Νέα

Έχετε στείλει ποτέ γυμνή φωτογραφία σε άντρα ή γυναίκα που σας άρεσε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas21d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Έχετε στείλει ποτέ γυμνή φωτογραφία σας σε γυναίκα ή άντρα που σας άρεσε; Είτε μέσω facebook , είτε μέσω instagram ή με οτιδήποτε άλλο μέσο; Τι σκέφτεστε όταν το κάνετε αυτό, τι κοπέλες συνήθως επιλέγετε για να στείλετε τέτοιες φωτογραφίες( πχ μέτριες εμφανισιακά, καλλονές, διάσημες) και τι συμβαίνει στο τέλος. Υπάρχει ανταπόκριση, τρώτε block ή έχει συμβεί να προχωρήσει η γνωριμία και να εξελιχθεί σε σχέση; :think:
ΥΓ. Το κάνουν μόνο άντρες  τελικά ή και το αντίστοιχο συμβαίνει ;
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
793
Κριτικές
1
Like
1.328
Πόντοι
206
Εδώ και λιγο καιρο μιλαω με καποια από messanger η οποια μου στελνει φωτο χωρις προσωπο και ζητα να της στειλω κι εγω. Προβληματίζομαι πολύ όμως καθως στο δικο μου προφιλ εγω εχω προσωπο ενώ εκεινη όχι. Δεν είμαι καν σιγουρος πως είναι γυναικα. Αν είναι όμως και χασω την ευχαιρια...;;;;
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Δεν έχω στείλει ποτέ.. Μόνο από κοντά.. Αν κάτι δημοσιευθεί στο ίντερνετ θα είναι για πάντα εκεί
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εδώ και λιγο καιρο μιλαω με καποια από messanger η οποια μου στελνει φωτο χωρις προσωπο και ζητα να της στειλω κι εγω. Προβληματίζομαι πολύ όμως καθως στο δικο μου προφιλ εγω εχω προσωπο ενώ εκεινη όχι. Δεν είμαι καν σιγουρος πως είναι γυναικα. Αν είναι όμως και χασω την ευχαιρια...;;;;
το να εχεις ευκαιρια να γαμησεις γυναικα θα εχεις και στο μελλον, στο κατω κατω πας και σε μαγαζια και γαμας μια που επιλεγεις εσυ.

9 στις 10 είναι πουστρακι,

αν δεν σε πειραζει οκ.

αν σε απειλεισει ότι τωρα εχει γυμνες φωτο σου όμως για να του κατσεις μην πεις ότι δεν στα ειπαμε.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Εδώ και λιγο καιρο μιλαω με καποια από messanger η οποια μου στελνει φωτο χωρις προσωπο και ζητα να της στειλω κι εγω. Προβληματίζομαι πολύ όμως καθως στο δικο μου προφιλ εγω εχω προσωπο ενώ εκεινη όχι. Δεν είμαι καν σιγουρος πως είναι γυναικα. Αν είναι όμως και χασω την ευχαιρια...;;;;

Είναι πούστης που το παίζει γυναίκα πρόσεχε!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
10
Like
2.077
Πόντοι
3.187
Ποτέ. Προσπαθώ πάντα να την σαγηνεύσω με τα πνευματικά μου προσόντα και ουχι με τα σωματικά μου.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
793
Κριτικές
1
Like
1.328
Πόντοι
206
Είναι πούστης που το παίζει γυναίκα πρόσεχε!
Αυτό υποψιάζομαι κι εγω ρε μαγκα αλλα οι φωτο που στελνει είναι δελεαστικότατες και δεν υπαρχουν στο ιντερνετ. Παντως δεν στελνω τιποτα αν δεν σιγουρευτω πως είναι θυληκο,εστω κι αν δεν είναι αυτή η καυλα των φωτογραφιων που στελνει.
 

Sharp Dressed Man

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Όχι. Προτιμώ να τις απογοητεύω από κοντά :dancing:

(Πέρα απ' τη πλάκα, ναι έχω στείλει. Απαραίτητες προϋπόθεσεις είναι να με έχουν δει γυμνό από κοντά πρώτα, να ξέρω ότι τους αρέσω, να τις ψιλοεμπιστεύομαι και να μη δείχνω ποτέ πρόσωπο.)
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Δεν έχεις βαρεθεί να ανοίγεις όλο μαλακίες θέματα; Προσπαθείς να βρεις ομοϊδεάτες σου για να δικιολογήσεις στον εαυτό σου την ανωμαλία που σε δέρνει;
Για να στείλει κάποιος γυμνή φωτογραφία σε κάποιον που του αρέσει σημαίνει οτι είναι σε κάποιο βαθμό ψυχανώμαλος.Είτε σου αρέσει , είτε δεν σου αρέσει.
Θες και να παντρευτείς και να κάνεις και παιδιά τρομάρα να σου ρθει με τα μυαλά που κουβαλάς.
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Δεν έχεις βαρεθεί να ανοίγεις όλο μαλακίες θέματα; Προσπαθείς να βρεις ομοϊδεάτες σου για να δικιολογήσεις στον εαυτό σου την ανωμαλία που σε δέρνει;
Για να στείλει κάποιος γυμνή φωτογραφία σε κάποιον που του αρέσει σημαίνει οτι είναι σε κάποιο βαθμό ψυχανώμαλος.Είτε σου αρέσει , είτε δεν σου αρέσει.
Θες και να παντρευτείς και να κάνεις και παιδιά τρομάρα να σου ρθει με τα μυαλά που κουβαλάς.
Aπορώ γιατί δεν έχεις φάει ακόμα ban. Έχεις τόση κακία μέσα σου και τόσο μίσος για όλους που πραγματικά σε λυπάμαι. Δεν θα καταφέρεις τίποτα στην ζωή σου με τέτοια κακία και τέτοιο μίσος που έχεις μέσα σου και στο λέω πολύ φιλικά.
ΥΓ. Α και μαντεψε θα ανοίγω ότι θέμα θέλω και αν δεν σου αρέσει επίσης μάντεψε. BYE...
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Σήμερα κλείνω ένα χρόνο εδώ μέσα και με λύπη μου παρατηρώ ότι υπάρχουν πάρα πολλοί( ευτυχώς είναι η μειοψηφία) , οι οποίοι  ψήνονται για καυγά παρά για να κάνουν κουβέντα και ήρεμη συζήτηση με πολιτισμένο τρόπο. Μάλλον πρέπει να γράφουμε μόνο καλά λόγια για όλους όπως έχουν πει και κάποιοι άλλοι φίλοι  για να μην μπλέκουμε πουθενά, ούτε σε καβγάδες , ούτε σε τίποτα. 
Εκτός και αν θέλουν το βραβείο του mr malaka για το 2019, γιατί κατά σύμπτωση , πολύ σύμπτωση ρε παιδί μου, όσοι με βρίζουν , είναι υποψήφιοι για αυτό το βραβείο ... χαχχααχ
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Aπορώ γιατί δεν έχεις φάει ακόμα ban. Έχεις τόση κακία μέσα σου και τόσο μίσος για όλους που πραγματικά σε λυπάμαι. Δεν θα καταφέρεις τίποτα στην ζωή σου με τέτοια κακία και τέτοιο μίσος που έχεις μέσα σου και στο λέω πολύ φιλικά.
ΥΓ. Α και μαντεψε θα ανοίγω ότι θέμα θέλω και αν δεν σου αρέσει επίσης μάντεψε. BYE...
Που την είδες την κακία;Εγώ απλά σχολίασα στο θέμα που άνοιξες.Δεν φταίω εγώ αν ανοίγεις μαλακίες θέματα.Δεν σου αρέσει ο σχολιασμός μου; Έχεις κάτι σε επιχειρήματα να μου αντιπαραθέσεις; Πάνε μια βόλτα έξω σε κόσμο και ρώτα αυτή τη μαλακία που ρωτάς εδώ μέσα και εαν δεν σου πουν οι 9 στους 10 οτι είσαι ψυχανώμαλος εγώ θα βγω με το βρακί μου στην πλατεία της πόλης μου.
Εκτίθεσαι με τις κοτσάνες θέματα που αμολάς και καρφώνεσαι...
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Που την είδες την κακία;Εγώ απλά σχολίασα στο θέμα που άνοιξες.Δεν φταίω εγώ αν ανοίγεις μαλακίες θέματα.Δεν σου αρέσει ο σχολιασμός μου; Έχεις κάτι σε επιχειρήματα να μου αντιπαραθέσεις; Πάνε μια βόλτα έξω σε κόσμο και ρώτα αυτή τη μαλακία που ρωτάς εδώ μέσα και εαν δεν σου πουν οι 9 στους 10 οτι είσαι ψυχανώμαλος εγώ θα βγω με το βρακί μου στην πλατεία της πόλης μου.
Εκτίθεσαι με τις κοτσάνες θέματα που αμολάς και καρφώνεσαι...
Ο τρόπος που σχολιάζεις είναι το λιγότερο απαράδεκτος και το έχω παρατηρήσει  ότι το κάνεις και σε άλλους  εσύ προσωπικά. Ξέρεις αν δεν σου αρέσει ένα θέμα ,μπορείς να το αγνοήσεις, αλλά κανείς δεν σου δίνει το δικαίωμα να χαρακτηρίζεις ούτε εμένα , ούτε κανέναν απο εδώ, είτε ως ανώμαλο , είτε ως οτιδήποτε. Μερικοί χρειάζεστε ένα μάζεμα και ελπίζω να το πάρετε, μπας και μάθετε να φέρεστε επιτέλους. 
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Ο τρόπος που σχολιάζεις είναι το λιγότερο απαράδεκτος και το έχω παρατηρήσει  ότι το κάνεις και σε άλλους  εσύ προσωπικά. Ξέρεις αν δεν σου αρέσει ένα θέμα ,μπορείς να το αγνοήσεις, αλλά κανείς δεν σου δίνει το δικαίωμα να χαρακτηρίζεις ούτε εμένα , ούτε κανέναν απο εδώ, είτε ως ανώμαλο , είτε ως οτιδήποτε. Μερικοί χρειάζεστε ένα μάζεμα και ελπίζω να το πάρετε, μπας και μάθετε να φέρεστε επιτέλους. 
Εαν δεν σου αρέσει ο τρόπος που σχολιάζω ξυδάκι.Και δεν μπορώ να καταλάβω την έκρηξή σου σε κάτι που είναι κοινώς αποδεκτό και το χαρακτηρίζουν ως έχει όλοι όχι μόνο εγώ.Σου είπα, πάνε και ρώτα τυχαίους περαστικούς στο δρόμο αυτό που ρωτάς εδώ και δες τι απαντήσεις θα σου πουν.δεν σε έβγαλα εγώ από το μυαλό μου ψυχανώμαλο.Η κοινή λογική το λέει.Τώρα το εαν αυτό σε ενοχλεί τι να κάνουμε , και πάλι ξυδάκι.Εγώ έμαθα στη ζωή μου τον πούστη να τον λέω πούστη και τον ανώμαλο ανώμαλο.Θα μου κάνεις και υποδείξεις; Δεν κατάλαβα.Άντε ίσιωσε λίγο γιατί πολύ αέρα πήρες εδώ μέσα.
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Εαν δεν σου αρέσει ο τρόπος που σχολιάζω ξυδάκι.Και δεν μπορώ να καταλάβω την έκρηξή σου σε κάτι που είναι κοινώς αποδεκτό και το χαρακτηρίζουν ως έχει όλοι όχι μόνο εγώ.Σου είπα, πάνε και ρώτα τυχαίους περαστικούς στο δρόμο αυτό που ρωτάς εδώ και δες τι απαντήσεις θα σου πουν.δεν σε έβγαλα εγώ από το μυαλό μου ψυχανώμαλο.Η κοινή λογική το λέει.Τώρα το εαν αυτό σε ενοχλεί τι να κάνουμε , και πάλι ξυδάκι.Εγώ έμαθα στη ζωή μου τον πούστη να τον λέω πούστη και τον ανώμαλο ανώμαλο.Θα μου κάνεις και υποδείξεις; Δεν κατάλαβα.Άντε ίσιωσε λίγο γιατί πολύ αέρα πήρες εδώ μέσα.
Όταν με λες ανώμαλο αυτά θα σου πω. Νομίζετε μερικοί επειδή κρύβεστε πίσω απο έναν υπολογιστή ότι μπορείτε να χαρακτηρίζετε τον άλλον και ότι τον έχετε... Μέγα λάθος φίλε μου. Κανείς δεν θα μου απαγορέψει να λέω ελεύθερα την άποψη μου και να ανοίγω όποιο θέμα θέλω , δεν θα σε ρωτήσω ειδικά εσένα  που μας βρίζεις όλους. Λοιπόν άκου καλά τι θα σου πω. Χαρακτηρισμούς σε εμένα ΔΕΝ θα ξανακάνεις: Tο κατάλαβες μαγκάκο; Άντε μπράβο που την έχετε δει όλοι μάγκες. Έκανε και η μύγα κώλο και έχιεσε τον κόσμο όλο λέγανε οι παλιοί. Λοιπον , την επόμενη φορά που θα σχολιάζεις(τουλάχιστον σε δικό μου θέμα)  θα το κάνεις με πολιτισμένο τρόπο , χωρίς αναφορές και χαρακτηρισμούς, το κατάλαβες . Αρκετά πια με ορισμένους εδώ μέσα. Αφού δεν σας έμαθαν άλλοι να σέβεστε, θα το κάνω με μεγάλη μου χαρά εγώ.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Όταν με λες ανώμαλο αυτά θα σου πω. Νομίζετε μερικοί επειδή κρύβεστε πίσω απο έναν υπολογιστή ότι μπορείτε να χαρακτηρίζετε τον άλλον και ότι τον έχετε... Μέγα λάθος φίλε μου. Κανείς δεν θα μου απαγορέψει να λέω ελεύθερα την άποψη μου και να ανοίγω όποιο θέμα θέλω , δεν θα σε ρωτήσω ειδικά εσένα  που μας βρίζεις όλους. Λοιπόν άκου καλά τι θα σου πω. Χαρακτηρισμούς σε εμένα ΔΕΝ θα ξανακάνεις: Tο κατάλαβες μαγκάκο; Άντε μπράβο που την έχετε δει όλοι μάγκες. Έκανε και η μύγα κώλο και έχιεσε τον κόσμο όλο λέγανε οι παλιοί. Λοιπον , την επόμενη φορά που θα σχολιάζεις(τουλάχιστον σε δικό μου θέμα)  θα το κάνεις με πολιτισμένο τρόπο , χωρίς αναφορές και χαρακτηρισμούς, το κατάλαβες . Αρκετά πια με ορισμένους εδώ μέσα. Αφού δεν σας έμαθαν άλλοι να σέβεστε, θα το κάνω με μεγάλη μου χαρά εγώ.
Άνοιξε ελεύθερα όσα θέματα θέλεις.Επίσης άνοιξε και κανένα λεξικό μπας και ξεστραβωθείς γιατί δεν λέω κάτι πέρα από αυτά που έχουν ήδη ειπωθεί από πολύ πιο μορφωμένους από εμένα και εσένα.Και τα "μαγκάκο" και έκανε η μύγα κώλο και τα σχετικά να πας να τα πεις σε κανένα της ηλικίας σου που περνάνε.Όχι σε εμένα.
Δες λοιπόν τι λέει το επίσημο λεξικό του Μπαμπινιώτη για την ψυχανωμαλία : Είναι η διαταραχή της συμπεριφοράς που κυμαίνεται από την απλή απόκλιση έως τη βαριά διαταραχή.Που θα μου κάνεις και μάθημα ηθικής σούργελο.
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Άνοιξε ελεύθερα όσα θέματα θέλεις.Επίσης άνοιξε και κανένα λεξικό μπας και ξεστραβωθείς γιατί δεν λέω κάτι πέρα από αυτά που έχουν ήδη ειπωθεί από πολύ πιο μορφωμένους από εμένα και εσένα.Και τα "μαγκάκο" και έκανε η μύγα κώλο και τα σχετικά να πας να τα πεις σε κανένα της ηλικίας σου που περνάνε.Όχι σε εμένα.
Δες λοιπόν τι λέει το επίσημο λεξικό του Μπαμπινιώτη για την ψυχανωμαλία : Είναι η διαταραχή της συμπεριφοράς που κυμαίνεται από την απλή άπόκλιση έως τη βαριά διαταραχή.Που θα μου κάνεις και μάθημα ηθικής σούργελο.
Συνέχισε να βρίζεις . Σε έχουν καταλάβει όλοι. Συνέχισε έτσι να επιβεβαιώνεις τα όσα είπα. Εγώ δεν έκανα κανένα χαρακτηρισμό και εσύ είπες οτι ανοίγω μαλακιες θέματα, με είπες ανώμαλο, σούργελο. Συνέχισε έτσι λοιπόν. Δεν θα ασχοληθώ περισσότερο. Εσύ πας γυρεύοντας να σε βρίσω για να φάω ban αλλά δεν θα το κάνω. Το χουν προσπαθήσει πολύ αυτό, γιατί δεν τους συμφέρουν αυτά που λέω, αλλά δεν θα τα καταφέρετε ποτέ πουλάκια μου , γιατί εγώ δεν χάνω ΠΟΤΕ την ψυχραιμία μου. 

Στο θέμα μας τώρα παιδιά.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Συνέχισε να βρίζεις . Σε έχουν καταλάβει όλοι. Συνέχισε έτσι να επιβεβαιώνεις τα όσα είπα. Εγώ δεν έκανα κανένα χαρακτηρισμό και εσύ είπες οτι ανοίγω μαλακιες θέματα, με είπες ανώμαλο, σούργελο. Συνέχισε έτσι λοιπόν. Δεν θα ασχοληθώ περισσότερο. Εσύ πας γυρεύοντας να σε βρίσω για να φάω ban αλλά δεν θα το κάνω. Το χουν προσπαθήσει πολύ αυτό, γιατί δεν τους συμφέρουν αυτά που λέω, αλλά δεν θα τα καταφέρετε ποτέ πουλάκια μου , γιατί εγώ δεν χάνω ΠΟΤΕ την ψυχραιμία μου. 

Στο θέμα μας τώρα παιδιά.
Μάλον εσένα σε έχουν πάρει πρέφα όλοι με τα θέματα που ανοίγεις όπως το προηγούμενο με τους γάμους και τα παιδιά που την έφαγες τη φόλα σου από τους περισσότερους εδώ μέσα αλλά συνεχίζεις να μην το καταλαβαίνεις.Βρέχει και νομίζεις οτι σε φτύνουν.
Έτσι , κράτα γερά και μην χάνεις την ψυχραιμία σου.Εδώ θα είμαστε να σχολιάζουμε.Είτε σου αρέσει , είτε δεν σου αρέσει...Φιλάκια!
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Μάλον εσένα σε έχουν πάρει πρέφα όλοι με τα θέματα που ανοίγεις όπως το προηγούμενο με τους γάμους και τα παιδιά που την έφαγες τη φόλα σου από τους περισσότερους εδώ μέσα αλλά συνεχίζεις να μην το καταλαβαίνεις.Βρέχει και νομίζεις οτι σε φτύνουν.
Έτσι , κράτα γερά και μην χάνεις την ψυχραιμία σου.Εδώ θα είμαστε να σχολιάζουμε.Είτε σου αρέσει , είτε δεν σου αρέσει...Φιλάκια!
Νομίζεις ότι παίρνω στα σοβαρά τα όσα μου γράφετε εδώ πέρα μερικοί; ΧΧΑΑΧΑΧ. Όποιος με βρίζει, ή με ειρωνεύεται ή με χαρακτηρίζει τον έχω συνδεδεμένο με τον βαρύ μου εξοπλισμό που τον έχω ειδικά για τέτοιες περιπτώσεις .Φιλάκια και σε σένα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom