Νέα

Αυταρχικό με τη κοπέλα σε παθητικό ρόλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα voltairos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Τύποι γύρισα από Βερολίνο μετά από μια εμπειρία που πιθανότατα δε θα τη ξεχάσω ποτέ. Βρήκα κοπέλες οι οποίες κάνουν αυταρχικό και αυτές έχουν παθητικό ρόλο. 1 ώρα κουβέντα πριν για θέλω, safe word, όρια, φετίχ κλπ και 1 ώρα το παιχνίδι. Αντίτιμο 240 συμπεριλαμβανομένου του χώρου που νοίκιασαμε.Γνωριζει κάποιος αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην Ελλάδα;


 

Bill_Psilos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
56
Like
42
Πόντοι
0
Τύποι γύρισα από Βερολίνο μετά από μια εμπειρία που πιθανότατα δε θα τη ξεχάσω ποτέ. Βρήκα κοπέλες οι οποίες κάνουν αυταρχικό και αυτές έχουν παθητικό ρόλο. 1 ώρα κουβέντα πριν για θέλω, safe word, όρια, φετίχ κλπ και 1 ώρα το παιχνίδι. Αντίτιμο 240 συμπεριλαμβανομένου του χώρου που νοίκιασαμε.Γνωριζει κάποιος αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην Ελλάδα;


κανε ενα search στο google,ολο και κατι μπορει να πετυχεις.θυμαμαι οτι παλια ειχα πετυχει μια τετοια αγγελια,γυναικα για αυταρχικο σε παθητικο ρολο,αλλα δεν ειχα παρει τηλ γιατι ηταν στην Αθηνα και εγω μενω σε νησι.παντως πολυ θα γουσταρα να το δοκιμασω και εγω
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Μπορεί να πετύχεις κάνα τέτοιο τύπε! Μερικοί την ψάχνουν αλλιώς:
Τούτος εδώ έχει ξεφύγει!
:zombie: :zombie: :zombie:

 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Στην Ελλάδα δύσκολα θα βρεις κάτι τέτοιο.  Κοίτα στις σελίδες που σου είπαν και σε διάφορες αγγελίες για σεξ μήπως και.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.482
Κριτικές
4
Like
153
Πόντοι
16
Δηλαδή η Αλεξάνδρα δέχεται να σου δώσει μονο την Ερατώ;
 

Professor007

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
18
Like
3
Πόντοι
0
Δεν έχω πρώτη γνώση αλλά στο σαιτ της Αλεξάνδρας λέει ότι την δίνει την ερατώ μόνη της ή άμα θελεις την κανετε dominated παρέα με την Αλεξάνδρα

τιμούλες σεν μπόρεσα να βρώ αλλά άμα ρωτήσεις θα σου πουν.
 

Professor007

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
18
Like
3
Πόντοι
0
Παίζει τίποτα πιο καινουργιο για αυταρχικό  με την κοπέλα σε παθητικό ρόλο συναγωνιστες?  Οποιος εχει κάτι ας ενημερώσει καλύτερα το θρεντ 'η  ΠΜ. Ευχαριστώ
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.764
Κριτικές
91
Like
45.863
Πόντοι
17.311
Μπορεί να πετύχεις κάνα τέτοιο τύπε! Μερικοί την ψάχνουν αλλιώς:
Τούτος εδώ έχει ξεφύγει!
:zombie: :zombie: :zombie:

χαχαχαχαχαχαχα μου αρεσει που κυκλωνει, αυτο που εχει ηδη κυκλωμενο.... αυτες ειναι ταινιες λεμε

Απόσπασμα από την ταινία «Χόμπι μου ο βιασμός». (1986)
Ο Χάρης Σταυρόπουλος είναι ένας μεσήλικας κλεπτομανής και βιαστής. Παρασύρει μια νοσοκόμα, την Στάσα, με το πρόσχημα ότι θέλει αποκλειστική για την ετοιμοθάνατη μητέρα του, και την βιάζει μέσα στο αυτοκίνητό του σε μια ερημιά. Δεύτερο θύμα του το φωτομοντέλο Τερέζα. Ο Χάρης πηδάει από την ταράτσα στο μπαλκόνι της και βλέπει την κοπέλα σε ερωτικές περιπτύξεις με τον φίλο της, Νίκο, έναν τραγουδιστή. Τους επιτίθεται, ρίχνει τον Νίκο αναίσθητο και βιάζει την Τερέζα. Τρίτο θύμα είναι μια κοπέλα νεαρής ηλικίας στο τραίνο Αθήνα-Χαλκίδα και ακολουθεί μια άλλη μέσα στο ασανσέρ της πολυκατοικίας της. Συνεχίζει με μια φοιτήτρια από το Αγρίνιο, που την ψαρεύει σε μια πλαζ και της υπόσχεται δουλειά στο “εργοστάσιό του” για να την βιάσει τελικά στο αυτοκίνητο σε μια ερημική παραλία. Ενδιάμεσα κλέβει κιλότες και πουκάμισα από μαγαζιά όταν δεν κοιτούν οι υπάλληλοι, και έχει διάφορα βίαια ξεσπάσματα και κρίσεις στα οποία γελάει παρανοϊκά, αναπολεί τους βιασμούς, βρίζει τις γυναίκες και νομίζει ότι δεν θα τον συλλάβουν ποτέ.
Όταν μια μέρα συναντάει τυχαία την Τερέζα, εκείνη τον αναγνωρίζει και του λέει πως τον έχει ερωτευτεί από τότε που την βίασε. Ξανακάνουν σεξ και αποφασίζουν να γίνουν ζευγάρι. Ο Χάρης βγαίνει το βράδυ έξω για μια τελευταία διάρρηξη αλλά συλλαμβάνεται από την αστυνομία. Μετά από εξαντλητική ανάκριση ομολογεί τα εγκλήματά του και αυτοκτονεί πηδώντας από το μπαλκόνι του τμήματος.
 

Dickens

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
22
Like
35
Πόντοι
0
Αν και παλιό το νήμα, γράφω την προσωπική μου εμπειρία μήπως φανεί χρήσιμη σε κάποιον. Προ covid είχα κάνει sessions και με Τζουλιέττα και με Ερατώ και είχα μείνει ευχαριστημένος και με τις δύο. Κυρίως μαστίγωμα, που είναι το αγαπημένο μου βίτσιο, και λίγα χαστουκάκια, spanking και nipple torture. Θυμάμαι ότι αν και έμπειρη η Τζουλιέτα είχε πει το safeword μετά από ανελέητο μαστίγωμα στην πλάτη, οπότε και έσπευσα να την πάρω αγκαλιά.
Πολύ φιλικές και άνετες και οι δύο
 

drfive

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
5
Κριτικές
4
Like
98
Πόντοι
0
Thanks for the update. Περιελάμβανε σεξ η εμπερία σου;
Αν και παλιό το νήμα, γράφω την προσωπική μου εμπειρία μήπως φανεί χρήσιμη σε κάποιον. Προ covid είχα κάνει sessions και με Τζουλιέττα και με Ερατώ και είχα μείνει ευχαριστημένος και με τις δύο. Κυρίως μαστίγωμα, που είναι το αγαπημένο μου βίτσιο, και λίγα χαστουκάκια, spanking και nipple torture. Θυμάμαι ότι αν και έμπειρη η Τζουλιέτα είχε πει το safeword μετά από ανελέητο μαστίγωμα στην πλάτη, οπότε και έσπευσα να την πάρω αγκαλιά.
Πολύ φιλικές και άνετες και οι δύο
 

Dickens

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
22
Like
35
Πόντοι
0
Thanks for the update. Περιελάμβανε σεξ η εμπερία σου;
Σεξ δεν ζήτησα από τις κοπέλες γιατί στο Domination μου αρέσει το λεγόμενο CMNF (Clothed Male - Naked Female). Ωστόσο η Ερατώ είχε παραξενευτεί που δεν ήθελα σεξ, οπότε υποθέτω ότι είναι κάτι που περιλαμβάνεται στο πρόγραμμα. Σε κάθε περίπτωση βέβαια καλό είναι να μιλήσεις με την Αλεξάνδρα για λεπτομέρειες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom