Νέα

Τι ορίζετε ως πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ορίζετε ως πουτάνα;

  • Την επί χρήμασι εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 44 31,9%
  • Αυτήν που κερατώνει τον δικό της

    Ψήφοι: 14 10,1%
  • Αυτήν που το μουνί της έχει γίνει χωράφι από τον πολύ πούτσο

    Ψήφοι: 14 10,1%
  • Η γκόμενα που παίρνεται χωρίς να το πολυσκεφτεί (ONS)

    Ψήφοι: 12 8,7%
  • Μία αριβίστρια που το δίνει για να ανέβει επαγγελματικά/κοινωνικά

    Ψήφοι: 43 31,2%
  • Την γυναίκα που παρασιτεί σε βάρος του συζύγου/γκόμενου

    Ψήφοι: 20 14,5%
  • Αυτήν που χειραγωγεί μέσω του μουνιού της το θύμα της

    Ψήφοι: 56 40,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    138

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.637
Like
1.438
Πόντοι
216
Μάγκες το ανοίγω με την προσδοκία να γίνει ανάρπαστο. Δικό σας!!!!
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.316
Πόντοι
2.356
Ολες τις παραπανω!
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Όλες οι επιλογές που δίνεις είναι εκφάνσεις και εκδοχές αυτού του πράγματος που αποκαλείται  πουτανιά και συνιστά σε κάποιο ποσοστό την  γυναικεία φύση
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.219
Κριτικές
87
Like
9.949
Πόντοι
17.885
Ακούστε λίγο το Νικολάκη...Τα λέει όμορφα ωραία και συμπυκνωμένα...
 

papatsakalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
212
Like
353
Πόντοι
21
Πουτάνα: Αυτή που πάει με όλους και με εσένα.
Καριόλα: Αυτή που πάει με όλους, αλλά εσένα σε έχει χεσμένο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ψηφισα το τελευταιο όπως οι περισσοτεροι.

το τελευταιο υπερκαλυπτει όλα τα προηγουμενα.

εχοντας λοιπον εσενα μεσα στο μουνι της μπορει να σε εκμεταλευτει οικονομικα ή το παιζει καυλωμενη μαζι σου ενώ είναι καυλωμενη γενικα για να την γαμησεις καλυτερα ή στο μελλον παλι να σε εκμεταλευτει οικονομικα (...γαμος, επαγγελματικα, κερασματα, βολτες)
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
Δεν υπάρχουν πουτάνες, μόνο αφελείς μαλάκες.
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
649
Κριτικές
1
Like
1.611
Πόντοι
206
Δε θα ψήφιζα κανένα από τα παραπάνω. Θα έλεγα ότι για μένα η γυναίκα που είναι πουτανα(αν και δε μου αρέσει αυτή η περιγραφή, προτιμώ τον χαρακτηρισμό καριολα) είναι αυτή που γαμιεται με όλους και σου το παίζει κιουρια και μην αγγίζετε ( ενώ προηγουμένως σε καυλωνε "άθελά της")
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
η ετυμολογια της λεξης είναι από το αρχαιο ποτνια που σημαινει ακριβως το αντιθετο δηλαδή την "σεβαστη"
αλλα επειδή αυτό το επιθετο συνηθιζοντα για τις μαιναδες και γενικα για τις ακολουθους του διονυσου που ηταν του γλεντιου και του σεξ φροντισε ο χριστιανισμος με την ηθικη του να δωσει στην λεξη ακριβως την αντιθετη εννοια, αυτης που δεν αξιζει σεβασμο και την βριζεις ετσι υποτιμοντας την, επειδή ηταν με την παλια κακη θρησκεια που δεν απαγορευε το σεξ
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.849
Like
432
Πόντοι
36
Αυτήν που κερατώνει τον δικό της
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
649
Κριτικές
1
Like
1.611
Πόντοι
206
Αυτήν που κερατώνει τον δικό της

Από ψυχολογικής άποψης, αυτοί που κερατωνουν δεν είναι τίποτε άλλο παρά άτομα που έχουν πρόβλημα. Είτε άντρες είτε γυναίκες. Έχει δοθεί τεράστια έκταση στην έννοια του κερατά. Δεν είναι σαφώς ο,τι πιο ευχάριστο αλλά στην πραγματικότητα αυτός που κερατωνει έχει πρόβλημα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.548
Like
20.145
Πόντοι
5.006
Από ψυχολογικής άποψης, αυτοί που κερατωνουν δεν είναι τίποτε άλλο παρά άτομα που έχουν πρόβλημα. Είτε άντρες είτε γυναίκες. Έχει δοθεί τεράστια έκταση στην έννοια του κερατά. Δεν είναι σαφώς ο,τι πιο ευχάριστο αλλά στην πραγματικότητα αυτός που κερατωνει έχει πρόβλημα

Το μόνο πρόβλημα που έχουμε είναι μην μας πιάσει η γυναίκα μας στα πράσα και αντε να την τουμπάρουμε μετά...  :S
Αλλιώς τι πρόβλημα να έχουμε? Τα καλύτερα παιδιά είμαστε... :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Από ψυχολογικής άποψης, αυτοί που κερατωνουν δεν είναι τίποτε άλλο παρά άτομα που έχουν πρόβλημα. Είτε άντρες είτε γυναίκες. Έχει δοθεί τεράστια έκταση στην έννοια του κερατά. Δεν είναι σαφώς ο,τι πιο ευχάριστο αλλά στην πραγματικότητα αυτός που κερατωνει έχει πρόβλημα
αυτος που κερατωνει είναι βιολογικα οκ.
μονο οσοι εχουν το ελαττωματικο - μεταλλλαγμενο γονιδιο της βαζοπρεσινης (γυρω στο 10% του ανθρωπινου πληθυσμου) δεν κερατωνουν και πανε αντίθετα στην εξελιξη που θελει το κυριαρχο αρσενικο να αφηνει οσο το δυνατο περισσοτερους απογονους αρα και με περισσοτερες θυληκες.

αντίθετα το θηλυκο γι αυτό εχει λιγα ωαρια και αρκουν γιατι επιλεγει τον καλυτερο οποτε δεν παει για την ποσοστητα αλλα την ποιοτητα.

καποτε θα μπουν κι αυτά στα σχολεια και θα σας τα μαθαίνουμε στο σχολειο για να μην πετατε τετοια. δυστυχως μονο οσοι διδάσκονται εξελιξη τα κανουνβ αυτά στο πανεπιστημιο.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.639
Πόντοι
8.816
Το μόνο πρόβλημα που έχουμε είναι μην μας πιάσει η γυναίκα μας στα πράσα και αντε να την τουμπάρουμε μετά...  :S
Αλλιώς τι πρόβλημα να έχουμε? Τα καλύτερα παιδιά είμαστε... :rockon:
καλημερα και οι παντρεμενοι εχουν ψυχη!!!!
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.639
Πόντοι
8.816
γεια σου τακη καυλιαρη και αλανι :heavymetalbig:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Από ψυχολογικής άποψης, αυτοί που κερατωνουν δεν είναι τίποτε άλλο παρά άτομα που έχουν πρόβλημα. Είτε άντρες είτε γυναίκες. Έχει δοθεί τεράστια έκταση στην έννοια του κερατά. Δεν είναι σαφώς ο,τι πιο ευχάριστο αλλά στην πραγματικότητα αυτός που κερατωνει έχει πρόβλημα
εχουν ειπωθεί θεωριες ψυχολογιας ένα σωρο αβασιμες μια και η ψυχολογια ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ,

ακουγα κατι τετοια από μια θεωρητικια γιατι μου ελεγε για φρούντ και όταν της ειπα ο φροηντ δεν ηξερε γι αυτά τα γονιδια που επηρεαζουν την συμπεριφορά γιατι ανακαλυφθηκαν 100 χρονια μετα το βουλωσε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
"Η πουτάνα από την ιερόδουλο διαφέρει πολύ... Πουτάνα μπορείς να πείς
πάσα γυναίκα, γιατί όλες την ίδια δουλειά κάνουμε, σ' ένα σημείο μπαίνει σ' όλες.
Άλλο είναι να εκδίδεις τον εαυτό σου κι άλλο είναι νά 'σαι πουτάνα. Εμείς
(δηλ. οι ιερόδουλες)
πουτάνα λέμε αυτή που μπαίνει σ' ένα αντρόγυνο και χαλάει ένα σπίτι. Για μένα αυτή είναι πουτάνα,
μια γυναίκα που δεν ξέρει τι κάνει. Εγώ ξέρω τι κάνω. Εγώ δεν θα χαλάσω ένα σπίτι, δεν θα κάνω ζημιά.
Πουτάνα είναι ο άτιμος άνθρωπος τελικά
".

15828306.jpg


[Απόσπασμα από την αφήγηση της ιερόδουλης Μάγδας, 51 ετών, από το βιβλίο της Τασίας Χατζή,
Πουτάνα - Δεκατρία Χρόνια Μετά, σελ. 307 (εκδ. Οδυσσέας 1993)]  
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
"Η πουτάνα από την ιερόδουλο διαφέρει πολύ... Πουτάνα μπορείς να πείς
πάσα γυναίκα, γιατί όλες την ίδια δουλειά κάνουμε, σ' ένα σημείο μπαίνει σ' όλες.
Άλλο είναι να εκδίδεις τον εαυτό σου κι άλλο είναι νά 'σαι πουτάνα. Εμείς
(δηλ. οι ιερόδουλες)
πουτάνα λέμε αυτή που μπαίνει σ' ένα αντρόγυνο και χαλάει ένα σπίτι. Για μένα αυτή είναι πουτάνα,
μια γυναίκα που δεν ξέρει τι κάνει. Εγώ ξέρω τι κάνω. Εγώ δεν θα χαλάσω ένα σπίτι, δεν θα κάνω ζημιά.
Πουτάνα είναι ο άτιμος άνθρωπος τελικά
".

15828306.jpg


[Απόσπασμα από την αφήγηση της ιερόδουλης Μάγδας, 51 ετών, από το βιβλίο της Τασίας Χατζή,
Πουτάνα - Δεκατρία Χρόνια Μετά, σελ. 307 (εκδ. Οδυσσέας 1993)] 
πολύ καλά τά λέει, συμφωνώ απόλυτα
 

Nikiforos_aekakias

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Πουτάνες είναι στην ψυχή. Ακόμα και μια γυναίκα που θα σε κερατώσει για εμένα δεν είναι πουτανα. Μια γυναίκα που γαμιεται μαζί σου για να σε καταστρέψει μετά ναι είναι πουτάνα.μια γυναίκα που συνειδητά κλείνει σπίτια είναι πουτανα.μια εκδιδόμενη ΔΕΝ είναι. Για εμένα πάντα. Δεν λέω ότι είναι σωστο αυτό που πιστεύω. Άποψή μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom