Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 657
  • Εμφανίσεις 160K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
Εγω φιλε θα προτιμουσα τις μαυρες στην Σοφοκλεους παρα αυτη την αρρωστη,,,,,,
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Λοιπόν έστειλα mail στο για να γίνω μέλος της παρέας eva6969 και για να παρεβρεθώ
στην οργανωμένη παρτούζα και πήρα ως απάντηση στο mail μου το sait-->

/AL/

  όπου σου δίνει αναλυτικά ΟΔΗΓΙΕΣ (και τηλέφωνο) για το πως θα γίνει η συνάντηση.. ...Αλλά επειδή δεν ξέρω το ψιλοφοβάμαι να το επιχειρήσω μόνος μου, μήπως ενδφιαφέρεται κάποιος συναγωνιστή ς ή και περισσότεροι να πάρουν κι εκέινοι μέρος?

[size=10pt][size=10pt]Τώρα αν κάποιος ήδη το έχει δοκιμάσει ας μας ενημερώσει
να μην προχωρήσουμε αν είναι μούφα ή επικύνδινο.[/size][/size]

Φιλικά
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.635
Πόντοι
456
Προσεχε φιλε μην πας και λειπει η Ευα......τοτε θα αυτωσουν εσενα.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.635
Πόντοι
456
.....και το γαμησια το εχουν γραψει λαθος
 

Επισκέπτης
Λοιπόν έστειλα mail στο για να γίνω μέλος της παρέας eva6969 και για να παρεβρεθώ
στην οργανωμένη παρτούζα και πήρα ως απάντηση στο mail μου το sait-->

/AL/

  όπου σου δίνει αναλυτικά ΟΔΗΓΙΕΣ για το πως θα γίνει η συνάντηση.....Αλλά επειδή δεν ξέρω το ψιλοφοβάμαι να το επιχειρήσω μόνος μου, μήπως ενδφιαφέρεται κάποιος συναγωνιστής ή και περισσότεροι
να πάρουν κι εκέινοι μέρος?

Τώρα αν κάποιος ήδη το έχει δοκιμάσει ας μας ενημερώσει
να μην προχωρήσουμε αν είναι μούφα ή επικύνδινο.

Φιλικά

φίλε αν έμενα αθήνα θα ψηνόμουν να δοκιμάσω από περιέργεια...!
 

Επισκέπτης
Καλα, τι φρούτο ειναι αυτό? Διαβασα το σαιτ και ξεραθηκα στο γελιο.

Οτι κατι υπαρχει απο πισω, ειναι σαφες. Τωρα, αν υπαρχει κανενας γενναιος αρκετα για να παει εκει και να μας πει τι εγινε, μπράβο!  :o ::)
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.635
Πόντοι
456
Παιδια περα απο τη πλακιτσα,αν παει καποιος να παρει και καποιο φιλο, οχι μαζι του εννοειται αλλωστε δεν θα υπαρχει και θεση.Καλο θα ηταν ο φιλος να εχει μηχανη για να μπορεσει να ακολουθησει τη "παρεα" αν αλλαξουν μερος (προφανως δεν θα γινει στο σημειο που εχουν ορισει σαν συναντηση).Τωρα αν εχετε και καλο φωτογραφικο εξοπλισμο ακομα καλυτερα.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
εχω ξανακουσει γι αυτην πιο παλια
απλα η κοπελα ειναι αρρωστη νυμφομανης :grin: διψαει για σπερμα :cheesy:
 

akousma

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
23
Like
1
Πόντοι
0
Τελικά αυτή το κάνει από κάυλα ή επι πληρωμής, ομολογώ ότι μπερδευτικα.
Πάντως κάτι δεν πάει καλά στην υποθεση. αποκλειεται όλη αυτή την οργάνωση να οφείλεται σε μιά γυναίκα (βιτσίοζα ή επαγγελματία)

Εσείς τι λέτε;
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.635
Πόντοι
456
Προφανως γραφουν τη συναντηση με καμερα και πουλανε το υλικο.Κοστος μηδεν κερδος μεγαλο και φυσικα απο τους 8 ανδρες οι 4 ειναι τουλαχιστον "δικοι τους".....
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
συνάδερφε κατα την άποψη μου η όλη φάση μου φαίνετε πολλή περίεργη με την τύπισα εγώ θα το απέφευγα
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
akousma: +1 (κάτι τέτοιο πρέπει να γίνεται)
 
OP
OP
L

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
πολυ χαλια ρε για να πουλησει εστω και εκτος ελλαδος η γκομενα(ο θεος να την κανει).......παντως σαν σκεπτικο παιζει.....
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
εγω παντος δεν θα εμπενα εκει μεσα... ουτε με ΤΣΙΓΚΙΝΟ  :cheesy:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ρε σεις ξυπνήστε.Θα βάζατε τις ψωλές σας στο στόμα της σιχασιάρας που έχει βάλει αλλό 1.000.000 ψωλές εκεί μέσα;
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Γυρίζουν τσόντες!Απλά!
 

Επισκέπτης
Εμενα η απορία μου ειναι γιατι επιμενει εντονα στους 8 αντρες. Ουτε 9 ούτε 7, μονο 8.  ??? ::) :P 8) :o
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Μόνο 8 γιατί η συμφωνία τους είναι για 8 άτομα η γαμιόλα θα πάρει τόσα ο κάμεραμαν τόσα κλπ κλπ
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Φίλε είναι 8 άτομα στο σύνολο, αυτή και άλλοι 7.. ο μαγικός αριθμός του σύμπαντος

Οι 7 σοφοί της αρχαιότητας, τα 7 θαύματα του κόσμου, οι 7 ψωλές της ηλιθιότητας!
 

Επισκέπτης
Είχε ανακαλύψει το site της ένας κολλητός μου πριν από 1 χρόνο. Από ότι βλέπω είναι ξανά στο προσκήνιο!!! Τι να σας πω... καταρχήν εγώ ρε παιδιά δεν θα την γαμούσα αυτή ούτε μόνος μου, πόσο μάλλον με άλλα 7 άτομα!!! Είναι ΜΠΑΖΟ ρε παιδιά... μιλάμε για ΤΡΙΜΠΑΖΟ, όχι απλά μπάζο.

Κατά δεύτερον, δεν νομίζω να υπάρχει κοπέλα στα normal της που να κάνει τέτοιες φάσεις, και καλά επειδή γουστάρει να γαμιέται τόσο πολύ! Γιατί ψάχνει μέσω Internet για να κανονίσει παρτούζα? Δεν θα μπορούσε δηλαδή να ντυθεί σαν ξεκώλι, να πάει σε οποιοδήποτε club και να την πέσει σε μια αντροπαρέα 4-5-6-7-8-10 ατόμων για να την ξεκωλιάσουν? Γιατί τόση λεπτομέρεια για το πως θα γίνει η συνάντηση, πως θα γαμηθεί, με ποιους θα γαμηθεί, τι προϋποθέσεις πρέπει να υπάρχουν για να γαμηθεί, κτλ, κτλ.

Κάποιο λάκο έχει η φάβα... και συν το γεγονός ότι είναι και τρίμπαζο με προδιαθέτει ΠΟΛΥ αρνητικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom