Νέα

Τσοντα με ελληνιδες τρανς

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
611
Πόντοι
81
Βλεπω γενικα αρκετα ομορφα τρανς μωρακια να βαζουν που και που φωτο εδω. Σκεφτομουν ποσο μεγαλη επιτυχια και ποσο καινοτομο θα ηταν να μαζευοντουσαν καποιες και να εκαναν την δικη τους τσοντα. Να εκαναν τα παντα, φυσικα και αβιαστα. Πραγματικα ειναι κριμα τοσο ομορφες καυλες να μην τις βλεπουμε :(
 

s.podilatis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
103
Like
8
Πόντοι
1
Βλεπω γενικα αρκετα ομορφα τρανς μωρακια να βαζουν που και που φωτο εδω. Σκεφτομουν ποσο μεγαλη επιτυχια και ποσο καινοτομο θα ηταν να μαζευοντουσαν καποιες και να εκαναν την δικη τους τσοντα. Να εκαναν τα παντα, φυσικα και αβιαστα. Πραγματικα ειναι κριμα τοσο ομορφες καυλες να μην τις βλεπουμε :(
υπαρχουν τσοντες με ελληνιδες τρανς?
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Βλεπω γενικα αρκετα ομορφα τρανς μωρακια να βαζουν που και που φωτο εδω. Σκεφτομουν ποσο μεγαλη επιτυχια και ποσο καινοτομο θα ηταν να μαζευοντουσαν καποιες και να εκαναν την δικη τους τσοντα. Να εκαναν τα παντα, φυσικα και αβιαστα. Πραγματικα ειναι κριμα τοσο ομορφες καυλες να μην τις βλεπουμε :(
υπαρχουν τσοντες με ελληνιδες τρανς?

Υπάρχουν μόνο κάποιες αρχαίες που είχε κάνει η Αλόμα τη δεκαετία του 80 με τη Κουμαριανού. Και κάπου είχε πάρει το μάτι μου στο xhamster νομίζω άλλη μία που ήταν γκέι τσόντα μεν, αλλά έπαιζε και μία τρανς από Θεσσαλονίκη. Δεν ξέρω το όνομά της. Δεν έχω δει κάτι άλλο. Ναι, είναι κρίμα που δεν υπάρχουν.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
υπαρχει αυτη η τσοντα First Gay Greek Wedding by Seduxion

 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166

τι ψαχνεις να βρεις τσοντα με τρανς την τελευταια φορα που πηγα για καφε στο γραφειο του Σιρινακη απ εξω περιμενανε για καστινγκ 5 τραγουδιστριες . παντως γνωριζω ονοματα τρανς που φαγανε πορτα στη σειρινα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
11
Like
3.107
Πόντοι
746

τι ψαχνεις να βρεις τσοντα με τρανς την τελευταια φορα που πηγα για καφε στο γραφειο του Σιρινακη απ εξω περιμενανε για καστινγκ 5 τραγουδιστριες . παντως γνωριζω ονοματα τρανς που φαγανε πορτα στη σειρινα
Αν μαζευτειτε Λια δυο τρεις γυναικαρες κ πατε μαζι θα τον ψησετε να κανει κ μια τετοια ταινια....θα ναι κ η πρωτη του ειδους οποτε....
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
611
Πόντοι
81

τι ψαχνεις να βρεις τσοντα με τρανς την τελευταια φορα που πηγα για καφε στο γραφειο του Σιρινακη απ εξω περιμενανε για καστινγκ 5 τραγουδιστριες . παντως γνωριζω ονοματα τρανς που φαγανε πορτα στη σειρινα

Γιατι δεν πατε σε αλλη εταιρεια; Εφυγαν πολλοι απο τον Σειρηνακη
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81

τι ψαχνεις να βρεις τσοντα με τρανς την τελευταια φορα που πηγα για καφε στο γραφειο του Σιρινακη απ εξω περιμενανε για καστινγκ 5 τραγουδιστριες . παντως γνωριζω ονοματα τρανς που φαγανε πορτα στη σειρινα
Δεν ξέρω τώρα τι γνώμη μου λέω!Ίσως έπεσε πόρτα γιατί μιλάμε για άλλη κατηγορία τσόντας του Σειρηνάκη "τις κλασικές"με καμιά γνωστή άπλα για να γίνει ντόρος.
Όσο για τις trans θα ήταν κάτι που θα καινοτομούσε άλλα απευθύνεται σε μικρότερη μερίδα κόσμου και ίσως είναι κάτι που δεν έφερνε τα κέρδη που ήθελε... :hi:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.419
Like
4.709
Το να βάλεις ένα σουτιέν και να πάρεις το μικρόφωνο δεν σε κάνει τραγουδίστρια.Βίζιτες ηταν που είπαν για να δούμε μπας και τ αρπάξουμε κι απ την πίστα αλλά δεν,οπότε γύρισαν στο παλιό τους επάγγελμα
Και μια κι ο λόγος για τις τραγουδίστριες ας ακούσουμε μια:

:-* :orchestra:
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Το να βάλεις ένα σουτιέν και να πάρεις το μικρόφωνο δεν σε κάνει τραγουδίστρια.Βίζιτες ηταν που είπαν για να δούμε μπας και τ αρπάξουμε κι απ την πίστα αλλά δεν,οπότε γύρισαν στο παλιό τους επάγγελμα
Και μια κι ο λόγος για τις τραγουδίστριες ας ακούσουμε μια:

:-* :orchestra:
θεϊκό κομμάτι Τζούλι  :rockon:
 

dimc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
280
Νομίζω θα ήταν απόλυτη επιτυχία αν εμφανιζόταν κάποιο "όνομα"
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom