Νέα

Ουρολαγνεία με την κοπέλα - συζυγό σας κάνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Τώρα τελευταία με τη γυναίκα μου έχουμε ξεκινήσει ένα παιχνίδι ούρων.... στην αρχή κατάπια κάτι λίγα απο το μουνί της, ακολούθως την κατούρησα στο σώμα, τώρα μου ζητάει στη μάπα της να την κατουρήσω, το δέχτηκα κι εγώ το ίδιο και μάλλον έχει αρχίσει και μας καυλώνει αυτή η φάση... ποια η γνώμη - εμπειρία σας;;; Κάνετε παιχνίδι με τα ούρα;;
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
Τώρα τελευταία με τη γυναίκα μου έχουμε ξεκινήσει ένα παιχνίδι ούρων.... στην αρχή κατάπια κάτι λίγα απο το μουνί της, ακολούθως την κατούρησα στο σώμα, τώρα μου ζητάει στη μάπα της να την κατουρήσω, το δέχτηκα κι εγώ το ίδιο και μάλλον έχει αρχίσει και μας καυλώνει αυτή η φάση... ποια η γνώμη - εμπειρία σας;;; Κάνετε παιχνίδι με τα ούρα;;

Αν θελεις να απολαυσεις κατι πιο hardcore απο τις φλωριες του κατουρηματος παρε την τατιανα να σου ριξει ενα περιποιημενο χεσιμο στην μαπα αφου σε κατουρησει πρωτα.  :happy: Θα τρεμεις απο ηδονη. Ενας που το δοκιμασε ακομα ξερναει με τοσο σκατο που του ριξε χαχα
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
οχι, δεν κανω, μονο μια φορα παλιοτερα ζητησα απο μια κοπελα να μου κρατησει το πουλακι για να κατουρισω. το βρηκε αρκετα αστειο και το εκανε.
ομως δεν θυμαμε εαν στο τελος της ζητησα και να το τιναξει
για να μην θυμαμε μαλλον δεν μου το τιναξε......
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.631
Κριτικές
1
Like
1.873
Πόντοι
366

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Τώρα τελευταία με τη γυναίκα μου έχουμε ξεκινήσει ένα παιχνίδι ούρων.... στην αρχή κατάπια κάτι λίγα απο το μουνί της, ακολούθως την κατούρησα στο σώμα, τώρα μου ζητάει στη μάπα της να την κατουρήσω, το δέχτηκα κι εγώ το ίδιο και μάλλον έχει αρχίσει και μας καυλώνει αυτή η φάση... ποια η γνώμη - εμπειρία σας;;; Κάνετε παιχνίδι με τα ούρα;;
Αηδίασα. Φαίνεται ότι έχω μείνει πίσω μάλλον. Τι να πω.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
υπο οψην οτι τα ουρα δεν περιεχουν  μικροβια, ειναι στειρα οπως λενε, εκτος εαν ο οργανισμος εχει καποια μολυνση.
μην ξεχναμε οτι ουσιαστικα προερχονται απο το αιμα που καθαριζουν τα νεφρα, για αυτο εαν δεν υπαρχει αντισηπτικο μπορουν να χρησιμοποιηθουν ακομα και για να πλυθει μια πληγη αφου περιεχουν και αμμωνια που σκοτωνει τα μικροβια
 

Comilfo

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
241
Like
27
Πόντοι
1
Τώρα τελευταία με τη γυναίκα μου έχουμε ξεκινήσει ένα παιχνίδι ούρων.... στην αρχή κατάπια κάτι λίγα απο το μουνί της, ακολούθως την κατούρησα στο σώμα, τώρα μου ζητάει στη μάπα της να την κατουρήσω, το δέχτηκα κι εγώ το ίδιο και μάλλον έχει αρχίσει και μας καυλώνει αυτή η φάση... ποια η γνώμη - εμπειρία σας;;; Κάνετε παιχνίδι με τα ούρα;;

Δεν πάτε καμία εκδρομουλα να χαλαρώσετε..
 

lilas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Κριτικές
7
Like
166
Πόντοι
280
Πολλές κολ γκερς μη κατονομασω τώρα κάνοντας ότι χυνουν σε κατουρουν ευθέως. Έχω πιει τέτοια πραγματα. Οι δύο τελευτεες κοπέλες μου ήταν φουλ ψημένες αλλά πάντα χώριζα με λίγο πριν κατουρηθουμε. Να δοκιμάζετε φίλοι μου.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
493
Like
59.983
Πόντοι
39.662
Πολλές κολ γκερς μη κατονομασω τώρα κάνοντας ότι χυνουν σε κατουρουν ευθέως. Έχω πιει τέτοια πραγματα. Οι δύο τελευτεες κοπέλες μου ήταν φουλ ψημένες αλλά πάντα χώριζα με λίγο πριν κατουρηθουμε. Να δοκιμάζετε φίλοι μου.


ελπιζω τουλαχιστον να πινουν αρκετο νερακι και να βγαινουν ασπρα τα τσισακια τους,να μην ειναι κατακιτρινα

και μυριζουν κατουρλιλας  :piss:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Geo...

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.236
Κριτικές
110
Like
17.662
Πόντοι
20.686
Στο εξοχικό μου έχω βοθρο αν γουστάρετε να σας τον ανοίξω να ρίξετε καμμια βουτιά.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
Η δικιά μου τον κρατάει μερικές φορές για να κατουρήσω και μετά μου τον καθαρίζει με το στόμα της. Θέλω να γίνει παιχνίδι πιο ενεργό, και από τους δύο, θα το κάνουμε κάποια στιγμή.
 

Snadier

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
834
Πόντοι
300
Κάποια χρόνια πριν τα είχα με μια Γερμανίδα η οποία είχε επιθυμία να βρούμε δυο άντρες να την πάρουν και μετά να την κατουρισουν... νομίζω στην Γερμανία είναι συνηθισμένο φετίχ...
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.937
Πόντοι
3.496
Πρωτη εμπειρια με μια φοιτητρια απο την μολδαβια της ρουμανιας, οδοντιατρος τωρα.Στην αρχη ξεκινησε σαν παιχνιδι στο στηθος της, και μετα το επινε γουλια-γουλια, κατω απο τα σκεπασματα.
Δευτερη εμπειρια με μια γερμανιδα,το δεχοταν παντου αλλα δεν το επινε οπως η πρωτη..  Και τριτη εμπειρια με μια ελληνιδα γυμναστρια, δεχοταν στο σωμα και μεσα στο νιμου.  :sunglasses:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι Πολωνέζες σχεδόν όλες δέχονται να τις κατουρήσεις.Κατάποση είναι πολύ πιο δύσκολο βέβαια.
Γενικώς οι γκόμενες που είναι λίγο sub το κάνουνε.Το scat βέβαια είναι άλλη φάση,πολύ λίγες το δέχονται ούτε το 1%.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.937
Πόντοι
3.496
Δηλαδη τυπε, εσυ εχεις παιξει σκηνικο; ή νά' χαμε να λέγαμε..  :rolleyes:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.553
Like
2.838
Πόντοι
506
δεν θα ηθελα να κανω παιχνιδια pissing με την κοπελα μου

....ομως ενα πολυ παραξενο φετιχ που εχω ειναι οτι
μου αρεσει να βλεπω κοπελες να ουρουν δημοσια



 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δηλαδη τυπε, εσυ εχεις παιξει σκηνικο; ή νά' χαμε να λέγαμε..  :rolleyes:

Εχω κατουρήσει πάνω από 10 γκόμενες.Με Πολωνέζες δεν το συζητάμε,άμα το ζητήσεις μπαίνουν στη μπανιέρα και περιμένουν.Θυμάμαι μια την είχα ρωτήσει,τι θα έλεγες για κατούρημα και μου λέει ναι αλλά θέλω να με κατουρήσεις εσύ όχι εγώ.
Μια άλλη παντρεμένη τη ρώτησα τελικά ξεχάσαμε αυτό που λέγαμε για κατούρημα.Οντως μου λέει δεν το κάναμε.Πρέπει όμως πρώτα να με ρωτήσεις για να πάρεις την άδειά μου.
-Μωρό μου,μπορώ να σε κατουρήσω?
-Ναι,μου λέει.
Μια άλλη σε παρτούζα με ρωτάει τι θες να κάνεις?Θέλω να μας γαμήσεις και τις δύο όλη νύχτα από τον κώλο.
-Λέω καλό είναι το κατούρημα.
-Θες να μας κατουρήσεις και τις δύο μου λέει?Και μπαίνει με την ξαδέρφη στην μπανιέρα.
Γενικά είναι τρελιάρες και sub οι Πολωνές και τους αρέσουν αυτές οι φάσεις kinky.
 

mikele7413

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2016
Μηνύματα
476
Κριτικές
2
Like
399
Πόντοι
21
γουσταρω πολυ το κατουρημα. ιδιως να μου τα δινουν πανω στο καυλι
Καποια ανεξαρτητη που να γουσταρει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom