Νέα

Aντλιες πεους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εχετε χρησιμοποιησει αντλιες πεους οπως bathmate ;
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.534
Like
2.814
Πόντοι
506
για ανεβαστε κριτικες!

[size=8pt]Tommi
5 stars Top Produkt!!!
26 March 2019

Ich habe mir 2010 den Hercules gekauft und 2-3x pro Woche verwendet. Nach einem halben Jahr konnte ich den ersten Wachstumsschub von einem halben cm verbuchen. Nach 1 Jahr dann 1cm und auch der Durchmesser war dicker geworden.
Dann ging ich zum Goliath über den ich auch heute noch benutze. Nach etwa 5 Jahren war mein bestes Stück um mehr als 2cm in der Länge und 0,5cm im Durchmesser gewachsen. Hab dann mal ne monatelange Pause eingelegt und mein Schwanz behielt die Grösse. Jetzt nach ca 9 Jahren verbuche ich inzwischen eine dauerhafte Vergrösserung von ca 3 cm und und ne ordentliche Dicke.
Bin echt happy, bin jetzt bei fast 18cm Länge und Dicke fast 5cm und ein Ende ist noch nicht in Sicht.
Übrigens: auch der Sex ist besser geworden, geht länger und intensiver und sie kommt inzwischen auch besser auf ihre Kosten. Auf jeden Fall weiter zu empfehlen das Teil![/size]

Top προϊόν!!!
Το 2010 αγόρασα την Hercules και την χρησιμοποιούσα 2-3 φορές την εβδομάδα. Μετά από έξι μήνες παρατήρησα το πρώτο κύμα μεγέθυνσης μισού εκατοστού. Ύστερα από ένα έτος αφενός το πέος μου είχε αυξηθεί κατά 1cm και αφετέρου είχε γίνει πιο χοντρό.
Στη συνέχεια αγόρασα την Goliath την οποία χρησιμοποιώ και σήμερα. Μετά από 5 χρόνια το πέος μου είχε μεγαλώσει για περισσότερο από 2cm στο μήκος και 0,5cm στην διάμετρο. Μετά έκανα ένα διάλειμμα για αρκετούς μήνες και η πούτσα μου διατήρησε το νέο της μέγεθος.
Σήμερα, μετά από 9 χρόνια χρήση της αντλίας το πέος μου έχει αυξηθεί μόνιμα στο μήκος για περίπου 3cm και έχει χοντρύνει αισθητά.
Πραγματικά είμαι πολύ ευτυχισμένος, το μήκος τώρα είναι 18cm και 5cm το πάχος.
Επίσης: το Sex έχει βελτιωθεί αρκετά, έχει μεγαλύτερη διάρκεια, είναι πιο έντονο και η γυναίκα το απολαμβάνει περισσότερο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!




[size=8pt]Siddharta
5 stars Wunderpumpe!!!
29 April 2016

Super gut! Habe erstmals wieder richtige Erektionen! Fühlte mich wie ein 18 jähriger! Nur vorsichtig sein und nicht zu lange dran lassen. 1Tag Pause dazwischen empfehlenswert. Danach Penis eincremen mit Feuchtcreme o.ä.[/size]

Θαυματουργή αντλία!!!
Super καλή! Επιτέλους έχω πάλι σωστές στύσεις! Αισθάνομαι πάλι όπως ένας 18χρονος! Θέλει μόνο λιγάκι προσοχή γιατί δεν κάνει η χρήση να γίνεται για μεγάλο χρονικό διάστημα. Συνιστώ 1μέρα διάλειμμα πριν την επόμενη χρήση. Μετά την χρήση της αντλίας πιστεύω ότι είναι καλά να αλείφει κανείς το πέος του με ενυδατική κρέμα.



[size=8pt]M.K.
5 stars Funktioniert wirklich!
20 June 2013

Benutze die Bathmate Hercules Clear jetzt ca. seit über 1 Monat, täglich! 15 min. und muß schreiben, funktioniert! War aber auch erst skeptisch der Sache gegenueber. Klar, dauer des effekts, der ersten Anwendung ist nicht lang, lieg daran das das Gewebe und der Schwellkoerper wie ein Muskel, erstmal träniert wird. Das dauert halt. Mein bestes Stück wurde erst dick und jetzt geht er langsam! in die länge. In Aktion habe 18cm nach 1 Monat, täglicher Anwendung! ist er auf 19cm gewachsen und bleib auch dauerhaft so groß. Im großen und ganzen kann ich nicht meckern und bin positiv zufrieden[/size]

Πραγματικά λειτουργεί!
Χρησιμοποιώ την Bathmate Hercules Clear εδώ και περίπου 1 μήνα, κάθε μέρα για 15 λεπτά και πρέπει να πώ, κάνει δουλειά! Αρχικά βέβαια είχα κάποιες αμφιβολίες για το αν θα πιάσουν τόπο τα λεφτά μου. Φυσικά, η διάρκεια του αποτελέσματος μετά την πρώτη χρήση δεν είναι για πολύ καιρό. Αυτό οφείλεται στο ότι ο ιστός και τα σηραγγώδη σώματα του πέους πρέπει πρώτα να προσαρμοστούν, ακριβώς όπως το κάνει και ένας μύς όταν προπονηθεί. Η διαδικασία αυτή χρειάζεται λίγο καιρό. Το πέος μου αρχικά χόντρυνε και τώρα σιγά σιγά! αρχίζει και αυξάνεται και στο μήκος. Όταν είναι όρθιο έχει μήκος 18cm μετά από καθημερινή χρήση 4 εβδομάδων. Τώρα είναι 19cm και παραμένει μόνιμα σε αυτό το μέγεθος. Σε γενικές γραμμές είμαι αρκετά ευχαριστημένος.


 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
εχω ακουσει δεν κανουν τιποτα
μονο χειρουργικη επεμβαση αλλα αν την εχεις από 15 ποντους και πανω δεν στην κανουν οι γιατροι.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Παιξτω παιξτω μπορεί να μεγαλοσει στο τελος.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.534
Like
2.814
Πόντοι
506
ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΛΙΑΣ ΚΕΝΟΥ

Η αρχική ιδέα μίας συσκευής κενού για την θεραπεία της στυτικής δυσλειτουργίας ανήκει στον Αμερικανό γιατρό John King, ο οποίος το 1874 περιέγραψε μία μέθοδο βελτίωσης της στύσης με μια μικρή αντλία κενού. Η πρώτη συσκευή η οποία πήρε άδεια από τον Αμερικανικό Οργανισμό Φαρμάκων ήταν η Erec-Aid η οποία κατασκευάστηκε από τον Geddings Osbon το 1982.

ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΑΣ ΠΕΟΥΣ

Γενικές ενδείξεις για αντλία κενού

Ένα από τα κύρια πλεονεκτήματα των συσκευών κενού είναι ότι μπορεί να χρησιμοποιηθούν με επιτυχία σχεδόν για όλα τα είδη στυτικής δυσλειτουργίας ανεξάρτητα από την αιτιολογία. Γι΄ αυτό το λόγο οι αντλίες κενού θεωρούνται από πολλές κατευθυντήριες οδηγίες ως πρώτης γραμμής θεραπευτική επιλογή για ειδικούς πληθυσμούς στυτικής δυσλειτουργίας. Παρ’ όλο που οι συσκευές κενού μπορεί να προσφερθούν σε κάθε ασθενή με στυτική δυσλειτουργία, η αποδοχή από τους νεότερους άνδρες είναι χαμηλή εξ’ αιτίας του μηχανικού τρόπου θεραπείας και της σχετικά αφύσικης στύσης. Κατά συνέπεια οι αντλίες κενού περιορίζονται κυρίως σε χρήση από ηλικιωμένους ασθενείς σε μακροχρόνιες σχέσεις και με περιστασιακές απόπειρες σεξουαλικής επαφής. Οι αντλίες κενού μπορούν επίσης να χρησιμοποιηθούν σε συνδυασμό με άλλες θεραπείες στυτικής δυσλειτουργίας, όπως τα φάρμακα από το στόμα, οι ενδοπεϊκές ενέσεις ή ακόμα και με την ψυχοσεξουαλική θεραπεία, εάν ο ασθενής ή το ζευγάρι δεν είναι ικανοποιημένοι με μόνο μία από αυτές τις θεραπείες.

Ειδικές ενδείξεις για αντλία κενού

Εκτός από τη στυτική δυσλειτουργία, οι αντλίες κενού έχουν χρησιμοποιηθεί με επιτυχία για την έλξη ενός κοντού πέους μετά από πλαστική χειρουργική στην περίπτωση της νόσου Peyronie και για την αποφυγή μετεγχειρητικής ίνωσης και βράχυνσης μετά την αφαίρεση μίας πεϊκής πρόθεσης.


 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
η μονη χρησιμότητατης αντλιας πεους ειναι αυτη .... Ωραια γαμησια.... :wanker: :fuck2:
 

Συνημμένα

  • CbiQcl4.png
    CbiQcl4.png
    389,2 KB · Εμφανίσεις: 179

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.534
Like
2.814
Πόντοι
506
Παιξτω παιξτω μπορεί να μεγαλοσει στο τελος.

Αποτελέσματα έρευνας:

US National Library of Medicine National Institutes of Health

After 6 months, the mean penile length had increased from 7.6 cm to 7.9 cm.
The efficacy of vacuum treatment was approximately 10%, and the patient satisfaction rate was 30%.


Δυστυχώς η έρευνα διήρκησε μόνο 6μήνες...

 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
522
Πόντοι
36
[size=8pt]Tommi
5 stars Top Produkt!!!
26 March 2019

Ich habe mir 2010 den Hercules gekauft und 2-3x pro Woche verwendet. Nach einem halben Jahr konnte ich den ersten Wachstumsschub von einem halben cm verbuchen. Nach 1 Jahr dann 1cm und auch der Durchmesser war dicker geworden.
Dann ging ich zum Goliath über den ich auch heute noch benutze. Nach etwa 5 Jahren war mein bestes Stück um mehr als 2cm in der Länge und 0,5cm im Durchmesser gewachsen. Hab dann mal ne monatelange Pause eingelegt und mein Schwanz behielt die Grösse. Jetzt nach ca 9 Jahren verbuche ich inzwischen eine dauerhafte Vergrösserung von ca 3 cm und und ne ordentliche Dicke.
Bin echt happy, bin jetzt bei fast 18cm Länge und Dicke fast 5cm und ein Ende ist noch nicht in Sicht.
Übrigens: auch der Sex ist besser geworden, geht länger und intensiver und sie kommt inzwischen auch besser auf ihre Kosten. Auf jeden Fall weiter zu empfehlen das Teil![/size]

Top προϊόν!!!
Το 2010 αγόρασα την Hercules και την χρησιμοποιούσα 2-3 φορές την εβδομάδα. Μετά από έξι μήνες παρατήρησα το πρώτο κύμα μεγέθυνσης μισού εκατοστού. Ύστερα από ένα έτος αφενός το πέος μου είχε αυξηθεί κατά 1cm και αφετέρου είχε γίνει πιο χοντρό.
Στη συνέχεια αγόρασα την Goliath την οποία χρησιμοποιώ και σήμερα. Μετά από 5 χρόνια το πέος μου είχε μεγαλώσει για περισσότερο από 2cm στο μήκος και 0,5cm στην διάμετρο. Μετά έκανα ένα διάλειμμα για αρκετούς μήνες και η πούτσα μου διατήρησε το νέο της μέγεθος.
Σήμερα, μετά από 9 χρόνια χρήση της αντλίας το πέος μου έχει αυξηθεί μόνιμα στο μήκος για περίπου 3cm και έχει χοντρύνει αισθητά.
Πραγματικά είμαι πολύ ευτυχισμένος, το μήκος τώρα είναι 18cm και 5cm το πάχος.
Επίσης: το Sex έχει βελτιωθεί αρκετά, έχει μεγαλύτερη διάρκεια, είναι πιο έντονο και η γυναίκα το απολαμβάνει περισσότερο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!




[size=8pt]Siddharta
5 stars Wunderpumpe!!!
29 April 2016

Super gut! Habe erstmals wieder richtige Erektionen! Fühlte mich wie ein 18 jähriger! Nur vorsichtig sein und nicht zu lange dran lassen. 1Tag Pause dazwischen empfehlenswert. Danach Penis eincremen mit Feuchtcreme o.ä.[/size]

Θαυματουργή αντλία!!!
Super καλή! Επιτέλους έχω πάλι σωστές στύσεις! Αισθάνομαι πάλι όπως ένας 18χρονος! Θέλει μόνο λιγάκι προσοχή γιατί δεν κάνει η χρήση να γίνεται για μεγάλο χρονικό διάστημα. Συνιστώ 1μέρα διάλειμμα πριν την επόμενη χρήση. Μετά την χρήση της αντλίας πιστεύω ότι είναι καλά να αλείφει κανείς το πέος του με ενυδατική κρέμα.



[size=8pt]M.K.
5 stars Funktioniert wirklich!
20 June 2013

Benutze die Bathmate Hercules Clear jetzt ca. seit über 1 Monat, täglich! 15 min. und muß schreiben, funktioniert! War aber auch erst skeptisch der Sache gegenueber. Klar, dauer des effekts, der ersten Anwendung ist nicht lang, lieg daran das das Gewebe und der Schwellkoerper wie ein Muskel, erstmal träniert wird. Das dauert halt. Mein bestes Stück wurde erst dick und jetzt geht er langsam! in die länge. In Aktion habe 18cm nach 1 Monat, täglicher Anwendung! ist er auf 19cm gewachsen und bleib auch dauerhaft so groß. Im großen und ganzen kann ich nicht meckern und bin positiv zufrieden[/size]

Πραγματικά λειτουργεί!
Χρησιμοποιώ την Bathmate Hercules Clear εδώ και περίπου 1 μήνα, κάθε μέρα για 15 λεπτά και πρέπει να πώ, κάνει δουλειά! Αρχικά βέβαια είχα κάποιες αμφιβολίες για το αν θα πιάσουν τόπο τα λεφτά μου. Φυσικά, η διάρκεια του αποτελέσματος μετά την πρώτη χρήση δεν είναι για πολύ καιρό. Αυτό οφείλεται στο ότι ο ιστός και τα σηραγγώδη σώματα του πέους πρέπει πρώτα να προσαρμοστούν, ακριβώς όπως το κάνει και ένας μύς όταν προπονηθεί. Η διαδικασία αυτή χρειάζεται λίγο καιρό. Το πέος μου αρχικά χόντρυνε και τώρα σιγά σιγά! αρχίζει και αυξάνεται και στο μήκος. Όταν είναι όρθιο έχει μήκος 18cm μετά από καθημερινή χρήση 4 εβδομάδων. Τώρα είναι 19cm και παραμένει μόνιμα σε αυτό το μέγεθος. Σε γενικές γραμμές είμαι αρκετά ευχαριστημένος.




τα σχολια σκιζουν!
...τρεχω να το αγορασω!!!! αχαχαχαχα!
 

cpl2018

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2018
Μηνύματα
39
Like
114
Πόντοι
0
Οι αντλιες ισως να το μεγαλωνουν ελαχιστα το πεος αλλα πολλες φορες το παραμορφωνουν  και το κανουν ασχημο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom