Νέα

Master Chef 2020-Οι δηλητηριασμένοι δεν πεινάνε ποτέ!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος θελετε να ειναι ο επομενος που θα παρει μπουλο;

  • Γκιωργκο Χεσοδοχειο

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • Μαριανα μαφιοζα μπετονιερα

    Ψήφοι: 10 22,2%
  • Ντεμεκ Βιγκαν Πλακομουνα

    Ψήφοι: 17 37,8%
  • Μουρλεν Γουρουνα

    Ψήφοι: 5 11,1%
  • Σταυρος Καγκουρας απο Λιοσια

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • Σταυρης Βγαλεφρυδακιας Τζιμπριος

    Ψήφοι: 2 4,4%
  • Διονυσης Αργεντινος Κωλογερας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μαρια κοντοχοντρη γκοθου

    Ψήφοι: 7 15,6%
  • Δημητρης Μουνοδουλος Υποτακτικος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τζον Φιλλιπινεζικο Λειντιμποι

    Ψήφοι: 2 4,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    45

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.226
Like
22.472
Πόντοι
6.256
Ανοιγω το νημα απο τωρα μιας και ηδη εχουν αρχισει να διαρρεουν ειδησεις για την επομενη σαιζον των επομενων μεγαλων σεφ που θα επανδρωσουν σουβλατζιδικα,καντινες και βρωμικα εξω απο τα γηπεδα! :S :S :S :S
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.226
Like
22.472
Πόντοι
6.256
images


Στην κάμερα της εκπομπής της Κατερίνας Καινούργιου παραχώρησε συνέντευξη ο Απόστολος Τραστέλης, ο οποίος απάντησε πρώτη φορά στις φήμες που τον θέλουν να είναι το φαβορί για τη θέση του τέταρτου κριτή στον επόμενο κύκλο του MasterChef.

«Δεν ξέρω τι θα γίνει με το MasterChef. Είναι ένα θέμα που το δουλεύει το κανάλι και κάποια στιγμή θα μας ενημερώσει. Μου έχει γίνει κουβέντα για το MasterChef, αλλά πιθανώς όχι μόνο σε μένα. Τα τρία παιδιά (οι κριτές) τα ξέρω καλά και είναι πολύ φρέσκα και φιλικά. Μου αρέσουν πολύ. Δίνουν έναν συγκεκριμένο τόνο, διαφορετικό από παλιότερα… Πραγματικά πρέπει να σκεφτώ πολύ αν μου γίνει πρόταση και μου ζητηθεί να είμαι εγώ. Γιατί είναι πολύ δύσκολος ο χρόνος. Αυτό είναι το κυριότερο» είπε χαρακτηριστικά ο Απόστολος Τραστέλης, αφήνοντας έτσι όλα τα ενδεχόμενα ανοιχτά.

 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.599
Like
17.664
Πόντοι
3.656
Ανοιγω το νημα απο τωρα μιας και ηδη εχουν αρχισει να διαρρεουν ειδησεις για την επομενη σαιζον των επομενων μεγαλων σεφ που θα επανδρωσουν σουβλατζιδικα,καντινες και βρωμικα εξω απο τα γηπεδα! :S :S :S :S
στηριζωωωωω.στηριζα,εχω στηριξει,θα στηρίξω και θα στηρίζω μεχρι να ξεμείνουμε από επιδοξους σεφομαγειρους :rockon: :rockon: :rockon:
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.151
Like
8.555
Πόντοι
1.406
images


Στην κάμερα της εκπομπής της Κατερίνας Καινούργιου παραχώρησε συνέντευξη ο Απόστολος Τραστέλης, ο οποίος απάντησε πρώτη φορά στις φήμες που τον θέλουν να είναι το φαβορί για τη θέση του τέταρτου κριτή στον επόμενο κύκλο του MasterChef.

«Δεν ξέρω τι θα γίνει με το MasterChef. Είναι ένα θέμα που το δουλεύει το κανάλι και κάποια στιγμή θα μας ενημερώσει. Μου έχει γίνει κουβέντα για το MasterChef, αλλά πιθανώς όχι μόνο σε μένα. Τα τρία παιδιά (οι κριτές) τα ξέρω καλά και είναι πολύ φρέσκα και φιλικά. Μου αρέσουν πολύ. Δίνουν έναν συγκεκριμένο τόνο, διαφορετικό από παλιότερα… Πραγματικά πρέπει να σκεφτώ πολύ αν μου γίνει πρόταση και μου ζητηθεί να είμαι εγώ. Γιατί είναι πολύ δύσκολος ο χρόνος. Αυτό είναι το κυριότερο» είπε χαρακτηριστικά ο Απόστολος Τραστέλης, αφήνοντας έτσι όλα τα ενδεχόμενα ανοιχτά.

κάνει και τον δύσκολο...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.804
Like
22.959
Πόντοι
6.056
images


Στην κάμερα της εκπομπής της Κατερίνας Καινούργιου παραχώρησε συνέντευξη ο Απόστολος Τραστέλης, ο οποίος απάντησε πρώτη φορά στις φήμες που τον θέλουν να είναι το φαβορί για τη θέση του τέταρτου κριτή στον επόμενο κύκλο του MasterChef.

«Δεν ξέρω τι θα γίνει με το MasterChef. Είναι ένα θέμα που το δουλεύει το κανάλι και κάποια στιγμή θα μας ενημερώσει. Μου έχει γίνει κουβέντα για το MasterChef, αλλά πιθανώς όχι μόνο σε μένα. Τα τρία παιδιά (οι κριτές) τα ξέρω καλά και είναι πολύ φρέσκα και φιλικά. Μου αρέσουν πολύ. Δίνουν έναν συγκεκριμένο τόνο, διαφορετικό από παλιότερα… Πραγματικά πρέπει να σκεφτώ πολύ αν μου γίνει πρόταση και μου ζητηθεί να είμαι εγώ. Γιατί είναι πολύ δύσκολος ο χρόνος. Αυτό είναι το κυριότερο» είπε χαρακτηριστικά ο Απόστολος Τραστέλης, αφήνοντας έτσι όλα τα ενδεχόμενα ανοιχτά.
φοβερη αγωνια


ελα gntm να δουμε κανενα πατο
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.226
Like
22.472
Πόντοι
6.256
Προσοχη ακολουθει ειδηση σοκ...ο γονος απο ερωτικη συνερευση αρκουδας και γοριλα ισχυριζεται οτι ειχε γκομενο και τον εστειλε γιατι ζηλευε. :S :S :S

 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.599
Like
17.664
Πόντοι
3.656
κάνει και τον δύσκολο...
ουτε ένα "στηρίζω" τυπε :-( ? σαν κατι τεράστιες ηθοποιούς,τραγουδιστριες και μοντελα που αν και εφόσον τις καλεσουν ποτέ κάπου θα το μελετησουν αρκετα για το αν πρεπει να πανε :headbang: :S :S :S
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
65.597
Like
25.078
Πόντοι
5.506
Ανοιγω το νημα απο τωρα μιας και ηδη εχουν αρχισει να διαρρεουν ειδησεις για την επομενη σαιζον των επομενων μεγαλων σεφ που θα επανδρωσουν σουβλατζιδικα,καντινες και βρωμικα εξω απο τα γηπεδα! :S :S :S :S
τωρα το ειδα...θα σε στηριξω ρε νιμου
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.226
Like
22.472
Πόντοι
6.256
φοβερη αγωνια


ελα gntm να δουμε κανενα πατο

Τυπε θα ερχομουν να πουμε καμμια μαλακια αλλα μια φορα που μπηκα οπου και να πατουσα κολλαγε απο τις μαλακιες του Τακη.... :S :S :S
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.151
Like
8.555
Πόντοι
1.406
ουτε ένα "στηρίζω" τυπε :-( ? σαν κατι τεράστιες ηθοποιούς,τραγουδιστριες και μοντελα που αν και εφόσον τις καλεσουν ποτέ κάπου θα το μελετησουν αρκετα για το αν πρεπει να πανε :headbang: :S :S :S

το νήμα φυσικά και το στηρίζουμε
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.226
Like
22.472
Πόντοι
6.256
τωρα το ειδα...θα σε στηριξω ρε νιμου

Ετσι τυπε ολοι να στηριξουμε το τελευταιο ποιοτικο ριαλιτι της Ελληνικης τιβι...μεχρι να το παρουν πρεφα και να το διαγραψουν και αυτο. :S :S :S
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.599
Like
17.664
Πόντοι
3.656
Τυπε θα ερχομουν να πουμε καμμια μαλακια αλλα μια φορα που μπηκα οπου και να πατουσα κολλαγε απο τις μαλακιες του Τακη.... :S :S :S
:2funny: :2funny: :2funny: τυπε μην φοβάσαι με τα ++++σαιζ που βαζουν μονο ο δικηγορος γουσταρει :S :S :S
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
65.597
Like
25.078
Πόντοι
5.506
θα μας πεις πως ανοιγουν την κονσερβα με τα φασολια :think:  :S :S :S
Ετσι τυπε ολοι να στηριξουμε το τελευταιο ποιοτικο ριαλιτι της Ελληνικης τιβι...μεχρι να το παρουν πρεφα και να το διαγραψουν και αυτο. :S :S :S
αυτο λειπει απο την ελληνικη κοινωνια....η ποιοτητα σας
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.226
Like
22.472
Πόντοι
6.256
αυτο λειπει απο την ελληνικη κοινωνια....η ποιοτητα σας

Θες να ξεχεσω το πρεζονι της μαλαματινας που σε εβριζε;

Υ.Γ
Εβαλα και ψηφοφορια...ψοφηστε ελευθερα. :S :S :S
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.804
Like
22.959
Πόντοι
6.056
Τυπε θα ερχομουν να πουμε καμμια μαλακια αλλα μια φορα που μπηκα οπου και να πατουσα κολλαγε απο τις μαλακιες του Τακη.... :S :S :S
ελα αφοβα τωρα δεν τον παιζει κανεις...

οι μοντελες ειναι η 100+ κιλα η ετοιμοθανατες η θυματα μπουλινγκ
παιζουν και συνδιασμοι πχ να εχει η αλλη σαρκομα καποζι και να την εδειραν νεοναζι κλπ..

 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.226
Like
22.472
Πόντοι
6.256
ελα αφοβα τωρα δεν τον παιζει κανεις...

οι μοντελες ειναι η 100+ κιλα η ετοιμοθανατες η θυματα μπουλινγκ
παιζουν και συνδιασμοι πχ να εχει η αλλη σαρκομα καποζι και να την εδειραν νεοναζι κλπ..

Τυπε μπορει να περασω καμμια βολτα αλλα αμα με παρουν τιποτα σκαγια απο τον αρχιαυνανιστη του σαι και τον χοντρολαγνο χασοδικη αλιμονο σου... :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom