Νέα

Στριπτιτζάδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lamogios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lamogios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει κανα στριπτιτζαδικο να ριξουμε κανα γαμιση  ?  για Αθηνα μιλαμε παντα και αν γινεται Δυτικη Αττικη .
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
ναι!!! ολα!!! Αν τους πεις οτι εισαι μελος στο μπουρδελα και εγραψες το πρωτο σου μηνυμα γαμας οποια θελεις. Διαβασε λιγο φιλε το φορουμ εχει τα παντα.
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
Φιλοιμου ανοιγω αυτο το θεμα διοτι ειναι κατι το οποιο επρεπε να ειχε γινει εδω και παρα πολυ καιρω . Ειμαι βεβεως για τα τζαδικα τα οποια σκωραρεις . Θα ξεκινισω λεγοντας για το STAR στη Μεταμορφοση παλια μιλαμε πριν 7-8 χρονια .
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
με ποσο γαμας με 2000 ευρώ?
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Τώρα που το λες, λίγο αργότερα από τότε δύο φίλοι μου είχαν φορτωτική μια από εκεί πηγαίνοντάς στην σε σπίτι του ενός από ό,τi θυμάμαι. Αλλά φαντάζομαι αυτό μπορεί να γίνει οποτεδήποτε και με οποιαδήποτε του επαγγέλματος και σε οποιοδήποτε τέτοιον χώρο.

Εκτός και εάν εννοείς για μέσα στα πριβέ.  ;)

ΥΓ: Προσωπική μου άποψη είναι ωστόσο ότι εάν κάτι τέτοιο συμβαίνει θα πάψει να συμβαίνει εάν πλακώσει κόσμος και ντουνιάς. Αυτό λέγεται αλλιώς και: "You publish it, you spoil it!"
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
Τώρα που το λες, λίγο αργότερα από τότε δύο φίλοι μου είχαν φορτωτική μια από εκεί πηγαίνοντάς στην σε σπίτι του ενός από ό,τi θυμάμαι. Αλλά φαντάζομαι αυτό μπορεί να γίνει οποτεδήποτε και με οποιαδήποτε του επαγγέλματος και σε οποιοδήποτε τέτοιον χώρο.

Εκτός και εάν εννοείς για μέσα στα πριβέ.  ;)Θα συμφωνισω μαζι σου οτι θα πλακωσει η Σαρα και η Μαρα και φυσικα ενοω για τα πριβε , αλλα για φαντασου οταν αποκαλιφθει η αληθεια οτι σχεδον σε ολλα μπορεις να φας μπριζολα με το αναλογο τιμημα ......παντα , δεν θα πλακωσει κανεις  :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
υπάρχουν και τέτοια μαγαζιά ? τι λέτε ρε παιδιά, να κανονίσουμε να πάμε...  :2funny:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Φιλοιμου ανοιγω αυτο το θεμα διοτι ειναι κατι το οποιο επρεπε να ειχε γινει εδω και παρα πολυ καιρω . Ειμαι βεβεως για τα τζαδικα τα οποια σκωραρεις . Θα ξεκινισω λεγοντας για το STAR στη Μεταμορφοση παλια μιλαμε πριν 7-8 χρονια .
Είσαι σίγουρος????γιατί εγώ νομίζω πως ούτε παλιά αλλά ούτε και τώρα.πάντως μόνο στο Κούκλες(κι όμως) έχω δει να ταίζουν μπριζ
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Είσαι σίγουρος????γιατί εγώ νομίζω πως ούτε παλιά αλλά ούτε και τώρα.πάντως μόνο στο Κούκλες(κι όμως) έχω δει να ταίζουν μπριζ

Ο ψήστης την προσέφερε καλοψημένη, ή στεγνή? :think:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
ρε μαλακες (το μαλακες ειναι σε φιλικο τονο)μην κολατε και φοβαστε αφου ολοι μας εχουμε ταχτοποιοιθει σε στριπτζδικο , κοινος Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΡΥΦΟ ΚΑΜΑΡΙ , το θεμα που εχει ανοιχτει εδω ειναι ιδιο με το μασατζιδικα που γαμας , οσο κυνδινο εχουν τα μασαζ αλλο τοσο εχουν και τα στριπτζαδικα.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Ο ψήστης την προσέφερε καλοψημένη, ή στεγνή? :think:
Ο ψήστης έκανε στα όρθια το μπάρμπεκιου αν με πιάνεις :dancing:....και μάλλιστα στο πατάρι :cheesy:(σίγουρα με πιάνεις αν έχεις παέι στο Κου)....και φυσικά αφού έγινε μπάρμπεκιου ποιος έφερε το λουκάνικο???????? :2funny:ρε τι πάθαμε
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.599
Κριτικές
41
Like
2.684
Πόντοι
3.237

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom