Νέα

Θα γαμούσατε την αδελφή της γκόμενα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα homan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Βαζω αυτο το ερωτημα γιατι εδω και καιρο μου εχει καρφωθει η ιδεα επειδη βλεπω την αδελφη της γκομενας μου που αν και παντρεμενη μου την πεφτει εν ψυχρω με πολλα υπονοουμενα με το που βρισκεται λιγο μαζι μου ενω η δικια μου ειναι τουαλετα η παει στο περιπτερο κλπ,χθες μου εστειλε ενα πολυ καυτο μηνυμα με πολλα υπονοουμενα......τι θα κανατε εσεις? εγω παντως το σκεφτομαι σοβαρα εδω και πολυ καιρο και μια και ειναι και παντρεμενη πιστευω οτι ειναι καλη περιπτωση......


 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
εσυ την γκομενα σου, οπως λες, την βλεπεις στο μελλον σαν γυναικα σου??

Γιατι αμα εισαι σε μια φαση στα αρχιδια σου, „μια κλασικη σχεση ειναι που θα τελειωσει“ τοτε ορμα.. Αλλα αμα την βλεπεις σαν μελλοντιkη γυναικα θα σε κουβαλαει μια ζωη αυτο φιλαρακι...

Να σκεφτεις κ το μετα, οχι μονο το τωρα. Γιατι οι γυναικες ειναι λιγο πουτανες, κ οταν δεν θα σε θελει ή την αφησεις, τοτε θα σε γαμησει αυτη!!! Καταλαβαινεις τι εννοω..
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Συμφωνω με τον φιλο πιο πανω.Αν βλεπεις σοβαρα την κοπελα σου τοτε ισως θα πρεπει να το σκεφτεις κ 2ξ κ 3η φορα πριν κανεις κατι με την αδερφη της.Προχωρα μονο αν εισαι σιγουρος οτι η αδερφη δεν θα μιλισει ποτε κ σε κανεναν αν κ ειναι λιγο επικυνδυνο γιατι μπορει να ανοιξεις το κουτι της Πανδωρας.Αν δεν βλεπεις σοβαρα την κοπελα σου τοτε ορμα βουρ στο ψητο!
 

rolling stone

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
και τις δυο μαζι  :2funny:

συμφωνω με τους παραπανω
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
Ξεσκισε την και αν η γκομενα σου κανει παραπονα δειξε της το καυτο μυνημα.. βασικα δεν εχεις εσυ το προβλημα αλλα η παντρεμενη....
Ποσταρε αν γινει φαση να παρουν θαρρος και αλλοι...... :dancing: :dancing: :dancing:
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
Βαζω αυτο το ερωτημα γιατι εδω και καιρο μου εχει καρφωθει η ιδεα επειδη βλεπω την αδελφη της γκομενας μου που αν και παντρεμενη μου την πεφτει εν ψυχρω με πολλα υπονοουμενα με το που βρισκεται λιγο μαζι μου ενω η δικια μου ειναι τουαλετα η παει στο περιπτερο κλπ,χθες μου εστειλε ενα πολυ καυτο μηνυμα με πολλα υπονοουμενα......τι θα κανατε εσεις? εγω παντως το σκεφτομαι σοβαρα εδω και πολυ καιρο και μια και ειναι και παντρεμενη πιστευω οτι ειναι καλη περιπτωση......
Ασε τις αναστολές καί όρμα.....
 
OP
OP
H

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Ξεσκισε την και αν η γκομενα σου κανει παραπονα δειξε της το καυτο μυνημα.. βασικα δεν εχεις εσυ το προβλημα αλλα η παντρεμενη....
Ποσταρε αν γινει φαση να παρουν θαρρος και αλλοι...... :dancing: :dancing: :dancing:
Εγω ειμαι σε αυτη την φαση εδω και καιρο ειμαι χωρισμενος και δεν σκεφτομαι αμεσα γαμο με την γκομενα που εχω τωρα αν και μου αρεσει αλλα απο την αλλη η αδελφη της ειναι πειρασμος, μου την πεφτει στην ψυχρα με αποκορυφωμα το χθεσινο μυνημα που ηταν σκετη προκληση.θα σας ενημερωσω παντως γιατι απο χθες το σκεφτομαι συνεχεια και σημερα πρεπει να κανω την κινηση αρκετα το σκεφτομαι τοσο καιρο
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
αντε σε καλη μερια...........

:knockinb:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Η αδερφη της γυναικας μου ειναι καραμουναρα...γι αυτο γνωρισα και την γυναικα μου!!!!! :rockon: Το θεμα ειναι οτι εκτος απο :boobies:μουναρα ειναι και εντελως παγοκολλονα!!
το προβλημα ειναι οτι χτες γνωρισα την κολλητη της γκομενας μου και επαθα τρελο κολλημα!! :rockon: :rockon:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Οχι μόνο την αδερφή της... αλλά και την μάνα της αν είναι καμία μουνάρα MILF που ψάχνεται... ;)

 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
Βαζω αυτο το ερωτημα γιατι εδω και καιρο μου εχει καρφωθει η ιδεα επειδη βλεπω την αδελφη της γκομενας μου που αν και παντρεμενη μου την πεφτει εν ψυχρω με πολλα υπονοουμενα με το που βρισκεται λιγο μαζι μου ενω η δικια μου ειναι τουαλετα η παει στο περιπτερο κλπ,χθες μου εστειλε ενα πολυ καυτο μηνυμα με πολλα υπονοουμενα......τι θα κανατε εσεις? εγω παντως το σκεφτομαι σοβαρα εδω και πολυ καιρο και μια και ειναι και παντρεμενη πιστευω οτι ειναι καλη περιπτωση......
Ρε φιλε φοβερη η περιπτωση σου!!!Να την εκμεταλλευτεις με διακριτικοτητα!!!Θυμαμαι οταν ημουν γυρω στα 24,τα ειχα με μια κοπελια η οποια ειχε μια αδερφη οχι τοσο μουναρο,αλλα πολυ πολυ προκλητικη...Και παντα οταν πηγαινα στο σπιτι που εμεναν μαζι οι δυο αδελφες,μου εκανε τα γλυκα ματια...Ωσπου μια μερα που την πετυχα μονη της μου ζητησε μασαζακι γιατι ηταν λεει πιασμενη σε ολο το κορμι της....Ε,ξεκινησα τις χειρομαλαξεις που εγιναν...κωλομαλαξεις οταν εκεινη μου ειπε:'Να βγαλω  το τζιν μου?Ειναι στενο και θα σε εμποδισει να κανεις τη δουλεια σου σε ΟΛΟ το κορμι μου..Δε φανατζομαι να παρεξηγηθεις που θα ειμαι με το βρακακι μου?Πες οτι φοραμε μαγιο και ειμαστε στη θαλασσα!!'Τα ειδα ολα εκει :o :o Ξεροκαταπινα και μολις με δυσκολια μπορουσα να μιλησω...μια και το...βρακακι της ηταν ενα μαυρο στριγκακι που αφηνε ακαλυπτα τα κωλομαγουλα της... :o :o Μετα βγηκε και η μπλουζα οπου περασα απο την πλατη της μπροστα σε...βυζο μαλαξεις!!!Ειχε κατι ωραια στητα βυζακια(2αρια προς 3αρια)Και μονο που το θυμαμαι...ΑΑΑΧΧΧ...Η συνεχεια ειναι αυτονοητη... ;)
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.677
Κριτικές
3
Like
4.199
Πόντοι
606
Ρε φιλε φοβερη η περιπτωση σου!!!Να την εκμεταλλευτεις με διακριτικοτητα!!!Θυμαμαι οταν ημουν γυρω στα 24,τα ειχα με μια κοπελια η οποια ειχε μια αδερφη οχι τοσο μουναρο,αλλα πολυ πολυ προκλητικη...Και παντα οταν πηγαινα στο σπιτι που εμεναν μαζι οι δυο αδελφες,μου εκανε τα γλυκα ματια...Ωσπου μια μερα που την πετυχα μονη της μου ζητησε μασαζακι γιατι ηταν λεει πιασμενη σε ολο το κορμι της....Ε,ξεκινησα τις χειρομαλαξεις που εγιναν...κωλομαλαξεις οταν εκεινη μου ειπε:'Να βγαλω  το τζιν μου?Ειναι στενο και θα σε εμποδισει να κανεις τη δουλεια σου σε ΟΛΟ το κορμι μου..Δε φανατζομαι να παρεξηγηθεις που θα ειμαι με το βρακακι μου?Πες οτι φοραμε μαγιο και ειμαστε στη θαλασσα!!'Τα ειδα ολα εκει :o :o Ξεροκαταπινα και μολις με δυσκολια μπορουσα να μιλησω...μια και το...βρακακι της ηταν ενα μαυρο στριγκακι που αφηνε ακαλυπτα τα κωλομαγουλα της... :o :o Μετα βγηκε και η μπλουζα οπου περασα απο την πλατη της μπροστα σε...βυζο μαλαξεις!!!Ειχε κατι ωραια στητα βυζακια(2αρια προς 3αρια)Και μονο που το θυμαμαι...ΑΑΑΧΧΧ...Η συνεχεια ειναι αυτονοητη... ;)
Α ρε freddie,πανω στο καλυτερο το εκοψες... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Τις θέλω και τις δυό
κι ας είμαι αμαρτωλός  :priest: :priest: :priest:

Χαράματα στο σπίτι
γυρίζω σαν τρελλός!

H' αλλιώς, Keep it in the Family, που έλεγαν κι οι ANTHRAX :rockon: :rockon: :rockon:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.677
Κριτικές
3
Like
4.199
Πόντοι
606
οπως τα λεει ο punter πιο πανω ειναι...Προσεχε φιλε γιατι μπορει να σου διαλυσει τη σχεση αυτο το πραγμα
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Βαζω αυτο το ερωτημα γιατι εδω και καιρο μου εχει καρφωθει η ιδεα επειδη βλεπω την αδελφη της γκομενας μου που αν και παντρεμενη μου την πεφτει εν ψυχρω με πολλα υπονοουμενα με το που βρισκεται λιγο μαζι μου ενω η δικια μου ειναι τουαλετα η παει στο περιπτερο κλπ,χθες μου εστειλε ενα πολυ καυτο μηνυμα με πολλα υπονοουμενα......τι θα κανατε εσεις? εγω παντως το σκεφτομαι σοβαρα εδω και πολυ καιρο και μια και ειναι και παντρεμενη πιστευω οτι ειναι καλη περιπτωση......

ΠΡΟΣΕΧΕ μόνο μην είναι ΠΑΓΙΔΑ... και είναι συνενοημένες οι 2 αδερφές για να σε τσεκάρουν !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Για να τσεκάρουν αν είναι καλός στις παρτούζες? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

χαχα μακάρι... αλλά μάλλον για να τσεκάρουν πόσο πιστός είναι (έχει τύχει παρόμοια φάση σε φίλο, που είχε σοβαρή σχέση με κάποια και τελικά χώρισε μετά από ανάλογο σκηνικό) !!!
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Η αδερφη της γυναικας μου ειναι καραμουναρα...γι αυτο γνωρισα και την γυναικα μου!!!!! :rockon: Το θεμα ειναι οτι εκτος απο :boobies:μουναρα ειναι και εντελως παγοκολλονα!!
το προβλημα ειναι οτι χτες γνωρισα την κολλητη της γκομενας μου και επαθα τρελο κολλημα!! :rockon: :rockon:

κ γυναικα με μουναρα αδερφη, κ γκομενα με κολλητη μουναρα....

Μαλλον σε βλεπω να σκιζεσαι στα 4!!!!
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
πηδα την φιλε !!!!! μην κολας πουθενα
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
:woldman: Εγώ θα σου έλεγα να μην το κάνεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom