Νέα

Αποχη από το σπορ περίπου 10χρόνια. Απορίες βασικές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Aaaaztek 84
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
164
Κριτικές
5
Like
449
Πόντοι
281
Συναγωνιστές καλησπέρα. Αν και στο παρελθόν ήμουν τακτικός πελάτης τουλάχιστον μια την βδομάδα έχω σταματήσει εδώ και 10 χρόνια πλας. Είμαι από Θεσσαλονίκη να φανταστείτε η καλή πιάτσα ήταν στη Γιαννιτσών και η κλασσική στο βαρδαρη. Από τότε βγήκα εκτός σπορ .... Σταμάτησα στην αρχή λόγω σχέσης και μετά απλά δεν ασχολήθηκα δεν έτυχε κτλ. Λοιπόν θέλω να ρίξω ένα τεμάχιο για αρχή και επειδή έχω χάσει επεισόδια έχω κάποιες βασικές απορίες.


Αρχικα θα πάω σε στούντιο κλαιν αν είναι λίγο ποιο ακριβά διαβάζω είναι πιο καθαρά με λιγότερους πελάτες η τσατσά πιο χαλαρή στο χρόνο (τεσπα μην πάμε στο ντιμπειτ στούντιο μπουρδελα) να ρωτήσω.

1)υποτίθεται είναι μια πληρωμή μια ανακούφιση στα στούντιο η πάει ανά μισάωρο η ώρα?εάν τελειώσω γρήγορα κάθεται κάνα δίλεπτο για τα τυπικά και φεύγει σωστά.

2)μέχρι τι ώραριο λειτουργούν . Δουλεύω βράδυ και τελειώνω μετά τις 6 τα χαραματα. Παίζει να είναι κλειστά εκείνη την ώρα η λειτουργούν 24ωρα η μήπως ανοίγουν νωρις. Επιπλέον αναφέρομαι μόνο σε καθημερινές μέρες...
3)εχω μπερδευτεί λίγο με το σαιτ τα banners και στα Windows kai σε Android περιβάλλον δεν μου βγάζουν στο χάρτη πια είναι στούντιο και αξιολόγησεις να τα ελεγξω. Πείτε κάνα δυο τίμια που έχουν πολλές αξιολόγησεις.
4)το πιο βασικό ξέχασα πόσο είναι η ταρίφα σε στούντιο πλεον
5)παιζουν και τίποτα μπάνια πριν τη πράξη να κάνει η κοπέλα για μας τους κατακουζινους?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Τα περισσοτερα εχουν ταριφα 30, τα πιο κυριλε, οι Βιλλες που λεμε εχουν 40. Μπανιο εχουν ολα, για να κανεις εσυ, η κοπελα ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι κανει πριν ερθει στο δωματιο σου. Στις 6 ειναι πιθανον τα περισσοτερα να ειναι κλειστα. Συνηθως τετοια ωρα κλεινουν και ξανανοιγουν κατα τις 10 με την πρωινη βαρδια. Σε καμια περιπτωση δεν ειναι μισαωρο, 10-15 λεπτα εχεις. Προφανως και αν τελειωσεις νωρις σε 2 λεπτα εχει φυγει.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
Συναγωνιστές καλησπέρα. Αν και στο παρελθόν ήμουν τακτικός πελάτης τουλάχιστον μια την βδομάδα έχω σταματήσει εδώ και 10 χρόνια πλας. Είμαι από Θεσσαλονίκη να φανταστείτε η καλή πιάτσα ήταν στη Γιαννιτσών και η κλασσική στο βαρδαρη. Από τότε βγήκα εκτός σπορ .... Σταμάτησα στην αρχή λόγω σχέσης και μετά απλά δεν ασχολήθηκα δεν έτυχε κτλ. Λοιπόν θέλω να ρίξω ένα τεμάχιο για αρχή και επειδή έχω χάσει επεισόδια έχω κάποιες βασικές απορίες.


Αρχικα θα πάω σε στούντιο κλαιν αν είναι λίγο ποιο ακριβά διαβάζω είναι πιο καθαρά με λιγότερους πελάτες η τσατσά πιο χαλαρή στο χρόνο (τεσπα μην πάμε στο ντιμπειτ στούντιο μπουρδελα) να ρωτήσω.

1)υποτίθεται είναι μια πληρωμή μια ανακούφιση στα στούντιο η πάει ανά μισάωρο η ώρα?εάν τελειώσω γρήγορα κάθεται κάνα δίλεπτο για τα τυπικά και φεύγει σωστά.

2)μέχρι τι ώραριο λειτουργούν . Δουλεύω βράδυ και τελειώνω μετά τις 6 τα χαραματα. Παίζει να είναι κλειστά εκείνη την ώρα η λειτουργούν 24ωρα η μήπως ανοίγουν νωρις. Επιπλέον αναφέρομαι μόνο σε καθημερινές μέρες...
3)εχω μπερδευτεί λίγο με το σαιτ τα banners και στα Windows kai σε Android περιβάλλον δεν μου βγάζουν στο χάρτη πια είναι στούντιο και αξιολόγησεις να τα ελεγξω. Πείτε κάνα δυο τίμια που έχουν πολλές αξιολόγησεις.
4)το πιο βασικό ξέχασα πόσο είναι η ταρίφα σε στούντιο πλεον
5)παιζουν και τίποτα μπάνια πριν τη πράξη να κάνει η κοπέλα για μας τους κατακουζινους?
Σωστα τα ειπε ο κριτικ πιο πάνω , εγω απλα θα βάλω ενα λινκ που νομιζω θα βοηθησει αν θες να δεις κριτικες.


Α , επίσης της Ανδρεου Γεωργιου μην τα δεις , γιατί εχουν κλεισει ολα αν δεν κανω λάθος.
 
OP
OP
A

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
164
Κριτικές
5
Like
449
Πόντοι
281
Έγινε θενκς παίδες έλεγξα τα λινκ ξεχώρισα καμία δεκάρια πάνω από 100000 βιους, πάνω κάτω στα 7 αστέρια είναι άρα τίμια είμαστε δεν ψάχνω υπερβολές.Για ωράριο κάποια λένε 6 αν ανοίγουν 6 καλά είμαστε.

30 κάνει μέσο όρο ? Τότε σε κλασσικό μπορδελο πόσο κάνει 20? Φθηνά μου φαίνεται είχα την εντύπωση είναι πιο χμμμ τώρα πως να το σαμπανιζέ άρα και πιο σκριβα. (ξέρω και τα δύο οίκοι ανοχής είναι με τις ίδιες πουτανες αλλά λέμε). Και το κλασσικό δεκάλεπτο να υποθέσω
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
δεν γνωρίζω τι τρέχει στην Θεσσαλονίκη,
Πιστεύω όμως πώς και εκεί θα υπάρχουν στούντιο ή σπίτια τα οποία θα μπορείς να κάτσεις παραπάνω ...είτε με την συναίνεση της τσατσάς (δλδ να παίζει άνεση χρόνου).
Είτε με κάποια εξτρά χρήματα.

να περάσεις καλά μάστορα!!
 
OP
OP
A

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
164
Κριτικές
5
Like
449
Πόντοι
281
Νταξει γκαις. Έριξα ένα τεμάχιο στο 30ρι εκεί στο μύλο. Μια από τα ίδια όπως τα θυμάμαι η φάση. Δεν υπάρχει όρος στούντιο. Μαρκετιστικη πατέντα για να δώσει μια νότα κυριλας στο μπουρδελο. Ακριβώς το ίδιο είναι. Οκ λίγο πιο καθαρά και μεγάλος χώρος αλλά τίποτα διαφορετικό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom