Νέα

Goddess Theano

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
ενα χυσιμο στη μαπα της το εριχνα..
 

venny

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
ειναι πολυ ομορφη.θα ελεγα οτι ειναι soft στο προγραμμα της...αλλα εχει πολυ υφακι και πολυ ειρωνια..και εμενα με ξενερωνουν αυτα.φυσικα ειναι προσωπικη μου αποψη αυτα
 

corab4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2017
Μηνύματα
575
Like
1.192
Πόντοι
206
πολυ καλη εγω περναω αψογα μαζι τιςκ πολυ ομορφη απο κοντα
εχει λιγο υφος αλλα εμενα δεν με χαλασε
λιγο ακριβη σαν τιμη
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Πολύ σόφτ για αφέντρα μία φορά μόνο την είδα όταν ξεκινούσε δεν έχει καθόλου τσαγανό ούτε μπόρεσε να μου επιβληθεί μόνο αυταρχικό δεν κάναμε
 

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Μετά από 2 επισκέψεις έχω μείνει ικανοποιημένος από την Θεανώ. Ψηλή με πολύ καλό σώμα και με πανέμορφο πρόσωπο. Μεγάλη συλλογή από παπούτσια και πολύ καλή σε προγράμματα footfetish, trampling, ballbusting και breathcontrol. Αυξάνει σταδιακά την ένταση εάν δει ότι αντέχεις (στο trampling με γόβες που της ζητούσα ένταση μου άφησε σημάδια από τα τακούνια της που έμειναν σχεδόν 3 εβδομάδες). Επικοινωνιακή σε όλη τη διάρκεια και χρόνος καθαρός 1 ώρα+++.
 

manos_20

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Πόσο χρεώνει το μονοωρο session παίδες?
 

misunderstood

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Εντυπωσιακή και επικοινωνιακή. Και πολύ ωραίος ο χώρος της. Αλλά συμφωνώ οτι δεν το εχει να επιβληθεί εγκεφαλικά.
 

fournaris21

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Οκτ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
39
Like
1.355
Πόντοι
2.390
χρυση βροχη; στραπ ειναι καλη;
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Είναι όμορφη, ελκυστική και ευγενής. Ο χρόνος μαζί της σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να θεωρηθεί ως "χαμένος", ούτε και θα κλάψει κανείς τα λεφτά του. Εάν η συζήτηση έλθει σε αυτό που λέμε "mind games", δεν νομίζω ότι έχει το ειδικό βάρος να επιβληθεί σε κάποιον που δεν είναι υποταγμένος απ΄ την φύση του, αλλά σε κάθε περίπτωση, έχει νομίζω τον τρόπο να μην αφήσει κανένα ανικανοποίητο. Η ομορφιά και η καλή διάθεση τεράστια προσόντα για μια γυναίκα.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Κάποιοι θυμούνται τη Θεανώ του 2015 και γράφουν περί μη δυνατότητας να υποτάξει κτλ κτλ
Από τότε πέρασε πολύς μα πάρα πολύς χρόνος και η Θεανώ σήμερα άνετα μπορεί να καταταχτεί στην κατηγορία των ιδιαίτερα "αυταρχικών" Αφεντρών. Το ότι είναι "soft" με αρχάριους είναι λογικό όσοι αισθάνεστε πιο "πεπειραμένοι" σας συνιστώ να πάτε και να ζητήσετε αυτό που θέλετε. Δε θα μετανιώσετε. Επειδή έχει τύχει να δώ και κάποια απο τα Videos που πουλάει δεν έχετε παρά να δείτε εκεί τι σημαίνει σαδιστική Αφέντρα. Εχω δεί ένα με Ballbusting και έχω μείνει κάγκελο. Τέλος θα πρέπει να λάβετε υπόψη κάτι πολύ σημαντικό, κάθε Αφέντρα έχει και ένα φετίχ που το λατρεύει περισσότερο άλλες μπορεί να γουστάρουν να ξεκολιάζουν , άλλες να σε βασανίζουν (cbt, μαστιγιο κτλ) Εγω π.χ δεν είμαι πολύ του strpap αλλά με τη Θεανώ που έχω επισκεφθεί αρκετές φορές έχει τύχει να μου βγεί και το μου έβγαλε αυτή  αφου πρώτα με έχει βασανίσει και με είχε κάνει άβουλο όργανο της. Γενικά με τη Θεανω επειδή έχει πολύ φνατασία κανένα session δε θυμίζει copy paste του προηγούμενου.  Αυτά απο εμένα και πιστευω να φανουν χρήσιμα
 

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Κάποιοι θυμούνται τη Θεανώ του 2015 και γράφουν περί μη δυνατότητας να υποτάξει κτλ κτλ
Από τότε πέρασε πολύς μα πάρα πολύς χρόνος και η Θεανώ σήμερα άνετα μπορεί να καταταχτεί στην κατηγορία των ιδιαίτερα "αυταρχικών" Αφεντρών. Το ότι είναι "soft" με αρχάριους είναι λογικό όσοι αισθάνεστε πιο "πεπειραμένοι" σας συνιστώ να πάτε και να ζητήσετε αυτό που θέλετε. Δε θα μετανιώσετε. Επειδή έχει τύχει να δώ και κάποια απο τα Videos που πουλάει δεν έχετε παρά να δείτε εκεί τι σημαίνει σαδιστική Αφέντρα. Εχω δεί ένα με Ballbusting και έχω μείνει κάγκελο. Τέλος θα πρέπει να λάβετε υπόψη κάτι πολύ σημαντικό, κάθε Αφέντρα έχει και ένα φετίχ που το λατρεύει περισσότερο άλλες μπορεί να γουστάρουν να ξεκολιάζουν , άλλες να σε βασανίζουν (cbt, μαστιγιο κτλ) Εγω π.χ δεν είμαι πολύ του strpap αλλά με τη Θεανώ που έχω επισκεφθεί αρκετές φορές έχει τύχει να μου βγεί και το μου έβγαλε αυτή  αφου πρώτα με έχει βασανίσει και με είχε κάνει άβουλο όργανο της. Γενικά με τη Θεανω επειδή έχει πολύ φνατασία κανένα session δε θυμίζει copy paste του προηγούμενου.  Αυτά απο εμένα και πιστευω να φανουν χρήσιμα
Πράγματι μετά από ενημέρωση από trelobourdeliaris την επισκέφτηκα 2 φορές και έμεινα ικανοποιημένος για τα φετίχ που ζήτησα. Τα video με ballbusting που τα βρήκες?? Ευχαριστώ
 

misunderstood

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Κάποιοι θυμούνται τη Θεανώ του 2015 και γράφουν περί μη δυνατότητας να υποτάξει κτλ κτλ
Από τότε πέρασε πολύς μα πάρα πολύς χρόνος και η Θεανώ σήμερα άνετα μπορεί να καταταχτεί στην κατηγορία των ιδιαίτερα "αυταρχικών" Αφεντρών. Το ότι είναι "soft" με αρχάριους είναι λογικό όσοι αισθάνεστε πιο "πεπειραμένοι" σας συνιστώ να πάτε και να ζητήσετε αυτό που θέλετε. Δε θα μετανιώσετε. Επειδή έχει τύχει να δώ και κάποια απο τα Videos που πουλάει δεν έχετε παρά να δείτε εκεί τι σημαίνει σαδιστική Αφέντρα. Εχω δεί ένα με Ballbusting και έχω μείνει κάγκελο. Τέλος θα πρέπει να λάβετε υπόψη κάτι πολύ σημαντικό, κάθε Αφέντρα έχει και ένα φετίχ που το λατρεύει περισσότερο άλλες μπορεί να γουστάρουν να ξεκολιάζουν , άλλες να σε βασανίζουν (cbt, μαστιγιο κτλ) Εγω π.χ δεν είμαι πολύ του strpap αλλά με τη Θεανώ που έχω επισκεφθεί αρκετές φορές έχει τύχει να μου βγεί και το μου έβγαλε αυτή  αφου πρώτα με έχει βασανίσει και με είχε κάνει άβουλο όργανο της. Γενικά με τη Θεανω επειδή έχει πολύ φνατασία κανένα session δε θυμίζει copy paste του προηγούμενου.  Αυτά απο εμένα και πιστευω να φανουν χρήσιμα

Εγω εχω εμπειρια με τη Θεανω του 2019. Ενταξει, γουστα ειναι αυτα, αλλα θεωρω οτι δεν το χει στο να υποταξει εγκεφαλικα τον αλλο. Δε μιλαω ουτε για πονο ουτε για το ποσο καλη ειναι στο ballbusting ή στο μαστιγιο. Λεω για εγκεφαλικη κυριαρχια. Κατα τα αλλα, επικοινωνιακη, συμπαθεστατη, ομορφη, μια χαρα.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Πράγματι μετά από ενημέρωση από trelobourdeliaris την επισκέφτηκα 2 φορές και έμεινα ικανοποιημένος για τα φετίχ που ζήτησα. Τα video με ballbusting που τα βρήκες?? Ευχαριστώ

Της τα ζητας στη σελιδα της στο facebook και στα στέλνει, υπαρχουν και καποια videos soft βεβαια στο instagram
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Εγω εχω εμπειρια με τη Θεανω του 2019. Ενταξει, γουστα ειναι αυτα, αλλα θεωρω οτι δεν το χει στο να υποταξει εγκεφαλικα τον αλλο. Δε μιλαω ουτε για πονο ουτε για το ποσο καλη ειναι στο ballbusting ή στο μαστιγιο. Λεω για εγκεφαλικη κυριαρχια. Κατα τα αλλα, επικοινωνιακη, συμπαθεστατη, ομορφη, μια χαρα.

θα πρέπει λίγο να ορίσουμε τι εννοεί ο καθένας μας όταν λέει Mind Games. Εγώ για παράδειγμα όπως έγραψα δεν είμαι fan του strap η Θεανώ όμως κατάφερε (και όχι δια της βίας) και μου επιβλήθηκε και μου τον κάρφωσε :) :)  Με άλλα λόγια στη διάρκεια του session ένιωθα ότι ελεγχόμουν πλήρως από αυτή. Είχα αφεθεί εντελώς στις ορέξεις της.  Σαφώς και παίζει ρόλο και η χημεία που θα προκύψει.  Να τονίσω όμως ότι η Θεανώ δεν έχει αυτό το  "τυποποιημένο αυστηρό" που ίσως σε κάποιους να αρέσει επειδή το έχουν συνηθίσει. Στο τηλέφωνο μιλά ευγενικά η πλειοψηφία όμως μιλά με ένα τουπέ τυποποιημένο . Σαφώς και είναι αυστηρή και σαδιστική αλλά με ένα δικό της μοναδικό τρόπο ο οποίος για εμένα την ξεχωρίζει και από τις υπόλοιπες. Επίσης με τη Θεανώ έχω κάνει το καλύτερο orgasm denial / ruined orgasm που έχω κάνει ποτέ θεωρώ ότι αυτό για να πετύχει  χρειάζεται η Αφέντρα να κυριαρχήσει επάνω σου. Τελος πάντων για να μην μακρηγορώ θεωρώ ότι δύσκολα κάποιος θα πει έχασα τα λεφτά μου πηγαίνοντας στη Θεανώ, πρωτίστως γιατί σέβεται όσους την επισκέπτονται προσφέροντας ολόκληρη ώρα και όχι "διδακτική" των 45 λεπτών :) και φυσικά σε αφήνει να έχεις και παραπάνω από έναν οργασμό κατά τη διάρκεια του session κάτι που σε κάποιες δεν ισχύει και με το που τελειώσεις σου λένε άντε γεια
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
θα πρέπει λίγο να ορίσουμε τι εννοεί ο καθένας μας όταν λέει Mind Games. Εγώ για παράδειγμα όπως έγραψα δεν είμαι fan του strap η Θεανώ όμως κατάφερε (και όχι δια της βίας) και μου επιβλήθηκε και μου τον κάρφωσε :) :)  Με άλλα λόγια στη διάρκεια του session ένιωθα ότι ελεγχόμουν πλήρως από αυτή. Είχα αφεθεί εντελώς στις ορέξεις της.  Σαφώς και παίζει ρόλο και η χημεία που θα προκύψει.  Να τονίσω όμως ότι η Θεανώ δεν έχει αυτό το  "τυποποιημένο αυστηρό" που ίσως σε κάποιους να αρέσει επειδή το έχουν συνηθίσει. Στο τηλέφωνο μιλά ευγενικά η πλειοψηφία όμως μιλά με ένα τουπέ τυποποιημένο . Σαφώς και είναι αυστηρή και σαδιστική αλλά με ένα δικό της μοναδικό τρόπο ο οποίος για εμένα την ξεχωρίζει και από τις υπόλοιπες. Επίσης με τη Θεανώ έχω κάνει το καλύτερο orgasm denial / ruined orgasm που έχω κάνει ποτέ θεωρώ ότι αυτό για να πετύχει  χρειάζεται η Αφέντρα να κυριαρχήσει επάνω σου. Τελος πάντων για να μην μακρηγορώ θεωρώ ότι δύσκολα κάποιος θα πει έχασα τα λεφτά μου πηγαίνοντας στη Θεανώ, πρωτίστως γιατί σέβεται όσους την επισκέπτονται προσφέροντας ολόκληρη ώρα και όχι "διδακτική" των 45 λεπτών :) και φυσικά σε αφήνει να έχεις και παραπάνω από έναν οργασμό κατά τη διάρκεια του session κάτι που σε κάποιες δεν ισχύει και με το που τελειώσεις σου λένε άντε γεια
παρόμοια και αλλη αφεντρα από όσο γνωρίζω. την συγκεκριμένη κυρια δεν την γνωρίζω. παντως denial πρωτη φορά μου το εκανε ts mistress η οποια κανει και παθητικό για αυτην. βασικά στον πονο το εχει και το αξιζει αλλά εμενα δεν μου αρεσει ο πονος.

 

dawsonjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
43
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
280
Δεν μπορώ να συμμετεχω και πολύ στην κουβέντα γιατι δεν την εχω επισκευτει οποτε δεν μπορώ να εκφερω απόψη, αλλα ετσι και αλλιώς ειμαι κυριώς ποδολάγνος.Εχει και αλλο ενα προφιλ στο instagram

https://www.instagram.com/theanos_closet/

Απο πόδια πάντως σκίζει.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Δεν μπορώ να συμμετεχω και πολύ στην κουβέντα γιατι δεν την εχω επισκευτει οποτε δεν μπορώ να εκφερω απόψη, αλλα ετσι και αλλιώς ειμαι κυριώς ποδολάγνος.Εχει και αλλο ενα προφιλ στο instagram

https://www.instagram.com/theanos_closet/

Απο πόδια πάντως σκίζει.

Καλά αυτό είναι κάτι που νομίζω συμφωνούν και οι επικριτές της :) :) Ποδάρες !
 

corab4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2017
Μηνύματα
575
Like
1.192
Πόντοι
206
απο ποδια ειναι καυλα τα γλυφω τουλαχιστον 20λεπτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom