Νέα

Το καλυτερο μασατζιδικο απο πλευράς εγκαταστάσεων/χωρου στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tenten956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
67
Like
3.637
Πόντοι
4.130
Θα ήθελα να ζητήσω την αποψη των φίλων του forum στο ποιο είναι κατα την γνώμη τους το καλυτερο μασατζιδικο στην Αθήνα. Για να το οριοθετήσουμε ας βάλουμε κάποιους κανόνες βαθμολόγησης:
1. Θα πρέπει να εχει παει καποιος σε τουλάχιστον 5 διαφορετικά
2. Καθαριότητα
3. Εσωτερικό δωματίων, διακόσμηση
4. Περιβάλλον για μασαζ με μουσική και δυνατότητες χαλάρωσης
5. Κρεββάτι, ντουζιέρα η/και καναπές που υπαρχει
6. Τιμολογιακή πολιτική
7. Ευγένεια και φιλικότητα reception/διευθύνουσας

Αφήνω εξω πρόσβαση, πάρκινγκ κλπ διότι αυτά σχετίζονται με τον καθένα προσωπικά.
Δεν χρειάζεται να απαντησει καποιος σε κάθε ένα ξεχωριστά, απλά ας εχει τα παραπάνω υπ όψιν όταν θα δώσει την λίστα του, με τα τρία πρώτα ας πούμε.....
Προσοχή, δεν βαθμολογουμε κοπέλες, υπηρεσιες και πόσες και ποιες είναι...Μόνο το χώρο!
 

Vandon

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Ξεκάθαρα το Elena's spa..
Τουλάχιστον για εμένα, που δεν έχω γυρίσει όλα τα μαγαζιά της Αθήνας, αλλά σε καμιά 10αριά έχω δει τι παίζει..
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
13
Like
1.875
Πόντοι
2.487
το ελενας ειναι κανονικό μασατζίδικο ρε συ Vandon

στο μπουρδέλα είσαι...
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Πολυ εύκολη απάντηση.....Στουρναρη 29 by far.....
 
OP
OP
tenten956

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
67
Like
3.637
Πόντοι
4.130
Η δίκη μου πρόταση μέχρι τώρα είναι το Στουρνάρη 29 αλλα είναι και αρκετα αυτά που δεν έχω δει ακόμη.....
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
786
Κριτικές
14
Like
557
Πόντοι
2.017
Συγγρού 40-42  :knockinb:
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Συγγρου 40-42
Φραντζη 2 κ Συγγρου Νιρβανα

1. >5
2. Καθαρα
3. Καλη
4. ΟΚ
5. Σ40-42 κρεβατι με σεντονια μονο για σενα. Το μονο στην Αθηνα ισως.
6. Σ40-42 καλο σαν vfm.
7. Πολυ καλη

Σε τιμες ξεχωριζω το Μουσες σε Αγιων Παντων

Νιρβανα κ Μουσες εχουν νεες μασεζ. Αλλα κ στο Σ40-42 καποιες

Διακριτικοτητα και ιδιωτικοτητα στο σαλονι εχουν ολα οσα εχω παει στην Αθηνα

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
Στουρνάρη 29
Silver spa Νέα Σμυρνη
Φραντζή 7 Delight Spa
Λυκαβηττού 10
Καλλιρόης 48

Η σειρά είναι τυχαία
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Αφού εδώ το μασάζ το έχουμε για ορεκτικό ενόψει...της μπριζόλας που ακολουθεί ως κυρίως, θα πω το Σ40-42 μόνο και μόνο γιατί την τρως απόλυτα σωστά όπως προβλέπεται με μαχαίρι πιρούνι και το κατάλληλο πιάτο. Το μόνο που διαθέτει κρεβάτια, και μάλιστα κρεβατάρες. Άσε που η τάση είναι πλέον πολλά να χρεώνουν 100ρικο και όχι 80 την μια ώρα, οπότε γίνεται εύκολα μονόδρομος τουλάχιστον για όποιον θέλει μεγάλο πρόγραμμα σε διάρκεια.
 

Πυθαγόρας(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Κριτικές
15
Like
379
Πόντοι
290
Συγγρου 40-42
Φραντζη 2 κ Συγγρου Νιρβανα

1. >5
2. Καθαρα
3. Καλη
4. ΟΚ
5. Σ40-42 κρεβατι με σεντονια μονο για σενα. Το μονο στην Αθηνα ισως.
6. Σ40-42 καλο σαν vfm.
7. Πολυ καλη

Σε τιμες ξεχωριζω το Μουσες σε Αγιων Παντων

Νιρβανα κ Μουσες εχουν νεες μασεζ. Αλλα κ στο Σ40-42 καποιες

Διακριτικοτητα και ιδιωτικοτητα στο σαλονι εχουν ολα οσα εχω παει στην Αθηνα
Συμφωνώ απολύτως... Με μία διαφοροποίηση, η δεύτερη σερίφισσα στο Σ40-42 είναι λίγο ξινή και αυστηρή...
Αν το Συγγρού 40-42 κατέβαζε το μισάωρο από 60 στα 50 θα είχε διπλάσια κίνηση.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
το καλυτερο μασατζιδικο για το ειδος του, σε ολα ειναι το συγγρου 40-42



τελεια παυλα παραγραφος

μη το κουραζουμε..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.470
Κριτικές
188
Like
47.134
Πόντοι
41.443
Συγγρού 40-42 χαλαρά για την ποιότητα του χώρου και των υπηρεσιών των κοριτσιών, διακριτικότητα,ανεση χρόνου ειδικά στο ωριαίο πρόγραμμα,που είναι πραγματικά ωριαίο κι όχι 45λεπτο,υπερδιπλα κρεβάτια στα δωμάτια και το μόνο που δεν έχει εξτραδακια από τα κορίτσια. Μέχρι και το  πρωκτικό για όσες κοπέλες προσφέρουν είναι μέσα στην ήδη ανταγωνιστική τιμή.
Αν θα έβρισκα κάτι που να μη μου αρέσει είναι η σεριφισσα που αναφέρθηκε και η όχι και τόσο συχνή ανανέωση των κοριτσιών.
 
OP
OP
tenten956

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
67
Like
3.637
Πόντοι
4.130
Συγγρού 40-42 χαλαρά για την ποιότητα του χώρου και των υπηρεσιών των κοριτσιών, διακριτικότητα,ανεση χρόνου ειδικά στο ωριαίο πρόγραμμα,που είναι πραγματικά ωριαίο κι όχι 45λεπτο,υπερδιπλα κρεβάτια στα δωμάτια και το μόνο που δεν έχει εξτραδακια από τα κορίτσια. Μέχρι και το  πρωκτικό για όσες κοπέλες προσφέρουν είναι μέσα στην ήδη ανταγωνιστική τιμή.
Αν θα έβρισκα κάτι που να μη μου αρέσει είναι η σεριφισσα που αναφέρθηκε και η όχι και τόσο συχνή ανανέωση των κοριτσιών.
Εξτραδακια δεν έχουν αρκετα μαγαζιά π.χ. Φραντζή 7, Τατοΐου, κλπ.
Είναι αλήθεια ότι ο χώρος αυτός είναι καλός και οι κοπέλες παίρνουν απο τη ρεσεψιόν ολα τα ζητούμενα καθαρά και εχει και κεράσματα διαφορα. Δίνει περισσότερο όμως την εικονα ξενοδοχείου ημιδιαμονης σε μένα. Το Στουρνάρη και το Φραντζή 7 πιο μασαζερι χωρίς να μπορω απόλυτα να το οριοθετησω, ίσως η μουσική, ίσως η διακόσμηση ίσως ότι το δωματιο δεν είναι αχανές.....εντελώς προσωπικό πάντως...
 

Manolis6969

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2018
Μηνύματα
328
Like
63
Πόντοι
1
Πάντα κάπου χάνεις και κάπου κερδίζεις. Μπορεί η κοπέλα σε ένα σούπερ μαγαζί να μην ταιριάξει μαζί σου κλπ.
 

Vandon

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
το ελενας ειναι κανονικό μασατζίδικο ρε συ Vandon

στο μπουρδέλα είσαι...

Αργοπορημένη απάντηση απλώς για να προσθέσω και χωρίς καμιά παρεξήγηση..

Από προσωπική άποψη, το έλενας ναι μεν είναι κανονικό μασατζίδικο, αλλά υπάρχουν κάποιες κοπέλες εκεί μέσα που προχωράνε ένα (άντε και δύο) βήματα παραπάνω, με την συναίνεση της Κυρίας!

Εξού και το σχόλιο μου σε αυτό το νήμα.
 

Vandon

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Επειδή το δημοψήφισμα ήταν πολύ καίριο και η γνώση που πήραμε από τους φίλους συναγωνιστές πολύ χρήσιμη, θεωρείται ότι υπάρχει νόημα να ανοιχτεί νήμα με ερώτημα ''το καλύτερο μασατζίδικο απο πλευράς ομορφιάς γυναικών;''

Σίγουρα η ομορφιά δεν σημαίνει και καλή ποιότητα, αλλά όπως και να το κάνουμε, είναι ωραίο να σε ακουμπάει μια όμορφη γυναίκα.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
33
Like
3.603
Πόντοι
2.660
Συγγρού 40-42 χαλαρά για την ποιότητα του χώρου και των υπηρεσιών των κοριτσιών, διακριτικότητα,ανεση χρόνου ειδικά στο ωριαίο πρόγραμμα,που είναι πραγματικά ωριαίο κι όχι 45λεπτο,υπερδιπλα κρεβάτια στα δωμάτια και το μόνο που δεν έχει εξτραδακια από τα κορίτσια. Μέχρι και το  πρωκτικό για όσες κοπέλες προσφέρουν είναι μέσα στην ήδη ανταγωνιστική τιμή.
Αν θα έβρισκα κάτι που να μη μου αρέσει είναι η σεριφισσα που αναφέρθηκε και η όχι και τόσο συχνή ανανέωση των κοριτσιών.

Έτσι ακριβώς !!!

 
OP
OP
tenten956

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
67
Like
3.637
Πόντοι
4.130
Επειδή το δημοψήφισμα ήταν πολύ καίριο και η γνώση που πήραμε από τους φίλους συναγωνιστές πολύ χρήσιμη, θεωρείται ότι υπάρχει νόημα να ανοιχτεί νήμα με ερώτημα ''το καλύτερο μασατζίδικο απο πλευράς ομορφιάς γυναικών;''

Σίγουρα η ομορφιά δεν σημαίνει και καλή ποιότητα, αλλά όπως και να το κάνουμε, είναι ωραίο να σε ακουμπάει μια όμορφη γυναίκα.
Σε αυτο το χώρο οι μεταγραφική περίοδος είναι πολλές φορές το χρόνο.....
Ετσι αν εξαιρέσεις κάποιες σταθερές μπορεις να δεις οποιαδήποτε μεταγραφή. Βέβαια πάντα υπαρχει και το στιγμιαίο....δηλ τι παιζει σήμερα..
 

Vandon

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Σε αυτο το χώρο οι μεταγραφική περίοδος είναι πολλές φορές το χρόνο.....
Ετσι αν εξαιρέσεις κάποιες σταθερές μπορεις να δεις οποιαδήποτε μεταγραφή. Βέβαια πάντα υπαρχει και το στιγμιαίο....δηλ τι παιζει σήμερα..

Σωστό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom