Νέα

vkontakte

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.713
Πόντοι
24.436
vk.com

Το ρώσσικο facebook που μπορείτε να βρείτε ατελείωτες μουνάρες και να καυλαντίσετε με τις ώρες...
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
7
Like
1.600
Πόντοι
496
Ισχύει. Οι περισσότερες είναι μουνάρες, και ξέρουν κάποια αγγλικά. Αν σου κάτσει, θα είσαι άρχοντας. 3 φίλοι μου που γράφτηκαν, μιλάνε σε σταθερή βάση με κοπέλες και 1 συναντήθηκε κιόλας
 

Awesome71

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
217
Πόντοι
21
Με ψήνετε να δοκιμάσω.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Μιλάω την Ρώσικην γλώσσαν και έχω στείλει γύρω στα 50 αιτήματα φιλίας και επίσης μηνύματα στην καθεμία. Μόνο μια απάντησε σε στυλ απειλητικό ρωτώντας κατευθείαν "τι θες". Της λέω να γνωριστούμε. Μου απαντάει "εχω αγόρι και δεν κάνω γνωριμίες". Της απαντάω "σκέτο σεξ θέλεις?" Εκεί με έβρισε όπως και περίμενα και έληξε η συζήτηση. Επίσης έχει πολλά ψεύτικα προφίλ. Γενικά μια μαλακία και μισή είναι. Θα συνεχίσω τις προσπάθειες ετσι για να περάσει η ώρα.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 172222

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.713
Πόντοι
24.436
Μιλάω την Ρώσικην γλώσσαν και έχω στείλει γύρω στα 50 αιτήματα φιλίας και επίσης μηνύματα στην καθεμία. Μόνο μια απάντησε σε στυλ απειλητικό ρωτώντας κατευθείαν "τι θες". Της λέω να γνωριστούμε. Μου απαντάει "εχω αγόρι και δεν κάνω γνωριμίες". Της απαντάω "σκέτο σεξ θέλεις?" Εκεί με έβρισε όπως και περίμενα και έληξε η συζήτηση. Επίσης έχει πολλά ψεύτικα προφίλ. Γενικά μια μαλακία και μισή είναι. Θα συνεχίσω τις προσπάθειες ετσι για να περάσει η ώρα.
..."σκέτο σεξ θέλεις?"
Den gamas etsi filos! Εκτός του ότι είναι μακριά σου σ' άλλη χώρα δεν είναι προσέγγιση αυτή.
Πάρε το πιό ήπια...

Υπάρχουν πεδία-φίλτρα να ψάξεις για αυτές που γράφουν "actively searching"
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
..."σκέτο σεξ θέλεις?"
Den gamas etsi filos! Εκτός του ότι είναι μακριά σου σ' άλλη χώρα δεν είναι προσέγγιση αυτή.
Πάρε το πιό ήπια...

Υπάρχουν πεδία-φίλτρα να ψάξεις για αυτές που γράφουν "actively searching"
Ψάχνω από τοποθεσία Ελλάδα, Αθήνα όχι από εξωτερικό. Ε ναι να γαμήσω ψάχνω όχι να παντρευτώ. Έχω παντρευτεί ήδη δεν χρειάζεται δεύτερη φορά.
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
re
vk.com

Το ρώσσικο facebook που μπορείτε να βρείτε ατελείωτες μουνάρες και να καυλαντίσετε με τις ώρες...

sorry τυπε αλλα τωρα το ανακαλυψεs ? το εχω εδω και 5 χρονια και μπορω να σου πω οτι ειναι ψιλομ----α ...τα περισσοτερα εκει μεσα ειναι για το τζερτζελο ...προσωπικη αποψη  :cheesy: μακαρι καποιοs αλλοs να ειναι πιο τυχεροs και οχι μονο ...αυτα !!!
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Συναγωνιστές , οι Ρωσσίδες είναι κάτι σαν Ελλεϊνίδες στο διαδίκτυο.Όταν τους γράψεις δεν απαντάνε συνήθως εκτός και αν είναι κρυφοβίζιτες και αν.Φταίει ότι τους γράφουν χιλιάδες, ότι έχουν μάθει ότι έχουμε χρεοκοπήσει, ότι όλοι πάνε για γαμήσι και όχι σχέση και γενικά δεν έχουμε πια καλό όνομα σε αυτές.Σε ιστοσελίδες όπως το FDATING ,το Φωτοστράνα κ.α. που έχει αρκετές στην Ελλάδα δεν σου απαντάνε.Τα χρησιμοποιούν για ενδοεπικοινωνία.Κάποια στο fdating το έγραφε και στο προφίλ της , μην γράφετε δεν απαντώ κ.α.Το ίδιο και στο TAGGED σε Ρωσσίδες που μένουν στην Ρωσσία.
Τα συρόπια με τις Ρωσσίδες τελείωσαν για τους 'Ελληνες.Μόνο μπίζνες!
Για γνωριμίες μόνο στη χώρα τους ή όταν είναι τουρίστριες και αν. :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom