Νέα

Παιχνίδι με το διπλανό τραπέζι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lazzio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
Μπήκαμε σε ενα μαγαζί, μπάρ, καφετέρια, και είδαμε ή νιώσαμε δυο ματάκια να μας καρφώνουν. Με μια αμήχανη κίνηση ξαναγύρισαν στην παρέα της, φίλες, γκόμενο, δεν ξέρω τί. Μετά, ξανά ψιλοκάρφωμα. Και είναι ωραία τα ματάκια, παναθεμά τα.

Πως (θα) κάνατε παιχνίδι με το διπλανο τραπέζι; Αξίζει, είχατε επιτυχία ή ειναι χαμένο παιχνίδι;

 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.777
Like
8.250
Πόντοι
2.306
Επικίνδυνο σπορ μπορεί να φας και ξύλο !!! Από την άλλη πόσο καργιολά μπορεί να είναι μια γυναικά που ενώ συνοδεύετε  να κάνει καμάκι θέλει πολλές σφαλιάρες!!!   
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.355
Κριτικές
165
Like
24.916
Πόντοι
34.168
Ξεκαθαρισε πρωτα αυτα που γραφεις..
Μπηκαμε λες..ποσοι,ποιοι?
Η γκομενα που γυρισε?Γραφεις φιλες,γκομενο..Τι απο τα δυο?
Δεν ξερω λες..Ποιος ξερει?Εμεις?Που δεν ειμασταν εκει?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.801
Κριτικές
20
Like
12.581
Πόντοι
4.546
Όπως αναγράφει πολύ ορθά και ο cost2001 το να φας ξύλο συγκεντρώνει μεγάλες πιθανότητες!
Προσωπικά θα σου έλεγα να ΜΗΝ κολώσεις διότι η ζωή είναι μικρή και οι πουτάνες σαν κι αυτές πολλές!
*Πριν αρκετά χρόνια επισκέφθηκα με φιλαράκι γνωστό κλαμπ-μπαρ στο Περιστέρι. Παίχτηκε ανάλογο πέσιμο από γκόμενα που προφανώς συνοδευόταν.. εγώ τσίμπησα σαν ψάρι, μικρότερος τότε και το αποτέλεσμα να μας βγάλουν σηκωτούς από το μαγαζί και απ'έξω να μας περιμένουν καμιά 20αρα άτομα.. το αποτέλεσμα θεωρώ πως το φαντάζεσαι..
**Στις μέρες μας οι περισσότερες ΔΕΝ διστάζουν να κάνουν παιχνίδι άσχετα από το εάν συνοδεύονται ή βρίσκονται σε σχέση διότι πολύ απλά τους έχουν για μόστρα και ΔΕΝ τις καλύπτουν!
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Αβυσσος το μυαλο της γυναικας.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Όπως αναγράφει πολύ ορθά και ο cost2001 το να φας ξύλο συγκεντρώνει μεγάλες πιθανότητες!
Προσωπικά θα σου έλεγα να ΜΗΝ κολώσεις διότι η ζωή είναι μικρή και οι πουτάνες σαν κι αυτές πολλές!
*Πριν αρκετά χρόνια επισκέφθηκα με φιλαράκι γνωστό κλαμπ-μπαρ στο Περιστέρι. Παίχτηκε ανάλογο πέσιμο από γκόμενα που προφανώς συνοδευόταν.. εγώ τσίμπησα σαν ψάρι, μικρότερος τότε και το αποτέλεσμα να μας βγάλουν σηκωτούς από το μαγαζί και απ'έξω να μας περιμένουν καμιά 20αρα άτομα.. το αποτέλεσμα θεωρώ πως το φαντάζεσαι..
**Στις μέρες μας οι περισσότερες ΔΕΝ διστάζουν να κάνουν παιχνίδι άσχετα από το εάν συνοδεύονται ή βρίσκονται σε σχέση διότι πολύ απλά τους έχουν για μόστρα και ΔΕΝ τις καλύπτουν!


Ξύλο για γκόμενες το 2020.


Αδιανόητο.

Ζώα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
8
Like
10.893
Πόντοι
3.786
Συμφωνώ με το Φυλόβιο αλλά ρε φίλε εσύ με το διπλανό τραπέζι τα έχεις βάλει όλα στο ίδιο τσουβάλι. Αν μια γυναίκα συνοδεύεται από γκόμενο θα γυρίσει να κοιτάξει όπως θα έκανε και ένας άντρας αλλά τι περιμένεις, να πας στο τραπέζι της και να την κλέψεις με το άσπρο κουστούμι σου σαν τη διαφήμιση του Cutty Shark? Αυτά ούτε στα βιβλία της Χρυσηίδας Δημουλίδου δεν γίνονται. Στην καλύτερη πήγαινε τουαλέτα και αν σε ακολουθήσει μέχρι εκεί χώσου αστραπιαία. Αν τώρα πει στον γκόμενο "αυτός μου την έπεσε" βγάλτη φαντασιόπληκτη και φεύγα πριν σε καταλάβουν.

Αν είναι με γυναικοπαρέα πήγαινε πάλι τουαλέτα ή κέρνα τίποτα (όλη την παρέα της εννοείται) για να μπορείς να κάνεις το ρήγμα. Σε κάθε περίπτωση αλάνι για να ζητά συμβουλές από αγνώστους μάλλον πολύ ντροπαλός θα είσαι και έτσι δεν κάνεις τίποτα. Το καμάκι θέλει ρίσκο και όποιος θέλει τα σίγουρα πάει στο πληρωτικό.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ξύλο για γκόμενες το 2020.


Αδιανόητο.

Ζώα.

Ελλάδα,Πολωνία,Τουρκία κτλ ο παράγοντας ξύλο είναι σημαντικός.Είναι πολλοί άντρες που δεν έχουν τίποτα απολύτως,λεφτά μηδέν,εμφάνιση μηδέν,κύκλος μηδέν και το παίγνιό τους στηρίζεται στο ξύλο που μπορούν να ρίξουν στον ανταγωνισμό για να αποδείξουν τον έρωτά τους.Αυτό ανεβάζει απίστευτα την αξία των Ελληνίδων.Γουστάρουν χοντρά που παληκάρια μάχονται στην ποδιά τους.
Σου λέει αυτός ο άντρας είναι διατεθειμένος να πάει φυλακή ρίχνοντας ξυλίκι για πάρτη μου οπότε ο λεφτάς πρέπει να ανεβάσει και άλλο το κασέ για να με έχει.Φτιάχονται με τους ανταγωνισμούς και τα πάθη.
Το αντίθετο είναι οι Τσέχοι στα αρχίδια τους τελείως παθητικοί.Γελοιοποιούν την αξία από τις γκόμενες με συνειδητή μη πολεμική στάση.
Και πολλοί Νότιοι το γουστάρουν αυτό.Να έχουν μια ευκαιρία να γαμήσουν με την απειλή ξύλου.Σου λέει λελέ,γόνε έχεις τα λεφτά,μορφονιέ έχεις την εμφάνιση,γλύφτη έχεις τα κοννέ,σφίχτη έχεις τα μπράτσα αλλά εγώ θα σας δείρω γιατί είμαι καψούρης με το μωρό και το μωρό θα έρθει μαζί μου αφού θα δει οτι την αγαπάω και πάω στα όρια για πάρτη της ενώ εσείς δε διακινδυνεύετε.Οπότε έχει μαι ευκαιρία θεωρητικά και ο άσχημος,ο φτωχός,ο χλαπάτσας,ο πεταμένος κτλ και γουστάρει τη φάση.Είναι κοινωνική δικαιοσύνη εξισορρόπηση μεσογειακού τύπου.
Είναι λαική κουλτούρα κάπως,πιο ανθρωπιστική δεν είναι το brutal power του σλαβικού τύπου.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Ακόμη και στην ξεφτιλισμένη ελλάδα, πιστεύω πλέον στην αττική, πολλοί δεν θα έπαιζαν ξύλο ... επειδή η γκόμενα παίζει με τους δίπλα.

Εγώ τουλάχιστον αν ήμουν .... μπουκέτα μπορεί να έτρωγε η γυναίκα, που θα ήταν μαζί μου και θα έπαιζε δίπλα.

Αλλά ξύλο με τους δίπλα για γυναίκα ; Γελοίο .

Σε επαρχίες, χαλαρά παίζει πιστεύω. Έχουμε ακούσει συμβάντα.
 

psaromenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
361
Πόντοι
280
Να παίξεις ξύλο για μια γκόμενα που συνοδεύεις και αυτή παίζει με τον κάθε χλιμίτζουρα, πρέπει να είσαι τελείως στόκος ή αποτυχημένος της ζωής !!!

Εξαιρούνται οι κάτω των 16 έτων που πλακώνονται για το ποιος έκανε ρεκόρ στο χ,ψ κωλοπαίχνιδο ......
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Επικίνδυνο σπορ μπορεί να φας και ξύλο !!! Από την άλλη πόσο καργιολά μπορεί να είναι μια γυναικά που ενώ συνοδεύετε  να κάνει καμάκι θέλει πολλές σφαλιάρες!!! 

Α, έτσι είναι οι γκόμενες! Αν είσαι μπάκουρας λένε "καλά αυτός για να μην έχει καμιά γκόμενα... φαντάσου!" και αν σε δούνε με μουνί λένε "για να την έχει αυτή την καριόλα τότε σίγουρα κάτι καλό θα έχει ο τύπος!" :grin:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.695
Πόντοι
606
Είναι κάποια καριολάκια που το μάτι τους παίζει ενώ συνοδεύονται,το έχω παρατηρήσει κι εγώ.Ενώ όταν είναι μόνες τους ή με φίλη τους,δεν κοιτάνε σχεδόν ποτέ.Πιστεύω το κάνουν γιατί ενδόμυχα θέλουν να σε κάνουν να πλακωθείς με τον γκόμενό τους γι'αυτές.
 
OP
OP
lazzio

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
Πως (θα) κάνατε παιχνίδι με το διπλανο τραπέζι;

Αξίζει, είχατε επιτυχία ή ειναι χαμένο παιχνίδι;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.380
Κριτικές
21
Like
6.352
Πόντοι
2.646
Μπήκαμε σε ενα μαγαζί, μπάρ, καφετέρια, και είδαμε ή νιώσαμε δυο ματάκια να μας καρφώνουν. Με μια αμήχανη κίνηση ξαναγύρισαν στην παρέα της, φίλες, γκόμενο, δεν ξέρω τί. Μετά, ξανά ψιλοκάρφωμα. Και είναι ωραία τα ματάκια, παναθεμά τα.

Πως (θα) κάνατε παιχνίδι με το διπλανο τραπέζι; Αξίζει, είχατε επιτυχία ή ειναι χαμένο παιχνίδι;
Εχει επιτυχια σχεδον παντα..εφοσον σε παιζει η γκομενα με τα ματια,αρα σε γουσταρει της αρεσεις!
Τωρα αν ειναι με γκομενο πολυ πιθανο να ειναι στα χωρισματα..οποτε ουτε αυτον θα τον πολυνιαξει εαν κατι καταλαβει..αλλα βεβαια δεν θα κατσει να κανει τον μλκ θα αντιδρασει κι αυτος για να μην γινει ρεζιλι,θελει προσοχη γιατι μπορει η ολη φαση να οδηγησει σε καβγα!

Τι κανεις εσυ τωρα. Παιζεις κι εσυ οσο γινεται πιο διακριτικα την κοπελα..ματιες και χαμογελα..αν δεις οτι το συνεχιζει εισαι σε καλο δρομο! στην παρεα της αμα ειναι μονο γυναικες εχεις φυγει στο τραπεζι τους χωρις δευτερη σκεψη για να γνωριστειτε..πας εκει λες γεια σας σε ολες της κοιτας γρηγορα και αμεσως μιλας σε αυτην που κανετε παιχνιδι..σε καμια περιπτωση δεν αγνοεις της φιλες της αλλα και δεν καθεσαι να ασχοληθεις μαζι τους..αυτες ηδη γνωριζουν γιατι εισαι εκει οποτε θα σου δωσουν χωρο να μιλησεις με την κοπελα που θελεις.

Αν ειναι με αντρα δεν πας ετσι στο τραπεζι,πρεπει πρωτα να καταλαβεις τι παιζει με αυτους τους δυο..αν ειναι απλα φιλοι οκ θα ειναι ευκολο το βραδυ! εαν ειναι ζευγαρι..αυτος οταν καταλαβει οτι παιζεις με την δικια τους στην αρχη θα την κοιταει επιμονα να δει τι γινεται και να της το κοψει..εαν οντως το κανει και σταματισει η γκομενα να σε κοιταει μετα..αρα ειναι μαζι και απλα της αρεσες..αλλα δεν θα κανει κατι μαζι σου.Οποτε καλο θα ηταν για να μην γινει φασαρια μην το συνεχιζεις κι εσυ.
 
OP
OP
lazzio

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
Κάποια ιδέα για ατάκα; Οι PUA έχουν διάφορες "έτοιμες". Πιστεύετε οτι πιάνουν;






PUA = Pick Up Artists, Φραγκολεβαντίνικα for Καμάκι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom