Νέα

Γράφετε κριτική εδώ όταν πάτε με μια ιερόδουλη ή ένα call girl;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas21d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γράφετε κριτική εδώ όταν πάτε με μια ιερόδουλη ή ένα call girl;

  • Ναι

    Ψήφοι: 14 45,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 22,6%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 8 25,8%
  • Ντρέπομαι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν χρειάζεται να τα ξέρετε όλα..

    Ψήφοι: 2 6,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    31

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Καλησπέρα παιδιά. Νομίζω θα ήταν χρήσιμο να δούμε πόσοι απο μας που πηγαίνουμε με μια ιερόδουλη ή με ένα call girl μπαίνουμε στον κόπο να γράφουμε και μια κριτική εδώ , για να βοηθήσουμε και τους υπόλοιπους συναγωνιστές ή αδιαφορούμε και κοιτάμε μόνο να περάσουμε εμείς καλά. Για να δούμε τι θα δούμε.
 

Ταθλι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Κριτικές
11
Like
304
Πόντοι
290
Θεωρώ πως είναι σωστό αν είναι αντικειμενικές οι κριτικές, και για τις κοπέλες που είναι καλές και για όσες δεν τιμάνε τα λεφτά τους,να ενημερωνοντε οι υποψήφιοι αγοραστές...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.304
Κριτικές
16
Like
13.372
Πόντοι
5.577
Οι μισες κριτικες ειναι απο τα ιδια τα γραφεια και "φιλους" τυπε  :-(
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Οι μισες κριτικες ειναι απο τα ιδια τα γραφεια και "φιλους" τυπε  :-(
και πως το καταλαβαίνουμε αυτό για να μην την πατήσουμε;;
Απο ότι βλέπω ο καθένας μπορεί να γράψει κριτική  , ακόμα και αν δεν έχει συναντήσει την κοπέλα, μήπως θα έπρεπε να υπάρχουν κάποιοι περιορισμοί- διασταυρώσεις εγκυρότητας του ''υποτιθέμενου ραντεβού'';
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Αν είναι να γράψω κάτι καινούργιο γράφω αν είναι να γράψω κάτι που έχει γραφτεί είδη καλό ή κακό ποιος ο λόγος
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.974
Like
923
Πόντοι
96
Αν είναι να γράψω κάτι καινούργιο γράφω αν είναι να γράψω κάτι που έχει γραφτεί είδη καλό ή κακό ποιος ο λόγος
και το να επιβεβαιωσεις κατι που ηδη εχει γραφτει..βοηθαει
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Για να έχουμε τόσο μικρή συμμετοχή νομίζω το συμπέρασμα είναι σαφές. Κοιτάει ο καθένας τον κώλο του και σε αυτό το θέμα δυστυχώς. Δυστυχώς μάλλον είναι στην νοοτροπία μας αυτό και δεν βλέπω να αλλάζει ποτέ. Εάν δεν θέλουμε να βοηθήσουμε τον συνάνθρωπο μας με το να του πούμε 2 κουβέντες έστω σχετικά με την κοπέλα και μόνο (και όχι τι κάναμε μαζί της αν ντρεπόμαστε τόσο.)., τότε ποιός και ο λόγος να υπάρχουν οι κριτικές, ας αφεθούμε όλοι στην τύχη μας και τότε που όλοι θα κλαίμε,  θα λέμε μακάρι να  υπήρχανε οι κριτικές.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Εγώ δεν έχω κάνει ΟΥΤΕ μια κριτική,ΟΥΤΕ και έχω συμβουλευτει ΚΑΜΙΑ.Για τον χαβαλέ είμαι εδω.

Αλλά να βλέπω άτομα με ΜΙΑ 1 ΟΝΕ κριτικη να την λένε στους άλλους .............
 

amaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
16
Like
637
Πόντοι
990
Προσωπικά από κριτική έχω ψωνίσει όντως κοπέλα που άξιζε ότι διάβασα και από ευχαρίστηση και μόνο της έδωσα και καλό τιπ,


Όπως επίσης και έχω ψωνίσει φόλα και την επόμενη διαβάζω κριτική για αυτήν που έγραψε άλλος αγωνιστής και ήταν όντως φόλα.

Αν είχα διαβάσει πιο πριν δε θα τα εκλαιγα.

Προσωπική εμπειρία είναι τα παραπάνω, για βίζιτες κυρίως φάση που το κόστος είναι 100+
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Παιδια οταν βλεπετε μια αποθεωτικη κριτικη, απλα να διαβαζετε και τις προηγουμενες τους συγκεκριμενου.... Εκει βγαινουν πολλα συμπερασματα. Επισης, κακα τα ψεματα υπαρχουν καποιοι συναγωνιστες οι οποιοι καταλαβαινεις οτι κανουν ακριβοδικαιες κριτικες ( για τα γουστα τους παντα). Ετσι καταλαβαινεις ποτε θα φας φολα και ποτε οχι. Τελος πολυ προσοχη σε κατι κριτικες, οπου ο ΄΄πελατης΄΄ μονο οτι δεν πηδηξε την κοπελα στο ταβανι δεν μας λεει....
Εγω προσωπικα μονο με call girl εχω παει, και οσο μπορω προσεχω. Αν και εχω φαει και εγω γις φολες μου, και ναι, οποτε μπορω ανεβαζω κριτικες.
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Πάντα γράφω κριτικές. Να ενημερώνουμε κ να ενημερωνόμαστε . ¨Ετσι πρέπει.
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Εγώ δεν έχω κάνει ΟΥΤΕ μια κριτική,ΟΥΤΕ και έχω συμβουλευτει ΚΑΜΙΑ.Για τον χαβαλέ είμαι εδω.

Αλλά να βλέπω άτομα με ΜΙΑ 1 ΟΝΕ κριτικη να την λένε στους άλλους .............
Αν απευθύνεσαι σε εμένα και δεν έχεις το θάρρος ούτε να πεις το όνομά μου θα σου πω το καταρχάς πως είμαι νέος στον χώρο και μπορεί να εχω μια κριτική μόνο αλλά συμμετέχω και σε θέματα και στα πάντα. Δεν την είπα σε κανέναν, απλώς έκανα μια ερώτηση για να δω  αν ισχύει αυτό που πιστεύω.
ΥΓ. Αν πρόσεξες ούτε χρόνο δεν έχω κλείσει εδώ.  Τι θα έπρεπε να πω εγώ δηλαδή για εσένα ή για  άλλους που ειναι εδω 3,5 , 7 , 10  και χρόνια και δεν έχουν καμία κριτική ή συμμετοχή σε οτιδήποτε; (γενικά μιλώντας). Αστο δεν θες να κάνουμε αυτη την συζήτηση, πίστεψε με.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Αν απευθύνεσαι σε εμένα και δεν έχεις το θάρρος ούτε να πεις το όνομά μου θα σου πω το καταρχάς πως είμαι νέος στον χώρο και μπορεί να εχω μια κριτική μόνο αλλά συμμετέχω και σε θέματα και στα πάντα. Δεν την είπα σε κανέναν, απλώς έκανα μια ερώτηση για να δω  αν ισχύει αυτό που πιστεύω.
ΥΓ. Αν πρόσεξες ούτε χρόνο δεν έχω κλείσει εδώ. Τι θα έπρεπε να πω εγώ δηλαδή για άλλους που ειναι εδω 3 και χρόνια και δεν έχουν καμία κριτική ή συμμετοχή σε οτιδήποτε; (γενικά μιλώντας). Αστο δεν θες να κάνουμε αυτη την συζήτηση, πίστεψε με.
Λες να σε φοβάμαι Κώστα;Γιατί;Δέρνεις;
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
55
Like
6.060
Πόντοι
3.556
Οταν τρωω φολες κυριως ή αν βρω χρονο
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.304
Κριτικές
16
Like
13.372
Πόντοι
5.577
και πως το καταλαβαίνουμε αυτό για να μην την πατήσουμε;;

Με τον καιρο τυπε, ανα βλεπεις αποθεωτικη, αμα βλεπεις απο καινουργιο μελος που μολις γραφεται ανεβαζει, αμα βλεπεις εναν που καθε μερα γραφει κλπ

Εννοειται δεν μπορουμε να τις ξεχωρησουμε ολες  :undecided:
 

geny24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
28
Κριτικές
10
Like
297
Πόντοι
290
συνηθως ναι γραφω
 

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Καινούργιος εδώ, θα γράφω πάντα κριτικές.
 

tb93

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2018
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Εμενα παντως 2 η 3 φορες που εχω γράψει δεν εχουν αναρτηθει η κρητικές μου
 

tsonta69

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Έχω πάει αρκετές φορές σε σπιτάκια και θεωρώ ότι μόνο καλό είναι να ξεκινήσω να γράφω και εγώ κριτικές. Ο πρώτος λόγος που γράφτηκα στο forum ει αι επειδή πιστεύω ότι οι κριτικές παίζουν σπουδαίο ρόλο στα πάντα. Προφανώς όλα είναι θέμα γούστου αλλά σίγουρα παίρνεις μια πρώτη εικόνα. Και εμένα με έχουν βοηθήσει πολύ οι κριτικές όλων σας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom