Νέα

Γιώτα - Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alekos26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alekos26

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
275
Like
166
Πόντοι
1
γεια σας πριν μερικα χρονια επι της πατησιων στο υψος της αγγελοπουλου δουλευε καποια γιωτα.τα χαρακτηριστικα της ξανθεια με καμπυλες 1.60 υψος περιπου 40 ετων.γενικα χαμογελαστη και με καλη διαθεση.δουλευε μονη της εκανε και πρωκτικο και πιπα χωρις προφυλακτικο.μου ειχε δωσει το κινητο της αλλα το εχασα :headbang: αν καποιος συναγωνιστης ξερει αν δουλευει ακομα και που  ας μου απαντησει
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
13
Πόντοι
1
Αν λες γιά κάποια που είχε ένα Ισόγειο στην Κορδιγκτώνος & Μαυροματαίων, δεν είχε και ιδιαίτερες καμπύλες. Ηταν Πατρινιά όπως έλεγε. Ονομα δεν θυμάμαι...Την εποχή του 3χίλιαρου νομίζω έπαιρνε 5χιλ. χώρος καλός, ατμοσφαιρικός, με κεράκια κλπ. Πίπα ξεσκούφωτη και κουλούρι τα εξτρά.

Υπήρχε επίσης επί της Πατησίων, στο ρεύμα προς Αθήνα στον 4ο όροφο αν θυμάμαι καλά, περίπου στην περιοχή που αναφέρεις (Αγγελοπούλου) ένα μάλλον studio που δούλευαν εκεί 2-3 40άρες Ελληνίδες. Η μία μάλιστα η καστανο-κοκκινομάλλα, πρώην χορεύτρια όπως έλεγε, είχε κα-τα-πλη-κτι-κά βυζιά με τεράστιες ρόγες και αφράτα μ@@νόχειλα !!! Εδινε και τηλέφωνο για πριβέ ραντεβού.
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
748
Κριτικές
29
Like
7.308
Πόντοι
7.613
φίλε alekos26,

χωρίς προφυλακτικό (πίπα + κώλο) δεν νομίζεις πως αργά ή γρήγορα θα χανόταν από την πιάτσα?
νομίζω πως ξέρεις ποια λες (από περιγραφή φίλου μου), αλλά δεν ξέρω τι απέγινε η κοπέλα....

 

arkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
130
Like
22
Πόντοι
1
Αν λες γιά κάποια που είχε ένα Ισόγειο στην Κορδιγκτώνος & Μαυροματαίων, δεν είχε και ιδιαίτερες καμπύλες. Ηταν Πατρινιά όπως έλεγε. Ονομα δεν θυμάμαι...Την εποχή του 3χίλιαρου νομίζω έπαιρνε 5χιλ. χώρος καλός, ατμοσφαιρικός, με κεράκια κλπ. Πίπα ξεσκούφωτη και κουλούρι τα εξτρά.

Υπήρχε επίσης επί της Πατησίων, στο ρεύμα προς Αθήνα στον 4ο όροφο αν θυμάμαι καλά, περίπου στην περιοχή που αναφέρεις (Αγγελοπούλου) ένα μάλλον studio που δούλευαν εκεί 2-3 40άρες Ελληνίδες. Η μία μάλιστα η καστανο-κοκκινομάλλα, πρώην χορεύτρια όπως έλεγε, είχε κα-τα-πλη-κτι-κά βυζιά με τεράστιες ρόγες και αφράτα μ@@νόχειλα !!! Εδινε και τηλέφωνο για πριβέ ραντεβού.
μαλλον θα λες για μια γιωτα που ηταν μαζι με μια σοφια στην αριστοτελους 140 αν θυμαμαι καλα στο ισογειο...μετα ηταν πατησιων,μετα τροιας,και μετα παλι αριστοτελους...καλη πιπα παντως..αν ξερει κανεις κατι ας πληροφορησει...
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Αν λες γιά κάποια που είχε ένα Ισόγειο στην Κορδιγκτώνος & Μαυροματαίων, δεν είχε και ιδιαίτερες καμπύλες. Ηταν Πατρινιά όπως έλεγε. Ονομα δεν θυμάμαι...Την εποχή του 3χίλιαρου νομίζω έπαιρνε 5χιλ. χώρος καλός, ατμοσφαιρικός, με κεράκια κλπ. Πίπα ξεσκούφωτη και κουλούρι τα εξτρά.

Υπήρχε επίσης επί της Πατησίων, στο ρεύμα προς Αθήνα στον 4ο όροφο αν θυμάμαι καλά, περίπου στην περιοχή που αναφέρεις (Αγγελοπούλου) ένα μάλλον studio που δούλευαν εκεί 2-3 40άρες Ελληνίδες. Η μία μάλιστα η καστανο-κοκκινομάλλα, πρώην χορεύτρια όπως έλεγε, είχε κα-τα-πλη-κτι-κά βυζιά με τεράστιες ρόγες και αφράτα μ@@νόχειλα !!! Εδινε και τηλέφωνο για πριβέ ραντεβού.
  οσο αφορα τιν νικη στον 4 οροφο εχω να πω οτι ειχα κανει πριβε μαζι της πρην αρκετο καιρο αλλα οπως συμβαινει παντα σε αυτες της καταστασεις ερχεται καποια στιγμει που δεν ανοιγουν το τηλεφωνο  και της ξεχνας . αλλλα οντως ηταν αρκετα μεγαλο και ωραιο , αμα ειναι φυσικο το στηθος ειναι ??σοκολατα ζεστη??
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Το studio που αναφερετε ηταν μετα την ΑΣΟΕΕ,επι της Πατησιων, στο ρευμα προς Πλατ.Αμερικης ?
 
OP
OP
A

alekos26

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
275
Like
166
Πόντοι
1
η γιωτα δουλευε μονη της σε δικο της σπιτι επι της πατησιων απεναντι απο την μερια της ασοεε  πριν απο την αγιου μελετιου δεν το διευκρινησα καλα μονο πιπα εκανε χωρις προφυλακτικο
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
η γιωτα δουλευε μονη της σε δικο της σπιτι επι της πατησιων απεναντι απο την μερια της ασοεε  πριν απο την αγιου μελετιου δεν το διευκρινησα καλα μονο πιπα εκανε χωρις προφυλακτικο
Τη πέτυχα στη Χίο όταν ήμουν εκεί για δουλειές πριν 15 ημέρες.
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
ακουγεται ενδιαφερουσΑ περιπτωση,40αρα με δικο της χωρο, που τωρα 8α ειναι 50αρα χωρις δικο της χωρο, μιαμ μιαμ :rockon:
αν ξερει καποιος κατι πλζζ pm η οτιδηποτε :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom