τυπε μόνο στο άκουσμα θεωρώ.
Αν της πεις να το κάνει πράξη θα κωλωσει πιστεύω.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.380
Κριτικές
21
Like
6.352
Πόντοι
2.646
Με τη σύντροφό μου κάνουμε πολύ ωραία γαμήσια και βάζουμε στο τερέν και διάφορες φαντασιώσεις... μία απ αυτές είναι να τη γαμάω και να χύνω μέσα της και μετά να ρουφάει τα χύσια η γκόμενα και να κάνουν μεταξύ τους παιχνίδι. Στο άκουσμα αυτής της διαδικασίας, η τύπισσα χύνει δυνατά... Οι δικές σας είναι δεκτικές σε κάτι τέτοιο ως φαντασίωση ή και ως πραγματικότητα;;;
Οχι τυπε..μονο οι γκομενες σου τα κανουν αυτα!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Τύπε έχει εδώ αγγελία απο Σαλονικιό με μιλφάρα, πολύ πρόσφατη, που ψάχνεται για φάση όπως και συ.
Κανονίστε να βρεθείτε στο ίδιο μπαρ αλλά ελπίζω με το "σύντροφό σου" να μην εννοείς εκείνη που πήγε και γύρισε από το στενό διπλοχυμένη με τα δεκαχίλιαρα στην τσέπη.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.412
Κριτικές
8
Like
23.633
Πόντοι
6.336
Τύπε έχει εδώ αγγελία απο Σαλονικιό με μιλφάρα, πολύ πρόσφατη, που ψάχνεται για φάση όπως και συ.
Κανονίστε να βρεθείτε στο ίδιο μπαρ αλλά ελπίζω με το "σύντροφό σου" να μην εννοείς εκείνη που πήγε και γύρισε από το στενό διπλοχυμένη με τα δεκαχίλιαρα στην τσέπη.


Χαχαχαχα :rockon:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.412
Κριτικές
8
Like
23.633
Πόντοι
6.336
Και εγώ τραβιέμαι με μια που ψήνεται για άλλη γυναίκα στο κρεβάτι με την προϋπόθεση να μην την αγγίξω εγω(μόνο δονητή να της βάλω της αλλης)!
Είναι επισης οκ στο να γλυψει τα χυσια που θα έχω ρίξει στην δικιά μου.Οψόμεθα...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Και εγώ τραβιέμαι με μια που ψήνεται για άλλη γυναίκα στο κρεβάτι με την προϋπόθεση να μην την αγγίξω εγω(μόνο δονητή να της βάλω της αλλης)!
Είναι επισης οκ στο να γλυψει τα χυσια που θα έχω ρίξει στην δικιά μου.Οψόμεθα...
Αν δεν μετάσχετε ισότιμα στο παιχνίδι χωρίς μα και μου, μην ασχοληθείς καν. Δε θα σας βγει και θα χαλαστείτε όλοι.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.519
Κριτικές
36
Like
34.711
Πόντοι
18.565
Την τελευταία φορά που είχα ερωτική φαντασίωση, πριν από πολλά χρόνια, και τόλμησα να την πω στην γυναίκα μου, μέτρησα 2 εβδομάδες στο νοσοκομείο και 4 σπασμένα δόντια.  :hammer: :tooth:
 

mc_rookie

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια εμενα η γκομενα που πηδιομαστε (milfara) μου ζηταει τριο με γυναικα κ δεν βρισκω τιποτα καλο....εχετε να προτεινετε τιποτα?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Και εγώ τραβιέμαι με μια που ψήνεται για άλλη γυναίκα στο κρεβάτι με την προϋπόθεση να μην την αγγίξω εγω(μόνο δονητή να της βάλω της αλλης)!
Είναι επισης οκ στο να γλυψει τα χυσια που θα έχω ρίξει στην δικιά μου.Οψόμεθα...

Μη χωθεις τυπε, δεν θα περασεις καλα.

Παρατα τη και παιξε μπαλα με αλλες κοπελες. Δεν κανει απο πολλες αποψεις η τυπισσα.

Προφανως ειναι πιο πολλα τα red flags, και μονο με αυτο που γραφεις ομως φτανει για να την αφησεις.

  :hi:



 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.412
Κριτικές
8
Like
23.633
Πόντοι
6.336
Αν δεν μετάσχετε ισότιμα στο παιχνίδι χωρίς μα και μου, μην ασχοληθείς καν. Δε θα σας βγει και θα χαλαστείτε όλοι.

Κοιτά ψήνεται γιατί εγω το πρότεινα σαν φαντασιωση( :grin:)όποτε έχει ένα δίκιο αφού τα βλέπει πιο σοβαρά τα πράγματα από εμένα τον αμαρτωλό. :S
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.412
Κριτικές
8
Like
23.633
Πόντοι
6.336
Μη χωθεις τυπε, δεν θα περασεις καλα.

Παρατα τη και παιξε μπαλα με αλλες κοπελες. Δεν κανει απο πολλες αποψεις η τυπισσα.

Προφανως ειναι πιο πολλα τα red flags, και μονο με αυτο που γραφεις ομως φτανει για να την αφησεις.

  :hi:

Μπα μια χαρά κοπέλα είναι.Εγω είμαι ο παπάρας που τρώγομαι.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.412
Κριτικές
8
Like
23.633
Πόντοι
6.336

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom