Νέα

Όποιος πάει με τραβεστί, θεωρείται gay;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Καλησπέρα και καλές γιορτές να χουμε σε τι κατηγορία κατατάσσει κάποιος η ο καθένας απο εσάς την παραπάνω σεξουαλικη προτίμηση? Όλη η υψηλή κοινωνία επισκέπτεται τραβεστί, δικηγόροι, πολιτικοί, δημοσιογράφοι, καλιτεχνες, τραγουδιστές, η πάντες, καλά μην μιλήσω για δικαστικούς, και όλοι η το 90% σε παθητικό ρόλο, το συμβαίνει? Είναι όλοι γκει? Πως γίνεται να θεωρείται κάποιος γκει όταν πηδαει γυναίκες, έχει παιδιά, αλλά πάει και με τρανς, τι σόι είναι?
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.370
Κριτικές
31
Like
12.093
Πόντοι
5.097
Καλησπέρα και καλές γιορτές να χουμε σε τι κατηγορία κατατάσσει κάποιος η ο καθένας απο εσάς την παραπάνω σεξουαλικη προτίμηση? Όλη η υψηλή κοινωνία επισκέπτεται τραβεστί, δικηγόροι, πολιτικοί, δημοσιογράφοι, καλιτεχνες, τραγουδιστές, η πάντες, καλά μην μιλήσω για δικαστικούς, και όλοι η το 90% σε παθητικό ρόλο, το συμβαίνει? Είναι όλοι γκει? Πως γίνεται να θεωρείται κάποιος γκει όταν πηδαει γυναίκες, έχει παιδιά, αλλά πάει και με τρανς, τι σόι είναι?
σκατόπουστας.  :think:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.328
Πόντοι
33.988
Εγω εχω καρφωσει κανα δυο φορες  shemale
Ετσι για την εμπειρια.
Κ δεν ειμαι  gay
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.235
Κριτικές
110
Like
17.658
Πόντοι
20.686
Αμα βαζει ψωλη στον κωλο του τι λες ναναι ρε φιλε?
 

peterlimassol

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2019
Μηνύματα
61
Like
66
Πόντοι
0
gay γεννιεσαι, δεν γινεσε. το να πηγαινεις με τρανς η γκευ, δεν νομιζω να εισαι κιολας. αυτο πιστευω εγω. πηγα και θα ξαναπαω και με τρανσ και με γκευ. μου αρεσει να δοκιμαζω και το απολαμβανω. οι γυναικες ομως, ειναι λατρεια, το γυναικειο κορμι, το αγγιγμα, αυτα, ειναι η γνωμη μου
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.328
Πόντοι
33.988
gay γεννιεσαι, δεν γινεσε. το να πηγαινεις με τρανς η γκευ, δεν νομιζω να εισαι κιολας. αυτο πιστευω εγω. πηγα και θα ξαναπαω και με τρανσ και με γκευ. μου αρεσει να δοκιμαζω και το απολαμβανω. οι γυναικες ομως, ειναι λατρεια, το γυναικειο κορμι, το αγγιγμα, αυτα, ειναι η γνωμη μου

Σωστος αλλα μονο με γυναικες κ τρανς(μια στο τοσο)
Μπουστηδες κ κροσακια :vomit:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.370
Κριτικές
31
Like
12.093
Πόντοι
5.097
Σωστος αλλα μονο με γυναικες κ τρανς(μια στο τοσο)
Μπουστηδες κ κροσακια :vomit:
μπράβο ρε τσίμυ ετσι μιλα αντρικιά,αντρικά πράματα μόνο αντε κανα τραβελάκι στο τσακιρ κέφι,μπράβο και πάλι μπράβο.  :hi:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.235
Κριτικές
110
Like
17.658
Πόντοι
20.686
Αλλο το να γαμησεις το τραβελι και αλλο το να σε γαμήσει αυτό. Στη δεύτερη περίπτωση τι εισαι? Και ας εχεις και παιδιά και γατιά.
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
454
Κριτικές
26
Like
1.354
Πόντοι
1.011
Τι ζόρι τραβάτε ορισμένοι δεν μπορώ να καταλάβω. Προσωπικά, όταν βλέπω γυμνούς άνδρες στο γυμναστήριο, μου έρχεται να ξεράσω. Με trans/shemale/ladyboy πηγαίνω χωρίς θέμα, αρκεί να είναι με θηλυκά χαρακτηριστικά.
Το να ερεθίσεις τον προστάτη σου και να τελειώσεις έτσι, είναι απίστευτη εμπειρία. Τη πρώτη φορά το ένοιωσα από γυναίκα, χωρίς να το περιμένω (δεν με ρώτησε) αλλά ήταν πραγματικά απόλαυση.

Για κάποιο διάστημα ντρεπόμουν να το πω, αλλά κατάλαβα πως ήμουν λάθος. Η ελευθερία στον έρωτα είναι το παν. Ταμπέλες στις απολαύσεις δεν υπάρχουν.
Δεν πάω με άντρες, άρα δεν είμαι gay
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.328
Πόντοι
33.988
Τι ζόρι τραβάτε ορισμένοι δεν μπορώ να καταλάβω. Προσωπικά, όταν βλέπω γυμνούς άνδρες στο γυμναστήριο, μου έρχεται να ξεράσω. Με trans/shemale/ladyboy πηγαίνω χωρίς θέμα, αρκεί να είναι με θηλυκά χαρακτηριστικά.
Το να ερεθίσεις τον προστάτη σου και να τελειώσεις έτσι, είναι απίστευτη εμπειρία. Τη πρώτη φορά το ένοιωσα από γυναίκα, χωρίς να το περιμένω (δεν με ρώτησε) αλλά ήταν πραγματικά απόλαυση.

Για κάποιο διάστημα ντρεπόμουν να το πω, αλλά κατάλαβα πως ήμουν λάθος. Η ελευθερία στον έρωτα είναι το παν. Ταμπέλες στις απολαύσεις δεν υπάρχουν.
Δεν πάω με άντρες, άρα δεν είμαι gay

Ο ορος τρανς ειναι παρεξηγημενος στο ελλαντα
Οταν παω με τρανς οντως θελω να ναι θηλυκη κ οχι απλα ενας μπουστης που ντυθηκε γυναικα με mακe up
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom